Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Dassler89 napisał:

Jeden z użytkowników dostał od jednej z użytkowniczek zdjęcie cycków w ramach nagrody pocieszenia za przegrany jeden z konkursów. (Celowo podaje to info bez nicków). 

Nie krępuj się pisz wprost, że wysłałam @Analconda zdjęcie cycków. Wysłałam też @DuchAnalityk jak byś nie wiedział i jakoś ani romansu ani związku nie ma. Utrzymuje chłopaków w przekonaniu, że kobiety są złe do szpiku kości.

@self-aware owszem otrzymałam dużo wiadomości, jedne były związane z moją pasją inne były pisane zapewne pod wpływem treści które pisze szczerze: nie szukam związku, nie szukam faceta i lubie seks.

Dla wielu to sygnał, że jestem kobietą bezproblemowa jednak jak widać nikt mnie jeszcze nie wyruchał ?

Dużo wiadomości wymieniłam tu z kobietami i to szanuje. Bo kobiety tu są naprawdę interesujące i inteligentne.

 

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, SzatanKrieger said:

Bo ty ufasz co ludzie tutaj piszą, jesteś taki jak ja czyli naiwny. Dodatkowo piszesz o swoich słabościach bo chcesz sobie pomóc, jak ja i ufasz, że ludzie też o sobie piszą. Tylko ja zakładałem jeszcze tematy by zrozumieć kobiety i ich sposób myślenia a Ty raczej ich nie tworzyłeś. Patrzysz zbyt idealistycznie, przecież mi laska pisze że jestem klaunem i wszyscy się ze mnie śmieją, gdy wyciągałem do niej rękę, to jakoś jej nie było do śmiechi to jest to samo zachowanie, czyli Egoistyczne. Ludzie są egoistami, napiszą Ci że masz ją zostawić a godzinę później z nią flritują, albo ona z nim - nie ma różnicy.

 

Teraz rozumiesz czemu piszę, że dwie płcie są siebie warte?

 

Rozumiesz czemu napisałem, że ja również flirtowałem rzadko bo rzadko ale zdarzyło się? Bo jestem szczery jak Ty i tyle, a szczerych się w dupie kopie, chociażby w tym wątku sam napisałeś, że się zawiodłeś ale nie potrzebnie bo dostałeś kolejną prawdę, będziesz widział wyraźniej i dojrzysz sprawy, których wcześniej nie widziałeś. A więc się ciesz, wskoczyłeś na nowy poziom.

Przecież ludzie z tego wątku zaręczam Ci, że podbijali ale nie mają odwagi przyznać, bo do tego trzeba mieć jaja @self-aware także spokojnie przetrawisz.

Tak, jestem mega szczerym gościem tutaj na forum i faktycznie to może być powód tego, że mnie to w jakiś sposób dotknęło. Ciekawe ile % ludzi tutaj jest faktycznie szczerych :)

 

Tak jak napisałem na początku tematu, dla mnie bardzo cenna lekcja. Bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Lalkaa said:

Czemu? Możesz też poznać „swoją rezerwatkę” jak ci się będzie podobać. Może jakaś kiedyś przyjdzie, idealna dla Ciebie. 

Bo nie wiem ile razy dostałem radę aby olać kobiety od gości, którzy sekundę później biegli do rezerwatu podrywać kobiety. Jatu jestem 4 lata, więc zapewne od chuja razy.

 

Do dzisiaj czułem, że to jest miejsce, w którym mogę przyjść z życiowym gównem odnośnie relacji interpersonalnych. Właśnie to miejsce utraciłem bo nikomu tu już nie zaufam :) Ni chuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ace of Spades napisał:

Forum miało mieć zupełnie inny cel

Jaki inny cel? 

 

Nie dalej jak wczoraj albo przed wczoraj usłyszałem, że jestem leszczem bo wyciągnąłem rękę do forumowiczki gdy była w dołku a według credo powinniśmy sobie pomagać i obojętnie jaka to płeć. Dostałem pomoc od kobiet z forum i ja dawałem ją w miarę możliwości bo wierzyłem, jako idealista że tak powinno być jak @self-aware.

 

Tak i bądź szczerym ale nie oczekuj tego samego, bo się grubo zawiedziesz jak teraz. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Halinka napisał:

Zaraz, zaraz...

Czyżby się okazało... 

Że samce też jedno mówią a drugie robią?

?‍♀️

To generalnie typowa cecha ludzka, zauważam to nagminnie w życiu. Każdy na początku gada o sobie same ochy i achy ale jak ci zaufa i poczuje się nieoceniany to nagle dowiadujesz jakie szambo wypływa. Tak to już jest. Wiadomo maski.

Edytowane przez _oliv2407
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JAL napisał:

Na skrzynce PW mam jedną wiadomość. "Witamy na forum Bracia Samcy". Chyba robię coś źle. :)

 

W sumie chyba najbardziej mi po drodze ze stanowiskiem @Amperka 

A ja mam 40% skrzynki zawalonej konwersacjami z rezerwatkami. Because why not?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, self-aware napisał:

Do dzisiaj czułem, że to jest miejsce, w którym mogę przyjść z życiowym gównem odnośnie relacji interpersonalnych. Właśnie to miejsce utraciłem bo nikomu tu już nie zaufam :) Ni chuja.

Ja ogólnie nie mam nic przeciwko związkom tutaj. Ludzie się poznają. 
Ale mimo to możesz przyjść. Ludzie zawsze Ci pomogą, tak jak do tej pory.

Zobacz, nie wszyscy są tutaj w związkach (nie dyskryminuje nikogo). Niektórzy mają nadal podobne problemy co ty ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

A ja mam 40% skrzynki zawalonej konwersacjami z rezerwatkami. Because why not?

Dokładnie, tylko trzeba zrozumieć czy boli nas to co inni piszą a co innego robią, czy że sami nie mamy 40% skrzynki zawalonej z rezerwatkami - trzeba być szczerym w tym względzie. 

8 minut temu, prod1gybmx napisał:

przejawia cechy mrocznej trójcy i w jakim stopniu. ?

A no :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Chłopaki by zaświadczyły, że w nocy z nimi siedziałem. Zostałem również przez chłopaków, gdy przestałem ich wspierać a więc jaki cel ja się pytam? 

Moje dane zostały upublicznione z fejsa, od "rzekomego brata", inny chciał mnie pobić, trzeci ustawić się na ustawkę? Od wczoraj mi użytkowniczka pisze jak to ponad pół forum się śmieje ze mnie, a więc jaki jest cel tego miejsca @Ace of Spades ?

Są osoby, które mnie nie lubią i kij z nimi. 

Cóż mogę Ci odpowiedzieć, jeśli piszesz serio i nie manipulujesz to mogę Ci jedynie zalecić więcej dystansu wobec Foruma, ja za bardzo nie wierzę już, ze w dzisiejszych czasach może być coś autentycznego, nawet Underground jest już ściemą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Cóż mogę Ci odpowiedzieć, jeśli piszesz serio i nie manipulujesz to mogę Ci jedynie zalecić więcej dystansu wobec Foruma, ja za bardzo nie wierzę już, ze w dzisiejszych czasach może być coś autentycznego, nawet Underground jest już ściemą.

Powiem Ci coś, @Ace of Spades nie wierz mi w nic to samo zalecam osobom, które mi zaufały. 

4 minuty temu, Ace of Spades napisał:

ja za bardzo nie wierzę już, ze w dzisiejszych czasach może być coś autentycznego,

I bardzo dobrze! Cieszy mnie to bo im więcej ludzi, którzy otworzyli oczy tym lepiej. Patrz krytycznie, nie ufaj autorytetom, nie wierz mi, nie wierz @self-aware szukaj w nas czerwonych flag. My musimy na Twoje zaufanie zasłużyć :) A Ty na nasze i tyle. 

 

Kobiety są podrywane i same podrywają nie ma co się oburzać jest dobrze i tak powinno być, to żaden klasztor dla mnichów jak pisałem. A parkom forumowym szczęścia życzmy i rozejdźmy się w pokoju :D 

 

Aha i bardzo ważne mógłbym manipulować, ale staram się tego nie robić @Ace of Spades 

Nie jestem bez winy, zobacz czy inni się przyznają a to już gradka dla ludzi lubiących psychologię jak @prod1gybmx który wspomniał o mrocznej trójcy :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Dobra, pieprzy się któraś?

Pieprzą się tylko nie z tobą. Chyba już sam zapomniałeś swoich teorii o chadach i badboyach.

Wystarczy że taki forumowy chad napisze na pw byle co to rezerwatki od razu jadą na drugi koniec Polski żeby tylko poskakać na kutandze a swojemu "misiowi" wmówią że jadą na wycieczkę z koleżanką lub do rodziny...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, self-aware napisał:

Do dzisiaj czułem, że to jest miejsce, w którym mogę przyjść z życiowym gównem odnośnie relacji interpersonalnych. Właśnie to miejsce utraciłem bo nikomu tu już nie zaufam :) Ni chuja.

Znam to uczucie xD 

Miałem to samo po tej wielkiej forumowej gównoburzy.

Wtedy sobie myślałem, chłopaki walczą jak koguty o laskę a ja taki oświecony przez forumowe rady jestem ponad to.

Tymczasem oni sobie ruchali a ja... byłem oświecony, tylko.

 

Nie raz pisałem, że natury nie oszukasz.

Nie będę Ci pierdolił, że kobiety same przyjdą itp.

NIE PRZYJDĄ DO CHUJA KARMAZYNA!!!

Takie powiedzonko miał @zuckerfrei :D

Sam musisz walczyć i niestety boleśnie się przekonaliśmy, że ufać można chyba tylko sobie.

Sam zbuduj swoje miejsce w głowie bo ostatnie teraz straciłeś.

 

Jeszcze zadam Ci pytanie pomocnicze.

Ilu mężczyzn się tu przyznało do podrywu, a ilu dawało rady żeby olać kobiety, same przyjdą, zajmij się najpierw samorozwojem?

Nie musisz odpowiadać, maski opadły.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, self-aware napisał:

Złego w tym to, że nauczają aby olać kobiety, rozwijać się, one same przyjdą i takie tam pierdoły a sami piszą do Was na privy, a po wejściu w związek stają się nagle ex-użytkownikami forum... 

Olanie 100 % kobiet to nie jest wyjście z problemu. A, że same przyjdą jak będziesz nadziany i przypadkowany? :D ja już w to nie wierzę, szczególnie u nas w kraju gdzie kobiety są bardzo pasywne i zawsze trzeba jakoś inicjować. To forum chyba nigdy nie było jednorodne i w 100 % procentach red pillowe, czy MGTOW, zdarzają się tu amatorzy PUA czy łączenia poznawania kobiet na portalach z red pillem z zachowaniem ostrożności, aby nie dać się po prostu sfrajerzyć i wyruchać przez panne ale to nie znaczy, aby je całkowicie odpuszczać. A miejsce tak naprawdę jest drugorzędne, czy to będzie Tinder czy to forum? jak się trafi na odpowiednią osobą to who cares? Mam wrażenie, że wiele użytkowniczek ma plusa, za samą świadomość i że nie odrzuca je łatka mizoginów i frustratów. Można tak zrobić na rok odpuścić kobiety, żeby pewne sprawy przepracować i złapać dystans ale nie na całe życie. A ja mam wrażenie @self-aware że chciałbyś bardzo kogoś poznać, szukając przy tym w złych miejscach typu kluby gdzie ciągle zaliczasz zlewki, nie wyciągając wniosków z tego, mając zły mindset do tego i jesteś wkurwiony, że inni robią to skuteczniej w innych miejscach. Masz silne potrzeby poznawania kobiet, próbujesz je przykrywać ale to będzie ciągle wychodzić. Tak jak CI napisał @Messer z techniką uwalniania i z ciężarem emocjonalnym który dźwigasz, to wydaję się niepozorne ale ma często ogromne znaczenie, na to co do swojego życia przyciągasz i ludzie to wyczuwają, a Twój wygląd może mieć niewielkie znaczenie w tym wszystkim.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się @SzatanKrieger - ja też jestem trochę naiwna. Swego czasu napisała do mnie jedna dziewczyna, że lubi mnie czytać, z pytaniem jak mi się funkcjonuje ze starszym mężczyzną. Ja oczywiście - jak to ja. Jechałam wszystko z serducha. Na co ona, że też ma taki dylemat itd. i w ogóle. Tak sobie popisałyśmy, popisałyśmy. Nawet poczułam jakąś więź, po czym okazało się że ten dylemat jest związany z pewnym forumowiczem (oczywiście sama mi tego nie napisała).

Ogólnie niby pierdoła, ale poczułam się wciągnięta w jakąś dziwną grę, gdzie mnie naprawdę jakieś brudne sprawki forumowe nie obchodzą - czemu daję wyraz w swoich wypowiedziach. Dlaczego więc ja? To mnie nawet trochę zabolało. Piszę o tym tutaj, żeby przestrzec. Niektórzy po prostu lubią emocje, karmią się nimi, lubią robić zamieszanie.

 

Ale poza tą jedną sytuacją nigdy mi się nic nie zdarzyło. Jestem jednak ostrożna. Życie toczy się gdzie indziej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam raz. 

Teraz nie jestem i w sumie nie wiem czy chcę. I tak dla większości tutaj jestem poza zasięgiem. ;) 

Nie ukrywam, że te forum może być dobrym  miejscem na znalezienie ukochanej/ukochanego ale ja osobiście teraz nie mam na to ciśnienia. Jest mi póki co dobrze samej. Jesienna chandra robi swoje i mam włączony tryb introwertyczki. :P 

 

A pisać, pisałam i piszę z wieloma użytkownikami tutaj ale nie podpinałabym tego pod podryw. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:
5 minut temu, Ace of Spades napisał:

Cóż mogę Ci odpowiedzieć, jeśli piszesz serio i nie manipulujesz to mogę Ci jedynie zalecić więcej dystansu wobec Foruma, ja za bardzo nie wierzę już, ze w dzisiejszych czasach może być coś autentycznego, nawet Underground jest już ściemą.

Powiem Ci coś, @Ace of Spades nie wierz mi w nic to samo zalecam osobom, które mi zaufały. 

5 minut temu, Ace of Spades napisał:

ja za bardzo nie wierzę już, ze w dzisiejszych czasach może być coś autentycznego,

I bardzo dobrze! Cieszy mnie to bo im więcej ludzi, którzy otworzyli oczy tym lepiej. Patrz krytycznie, nie ufaj autorytetom, nie wierz mi, nie wierz @self-aware szukaj w nas czerwonych flag. My musimy na Twoje zaufanie zasłużyć :) A Ty na nasze i tyle. 

 

Kobiety są podrywane i same podrywają nie ma co się oburzać jest dobrze i tak powinno być, to żaden klasztor dla mnichów jak pisałem. A parkom forumowym szczęścia życzmy i rozejdźmy się w pokoju :D 

Ja widzę Stary, że my się nie rozumiemy, nie przypisuj sobie jakieś roli względem mnie gdyż ponieważ albowiem Twoja twórczość na Forumie nigdy nie robiła na mnie jakiegoś większego wrażenia, sceptycyzm mam wrodzony nie od dziś, nie jedno widziałem i słyszałem, Forum już od dawna traktuje z przymrużeniem oka, to że kobiety tu są podrywane mam głęboko w dupie, chodzi tylko o to, że to Forum (przynajmniej na początku) rozumiałem jako takie męskie miejsce wzajemnego wsparcia, w internecie jest cały ocean miejsc gdzie można podrywać lachony więc nie rozumie dlaczego akurat tutaj musi się odbywać tarło, ale w sumie teraz już rozumiem i tym bardziej mnie to śmieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lalkaa napisał:

Ja ogólnie nie mam nic przeciwko związkom tutaj. Ludzie się poznają. 
Ale mimo to możesz przyjść. Ludzie zawsze Ci pomogą, tak jak do tej pory.

Zobacz, nie wszyscy są tutaj w związkach (nie dyskryminuje nikogo). Niektórzy mają nadal podobne problemy co ty ?

Otóz to. Poza tym to są 3 związki na krzyż, więc nie CAŁE FORUM. Bez przesadyzmu ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.