Skocz do zawartości

Robert Gryn wziął ślub


Red exPUA

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie?
Widzicie?! Marek nie miał racji! Prawdziwa miłość istnieje!!! Trzeba tylko dobrze trafić...
ha! Wiedziałem, że Mareczek to stary dziad co mieszka na poddaszu i zazdrości młodym pięknym i bogatym, co potrafią znaleźć miłość.
Za każdym wspaniałym mężczyzną stoi cudowna kobieta, która go inspiruje. Pamiętajcie o tym! Bez kobiety mężczyzna jest niczym. Jej łzy to Twoja porażka!

fce7bc47-e3e1-424b-875d-f855269f4c7e

 

https://www.pudelek.pl/legend-daryna-poslubila-multimilionera-roberta-gryna-foto-6553582282156960a

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten artykuł z pudelka i doszedłem do wniosku, że ta kobieta ma nie po kolei w głowie i urabiała tego gościa od początku, bo jest bogaty (dziwię się, że dał się na to nabrać, ale w sumie ten gość dorobił się majątku na produkcie bazującym na oszustwie, więc trafił swój na swego: ,,dorobił się w firmie Codewise, sprzedającej produkty, dzięki którym firmy mogą kupować sztucznie napędzany ruch na stronie, generowany za pomocą okienek pop-up oraz śledzić i analizować efektywność działań marketingowych w sieci").

 

https://innpoland.pl/151601,robert-gryn-tworca-codewise-poszukuje-samego-siebie-podczas-podrozy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Widzę oczami wyobraźni jak koleś traci kasę a ona mu mówi, że nie wie co czuje :D 

 :lol:

A tam zazdrościsz... też chciałbyś być piękny i bogaty i ożenić się z młodą, kochającą Cię kobietą. Marek nie miał racji, miłość istnieje. Zwłaszcza gdy łączą się dwie piękne dusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie mu życzę wszelkiego szczęścia ale gdybym był zamożnym człowiekiem to nie wierzyłbym, że kobieta tym bardziej wtedy by mnie pokochała za "moje bogate wnętrze". A on może po prostu o tym wie i chciał mieć żonę, nie wiem. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob Gryn jak na coucha przystało, lubi wyzwania.

 

Szansę na powodzenie tego małżeństwa, mimo jego zamożności i pozycji społecznej oceniam jednak na bardzo małe.

 

Pani ma dużo czerwonych lampek m.in : wyjebane w kosmos ego, parady z wypiętą dupą na instagramie, tatuaże itd.

 

 

 

Stany depresyjne, siłowe próby „bycia wrażliwym”, dziwny sposób natchnienia, coś mi w nim śmierdzi, nie wygląda również na człowieka, który radzi sobie z kobietami i potrafi być wobec nich wymagający, wygląda na człowieka raczej  słabego psychicznie.

 

Obym się mylił i oczywiście życzę im wszystkiego najlepszego.

 

A co, raz się żyje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RENGERS napisał:

Rob Gryn jak na coucha przystało, lubi wyzwania.

 

Szansę na powodzenie tego małżeństwa, mimo jego zamożności i pozycji społecznej oceniam jednak na bardzo małe.

 

Pani ma dużo czerwonych lampek m.in : wyjebane w kosmos ego, parady z wypiętą dupą na instagramie, tatuaże itd.

 

 

 

Stany depresyjne, siłowe próby „bycia wrażliwym”, dziwny sposób natchnienia, coś mi w nim śmierdzi, nie wygląda również na człowieka, który radzi sobie z kobietami i potrafi być wobec nich wymagający, wygląda na człowieka raczej  słabego psychicznie.

 

Obym się mylił i oczywiście życzę im wszystkiego najlepszego.

 

A co, raz się żyje !

To nie jest coach (tak się to pisze...) typ sprzedał firmę chyba za 160 mln euro.

A kto z nas nie popełnia błędów? To co było to było. Ludzie się zmieniają. Przeszłość kobiety nie ma znaczenia. Co było to była. Trzeba odkreślić to grubą czerwoną linią i zacząć od nowa. Z czystą kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, RENGERS napisał:

Rob Gryn jak na coucha przystało, lubi wyzwania. Szansę na powodzenie tego małżeństwa, mimo jego zamożności i pozycji społecznej oceniam jednak na bardzo małe.

Za pół roku wpadnie ze swoją historią do świeżakowni i wyłapie bana bo ludzie go wezmą za Archa. 

  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RENGERS napisał:

nie wygląda również na człowieka, który radzi sobie z kobietami i potrafi być wobec nich wymagający, wygląda na człowieka raczej  słabego psychicznie.

Widzę, że na psychologii się znasz, ciekawe zdanie. Jest słaby bo na tych sweet fociach cały czas jest pochylony do niej i się płaszczy? Co decyduje o tym, że z wyglądu ktoś jest słaby psychicznie? Pytam bez podjazdu, zainteresowało mnie to. Możesz w jednym poście odpowiedzieć na to pytanie i koniec offtopu ;)  Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nonconformist napisał:

Widzę, że na psychologii się znasz, ciekawe zdanie. Jest słaby bo na tych sweet fociach cały czas jest pochylony do niej i się płaszczy? Co decyduje o tym, że z wyglądu ktoś jest słaby psychicznie? Pytam bez podjazdu, zainteresowało mnie to. Możesz w jednym poście odpowiedzieć na to pytanie i koniec offtopu ;)  Pozdro.

Słaby psychicznie to on nie jest na pewno. Ludzie którzy są słabi psychicznie nie budują takich firm i to w tak młodym wieku.

Edytowane przez Red exPUA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Red exPUA napisał:

nie jest na pewno. Ludzie którzy są słabi psychicznie nie budują takich firm i to w tak młodym wieku.

Też bym się skłaniał co do Twojego zdania. Zaintrygowało mnie zdanie przedmówcy, że po zdjęciu stwierdził, że typ jest słaby psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy Daryna zmieni się w Karynę.

 

Obstawiam, że obywatelstwo oraz pieniążki były mocną zachętą, status również. Przejmie i jego followersów, można to potem będzie monetyzować, nie licząc pieniążków z potencjalnego rozwodu. Mam nadzieję, że chociaż podpisał intercyzę i ogólnie się jakoś zabezpieczył na taką ewentualność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

Pics-Art-10-31-06-06-35.jpg

Szuka mema po google, aby specjalnie pokazać jak ma coś w dupie. Ach ta młodzież 

2 minuty temu, manygguh napisał:

Zobaczymy czy Daryna zmieni się w Karynę.

 

Obstawiam, że obywatelstwo oraz pieniążki były mocną zachętą, status również. Przejmie i jego followersów, można to potem będzie monetyzować, nie licząc pieniążków z potencjalnego rozwodu. Mam nadzieję, że chociaż podpisał intercyzę i ogólnie się jakoś zabezpieczył na taką ewentualność.

A tam przesadzasz. To facet który ma sukces nie może być kochany za to kim jest? Co Ty w miłość nie wierzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.