Skocz do zawartości

Teorie a życie realne


Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę kilku osób, wątek zostanie założony w miejscu którym każdy sie może wypowdzieć. @deomi Nie będzie kusiło żeby zostać chłopem. xD 

 

maxresdefault.jpg

 Temat został założony na luzie z racji panującej nudy. :D Chciałem zrobić konfrontacje w ilu % u młodych dziewczyn sprawdzają się teorie @Analcondai @DuchAnalityk.

Wszystkie zrzuty ekranu, nie tyczą się jednej dziewczyny tylko  wielu młodych. Miłej lektury. :) 

 

 

 

REAKCJA KILKU DZIEWCZYN NA TO, ŻE MIŁY CHŁOPAK DO NICH NAPISAŁ: 

e0f077c0f71ce.png

 

00e52ae12f844.png

a0126a68998a9.png3218c0f12002d.png

Komentarz do sprawy: Chłopak grzeczny, miły napisał do dziewczyny z którę kręciłem. Jeszcze mam grubsze akcję, gdzie niektóre, potrafiły wysłać zdjęcie profilowe faceta i napisać, że jest brzydki.  Oczywiście z nią były jeszcze akcję. Chłopak inny za nią latał z rok i nawet, nie pozwoliła mu się dotknąć. Oczywiście, mówiła, że jest miły i bardzo dobry i na pewno znajdzię dobrą kobiete. :D :D 

 

Chłopak może być spokojny. Nie lubię nerwusów!

c1ceae63c3397.png052b4c95bf76b.pngfcca03c670828.png

Komentarz do sprawy: Chłopak typowy kozaczek. Koleżanka bardzo ładna. Inne jej koleżanki też mają narwańców, ale co ty! Mati jest spokojny ;D.

 

Dziewczyna ledwie zerwała albo nadal chodzi z moim KOLEGĄ a wie, że się kolegujemy. :) 

 

73e6e58335778.png9e254bc1e87e7.jpg2b42ce3d14d26.png

Wielka beka ze spermiarzy i stulejarzy. Proszę wyślij mi fotke! Albo po prostu trzymanie gościa na dystans i ciśnięcie beki.

d06cc57e17995.png 2d9331d805b65.png  05fb1588c02e8.png

Reszta zrzutów sytuacji powyżej może się okazać bez problemu. 

Koleżanka piszę z gościem który podbija do niej 2 lata. Napisała do niego, że siedzi ze mną i jest miło.  O to reakcja miśka. :)  

 

OJEJ MASZ PRZEPROSIĆ! Bo ja jestem piękna i podobam się ochroniarzom. Dziewczyna mój wiek.

 

41300082e6265.png 

Mam jeszcze wiele zrzutów i zabawnych sytuacji. Nie latajcie tak za babkami, bo często to idzie w świat i beka. Hahaha bo wiesz on mnie prosił o wysłanie cycków! Patrz ten uj znowu piszę do mnie. Najgorsze jest często, że ogarnieci goście są tak zdesperowani, żeby latać za takimi babkami. Chcesz żeby wysłała cycki? Jak nie widzisz w real, to sobie wpisz w neta a nie poniżaj się. :) 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak od dawna mówię - kobiety są bezwzględne wobec mężczyzn o niskim smv (poniżej 7).

Sam mam dobre kwity ale czekają na ujawnienie. Zero jakichkolwiek zasad, zero szacunku. Chamstwo to mało powiedziane.

 

Widać brak jakichkolwiek zasad u kobiet. Patrzą tylko na swoje chwilowe korzyści a potem płacz, ryk, wycie bo się okazuje, że to kurwiszon. Beka ze spermiarza ale jak coś od niego zachcą to nagle jest spoko. 

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacz bo okazało się, że takie są kobiety...

@$Szarak$ Tera piszesz z kobietą ona nazywa innych spermiarzami. Kapniesz się, że coś jest nie tak i kopniesz ją w dupe to nagle spermiarze okazują się OK. A potem Ty jesteś spermiarzem czy innym frajerem jak rozmawia z kim innym xD.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niagara napisał:

Chłopie, kurwa, zlituj się. Przecież te rozmowy wyglądają jak jakieś dzieci 17-letnie czy z gimnazjum. Co Ty za gówno tu wklejasz i na co to ma niby być dowodem?

Ręce mi opadły a nawet i kutas.

Kutas to zapewne zawsze ci opada. Nie podoba ci się to wyjdź stąd. Nie potrafisz czytać, że w moim wieku? 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niagara napisał:

Chłopie, kurwa, zlituj się. Przecież te rozmowy wyglądają jak jakieś dzieci 17-letnie czy z gimnazjum. Co Ty za gówno tu wklejasz i na co to ma niby być dowodem?

Ręce mi opadły a nawet i kutas.

To sobie wyobraź że tak wyglądają również rozmowy z 25 latkami przykładowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

No cóż nie od dziś wiadomo, że rynek seksualny bywa bezwzględny u wszystkich zwierząt ?

Tylko, że u zwierząt są proste zasady. U ludzi... samice jak widać nie mają pani trochę szacunku do samców.

Kobiety traktują mężczyzn jak śmieci po prostu. Tu masz przykład i to nie jest kilka przypadków. 

 

 

@$Szarak$ i @bassfreak nie reagujcie na to bo wątek niszczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Arch ma rację. To jakaś patologia. Tak młodzi ludzie teraz z sobą rozmawiają? :) Wstawiając jakieś iksy?

 

Niestety różnica pokoleń. Każdy chciałby młode 20 to wstawiłem z nimi zrzuty. ;D

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Tylko, że u zwierząt są proste zasady. U ludzi... samice jak widać nie mają pani trochę szacunku do samców.

Kobiety traktują mężczyzn jak śmieci po prostu. Tu masz przykład i to nie jest kilka przypadków. 

 

Te proste zasady dla zwierząt często oznaczają po prostu śmierć rodzica dla dobra potomstwa.

Samice nie mają szacunku do słabych samców, samce do nieatrakcyjnych samic.

Co zrobisz jak nic nie zrobisz.. taki jest rynek seksualny-  brutalny. Rozmnożyć w teori mają się silne i atrakcyjne jednostki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem to wczoraj w żarty, ale nie zaszkodzi powtórzyć..

6GRp91mhgDLSaEiqkg8jE0D7x9y84fpf.jpg

Jeżeli ktoś jest tak głupi, żeby wierzyć nienawistnym nieudacznikom z podrzędnych stronek, to zasługuje, żeby nie mieć nic od życia. W naturze frajerzy są do wykorzystywania i służenia silniejszym. Nie do własnego spełnienia.

 

 

Najsłabsi psychicznie sami się wyeliminują z fajnego życia..
 


..i będą uważali jeszcze, że to jest coś fajnego, bo są oświeceni, są lepsi, bo maja "tajemną" wiedzę z badaniami z OkCupid.

A walczcie ze sobą nawet na 15 stron o chadach i wykresach z wykopu. To wasze życie mija bezpowrotnie. Jeszcze wstawiać jakieś rozmowy z na wpół upośledzoną laską, co mają o czymś świadczyć.
 

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Arch ma rację. To jakaś patologia. Tak młodzi ludzie teraz z sobą rozmawiają? :) Wstawiając jakieś iksy?

Przecież to się nie nadaje nawet na przebywanie ze sobą w bliższym lub dalszym otoczeniu.

Nie, nie rozmawiają tak. Owszem, może jakaś część tak, ale ta inteligentniejsza część - nie.
 

 


Wszystkiego dobrego i miłego dnia.

  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

Te proste zasady dla zwierząt często oznaczają po prostu śmierć rodzica dla dobra potomstwa.

Samice nie mają szacunku do słabych samców, samce do nieatrakcyjnych samic.

Wśród zwierząt się po prostu nie ruchają.

 

A wśród ludzi kobiety cały czas DOPIERDALAJĄ facetom z niskim smv. Naśmiewają się, kręcą beke. Tu masz temat i co na to powiesz? Nic bo takie jesteście....

 

Do chada czy nawet 8 i 9 się tak nie odezwiecie. Co najwyżej komuś o nich... dla waszych celów które macie akurat.

 

Żałosne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Mam kontakt z ludźmi dwie dekady młodszymi, jak i paręnaście lat młodszym, płci obojga. Rozmawiają normalnie

W sumie to nie wiem, jak mają się zachowywać przy osobie tyle lat starszej. Bo widzisz, ty znas pare osób a ja pełno w tym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Obliteraror napisał:

Mam kontakt z ludźmi dwie dekady młodszymi, jak i paręnaście lat młodszym, płci obojga. Rozmawiają normalnie.

Dlatego zapytałem : )

Oczywiście, że rozmawiają normalnie. Mają własne udziwnienia związane z tym jak obecnie się pisze, ale można to zrozumieć, a rówieśnicy się bez problemu dogadują. Teorie kręcone w Internecie a rzeczywistość to są dwie zupełne różne rzeczy. Percepcja to nie rzeczywistość, bo percepcja jest wybiórcza i widzimy to, co chcemy widzieć, a parę przypadków nie świadczy o populacji. To jakby wnioskować o zdrowiu psychicznym ludzi w kraju badając alkoholików spod budki z piwem.

Temat jest zupełnie stronniczy i poza biciem piany, żeby paru userów do niczego nie doszło, nic wartościowego nie wniesie. Co właściwie już widać na początku przepychanek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Wśród zwierząt się po prostu nie ruchają.

Zależy od gatunku, ale często dochodzi do krwawych lub śmiertelnych akcji.

2 minuty temu, Analconda napisał:

A wśród ludzi kobiety cały czas DOPIERDALAJĄ facetom z niskim smv. Naśmiewają się, kręcą beke. Tu masz temat i co na to powiesz? Nic bo takie jesteście....

 

Do chada czy nawet 8 i 9 się tak nie odezwiecie. Co najwyżej komuś o nich... dla waszych celów które macie akurat.

Ja akurat nikomu nie dopierdalam, każdego traktuje z szacunkiem.

A, że większosć ludzi to mentalne bydło, to już nie moja wina.... 

Nieatrakcyjne kobiety są tak samo poniewierane.. żadna nowość...

a szczególnie jest to nasilone w szkołach.

  

Co się przejmujecie? @Analconda

@$Szarak$ znajdzcie sobie spokojniejsze babki i po kłopocie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.