Skocz do zawartości

Teorie a życie realne


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, deomi napisał:

Nieatrakcyjne kobiety są tak samo poniewierane.. żadna nowość...

Bzdury. Mężczyżni nie traktują tak kobiet.

To kobiety traktują facetów jak bydło co widać na screenach.

 

2 minuty temu, deomi napisał:

Co się przejmujecie? @Analconda

@$Szarak$ znajdzcie sobie spokojniejsze babki i po kłopocie

Większość kobiet taka jest z 99%. Im bardziej atrakcyjna tym mniej ma szacunku do facetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Analconda napisał:

Tak jak od dawna mówię - kobiety są bezwzględne wobec mężczyzn o niskim smv (poniżej 7).

Sam mam dobre kwity ale czekają na ujawnienie. Zero jakichkolwiek zasad, zero szacunku. Chamstwo to mało powiedziane.

 

Widać brak jakichkolwiek zasad u kobiet. Patrzą tylko na swoje chwilowe korzyści a potem płacz, ryk, wycie bo się okazuje, że to kurwiszon. Beka ze spermiarza ale jak coś od niego zachcą to nagle jest spoko. 

Smv 7 co to? Nie chodzi Ci czasem o BMW 7? ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

@$Szarak$ Wklej jakieś screeny jak obrabiacie tyłki z kolegami jakimś nieatrakcyjnym babkom ?

Co innego napisać ta mi się nie podoba a co innego poniżać mężczyzn na każdym kroku.

 

Zresztą nie zmieniaj tematu.

 

Dotyczy on bezwzględnych zachowań kobiet w stosunku do mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deomi napisał:

@Analconda A jak Ty traktujesz "pasztety" 3/10?

Nijak bo żadnych nie znam i z żadną nie mam kontaktu. A to, że mi się nie podoba to nie znaczy, że nie szanuje. Na pewno bym się nie nabijał. Wywalone i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

Z FitDari jak się tutaj nabijali... 

To samo.. faceci wcale nie są dużo lepsi

Ty w ogóle nie rozumiesz tego wątku...

 

Co innego kilku facetów nabija się między sobą a co innego jak kobieta se kręci beke z gości i co chwile zmienia zdanie.

 

Raz z jednym potem wraca do drugiego i tego typu i racjonalizuje, pieprzy kocopoły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdę na roxe i stwierdzę, że wszystkie kobiety to kurwy.

 

Sorry Panowie, ale z własnego doświadczenia napiszę Wam, że jak ograniczycie internet, fora, zjebane teorie, negatywne historie to poczujecie się lepiej. 

Będziecie mieli czystszy i lżejszy umysł. 

 

P.S.

Według internetowych znawców to z 80% facetów nie powinno w ogóle ruchać, a chyba jest inaczej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Meg4tron napisał:

Sorry Panowie, ale z własnego doświadczenia napiszę Wam, że jak ograniczycie internet, fora, zjebane teorie,

To nie są teorie tylko fakty nie widzisz tego? To prawdziwe rozmowy.

 

Tak zachowują się kobiety. Wszystkie.

 

1 minutę temu, deomi napisał:

No faktycznie co innego ?

Już nie chce przytaczać czatu :P 

Dalej nie rozumiesz tematu w ogóle xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bassfreak napisał:

Rzecz w tym że dla kobiet facet 5/10 jest pasztetem. A laska 5/10 jest całkiem całkiem. 

Nie wiem skąd Wy bierzecie te dane,  ile jest realnie takich facetów 5/10 w przedziale wiekowym powiedzmy 20-40 ? a i

Jeśli ktoś jest brzydki to niestety musi robić wszystko by to próbować naprawić, jak ja miałam ogrom pryszczy to też wszyscy faceci mieli mnie gdzieś ;) a i zdarzały się chamskie komentarze.

Nawet nie wiecie jakie to było dobitne XD

Miałam pryszcze-  90% facetów z klasy traktowało mnie jak powietrze, dosłownie praktycznie nie odzywali się do mnie.

Pryszcze zaleczone- zaczynali końskie zaloty XD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Meg4tron napisał:

@Analconda przez łącza internetowe czuć jak kipisz nienawiścią do kobiet. 

Trzymaj się tam mimo wszystko. 

Nie nienawiść. Po prostu zetknąłem się z podobnym chamstwem co w temacie o czym może powstanie osobny temat n arenie.

 

Ja pisze jaka jest prawda od dawna o tym mówiłem a ten wątek to potwierdził.

 

MK mówi o tym od lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

Dalej nie rozumiesz tematu w ogóle xd

Kminie, ale faceci też się tak zachowują, przeskakują z brzydszej do ładniejszej, z starszej do młodszej i też obrabiają tyłki jak to ex bardzo ich nie skrzywdziła albo jak bardzo poyebana nie była... nie wszyscy.. no ale jakaś część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

Kminie, ale faceci też się tak zachowują, przeskakują z brzydszej do ładniejszej, z starszej do młodszej i też obrabiają tyłki jak to ex bardzo ich nie skrzywdziła albo jak bardzo poyebana nie była... nie wszyscy.. no ale jakaś część.

Ale ile razy facet tak zrobi? Raz na X lat. Kobiety co chwila zmiana beciaka. Wciskanie kitu też na porządku dziennym xD.

 

Ilu facetów tak robi? 1%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.