Skocz do zawartości

Twój sposób na dłuższy seks


Alehiandro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Co może pomóc najlepiej na przedwczesny wytrysk? Ogólnie mam z tym problem Większość stosunkow konczyło się przedwczesnym wytryskiem .Aktualnie jestem w poważnym związku. Staram sie ja zaspokajać róznymi sposobami ale boję się,ze czegoś jej jednak będzie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szczególnie zależy ci na zaspokojeniu partnerki to gdy czujesz że będzie blisko zwalniasz tempo i myślisz sobie o jakichś normalnych sprawach, typu jakie zakupy trzeba jutro zrobić lub kiedy się przegląd w samochodzie kończy.

Potem znowu możesz przyspieszyć, a w razie czego powiesz że się już trochę zdyszałeś i dlatego teraz wolniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.06.2022 o 09:00, bbking napisał:

Co może pomóc najlepiej na przedwczesny wytrysk? Ogólnie mam z tym problem Większość stosunkow konczyło się przedwczesnym wytryskiem .Aktualnie jestem w poważnym związku. Staram sie ja zaspokajać róznymi sposobami ale boję się,ze czegoś jej jednak będzie brakowało.

 

Przedwczesny, a konkretniej?

20sekund, 3 minuty, 8 minut?

 

Bo niektórym kobietom wystarcza 5 min aby dojsć, a innym kwadrans nie starczy.

Ja dochodzilem zawsze w przedziale 3-10 min i bylo to zalezne wyłącznie od tego jak dlugą przerwe mialem.

Im dłużej bez seksu/trzepania tym szybciej.

 

No ale tyle to chyba wiesz jako dorosły gość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakimś długodystansowcem nie jestem ale ostatnio testuje metodę uspokajania oddechu jak czuję że będzie finał. Przestaje sapać jak koń po westernie a robię powolne wdechy i wydechy - pomaga. Ale to jak nie mam czasu z partnerką i wiem, że tylko raz będzię.

 

Dziś się tym nie przejmuje, kiedyś się focusowałem, że trzeba za wszelką cenę zaspokoić partnerkę. Mówiłem też wtedy, że tak mnie podnieciła co miało pozytywny wydźwięk.

 

Najlepsza metoda to nie wychodzić z łóżka tylko odczekać chwilę i zacząć drugą rundę. Wtedy pierdole jak dziki kocur w marcu.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo seksu z wieloma partnerkami, wyjebane ego w kosmos, lubię też seks przed lustrem, aby podziwiać swoje posssuwiste ruuuchy!

 

Jęcząca Marta, prawie umierająca z rozkoszy, w odbiciu w lustrze, do tego ja, ze swoją pełną miłości/ brutalności miną i skupieniem, aby ZNISZCZYĆ Panią.

 

To jest prawdziwy seks!!!!!!!

Edytowane przez RENGERS
  • Like 6
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda. Chusteczki takie zawierają w sobie płyn, kory lekko znieczula członka. Na tyle,że nadal wszystko czujesz,ale nie skończysz tak szybko jak Ci się zdarzało wcześniej. Nie są tak popularne, bo nie ma ich w sklepach ale możesz zamówić przez internet. Na początek proponowałbym wypróbować właśnie chusteczki orgasm control. Z czasem jeśli uznasz, ze zadziałają możesz kupić sobie spray orgasm control.Wychodzi cenowo o wiele bardziej opłacalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uświadomić sobie, że im bliżej finału tym bardziej napinasz mięśnie dna miednicy i nauczyć się świadomie je rozluźniać bo im bardziej napinasz tym bliżej wystrzału. Następnie przejrzeć repertuar i uświadomić sobie, że są pozycje przyjemniejsze dla Ciebie i przyjemniejsze dla niej. Więc Nauczyć się i ćwiczyć mięśnie dna miednicy ( tzw. mięśnie kegla ). Nauczyć się rozluźniać podczas stosunku + świadomość pozycji i żonglować. Trochę bardziej przyjemna dla niej, a mniej dla mnie, potem na odwrót. I po jakimś czasie nauczysz się bardziej panować nad sytuacją. Najtrudniejsze to powstrzymać zwierzęcą chęć spuszczenia się jak najszybciej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temat juz był - szukanie nie boli .

Masz leniuchu na szybko 3sposoby:

 

1. Sildenafil - jednak gorzej odczuwasz przyjemność, więc od czasu do czasu  dla samej zabawy żeby ostro i długo przelecieć pannę.

2. Jak czujesz, że zbliża się finisz, to wbijasz palce w podstawę penisa (regulujesz przepływ krwi do pytonga).

3. Tantra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, tak na logikę, kto normalny używa kondomów opóźniających wytrysk, albo jakiś chustek? 

 

Tylko homosie!

 

Rozwiązanie twojego problemu tkwi w twojej mocy psychicznej, bowiem od niej pochodzi kontrola twojego ciała, żelazna psychika- żelazne ciało i na odwrót.

 

Ja mogę strzelać kiedy chce, albo po sekundzie, albo po godzinie.

 

Bo mam moc i kontrolę!

 

Oddech, ciało, mięśnie, kutas, idzie sygnał z mózgu, że podjąłem decyzję i kutas strzela, kapisz?

 

A nie jakieś pierdolone chusteczki dla cip!

 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podbijam temat tantry o którym ktoś wspomniał, jak to wygląda? Próbowałem czytać na stronie ale napisali tam ezoteryczne pierdolamento....

1. Kurs/warsztaty/nauka? Gdzie za ile i jak to wygląda? Ktoś coś poleci?

2. Czy masaż tantryczny i tantra o której piszecie to to samo?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mmario napisał:

Czy masaż tantryczny i tantra o której piszecie to to samo?

Ciężko znaleźć prawdziwy masaz tantryczny, najczęściej to zwykly masaz erotyczny w pseudo natchnionej oprawie. Przyjemne ale to nie to 

 

Znajoma wiem że się wybiera na jakis kurs tantry, ale takie coś kosztuje 2k za weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.