Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak @Claudianne uważam, że paradoksalnie jest to dobre miejsce. Oczywiście nie samym celem, ale raczej skutkiem rejestracji tu może być relacja. Po pierwsze jest tu sporo inteligentnych i interesujących jednostek, po drugie raczej rozwijających się facetów, którzy 'noszą spodnie', a po trzecie można łatwo zapoznać się z poglądami kogoś, w tym na kwestie relacji. Miejsce jak każde inne, jeśli nie lepsze.

 

Oczywiście nie należy patrzeć na to jak na cel pobytu tutaj, a jedynie dodatek. O tym i o innych forach @self-aware mówiłam, że istnieją miejsca, gdzie można kogoś poznać najpierw dowiadując się czegoś o życiu i osobowości danej osoby, a później wyglądu. Sama poznałam tu faceta, ale nie on podrywał:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Claudianne napisał:

Ponoć po długim czasie się przełamał, gdy jeden użytkownik mu zasugerował, że i tak względnie dużo osób tutaj ze sobą wymienia wiadomości prywatne, czy się spotykają, więc a nuż, widelec.

@Claudianne

Wiesz co jest śmieszne, że tym gostkiem mogłem być ja, więc nie dosyć, że dostałaś rękę na powitanie, to możliwe że miałem skromny udział w pomocy przy Twoim związku a teraz dostaję pogardę za to wszystko - ja pierdolę. 

 

Tak, podrywałem i byłem podrywany dorośli ludzie się poznają tutaj, w Toj Toju, Macodnaldzie i wszędzie gdzie się da, warto przyjąć sobie do wiadomości. 

Na forum są pary oficjalne i nieoficjalne przyjmijcie to do wiadomości i zaakceptujcie że wszędzie się ludzie dobierają. A to miejsce nie jest żadnym wyjątkiem, przecież nawet główny moderator znalazłaś tutaj lachona...Dzizus.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Analconda said:

Ja się z paroma braćmi wymieniłem na zdj benków ale nic z tego nie wyszło. Za małe dla mnie.

Jakby co to ja mu nie wysyłałem!

1 hour ago, Meg4tron said:

Ja Ci radzę żebyś forumowe porady i te w innych zakątkach Internetu bardzo, ale to bardzo filtrował ;)

Od teraz będę to robił jeszcze bardziej.

 

58 minutes ago, Libertyn said:

Zdefiniuj podryw. 

To już kobieta wie, czy jest podrywana czy nie. Dlatego to je pytam.

46 minutes ago, Claudianne said:

Mój mężczyzna też miał takie rozważania jak Ty @self-aware czy pisać tu do kobiet, czy to 'owoc zakazany'.

Ja nie mam takich rozważań bo nie chciałbym się wiązać z żadną kobietą stąd. Przecież ja tu opisałem przez 4 lata wszystko co mnie dotyczy, odkryłem wszystkie karty. Nie mógłbym być z kimś kto wie o mnie wszystko. I nie o to mi chodzi w tym temacie.

 

47 minutes ago, Claudianne said:

Ja uważam, że jest tu chmara inteligentnych mężczyzn, jak i inteligentnych kobiet, więc dlaczego by nie korzystać z tego miejsca?

Chodzi o to, że ci inteligentni goście piszą, żeby mieć wylane na kobiety a chwilę potem biegną na priv i sami podrywają tutejsze. Nieładnie.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Hatmehit said:

O tym i o innych forach @self-aware mówiłam, że istnieją miejsca, gdzie można kogoś poznać najpierw dowiadując się czegoś o życiu i osobowości danej osoby, a później wyglądu. Sama poznałam tu faceta, ale nie on podrywał:D 

Lol... Czyli tak jak mówiłem, cały czas rozmawialismy o poznaniu kogoś przez neta. Przecież żeby tutaj wyrwać laskę to trzeba być "kimś" na forum. Tutaj ilość mężczyzn jest potężna i już widzę jak laska wchodzi w związek ze zwykłym facetem jak pełno tu wysokich, przystojnych, kasiastych gości :) A skoro to Ty zagadywałaś to logiczne, że do kogoś kto przedstawił się jako jeden z topowych na forum.

 

Twoja rada dla zwykłego faceta nie ma tutaj żadnego znaczenia.

 

Już pominę, że kobiet tutaj jest ile, z 20 aktywnych? Dla statystycznego faceta to miejsce do poznania kogoś jest chyba gorsze niż tinder.

 

Pięknie... samcy piszą żeby mieć laski gdzieś a tu połowa rezerwatek jest w związku z jakimś ziomkiem z forum :D Zajebiście.

 

Zgodzę się jedynie, że sporo tu inteligentnych ludzi, więc dla kobiet w sumie fajna sprawa i łatwa żeby kogoś wyrwać.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wiesz co jest śmieszne, że tym gostkiem mogłem być ja, więc nie dosyć, że dostałaś rękę na powitanie, to możliwe że miałem skromny udział w pomocy przy Twoim związku a teraz dostaję pogardę za to wszystko - ja pierdolę. 

 

Tak, podrywałem i byłem podrywany dorośli ludzie się poznają tutaj, w Toj Toju, Macodnaldzie i wszędzie gdzie się da, warto przyjąć sobie do wiadomości. 

Na forum są pary oficjalne i nieoficjalne przyjmijcie to do wiadomości i zaakceptujcie że wszędzie się ludzie dobierają. A to miejsce nie jest żadnym wyjątkiem, przecież nawet główny moderator znalazłaś tutaj lachona...Dzizus.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Domyślałem się, że to Forum to taka Ściema ale nie myślałem, że do tego stopnia.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Ace of Spades said:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Domyślałem się, że to Forum to taka Ściema ale nie myślałem, że do tego stopnia.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dlatego założyłem ten temat. Myślałem, że tu związki to wyjątki a to widzę, że norma jakaś :) Czyli część ziomeczków pisze żeby olać laski po to żeby im nie wchodzić w drogę podczas podrywu na priv. Nieźle nieźle.

2 minutes ago, MalVina said:

W tym konkretnie przypadku akurat wydaje mi się, że jest odwrotnie. Lepiej mieć otwarte karty

Otwarte tak, ale nie do tego stopnia.

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, self-aware napisał:

Dlatego założyłem ten temat. Myślałem, że tu związki to wyjątki a to widzę, że norma jakaś :) Część ziomeczków pisze żeby olać laski po to żeby im nie wchodzić w drogę podczas podrywu na priv. Nieźle nieźle.

Ja pamiętam opowieści zasłyszane na Forumowym Zjeździe z zeszłego roku, dały mi one wiele do myślenia, od tamtej pory Forum traktuje już z przymrużeniem oka, tak dla jaj ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, self-aware said:

To byłaby pewna cenna lekcja, przynajmniej dla mnie.

A co cennego z tej lekcji? Przecież i bez niej twierdzisz, że kobiety mają lepiej ;) Uśmiechałam się pod nosem gdy @prod1gybmx napisał po co te kobiety tutaj siedzą? Ano z tego samego powodu dla którego napaleni panowie powinni ‘protestować’ na ulicach z kobietami :D Ja tam już jak się witałam z całym naszym szacownym gronem to mówiłam, że dla mnie najważniejsza w relacjach damsko - męskich jest skuteczność. A ogólnie w życiu 2 x S – sprawczość i skuteczność.

 

Nie odpowiedziałam Ci na pytanie ale chyba zaczynasz czuć że straciłeś trochę czasu, co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ace of Spades napisał:

Domyślałem się, że to Forum to taka Ściema ale nie myślałem, że do tego stopnia.

 

A co TY myślałeś? :D 

Ściema jak ściema tak bym tego nie nazwał, po prostu ludzie się wszędzie poznają i tyle, warto to zaakceptować a te forum to żaden wyjątek. 

 

To o czym wiemy to jest ciekawe, a co dopiero tego czego nie wiemy :D 

Chociaż podbijaniem raczej bym nie nazwał tego co robiłem raczej jako flirt, czasem śmiesznie jest po bajerować ale ja się z żadną z kobietą z forum nie widziałem w realu, także wiesz. Przecież pisałem jak @self-aware o swoich wielu wadach, to która normalna by chciała "Nie, pana perfekt" :D 

A ja zawsze mówię, że jestem daleki od ideału i siebie nie rekomenduje. Poza tym to jeszcze nie mój czas i nie szukam tutaj kobiety tylko real.

 

Przy czym @Claudianne ma rację, że tutaj można bardziej kogoś poznać jak działa jego psyche a to jest bardzo fajne i pomocne.

Także jak są pary to wszystkiego im najlepszego. Oby się im wiodło.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Colemanka said:

A co cennego z tej lekcji? Przecież i bez niej twierdzisz, że kobiety mają lepiej ;)

Mają w chuj lepiej w kontekście poznania kogoś to jest chyba oczywiste i tak, nie potrzebuję tej lekcji do tego. Chodziło mi o coś innego.

 

1 minute ago, Colemanka said:

Nie odpowiedziałam Ci na pytanie ale chyba zaczynasz czuć że straciłeś trochę czasu, co? :P

@arch miał rację, czuję się trochę wyruchany :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, SzatanKrieger said:

Przecież pisałem jak @self-aware o swoich wielu wadach, to która normalna by chciała "Nie, pana perfekt" :D 

A ja zawsze mówię, że jestem daleki od ideału i siebie nie rekomenduje. Poza tym to jeszcze nie mój czas.

To, że kobiety stąd są jeśli już są w związkach to właśnie z wysokimi, przystojnymi kolesiami z kasą to ja wiem. Ja po prostu nie zdawałem sobie sprawy z tego, że tutaj pewnie co druga kobieta jest w takim związku.

 

Czyli na tej samej zasadzie... jakiś ziomeczek mi tu pisze np. żeby nie tracić życia dla pieniędzy a tymczasem on sam zarzyna się i jest bogaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.