Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ważniak napisał:

I jeszcze będziesz jej bronił, biały rycerzu?! Co się ostatnio na tym forum odpierdala, to ja nie wiem!

Nie wiem, czy to obrona. Mnie to rozbawiło, szczególnie z tym forum wizaż.

 

Poza tym chcę cię wykluczyć, żeby sol się mną zainteresowała, a nie tobą, rozumisz ?

Edytowane przez mac
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _oliv2407 napisał:
1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Czy na 9 stron bełkotu ktoś się przyznał, do flirtu albo podrywu?

 

Chyba nie ?

Jak zwykle ja wyszedłem na głupka bo się przyznałem, że kilka razy poflirtowałem ehhh, a dziadek mówił - szatan ty się za dużo wychylasz, nie wychylaj się i nie bądź taki odważny bo Cię zastrzelą, dziadek wiedział co mówił bo przeżył wojnę :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, _oliv2407 napisał:

Chyba nie ?

Nie ma lepszego przykładu na logikę kobiet. Chyba nie, czyli wypowiedź bez weryfikacji, a prawda jest taka, że też się przyznałem do flirtu, głębszej rozmowy nawet z jedną użytkowniczką, szatan się przyznał i chyba ktoś jeszcze. A wiele użytkowniczek nie zaprzeczyło, co samo w sobie jest potwierdzeniem.

 

Chyba nie, jakbym byłą słyszał w oddali. Idę stąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hippie napisał:

No a ja to co? :P 

 

Ale Ty jesteś babka, jesteś inaczej wyzywana ode mnie! :D 

4 minuty temu, Hippie napisał:

Ach... nie napisałam całej prawdy... bo Ciebie w tej wyliczance nie uwzględniłam!

 

Ja nie pamiętam, co złego to nie ja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, SzatanKrieger said:

Ja nie pamiętam, co złego to nie ja 

Phie! Będzie się teraz wyrzekał! Znalazł się, o ! Czysty jak łza! 

 

A kto mnie na pieczarki marynowane zapraszał? Kto mi 1000 komplementów w każdym poście pisał? 

A teraz rzucasz mną jak starą zabawką! Phie!

Z nami koniec!

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Nie ma lepszego przykładu na logikę kobiet. Chyba nie, czyli wypowiedź bez weryfikacji, a prawda jest taka, że też się przyznałem do flirtu, głębszej rozmowy nawet z jedną użytkowniczką, szatan się przyznał i chyba ktoś jeszcze. A wiele użytkowniczek nie zaprzeczyło, co samo w sobie jest potwierdzeniem.

 

Chyba nie, jakbym byłą słyszał w oddali. Idę stąd ?

Chyba nie i śmiejąca się buźka. Interpretuj jak chcesz, ja napisałam przecież nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Hippie napisał:

Kto mi 1000 komplementów w każdym poście pisał? 

Nasze rozmowy o typologi Cię nie uwiodły, moje tematy zakładane by skraść Twoje serce również Cię nie uwiodły (miałem nadzieje, że temat o powtarzających liczbach pochłonie twe serce i będzie tylko moje!) pieczarkom też się oparłaś jak widać chociaż tego akurat nie pamiętam aczkolwiek coś tam mi świta :lol:

Innym słowy porażka!

34 minuty temu, mac napisał:

a prawda jest taka, że też się przyznałem do flirtu, głębszej rozmowy nawet z jedną użytkowniczką, szatan się przyznał i chyba ktoś jeszcze.

@mac ku### nie świecimy przykładem ale dobrze, że jest reszta forum, która to robi za nas.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, self-aware napisał:

Tu możesz mieć sporo racji. Być może formuła forum po prostu nie jest dla mnie. Jakby nie patrzeć jestem tu już 4 lata. Może rzeczywiście na każdego przychodzi czas, tak jak to było z wieloma tutaj uzytkownikami.

Przerwa byłaby dobra i w moim przypadku :) ale Mindset przede wszystkim, widać że mocno się zapętliłeś w tym negatywizmie, szukasz wymówek aby w nim pozostać to widać, szukasz na forum tez które podtrzymają Cię w tym depresyjnym negatywnym stanie w którym teraz jesteś. Podejrzewam, że wyglądamy bardzo podobnie z tego co pisałeś, podobny wzrost i budowa ciała a ja mimo to poprawiłem swoje relację z kobietami, też ciężką pracą nad swoją głową więc tu nie można zwalać wszystkiego na wygląd, jak to często robisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Hippie napisał:

Chcę jeszcze zobaczyć solo na gołe klaty! :D

Chcem chcem chcem. Gołe klaty to proszę sobie pokazywać z tym panem od genitaliów kimkolwiek on jest, a nie tu jeszcze podburzać rezerwat. Przecież my jesteśmy na skraju marszu rezerwatek a Pani zamiast studzić emocje jeszcze dokłada do pieca, wstyd! :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NimfaWodna napisał:

Nie krępuj się pisz wprost

Nie chciałem i nie jestem taki by upubliczniać takie dane nie znając stanowiska zainteresowanych, ale jeśli nie masz z tym problemu to tak: "EEEEJ @ARCH A WIESZ, ŻE @NimfaWodna to pokazała cycki @analcondzie?"

 

(Złośliwych, którzy chcieliby mi tu dosrać pytaniem "a co zazdrościsz?" uprzedzę - tak, zazdroszczę) :D

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, sol said:

Przecież my jesteśmy na skraju marszu rezerwatek a Pani zamiast studzić emocje jeszcze dokłada do pieca, wstyd!

Nie da się już uratować tego miejsca. :P  

My w rezerwacie wszystkie dzikie jesteśmy, zdane tylko na siebie, tu nie ma mowy o przyjaźni. Tu rządzi prawo dżungli! 

Sobie róbcie marsz, a ja sobie popatrzę z boku z popcornem w ręku. :D 

 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.