Skocz do zawartości

Negatywne emocje tak bardzo pożądane - orzeczenie TK


Pacman

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji ostatnich protestów i tego co się dzieje w mediach dałem się wciągnąć w śledzenie tych wszystkich wiadomości, kto na kogo nakrzyczał, kto kogo uderzył itp. Ten cały cyrk pochłonął Polaków.

Sprawa orzeczenia TK jest niskiej wagi w porwaniu do innych Polskich problemów, jednak jest wielka wrzawa - bo są przy tym wielkie emocje. I ja również daje się łapać w tę pułapkę i sam się emocjonuję. Jak widzę hipokryzję, która ma miejsce i to jak łatwo Julki są na to wszystko podatne to budzą się we mnie emocje negatywne. I w pewnym momencie mówię dość, próbuję przestawić myślenie tak, żeby mieć na to bardziej wylane, albo lepiej powiedziane - chłodną głowę. 

 

Emocje są pożądane. Kobiety kochają emocje, nawet te negatywne. A te negatywne są jeszcze silniejsze. Więc będą wracały do badboja, bo bezpośrednio z nim je kojarzą. Tak jak ja wracam do niusów związanych z strajkami. Tak jak wracamy myślami do tych strasznych borderek. Mocno się nie różnimy.

 

Jutro idę w góry ochłonąć. Spędzę czas z ludźmi, którzy nawet dobrze nie wiedza gdzie jest Polska i spróbuję tego tematu 'co u nas' nie poruszać. Życzcie mi powodzenia.

Czy ktoś z Was również identyfikuje się z tym co przedstawiłem, jakie macie sposoby na zapanowanie nad tym i zachowanie spokojnego umysłu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mroczek napisał:

To co cuckoldzi jednak nie są potrzebni? Smuteczek :(

Jak to się wszystko rozkręcało, to fajnie było mieć przy boku faceta lub chociaż jego namiastkę. Zawsze był ktoś, kto mógł robić za żywą tarczę, w obronie kobiecego wianuszka, a i co cięższe transparenty nosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kogoś z protestujących, jakie są bezpośrednie efekty orzeczenia TK - każdy odpowie, że zakaz przeprowadzania aborcji. Jednak prawda jest taka, że wyrok odnosi się do pojedynczego przepisu, który TK uznał za niekonstytucyjny. W konsekwencji powstaje galimatias prawny, w wyniku którego jedne przepisy zabraniają aborcji w danej sytuacji, a inne w dokładnie takich samych okolicznościach, lecz z innych względów ową aborcję dopuszczają. Minie kilka miesięcy, zanim prawnicy i konstytucjonaliści z tego się wygrzebią, ale właśnie o to chodzi moim zdaniem, bo ważniejsze jest, że będzie na kogo zwalić porażkę w walce z pandemią - na opozycję i protestujących. Cynizm na maxa, życiami ludzkimi grają w grze politycznej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grupach lewicowych już mówią, że to ich rewolucja. 

 

Hasło skandowane w piątek u mnie na proteście: "Klechy, burżuje was koniec się szykuje". Jak wyszedł gość z grupy anarchistycznej i zaczął opowiadać, że trzeba skończyć z kapitalizmem, który doprowadził do eksploracji planety i jej wyniszczenia, to zacząłem się zastanawiać co ja tu robię? Potem było jeszcze ciekawej. Kapitał wykończył Planetę, bo sami burżuje (używane zamiennie z: posiadacze środków produkcji/przedstawiciele klasy próżniaczej) pochowają się w bunkrach i ich nic nie obchodzi.

 

Kapitał chce wykorzystywać dalej klasę robotniczą i dlatego odmawia kobietom bezpiecznej aborcji, bo wiadomo, że oni sobie powyjeżdżają do Czech. Potem do mikrofonu dorwała się laska, która bredziła, że cena za załatwianie potrzeb do pisuaru jest niższa, bo to patriarchat w ten sposób chce upokarzać kobiety. Używała oczywiście słów "siku i sranie" (Sorki za niecenzuralność, ale to cytat. Wygląda, że oprócz "wypierdalaj" te słowa też wprawiały ją w dziwną ekscytację, gdy wymawiała je do mikrofonu, autentycznie było widać wręcz, że czerpie z tego jakiś rodzaj przyjemności). Wreszcie na koniec spuentowała. Okazała, się że przed chwilą była na dworcu w ubikacji i to skłoniło ją do tych głębokich przemyśleń.  "Wypierdalaj" poleciało pod adresem kobiety, która pracuje w toalecie na dworcu. Powinna była jej pozwolić skorzystać za darmo, bo ona tu na proteście jest też dla niej.  

 

Myślałem, że kulturalnie pokrzyczymy ***** ***, a jedynym powodem spotkania będzie sprzeciw wobec tego co odwala Jarek. Teraz się zastanawiam, czy społeczeństwo jest walnięte, czy może ja jestem niedostosowany i dysonans poznawczy nie pozwala mi dostrzec racji po stronie protestujących? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pacman napisał:

jakie macie sposoby na zapanowanie nad tym i zachowanie spokojnego umysłu?

Ja chleję. To znaczy nie, teraz już nie chleję, bo z racji wieku wątroba nie pozwala. Teraz jedynie rozkoszuję się pełnią bukietu 12 letniego Single Malta. Siadam sobie ze szklaneczką, pociągam mały łyczek i zaraz mi się robi jakoś tak na wszystko wyjebane.

 

Samą piję, bez lodu, bez wody. Jak się schłodzi lodem to bukiet nie ma takiej przestrzeni, przyduszony jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że sam uważam że zakaz aborcji nie rozwiąże żadnego problemu jednak zwróćcie uwagę z jaką pogardą te sympatyczne i dobre kobiety traktują ludzkie życie. 

 

Jedna to na grupie dla adwokatów i radców prawnych na fb napisała, że dziecko z wodoglowiem to potworek i nie jest dla niej do w ogóle człowiekiem. 

 

Uczcie się bracia i dokładnie wychwytujcie takie teksty kobiet z Waszego otoczenia bo to bardzo dużo mówi o człowieku. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej chce się śmiać z tych wszystkich spermiarzy, inceli i innych dupowkrętów, którzy maślą babom, biegają za nimi na te marsze bo myślą, że może dzięki temu przejdą z poziomu orbitera na wyższy poziom.

 

33 minuty temu, Piter_1982 napisał:

Na grupach lewicowych już mówią, że to ich rewolucja. 

 

Hasło skandowane w piątek u mnie na proteście: "Klechy, burżuje was koniec się szykuje".

Czyli mieli na myśli starych działaczy SLD i ich kolegów.

9 minut temu, Mroczek napisał:

zwróćcie uwagę z jaką pogardą te sympatyczne i dobre kobiety traktują ludzkie życie.

Taką samą z jaką traktują mężczyzn, którzy nie spełniają ich oczekiwań.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Piter_1982 napisał:

Kapitał chce wykorzystywać dalej klasę robotniczą i dlatego odmawia kobietom bezpiecznej aborcji, bo wiadomo, że oni sobie powyjeżdżają do Czech. Potem do mikrofonu dorwała się laska, która bredziła, że cena za załatwianie potrzeb do pisuaru jest niższa, bo to patriarchat w ten sposób chce upokarzać kobiety. Używała oczywiście słów "siku i sranie" (Sorki za niecenzuralność, ale to cytat. Wygląda, że oprócz "wypierdalaj" te słowa też wprawiały ją w dziwną ekscytację, gdy wymawiała je do mikrofonu, autentycznie było widać wręcz, że czerpie z tego jakiś rodzaj przyjemności). Wreszcie na koniec spuentowała. Okazała, się że przed chwilą była na dworcu w ubikacji i to skłoniło ją do tych głębokich przemyśleń.  "Wypierdalaj" poleciało pod adresem kobiety, która pracuje w toalecie na dworcu. Powinna była jej pozwolić skorzystać za darmo, bo ona tu na proteście jest też dla niej.  

 

 

Myślałem, że kulturalnie pokrzyczymy ***** ***, a jedynym powodem spotkania będzie sprzeciw wobec tego co odwala Jarek. Teraz się zastanawiam, czy społeczeństwo jest walnięte, czy może ja jestem niedostosowany i dysonans poznawczy nie pozwala mi dostrzec racji po stronie protestujących? 

Całe środowisko, łącznie z tym protestem i prowadzącymi chce dokładnie tego samego, co Kaczyński, czyli władzy nad wszystkim, również nad myśleniem. Dwie grupy wzbudzają we mnie identyczne obrzydzenie. Zaraz zacznie się walka o pieniądze. Przypomnijcie sobie Kijowskiego i zestawcie go z Martą Lempart. Klony. Jedyna różnica to płeć. Dobry wskaźnik spierdolenia to gazeta wyborcza. Wystarczy poczytać, co na wyborczej, żeby wiedzieć, w jaki temat nie iść, jeżeli jesteś normalnym człowiekiem. To najczęściej dobry wskaźnik.

 

Nie wiem, co lepsze PiS, czy ten strajk. Wybór tragiczny. Tłuki, jak zwykle dochodzą do głosu, ludzie bezmyślnie idą za nagłówkami z gazet i prostymi hasłami. Cypis to nowy Kaczmarski, bard narodowy. Śmiechu warte ten kraj i wszystko, co się w nim dzieje, łącznie ze strajkiem. Era MGTOW zdecydowanie. Im większe zaufanie do siebie, tym lepiej. Ktoś, kto chce normalnie żyć to nie pożyje normalnie w żadnej ideologii, tylko na zasadach negocjacji oraz użyteczności. Z każdej ideologii należy się wycofać, a polityka oparta na ideologii to nie jest polityka, tylko terror myśli. Wybierzesz prawaka, czy lewaka i tak dojebią podatkami. Mężczyzna na tych układach i tak straci. W następnym roku wyjebie nas z butów gospodarczo, zadłużenie pewnie podwójne w stosunku do tego roku. Ten, kto tutaj zostanie będzie jebać za miskę ryżu, jak vatowieckiemu się wymarzyło. Prawak, czy lewak to ruina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mroczek napisał:

Jedna to na grupie dla adwokatów i radców prawnych na fb napisała, że dziecko z wodoglowiem to potworek i nie jest dla niej do w ogóle człowiekiem. 

 

Uczcie się bracia i dokładnie wychwytujcie takie teksty kobiet z Waszego otoczenia bo to bardzo dużo mówi o człowieku. 

Po słownictwie i zwrotach można już poznać z kim rozmawiamy, te słowa nie są przypadkowe to tak zwana lewicowa wrażliwość, lewicowa nowomowa oni wypowiadają się w pewien szczegółowy sposób. Dla nich to właśnie takie "potworki" - zauważmy, że nie potwory tylko potworki by zabrzmiało bardziej empatycznie co jest przesłoną przed tym gdzie tej empatii nie ma, bo przecież "to jeszcze nie czuje". 

 

Mnie to osobiście bardzo obrzydza taka dehumanizacja i robienie z nas zastępowalnych bateryjek i ukazywanie nas jako rzeczy. 

36 minut temu, Mroczek napisał:

Uczcie się bracia i dokładnie wychwytujcie takie teksty kobiet z Waszego otoczenia bo to bardzo dużo mówi o człowieku. 

Dokładnie.

 

35 minut temu, Ace of Spades napisał:

Mi najbardziej chce się śmiać z tych wszystkich spermiarzy, inceli i innych dupowkrętów, którzy maślą babom, biegają za nimi na te marsze bo myślą, że może dzięki temu przejdą z poziomu orbitera na wyższy poziom.

 

Oni są najgorsi bo liczą na zaliczenie plus się reklamują z tym na fejsach i szukają klientek kobiet jak prowadzą biznesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKriegerNo pomagałes jakiejś tam kobiecie a ona napisała, że robisz z siebie głupka jak zawsze 

 

Ja Ci mówię jak laska nazywa dziecko z wodoglowiem potworkiem to nie wolno mieć wobec niej żadnej litości bo to jest szmata więc trzeba ją tak traktować. 

 

Wyruchac jak szmate i wyjebac z mieszkania w środku nocy niech wraca autobusem. 

 

Dlatego patrzcie chłopaki i @SzatanKrieger jak kobiety się wypowiadają i jakich słów używają. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, SzatanKrieger napisał:

szukają klientek kobiet jak prowadzą biznesy.

Tylko, że to chyba słaby biznes. 

 

Jak były ostatnio jazdy z LGBT to sporo marek podchwyciło. Teraz nawet IKEA zabroniła nosić piorun czy tam błyskawicę i mówi, że pracownik ma być schludny i nie manifestować żadnej ideologi. Znajome feministki wręcz piały zachwyty na EMPIK, że teraz to one w sieci nie będą książek kupować tylko przynajmniej raz w miesiącu do nich pójdą. Jestem ciekaw ile z tego zostało. Ja FAIRY już nie używam. GILLETTa od czasów pamiętnej kampanii o toksycznej męskości. Do Empiku czasami zajrzę, ale rzadko. Na odstrzał czeka jeszcze Raiffeisen (teraz Polbank), mam go na jednej platformie, ale od nowego roku podpinam inne konto. 

Znacie jeszcze inne marki godne potępienia? W sumie to można by wątek taki założyć. Nie kupuję i za co. 

Godzinę temu, Ace of Spades napisał:

Czyli mieli na myśli starych działaczy SLD i ich kolegów.

Taką samą z jaką traktują mężczyzn, którzy nie spełniają ich oczekiwań.

Nie, właścicieli środków produkcji. Jak ktoś zatrudnia inne osoby to czerpie dochód z wyzysku. Tego się słuchać nie da. Najchętniej zamordowaliby (jak zacznie się rewolucja) wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą po rejestrze, tylko nie wiedzą jak oddzielić niewinnych, którzy pracują na samozatrudnieniu zmuszeni do tego przez kapitał.

 

Teksty o zabieraniu mieszkań, samochodów, konfiskacie majątku są podawane jako oczywiste.  Skutek maja taki, że ja coraz bardziej chce zwinąć firmę i robić wszystko na zasadzie zlecania B2B w jak największym stopniu zdalnie. 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mroczek

 

Nie ma co przesadzać z tą pomocą- ledwie parę meili wymieniliśmy, dziewczyna miała przykre doświadczenie i tyle, a to że urosła w piórka i stała się dumna to już jest inna kwestia. Forum miało pomagać, teoretycznie i mieliśmy siebie tu wspierać jak to fajnie bratersko robi @mac 

Dostała pomoc, gdy ją rzucił wykładowca, a teraz gdy jej nie potrzebuje wyśmiała mnie i tyle, nie ma co się oburzać, to już na mnie nie działa @Mroczek 

Ale miała rację z robieniem siebie głupka - osoby dla, których byłem potraktowały mnie najgorzej na tym forum ale nie jestem o to zły, to były mega cenny lekcje. Co do robienia z siebie głupka, to cale życie będę nim prawdopodobnie @Mroczek tak czy siak. Nie żałuję tego czasu w tym aspekcie, a w jej przypadku akurat pasowały pewne koncepty więc jej je podsunąłem i tyle - nic wielkiego, żadna super pomoc.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sobie sprawdzę, dziś miałem mieć rwaną ósemkę cały dzień czekałem i się nie doczekałem :) 

 

Pamiętam o tym. 

10 minut temu, Mroczek napisał:

Widzisz ja zacząłem się szanować i za rozmowę ze sobą liczę w pracy 350 zł :)

I bardzo dobrze :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mroczek napisał:

Dokładnie tak to są egoistki zapatrzone w swoją własną macice xD

 

 

 

 

Byl kiedyś taki thriller o świrze, co kolekcjonował odcięte psiochy.

 

Wyobrażam sobie taki feministyczny baner: postać z ciałem golluma, głową Marty Lempart, a w dłoniach zamiast pierścienia, trzyma tą odciętą psioche i tekst: "My precioussss"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.