Skocz do zawartości

Moja miłość największa


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł wrzuciłem z piosenki pana Bajora, co ciekawe piękne słowa napisał Wojciech Młynarski. Dlaczego taki tytuł? Sprawa zaczyna się w  czasach, gdy człowiek wierzył w piękną miłość i w tych sprawach był zielony jak szczypior. Wtedy było jakieś tam wesele w rodzinie i jako młody chłopak, zaprosiłem na nie moja miłość wtedy. Dziewczyna kompletnie nie z mojej bajki i na zupełnie innym etapie rozwoju życiowego. Rżnęło się wtedy z chadami, korzystała z życia, kręcąc swój przebieg na niezłych obrotach.

Co dziwne. Moje zaproszenie na wesele przyjęła. Na weselu nudziła się ze mną jak mops. W pewnym momencie znikła mi z oczu, podobno z jednym z członków orkiestry. Na weselu już się nie pojawiła, mając zapewne lepsze zajecie.

Po tym zdarzeniu minęło kilka lat. Ta dziewczyna w końcu wydawało się, że się w końcu wyruchała ile trzeba, więc wyszła za mąż za jakiegoś tam nieszczęśnika. Mieli 2 synów. Po jakimś czasie gruchnęła wiadomość, że zdradza go z jakimś rozwodnikiem. Kopnęła pana męża w tyłek i związała się z tym rozwodnikiem.

Znowu minęło kilka lat i dziś słyszę wiadomość, że ona (jaki chichot losu), przyłapała tego swojego partnera (rozwodnika) w małżeńskim łóżku z czyjąś żoną. Sprawa poszła ostro, aż policja jeździ pod ich dom, żeby ich uspokajać.

Wracając do miłości największej. To tylko w mojej głowie było i dobrze, że w niej pozostało i uleciało jak piosenka. Niby tylko złudzenie, a jak mogło życie zrujnować. Pomyśleć mogłem być na miejscu tego jej byłego męża, dopiero co bym alimenty kończył płacić.  

 

Edytowane przez balin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, balin napisał:

Tytuł wrzuciłem z piosenki pana Bajora, co ciekawe piękne słowa napisał Wojciech Młynarski. Dlaczego taki tytuł? Sprawa zaczyna się w  czasach,  Wtedy było jakieś tam wesele w rodzinie i jako młody chłopak, zaprosiłem na nie moja miłość wtedy. Dziewczyna kompletnie nie z mojej bajki i na zupełnie innym etapie rozwoju życiowego. Rżnęło się wtedy z chadami, korzystała z życia, kręcąc swój przebieg na niezłych obrotach.

Co dziwne. Moje zaproszenie na wesele przyjęła. Na weselu nudziła się ze mną jak mops. W pewnym momencie znikła mi z oczu, podobno z jednym z członków orkiestry. Na weselu już się nie pojawiła, mając zapewne lepsze zajecie.

Po tym zdarzeniu minęło kilka lat. Ta dziewczyna w końcu wydawało się, że się w końcu wyruchała ile trzeba, więc wyszła za mąż za jakiegoś tam nieszczęśnika. Mieli 2 synów. Po jakimś czasie gruchnęła wiadomość, że zdradza go z jakimś rozwodnikiem. Kopnęła pana męża w tyłek i związała się z tym rozwodnikiem.

Znowu minęło kilka lat i dziś słyszę wiadomość, że ona (jaki chichot losu), przyłapała tego swojego partnera (rozwodnika) w małżeńskim łóżku z czyjąś żoną. Sprawa poszła ostro, aż policja jeździ pod ich dom, żeby ich uspokajać.

Wracając do miłości największej. To tylko w mojej głowie było i dobrze, że w niej pozostało i uleciało jak piosenka. Niby tylko złudzenie, a jak mogło życie zrujnować. Pomyśleć mogłem być na miejscu tego jej byłego męża, dopiero co bym alimenty kończył płacić.  

 

Miłość ..uczucie nasze do kogoś, trzeba uważać komu je dajemy bo można skończyć bardzo źle. Generalnie nie powiem fajnie wygrać w totka ale nie wiele parom się to udaje !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, balin said:

Wracając do miłości największej. To tylko w mojej głowie było i dobrze, że w niej pozostało i uleciało jak piosenka. Niby tylko złudzenie, a jak mogło życie zrujnować. Pomyśleć mogłem być na miejscu tego jej byłego męża, dopiero co bym alimenty kończył płacić.  

 

Moja ukochana z młodości (dla przypomnienia - zeszliśmy się po 18 latach na rok i poszła na kolejną gałąź) w trakcie małżeństwa zdradzała męża na prawo i lewo, pracując w branzy gdzie kobiet prawie nie ma. Przespała się nawet z koleżanką. Opowiadała mi jako to on był toksyczny, że przypierdalał się o erotyczne smsy z kumplem, z którym przecież się nie przespała (w jej ujęciu - toksyczny małżonek był patologicznie zazdrosny, poza tym jak on mógł zajrzeć do telefonu kiedy pijana zasnęła w trakcie tego smsowania). W sumie dobrze, że się zmyła i wtedy 18 lat temu (bo mógłbym być na miejscu mężusia) i rok temu (bo przy tym co wiem to sfiksowałbym przy niej do reszty). 

Edytowane przez Feniks77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nigdy nie miałem złudzeń co do kobiet, pamiętam jak jeszcze jako młodzian nastolatek pod koniec komuny rozumowałem w ten sposób, że kobiety to tylko zagraniczniaków (szFFabów) szukają a Polaczek Cebulaczek to dla nich barachło, czasami tylko jakieś zaćmienie umysłu mnie dopadało, to zaćmienie kosztowało mnie kilkanaście lat chÓjowego małżeństwa, o którym jak wspomnę to mi się rzygać chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.