Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, Ace of Spades said:

A kim ty tu do chÓja jesteś żeby dokonywać jakiejś selekcji??? Gdyby to było faktycznie Forum dla Mężczyzn przez duże M to za takie teksy powinnaś natychmiast wylecieć na zbity ryj z Foruma.

Spokojnie... nie założyłem tego tematu żeby były wojenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, self-aware napisał:
5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ściany teksty były dla mojego większego zrozumienia  @self-aware przy okazji wy również korzystaliście czyż nie? :) 

Jakoś średnio mi się chce w to wierzyć. Lubię Cię ale coś czuję, że chęć zamoczenia byłą tu największa. Niech jednak Ci będzie.

Moje tematy były dodatkowym źródłem wiedzy dla mnie jak myślą kobiety, wiedza świetna i jestem pewny, że wielu z tego również korzystało i w tym Ty sam.

 

Dziewczyny, z którymi rozmawiałem były zajęte ich pomoc nie oceniona. Poza tym wyrywać kobiety na tematy na forum, to chyb kalibabka powinien uczuć, bo mi to wyraźnie nie szło jeśli by patrzeć po rezultatach, skoro nawet się z żadną nie widziałem a co dopiero mówić o związku czy seksie. 

 

Przy czym znów czuję @self-aware że największy problem jest z gościem, który raz na 100 lat flirtował i, do którego kobiety flirtowały bo myślały, że jestem Almando, niż faktyczne pary, które uprawiają seks i tworzą związku - tego nie rozumiem. Że ja jestem gorszy, od ludzi którzy się realnie spotykają :D  WTF :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacek Parówka napisał:

Ty jesteś frajerem od narzekania i  tzw. rozwijania się, a oni tutaj rwą jak czereśnie.

Chlopakuuuuuu... Ty tu nie masz pojęcia co się dzieje na tym forum. Jeden z użytkowników dostał od jednej z użytkowniczek zdjęcie cycków w ramach nagrody pocieszenia za przegrany jeden z konkursów. (Celowo podaje to info bez nicków). 

 

Ale dzieją się tu takie bezeceństwa których nawet na oczy nie widziałeś w najciemniejszych zakątkach redtuba. I wszystko pod przykrywką i płaszczem "nie wchodźcie w zwiazki'. Ale tak, to spisek by więcej rezerwatek zostało dla "swoich" a plebs jest karmiony głodnymi kawałkami...

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, self-aware napisał:

Jakoś średnio mi się chce w to wierzyć. Lubię Cię ale coś czuję, że chęć zamoczenia byłą tu największa. Niech jednak Ci będzie.

Dla Ciebie Forumowe Mleko się rozlało dopiero teraz a dla mnie ono się rozlało na Forumowym Zjeździe w zeszłym roku kalendarzowym, po za tym dzięki Bogu, Partii i Związkowi Radzieckiemu ja mam dosyć bogate własne życie osobiste a to Forum traktuje od dawna z przymrużeniem oka, jako taki dosyć udany chwyt marketingowy, owszem nie powiem na samym początku trochę dałem się nabrać ale mój wrodzony sceptycyzm jednak nie pozwolił na całkowitą naiwność, dlatego z ochotą wybrałem się na Forumowy Zjazd bo przy wódeczce chłopaki są bardziej wylewni i ciekawych rzeczy można się zawsze dowiedzieć ;)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Ace of Spades said:

Dla Ciebie Forumowe Mleko się rozlało dopiero teraz a dla mnie ono się rozlało na Forumowym Zjeździe w zeszłym roku kalendarzowym, po za tym dzięki Bogu, Partii i Związkowi Radzieckiemu ja mam dosyć bogate własne życie osobiste a to Forum traktuje od dawna z przymrużeniem oka, jako taki dosyć udany chwyt marketingowy, owszem nie powiem na samym początku trochę dałem się nabrać ale mój wrodzony sceptycyzm jednak nie pozwolił na całkowitą naiwność, dlatego z ochotą wybrałem się na Forumowy Zjazd bo przy wódeczce chłopaki są bardziej wylewni i ciekawych rzeczy można się zawsze dowiedzieć ;)

Dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wcale nie dziwi. Tworzą się pewne sympatie. Ja z jednej strony chcę czerpać z tego miejsca - lubię poczytać opinię, ciekawe tematy, niektórzy mają świetne poczucie humoru  (poprawiają mi nastrój), ale z drugiej strony panuję nad tym, żeby nie wdawać się w żadne relacje (max kilka wiadomości, żadnych podtekstów, jak z ziomeczkiem). Nie zapędzam się, bo mam męża i dzieci. Jak widzę, że jakiś temat mnie zbyt emocjonuje, robię sobie przerwę.

Gdybym jednak była samotną panią i ktoś zrobiłoby na mnie wrażenie swoim podejściem do życia, wypowiedziami to chętnie poznałabym taką osobę w realu (może to być kobieta, może być mężczyzna). Wiadomym jest, że z takich spotkań mogłaby powstać przyjaźń, a w sytuacji damsko-męskiej związek.

 

Jednak odpowiadając @self-aware na Twoje pytanie, nikt mnie tu nie podrywał, ani nawet nie próbował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ace of Spades napisał:

Dla Ciebie Forumowe Mleko się rozlało dopiero teraz a dla mnie ono się rozlało na Forumowym Zjeździe w zeszłym roku kalendarzowym, po za tym dzięki Bogu, Partii i Związkowi Radzieckiemu ja mam dosyć bogate własne życie osobiste a to Forum traktuje od dawna z przymrużeniem oka, jako taki dosyć udany chwyt marketingowy, owszem nie powiem na samym początku trochę dałem się nabrać ale mój wrodzony sceptycyzm jednak nie pozwolił na całkowitą naiwność, dlatego z ochotą wybrałem się na Forumowy Zjazd bo przy wódeczce chłopaki są bardziej wylewni i ciekawych rzeczy można się zawsze dowiedzieć ;)

Rozwiniesz bardziej myśl? 

 

 

Co mówili bez szczegółów a jakie to miało przełożenie na to co tu pisali? 

 

 

W zasadzie to super istotne. 

 

 

Jeżeli chodzi o związki to już dawno przymrużam oko na rady niektórych osobników z forum, bardziej traktuje je ostatnio jako rozrywkę, na chacie pogadam z ludźmi, ale i duża wiedza o książkach, biznesach, sporcie itp, bardziej samorozwój mnie tu teraz interesuje niż samo podejście do kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Turop said:

W zasadzie to super istotne. 

To fakt.

 

4 minutes ago, Turop said:

Jeżeli chodzi o związki to już dawno przymrużam oko na rady niektórych osobników z forum, bardziej traktuje je ostatnio jako rozrywkę, na chacie pogadam z ludźmi, ale i duża wiedza o książkach, biznesach, sporcie itp, bardziej samorozwój mnie tu teraz interesuje niż samo podejście do kobiet.

I ja teraz tez tak chyba zrobię. Nie ma sensu gadać tu o kobietach bo jedno napiszą a za chwile pobiegną do rezerwatu szukać numerów do lasek.

 

Problem w tym, że miałem miejsce w które wiedziałem, że będę mógł pójść jeśli wejdę w związek i będę miał w nim problemy. Zapytać o radę i tak dalej. I to było jedyne takie miejsce, Z dniem dzisiejszym to miejsce utraciłem.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak swoją drogą, co was dziwi że dziewczyny na forum są podrywane?

Przecież piszą wam, że są w związkach z forumowiczami jasno i klarownie, i to nie pierwszy raz, była zresztą z tego tytułu afera ponad pół roku temu około. 

 

Rozumiem, że teraz do was doszło tak? Spokojnie przetrawicie.

 

Ludzie się wszędzie poznają i te miejsce nie jest do końca takie złe, bo laska czy facio może prześledzić sposób myślenia i czy komuś to odpowiada. Także należy zaakceptować rzeczywistość, odłożyć różowe okulary bracie @self-aware i być self aware, że to co czytasz nie jest prawdą zawsze :) 

Dopiero wtedy zauważysz ile Cię omijało, miej oczy otwarte ale nie tylko tutaj. 

5 minut temu, _oliv2407 napisał:

Tutaj od razu było widać, że kilka użytkowniczek robi duże wrażenie na panach, dziwię się, że się dziwicie.

No dokładnie te to mają branie pewno :D 

 

No przecież jedna z dziewczyn napisała, że miała skrzynkę pełną priv, lol nie wiem co was dziwi :D A potwierdzam bo próbowałem do niej priva napisać i nie mogłem :D 

Przecież z drugiej strony to nie klasztor, niech się ludzie poznają jak chcą i będą to robić czy nam się podoba czy nie. Z tego co wiem braciasamcy nie zakazują kontaktu z kobietami, także tego. 

 

Po prostu mieliście mylne wyobrażenia i tyle, kolejna iluzja rozproszona - gratuluję bo to sukces :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, self-aware napisał:

Nie ma sensu gadać tu o kobietach bo jedno napiszą a za chwile pobiegną do rezerwatu szukać numerów do lasek.

Wejdź w mój wątek z ostatnią kobitą, każdy pisał zawsze wypierdól z chaty itp, poka, jaja, jak przyszło co do tego, że zrobiła pokazówkę uciekając do samochodu, zostałem zaatakowany bo przestało się tym samym gością to w głowie mieścić co ja zrobiłem. 

 

 

 

Zdziwiło mnie to na tamten moment. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, SzatanKrieger said:

Także należy zaakceptować rzeczywistość, odłożyć różowe okulary bracie @self-aware i być self aware, że to co czytasz nie jest prawdą zawsze :) 

Ty nie kumasz chyba o co chodzi. Jak można pytać tu o rady odnośnie kobiet skoro ktoś Ci napisze "zostaw ją!" a po chwili sam by się do niej dobrał?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, self-aware napisał:

Ty nie kumasz chyba o co chodzi. Jak można pytać tu o rady odnośnie kobiet skoro ktoś Ci napisze "zostaw ją!" a po chwili sam by się do niej dobrał?

Bo ty ufasz co ludzie tutaj piszą, jesteś taki jak ja czyli naiwny. Dodatkowo piszesz o swoich słabościach bo chcesz sobie pomóc, jak ja i ufasz, że ludzie też o sobie piszą. Tylko ja zakładałem jeszcze tematy by zrozumieć kobiety i ich sposób myślenia a Ty raczej ich nie tworzyłeś. Patrzysz zbyt idealistycznie, przecież mi laska pisze że jestem klaunem i wszyscy się ze mnie śmieją, gdy wyciągałem do niej rękę, to jakoś jej nie było do śmiechi to jest to samo zachowanie, czyli Egoistyczne. Ludzie są egoistami, napiszą Ci że masz ją zostawić a godzinę później z nią flritują, albo ona z nim - nie ma różnicy.

 

Teraz rozumiesz czemu piszę, że dwie płcie są siebie warte?

 

Rozumiesz czemu napisałem, że ja również flirtowałem rzadko bo rzadko ale zdarzyło się? Bo jestem szczery jak Ty i tyle, a szczerych się w dupie kopie, chociażby w tym wątku sam napisałeś, że się zawiodłeś ale nie potrzebnie bo dostałeś kolejną prawdę, będziesz widział wyraźniej i dojrzysz sprawy, których wcześniej nie widziałeś. A więc się ciesz, wskoczyłeś na nowy poziom.

Przecież ludzie z tego wątku zaręczam Ci, że podbijali ale nie mają odwagi przyznać, bo do tego trzeba mieć jaja @self-aware także spokojnie przetrawisz.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, self-aware napisał:

Daruj sobie już to o tym, że same przyjdą. Nie chce mi się tego czytać :)

Skrót myślowy. Oczywiście musisz dać sygnał ze chcesz by przychodziły. Ale prędzej przyjdą do asertywnego, pewnego siebie gościa który nie użala się nad sobą niż do jego przeciwieństwa. Prędzej przyjdą do luzaka  niż sztywniaka itd.
Nie wiem czy oglądałeś Kanapowców. Ale był tam  gościu który był najgrubszy ze wszystkich i w jednym z odcinków zebrał on najwięcej pochwał od kobiet. Powód? Dystans i poczucie humoru. Pewność siebie


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Colemanka napisał:

Uśmiechałam się pod nosem gdy @prod1gybmx napisał po co te kobiety tutaj siedzą? Ano z tego samego powodu dla którego napaleni panowie powinni ‘protestować’ na ulicach z kobietami :D Ja tam już jak się witałam z całym naszym szacownym gronem to mówiłam, że dla mnie najważniejsza w relacjach damsko - męskich jest skuteczność. A ogólnie w życiu 2 x S – sprawczość i skuteczność. 

48fa575b78869883bb6214078e6401fd.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, self-aware napisał:

Ty nie kumasz chyba o co chodzi. Jak można pytać tu o rady odnośnie kobiet skoro ktoś Ci napisze "zostaw ją!" a po chwili sam by się do niej dobrał?

Tu nawet nie chodzi o te wszystkie chÓjowe rady tylko o to, że jak mniemam to Forum miało mieć zupełnie inny cel, od podrywania jakiś tam panienek jest cała masa innych miejsc w internecie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Libertyn said:

Skrót myślowy. Oczywiście musisz dać sygnał ze chcesz by przychodziły. Ale prędzej przyjdą do asertywnego, pewnego siebie gościa który nie użala się nad sobą niż do jego przeciwieństwa. Prędzej przyjdą do luzaka  niż sztywniaka itd.
Nie wiem czy oglądałeś Kanapowców. Ale był tam  gościu który był najgrubszy ze wszystkich i w jednym z odcinków zebrał on najwięcej pochwał od kobiet. Powód? Dystans i poczucie humoru. Pewność siebie


 

W porządku. Po prostu mam alergię na tą bzdurę, że "same przyjdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.