Skocz do zawartości

Lewicowy Maleńczuk: kobieta potrafi zniszczyć facetowi życie, stary lewak mówi prawdę


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Doktor Szarpanki ma ciekawe znalezisko, między innymi urywek jak Maleńczuk w wywiadzie mówi że kobiety w Polsce są uprzywilejowane, jest matriarchat, w większości małżeństw faceci boją się kobiet, że lądują przez nie w więzieniach, nie mają nic do powiedzenia, są zastraszeni itd. Stary lewak Maleńczuk mówi prawdę, masakra, obejrzyjcie to sobie, niebywałe:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a cuckold z Wawy jaki przerażony...

Ech... Najwięcej dobrego o kobietach mają do powiedzenia Ci co z nimi nie żyją i dzieci nie mają

 

 

 

K.... Ale oni są mądrzy. Blue Pill na pełnej

 No a cuckold z Wawy jaki przerażony...

Ech... Najwięcej dobrego o kobietach mają do powiedzenia Ci co z nimi nie żyją i dzieci nie mają

 

 

 

K.... Ale oni są mądrzy. Blue Pill na pełnej

Ja to widzę tak z tymi polskimi kobietami.
Sprawy gospodarki to domena facetów, my mamy ogarniać ten cały burdel potym jak tysiące kobiety straciło gównopracę w wyniki pandemii, która pokazała podczas covid ile jest wartą (Stąd ten atak byłych lasek co się w czasie pandemii odzywają po latach. U mnie rekodzistka znalazła czas aby odpisać na maila po 8 latach! "Co tam słychać? nie wiem jak ja mogłam przegabić tego maila?").
Choć ja bardzo bardzo bardzo współczuję matkom w sytuacji gdy dziecko jest chore tak jak to Marek w jednym filmiku opisała to widzę to tak jak wyglądają postulaty Pań
- darmowa antykoncepcja, aby skakać po fiutach do 30+
- potem pobudka i darmowe in vitro, bo przecież Pamcia musi zrobić karierę (czyt. skakać po penisach a przy okazji zaliczać wyższe szczeble drabiny społecznej)
- a potem aborcja jakby jednak się okazało, że ciąża zagrożona, no bo przecież to już normalne, że 1 dziecko w wieku 150 lat to całkowicie OK, bo przecież w Hollywood tak się robi , na instagramie widziałam! Ale wiecie, one drą się za aborcją na życzenie, ale każdy przypadku, ale powiedzmy sobie szczerze kobieta, która traktuje aborcję jako metodę antykoncepcji, ma coś z garem. 
- a do tego ustawa antyprzemocowa, aby w każdej chwili móc przejąć mieszkanie partnera
- a Ty jesteś frajerem, bo nie masz ochoty sponsorować wymysłów kolejnej niuni i sobie spokojnie żyjesz jako kawaler. od czasu do czasu spuszczając się jakiejś extra laseczce do buzi i patrzysz czy na pewno połknęła :)
- obostrzenia? wyjebane
- branża fitness? wyjebane
- nagle ktoś się dobrał do dupy? hurr durr ..Rewolucja! Wypierdalać! (i te bandy frajerów co jak Pamcia idzie na marsz to oni z nimi i myślą, że poruchają)

Jaok fajnie pokazuje , że te baby mają burdel w głowie... a najgłośniej przeciwko aborcji to są te różne szajbuski w makijażu klowna i kolorowych włosach, no bo przecież teraz symbolem kobiecości jest Harley queen z Suicide Squad, czyli psychopatyczna morderczyni, partnerka Jokera :) 
A gdzie są porządne kobiety? W domu, przy mężu i dzieciach, robią obiad, układają dzieci do snu i nie drą ryja o prawo do zabijania dzieci zawsze i wszędzie. 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem szczególnie zdziwiony - pamiętam starsze wypowiedzi Maleńczuka, gdzie twierdził, że każda żona to dziwka, a małżeństwo, to forma zawoalowanej prostytucji. 

Pamiętam też, jak mówił, że polska to kraj ułomnych ludzi, a większość polaków to niewykształcone matoły. 

 

Osobiście takie wypowiedzi nie wywołują we mnie większych emocji.

Lubię niektóre jego kawałki, a to co mówi w wywiadach mało mnie interesuje.

Maleńczuk lubi prowokować. ?

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Nie jestem szczególnie zdziwiony - pamiętam starsze wypowiedzi Maleńczuka, gdzie twierdził, że każda żona to dziwka, a małżeństwo, to forma zawoalowanej prostytucji. 

Pamiętam też, jak mówił, że polska to kraj ułomnych ludzi, a większość polaków to niewykształcone matoły.

Przecież ma rację ?

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

Przecież ma rację ?

Jaką rację? On został skrzywdzony przez kobiety i nie odnalazł prawdziwej miłości. Wiesz trzeba dobrze trafić po prostu a to, że 3 na 4 małżeństwa kończą się rozwodem to przecież nie powód aby tego nie robić, bo wiesz trzeba dobrze trafić :P:P:):)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red exPUA myślę, że odnalazł prawdziwą miłość w muzyce, bo ma ogromny talent. Słyszałem go na żywo, gadałem chwilę, spotkałem twarzą w twarz. Spoko gość ogólnie, w stosunku do fanów bardzo przyjemny. To nie jest taka gwiazda napompowana, tylko człowiek z talentem. To jedna z moich ulubionych piosenek przecież w ogóle. Warto posłuchać dla przekazu i poczucia humoru.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleńczuk to świetny wokalista który na dodatek świetnie się odnalazł w wielu gatunkach muzycznych i ja go szanuję za poszukiwania artystyczne i to że potrafił połączyć to z komercją. Jego wypowiedzi też lubię posłuchać i w tym wypadku ma 100 % racji, polskie kobiety są jednymi z najbardziej agresywnych i wkurwionych na świecie, co nie zawsze objawia się taką bezpośrednią agresją ale też jest mnóstwo w nich agresji pasywnej, często objawiającej się po czasie i w innych aspektach relacji. On jako, że tych kobietek przerobił mnóstwo, kobiety mu właściwie same wskakiwały do łóżka i dostawał karteczki z numerami telefonu na ulicy, wie co mówi bo ma tą próbkę kobiet sporą. To jest taki typ którego mnóstwo kobiet pożąda z jednej strony łobuz, a z drugiej artysta, poeta i intelektualista w dodatku wysoki z charyzmą, kosił zbożę hektarami zapewne :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mac napisał:

tylko człowiek z talentem

Chyba talentu do robienia plagiatów ;)

 

"Ostatnia nocka" , to plagiat :

https://www.youtube.com/watch?v=gmW8mdDNIk4

 

"Sługi za szlugi' , to plagiat :

https://www.youtube.com/watch?v=vVOUrPyNfh8

 

Ale i tak Go lupie spoko gość, taki naturalny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci

"W UK rocznie skrobie się ok 200 tys płodów w ciagu 5 lat to jest około 1mln obywateli. Potem płaczą ze muszą ściągać ludzi do pracy zeby ciągnąć ten burdel . Kiedy statystyczna Brytyjka idzie sie skrobac 3 raz w ciagu roku jej koleżanka 22 letnia Aisha wychowuje czwórkę dzieci a piate w drodze. Po obaleniu PiS nastspi dobrobyt w Polsce. PO ma dla was programy rozwojowe! Uchodzca+, Szparagi.DE+, Aborcja bez granic +, potem będziecie jebac na dzieci imigrantow a wasze dzieci beda wpierdslac szczaw i mirabelki…ale jebac PiS zawsze na osłode zycia możecie posłuchać sobie Bedoesa Gę Gę Gę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Red exPUA napisał:

Znalezione w sieci

"W UK rocznie skrobie się ok 200 tys płodów w ciagu 5 lat to jest około 1mln obywateli. Potem płaczą ze muszą ściągać ludzi do pracy zeby ciągnąć ten burdel . Kiedy statystyczna Brytyjka idzie sie skrobac 3 raz w ciagu roku jej koleżanka 22 letnia Aisha wychowuje czwórkę dzieci a piate w drodze. Po obaleniu PiS nastspi dobrobyt w Polsce. PO ma dla was programy rozwojowe! Uchodzca+, Szparagi.DE+, Aborcja bez granic +, potem będziecie jebac na dzieci imigrantow a wasze dzieci beda wpierdslac szczaw i mirabelki…ale jebac PiS zawsze na osłode zycia możecie posłuchać sobie Bedoesa Gę Gę Gę."

Ja tam tych ludzi nie kumam..

Przecież gdyby nie te wyskrobane płody to nie mielibyśmy tylu wspaniałych szczepionek, kremów do twarzy i medycyny opartej na komórkach macierzystych.

Przecież aborcja napędza całe gałęzie przemysłu.

Jak można być przeciwko?

Zresztą - jak wyprodukować te miliardy szczepionek na covid bez płodów? Masa się zgadzać musi.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleńczuk jest po prostu doświadczonym mężczyzną i wie po własnej dupie i kieszeni, jak wygląda ta gra. Przechodzi nad sprawami damsko- męskimi do porządku dziennego a nie rozkminia wszystko jak byle Pua boj albo nie hoduje urazu i uprzedzeń. Traktuje kobiety normalnie. W tym sensie ta audycja to manifesto.
W wywiadzie mówi zresztą z  dużą lekkością o wszystkim bez owijania w bawełnę, w tym o brunatnych chłoptasiach.
A ten synek oburzony - "jagto przecież kobiety" jest taki żałosny i potwierdza tylko, że you tuberka po przekroczeniu pewnego progu opłacalności  robi się albo głupawo-sceptyczna albo poprawna jak poranna audycja z Polsat Gosposia.
 

Edytowane przez Personal Best
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleńczuka miałem okazję spotkać, gdy pracowałem jeszcze w jednym z marketów budowlanych w Krakowie. Wjechał do sklepu na rolkach i sobie śmigał między regałami, wyluzowany typ. Kawał chłopa swoją drogą. Był kontaktowy, nie gwiazdorzył i nie nosił dupy wyżej głowy jak niektóre celebryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.