Skocz do zawartości

Zatrzymać plandemię, to już nie jest śmieszne


salt0

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak na początku tego całego koronaswirusa mówiłem, że to spowoduje ogromną zapaść gospodarczą, mówiłem o bankructwach przedsiębiorców etc. o nowej rzeczywistości. 

 

Wówczas zwolennicy teorii spiskowych się ze mnie śmiali i pukali się w głowę. 

 

Ci sami ludzie dzisiaj drą mordy o zakończeniu plandemii, latają na marsze i tworzą różne ciekawe teorie. 

 

To jest dopiero początek.... 

 

Dziwne, ale wszystko co mówiłem jeszcze pod koniec stycznia się sprawdza. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mroczek napisał:

Ci sami ludzie dzisiaj drą mordy o zakończeniu plandemii

Odniosłem wrażenie że przestali ostatnimi dniami drzeć te mordy właśnie, dlatego zacząłem się martwić.

 

@Yolo

Instrukcje jak podłączyć się do odkurzacza sprzedaję na priv. Cena 1997 PLN, jeśli zgłosisz się w ciągu 24 godzin to jedyne 799 PLN. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Skrajna komuna? Już niedługo jeżeli ludzie nie wyjebią z Sejmu bandy czworga. 

Bliżej mi do wolnego rynku.

Chodzi mi o to całe zamieszanie „COVID”. Mogłyby wszędzie być kamery, rozpoznawanie twarzy, ludzie zachipowani. Pełna inwigilacja, cenzura...

 

Do tego się zbliżamy i to mi się podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisek tak słaby, że co drugi Janusz w mgnieniu oka przejrzał go na wylot. To dlatego, że zafoliowali sobie czaszki (folie sprzedaję na priv). Zafoliuj się i Ty, a przejrzysz na oczy i staniesz się inteligentniejszy od Oka Opatrzności. 

Edytowane przez salt0
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio oglądam Ligę Mistrzów (piłka nożna) i jedynie w Rosji przejrzeli na oczy. Na meczu Bayernu z Lokomotiwem w Moskwie, stadion prawie pełny, ludzie bez masek, a jeśli mają to na brodzie. Pełna wolność i swoboda. Nie to co na Zachodzie, gdzie stadiony na mieczykach puste. Zatem bracia wolnościowcy, mamy wytyczony kierunek. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Analconda napisał:

Bliżej mi do wolnego rynku.

Chodzi mi o to całe zamieszanie „COVID”. Mogłyby wszędzie być kamery, rozpoznawanie twarzy, ludzie zachipowani. Pełna inwigilacja, cenzura...

 

Do tego się zbliżamy i to mi się podoba. 

Najbardziej anty bandyterski scenariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Orybazy napisał:

Tak sobie pomyślałem że wprowadzają maski by móc powiedzieć że teraz nie mogą swojego inwentarza rozpoznawać i trzeba chipować bydełko.

Jeśli istniałyby systemy bazujące na rozpoznawaniu sylwetek, to fundamenty takiego rozumowania ległyby w gruzach. Zapraszam na priv po odkurzacze i folię. 

 

@Mroczek mam wrażenie, że punkt kulminacyjny spektaklu jest jeszcze przed nami. 

Edytowane przez salt0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, salt0 said:

Jeśli istniałyby systemy bazujące na rozpoznawaniu sylwetek, to fundamenty takiego rozumowania ległyby w gruzach.

Podobno można rozpoznawać sposób chodu. Wszyscy będą musieli zacząć chodzić jak Freemani z Duny. Może Herbert już wtedy wiedział o tej technologii a czerwie były alegorią rządu światowego? Kurna gorąca się mi robi pod tą mylarowom czapeczką.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yolo napisał:

Na ulicę? Tam teraz kobiety kulturalnie i z klasą dopiminają się o swoje podstawowe prawa. 

Nie wypada im przeszkadzać.

Zdjęcia aborcjonistki ;) z wczorajszej manifestacji w wawie.

demonstracja-aborcjonistek-w-Warszawie.p

 

 

1 godzinę temu, salt0 napisał:

Na Belweder! 

wolnosc1.jpg

 

ps.

Jak widać nie da się bez gołego cyca.?

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Analconda said:

Chodzi mi o to całe zamieszanie „COVID”. Mogłyby wszędzie być kamery, rozpoznawanie twarzy, ludzie zachipowani. Pełna inwigilacja, cenzura...

 

Do tego się zbliżamy i to mi się podoba. 

A to nie ty przypadkiem w innym temacie pisałeś, że chcesz anarchii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.