Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema dziewczyny.

 

W związku z ostatnim tematem założonym przez miliardowe konto naszego rentiera, programistę PHPa, wirtuoza muzyki @archa wpadłem w sumie w rozkminę. Ciekawy jestem czy rzeczywiście jest tak, że samcy piszą nam tutaj, że mamy olać kobiety a tymczasem sami walą do Was na priv i z rozmowy jasno wynika, że chcą się spotkać, zdobyć numer czy cokolwiek tego typu.

 

Wiem, że @Florence ma tu faceta oraz @Claudianne ma faceta ex-brata-samca (pytanie czy poderwał Cię tutaj czy to mega zbieg okoliczności, że poznałaś kogoś kto miał tu konto).

 

Ale co z resztą?

 

Co prawda wiem, że nie muszę tu otrzymać szczerych odpowiedzi ale spróbujmy.

 

Oczywiście nie chcę żadnych danych bo to byłoby bardzo nieładne, ale ciekawi mnie, która z Was jest tu podrywana?

 

Wystarczy odpowiedź Jestem/Nie jestem, choć jak któraś ma ochotę to można się i rozpisać.

 

To byłaby pewna cenna lekcja, przynajmniej dla mnie.

 

Pozdro.

Edytowane przez self-aware
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po natężeniu białorycerstwa i spermiartswa w niektórych kobiecych wątkach - skłonny jestem stwierdzić, że podrywają, ale nie wprost. Po prostu, jak każdy spermiarz, starają się przypodobać damie. Czasami aż byłem w szoku, że takie cyrki tutaj przechodzą.

  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też druga strona medalu. Pamiętam, że kiedyś otrzymałem prywatną wiadomość od samej @Fit Daria. Z tego bełkotu jakim mnie uraczyła, zapamiętałem tylko, że byla bardzo"zachwycona" jednym z moich postów oraz chciała zdementować moje przypuszczenia jakoby miała się nie mieścić we framudze drzwi w mieszkaniu dziadka. Relacja się nie rozwinęła, ponieważ nic nie odpisałem.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 18
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem, przynajmniej nie od kiedy jestem w relacji. Za to ja podrywałam, aby w tej relacji być:) 

 

Wydaje mi się jednak, że nie każdą konwersację można nazwać mianem podrywu, po prostu nie o wszystkim trzeba rozmawiać publicznie, aby nie robić zbytnich offtop'ów. Nawet na takim forum są uzytkownicy, którym ufamy bardziej a innym mniej, pomimo anonimowości. Pisałam i z facetami i z babkami prywatnie bez żadnych podtekstów czy niecnych zamierzań. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, self-aware napisał:

samcy piszą nam tutaj, że mamy olać kobiety a tymczasem sami walą do Was na priv

Ja Ci radzę żebyś forumowe porady i te w innych zakątkach Internetu bardzo, ale to bardzo filtrował ;)

 

Może warto założyć jakiś nowy dział matrymonialny czy coś xD

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie z @Trzynastka wymieniałem dłuższe wiadomości dawno temu, ale chyba zrezygnowała z obecności na forum. Napisała do mnie z poradą suplementacyjną, zdrowotną i jakoś wyszło, że nadajemy trochę na tych samych falach. Nie pociągnąłem tego dalej, nie pamiętam, chyba nie miałem czasu pisać, a wiadomości były coraz dłuższe, a ciągle zapominałem odpisać i tak to u mnie było ? Jedyna kobieta, z którą gadałem na ponad 2 strony chyba wiadomości. Ale czy to był podryw? Po prostu jakieś naturalne lubienie z dwóch stron, tak mi się wydaje. To tyle z moich historii "podrywu" na forum.

 

Resztę Pań to podkurwiam i wytykam hipokryzję, głupotę od lat ? To moja prawdziwa miłość ?

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Jacek Parówka said:

Nowa użytkowniczka tutaj niedawno pisała, że zaatakowało ją na priv wielu samców. Do tego te związki forumowe to przypadkiem się nie biorą ;)

 

Dlatego te deklaracje Pań, że nie, nie są podrywane to raczej podpucha, żebyś dalej się rozwijał @self-aware a rezerwatki będą zabierane przez innych. Ty jesteś frajerem od narzekania i  tzw. rozwijania się, a oni tutaj rwą jak czereśnie.

 

Ty narzekasz i przedstawiasz się jak ofiara losu, a inni udają tutaj mocnych inteligentnych samców, a potem znów się będziesz dziwił, że nowy związek z forum powstał.

No właśnie dlatego ;)

 

To, że ktoś coś napisał nie znaczy że napisał w 100% prawdę. Skoro zakładasz, że część samców tutaj może mijać się z prawdą skąd pewność że 'nowa użytkowniczka' tego nie zrobiła? :)

 

A druga sprawa - nie znam statystyk ale jest to forum głównie męskie. Przyjmijmy, że 85-90% użytkowników to mężczyźni. Daje to 10-15% kobiet. Zatem stosunek kobiet do mężczyzn jest wyjątkowo niekorzystny. Dużo gorszy od Tindera na którego wielu narzeka. Więc jeśli przyjmujesz, że ktoś tutaj pisze głównie po to by podrywać nie ma to zbytniego sensu. Po prostu w innych miejscach w sieci jest dużo prościej.

 

Trzecia sprawa - jak napisała @Hatmehit ludzie piszą do siebie na priv. Czy każdą wiadomość do użytkownika/użytkowniczki o odmiennej płci należy wrzucić do kategorii 'podryw'?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego by nie parować się na tym forum? Tu właśnie jest bardzo dobre miejsce do tego, gdyż można nawiązać w wiadomości prywatnej do tematu, w którym Ty i druga osoba się wypowiadacie, a potem jakoś może się samo rozwinąć, spontanicznie.

 

Mój mężczyzna też miał takie rozważania jak Ty @self-aware czy pisać tu do kobiet, czy to 'owoc zakazany'. Ponoć po długim czasie się przełamał, gdy jeden użytkownik mu zasugerował, że i tak względnie dużo osób tutaj ze sobą wymienia wiadomości prywatne, czy się spotykają, więc a nuż, widelec. Napisał do mnie bez jakiegokolwiek pretekstu, nawiązując do wypowiedzi, którą zamieściłam i tak to się jakoś zaczęło kręcić jakoś dosłownie po kilku dniach od mojej rejestracji tutaj. 

 

Trzeba mieć własny rozsądek, bracia za Ciebie życia nie przeżyją i też trzeba brać na to poprawkę, że jednak jest to anonimowe miejsce, więc każdy może być tu kim chce, może też opisywać wyimaginowane swoje życie.

 

Ja uważam, że jest tu chmara inteligentnych mężczyzn, jak i inteligentnych kobiet, więc dlaczego by nie korzystać z tego miejsca?

 

Edytowane przez Claudianne
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Obliteraror napisał:

A co za różnica? : )

Zakładam, że chodzi o te zawodniczki, które deklarują, że są w długoletnich związkach z własciwymi dla siebie facetami, najprawdopodobniej z dzieckiem w pakiecie. Czyta się je "fajnie", bo mają coś w głowie, co koreluje z tym, że są właśnie w tych związkach, ktoś zdecydował się im trzelić gola i na dłuższą metę są do życia. Mam rację, czy zbyt śmiała hipoteza? 

2 minuty temu, mac napisał:
14 minut temu, Claudianne napisał:

więc każdy może być tu kim chce.

Jestem dżemem. Dziękuję, że uwolniłaś moją prawdziwą naturę ?

Ja się identyfikuję jako helikopter bojowy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.