Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Libertyn napisał:

To nie podryw. Nie rozbijam związków. 

To tylko wygodny i racjonalnie wytłumaczalny sposób na nawiązanie kontaktu, z pozoru całkiem neutralny :D

A jak okaże się ze kontakt ładnie zatrybi - pociągnie się relację być może dalej,

 

Spoko. Znamy tą metodę. 

 

I szczerze polecam bo działa !

 

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Libertyn napisał:

To nie podryw. Nie rozbijam związków. 

Mężczyzna zaczepia kobietę, pod kompletnie wydumanym pretekstem, bo koniecznie chce się dowiedzieć, właśnie od niej, czegoś co może sam znaleźć. Już nas tu nie bajeruj.

To tak, jakbyś podszedł do panny stojącej przy samochodzie i zapytał ile ten wóz ma koni. Przecież wiadomo, że nie o to chodzi, a temat jest po prostu z dupy do nawiązania rozmowy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BumTrarara napisał:

Mężczyzna zaczepia kobietę, pod kompletnie wydumanym pretekstem, bo koniecznie chce się dowiedzieć, właśnie od niej, czegoś co może sam znaleźć. Już nas tu nie bajeruj.
 

Pytam się grafika o graficzne rzeczy. Jak masz zepsuty samochód to zagadujesz krewnego/znajomego mechanika czy sam szukasz w necie?

1 minutę temu, BumTrarara napisał:

To tak, jakbyś podszedł do panny stojącej przy samochodzie i zapytał ile ten wóz ma koni. Przecież wiadomo, że nie o to chodzi, a temat jest po prostu z dupy do nawiązania rozmowy.

I co w tym złego? Zresztą ja związków nie rozbijam. Z panną nigdy się nie zobaczę nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Chcesz sobie pogadać, ze świntuszkami ? Ściągnij gg. Losujesz gadasz i tyle może szybciej tam Ci wyjdzie ale najważniejsze po prostu gadaj, trenuj. ;D Masa mam, zaburzonych karyn po fajne jednostki, które mam w telefonie i sobie gadam. Kiedyś tam poznałem była także nie jest źle. Jak jeden brat tu fajnie napisał pokazując się ze słabej strony już skazany na porażkę niestety. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

A jak okaże się ze zatrybi - pociągnie się relację być może dalej,

Życie jest jak partia szachów. Co z tego że zbijesz piona, jak chwilę potem stracisz wieże? Czasem nawet jak zatrybi to nie opłaca się ciągnąć z szacunku do siebie, do panny i do relacji koleżeńskiej.
 

Teraz, CzarnyR napisał:

@self-aware Chcesz sobie pogadać, ze świntuszkami ? Ściągnij gg. Losujesz gadasz i tyle może szybciej tam Ci wyjdzie ale najważniejsze po prostu gadaj, trenuj. ;D Masa mam, zaburzonych karyn po fajne jednostki, które mam w telefonie i sobie gadam. Kiedyś tam poznałem była także nie jest źle. Jak jeden brat tu fajnie napisał pokazując się ze słabej strony już skazany na porażkę niestety. :) 

Tylko ciekawe ile z tych panienek to faceci :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BumTrarara napisał:

I wypytanie rezerwtki o informacje techniczne które można znaleźć w guuglach w 10 sekund to nie podryw?

No co Ty xd

Olej kobiety, afirmacje, zimne prysznice, aszwaganda, zostaw ją bo inny i tak ją wyrucha.

Pamiętaj ;D 

 

Panowie!!!

Podbijajcie do rezerwatek, szukajcie szczęścia.

Nie ma już co się pierdolić w tańcu.

Kto pierwszy ten lepszy.

Ty czytasz, inny rucha te złe kobiety z którymi ciągle są problemy i myślą tylko gadzim.

Hehehe.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Meg4tron napisał:

Panowie!!!

Podbijajcie do rezerwatek, szukajcie szczęścia.

Nie ma już co się pierdolić w tańcu.

Kto pierwszy ten lepszy.

Ty czytasz, inny rucha te złe kobiety z którymi ciągle są problemy i myślą tylko gadzim.

Hehehe.

 

No dobra, to jak któraś chciałaby się ruchać - walić na priv. Ja nie mogę bo mam za mało postów.

 

Jestem wysokim, przystojnym szatynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciek Jan Wielki napisał:

 

No dobra, to jak któraś chciałaby się ruchać - walić na priv. Ja nie mogę bo mam za mało postów.

 

Jestem wysokim, przystojnym szatynem.

O hiszpańskim typie urody i z jednodniowym zarostem zapomniałeś dodać xD

2 minuty temu, BumTrarara napisał:

 

Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było. :lol:

Popatrz no. Wczoraj uważałeś że jestem kobietą, a dziś myślisz ze mam harem mężatek xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tutaj wydarzyło?

 

Ja to celowo sobie taki obrazek w profilowe wrzuciłem, coby rezerwatki wiedziały jaki potężny i wpływowy gość ze mnie. Jak już podrywam to odmawiać nie wolno- bo szubienica i trzy pokolenia do kamieniołomów.
Bójcie się dziewczyny, nie daj Boże przyjdzie mi do głowy do którejś napisać... a ja litości nie znam.

 

A tak poważniej. Ja nie widzę nic w tym złego. Dobierajcie się i mnóżcie moje owieczki. W szczęściu i bogactwie, niech Wam ziemia płodną będzie.
 

Tak jak pisałem kiedyś. W innych okolicznościach chętnie poznałbym trzy dziewuchy stąd i nie uważam to za złamanie paktu patykowo-kapslowego rodem z podwórka lat 90’.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Margrabia.von.Ansbach said:

Przeciętność nie pociąga.

Pociąga wyjątkowość, szeroko rozumiana.

 

Choć oficjalne obnoszenie się z twardym, hardcorowym redpillem a potem podbijanie do kobiet na forum budzi zniesmaczenie.

Tak jest. Jeszcze dodam: przemyślany Avatar, a nie jakieś niewyraźne, zamazane.

 

W ogóle jakieś jeżdżenie po kobietach, uwłaszczanie się na nich. Nawet jak do jednej wyskoczysz z ryjem, to reszta patrzy i wnioski wyciąga.

 

Brak dyskrecji to strzał w stopę. Wybredność, wybrzydzanie duży minus.

 

Ten sam efekt rodzi ciągłe kierowanie uwagi na własne (swoje i grupy) pokrzywdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Podbijajcie do Pań na forum.

Podbijajcie w realu - to szczególnie polecam.

Zagadujcie ile wlezie!!!

Panie na kasie.

Panie w sklepie.

Panie w urzędzie.

W banku, w okienku, w kolejce.

Zagadujcie brzydkie i nieatrakcyjne.

Zagadujcie przeciętne.

Zagadujcie ładne.

Zagadujcie kontekstowo.

 

A do forum, i pisząc szerzej do życia, podchodźcie z RIGczem.

 

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie @Colemanka napisała, nie wprost co prawda, esencję tej całej zabawy: w naszej kulturze ( na tym świecie w zasadzie) mężczyzna nie może okazywać słabości (przed kobietami), koniec kropka. Inaczej jest spalony w oczach kobiet.

 

To forum jest taką męską przestrzenią i jest tutaj też miejsce na męskie słabości, poszukiwanie drogi, celu, itd. no ale też jest rezerwat. Więc trzeba się może pogodzić z tym, że jak któryś mężczyzna się tu obnaży że swoich słabości, to w rezerwacie nie na czego szukać... Więc może trzeba rozdzielić te dwie sfery: tutaj strefa męska, rozwój, ale też słabości, szczerość, poszukiwanie, a podryw i relacje damsko-meskie w innej przestrzeni- inne forum, czy portal społecznościowy gdzie ma się inny nick i gdzie można kozaczyć i napinać się do woli ?

 

Edit: ci Bracia co wchodzą tu jako kozacy, albo byli kozakami od zawsze ?, albo etap swojej słabości przepracowali wcześniej, gdzie indziej - w innej przestrzeni 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Patton said:

Nie jestem zbyt dobry w te klocki ?

Rozumiem. Jednak możesz się stać, wszystko zależy od Ciebie. Wizerunku nie masz spieprzonego jak na moje (wprawne ?) oko. Taka trochę tajemniczość od Ciebie bije. Pozycja w hierarchii też jest nienaganna (moderator). Tam nawet chyba z raz mnie ukarałeś ale delikatnie. Przyzwoity punkt wyjścia. Status: przyczajony tygrys.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Maciek Jan Wielki napisał:

No dobra, to jak któraś chciałaby się ruchać - walić na priv.

No nie wiem, chyba zbyt bezpośredni jesteś.

Ale z drugiej strony czytałem w internetach, że dziewojki lubią samców alfa i badboyów.

Sam już nie wiem.

Powodzenia na linii frontu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, darktemplar said:

Edit: ci Bracia co wchodzą tu jako kozacy, albo byli kozakami od zawsze ?, albo etap swojej słabości przepracowali wcześniej, gdzie indziej - w innej przestrzeni 

Znałam przypadek zmiany nicka po (prawdziwej, nieudawanej) transformacji i po dłuższej (kilkuletniej) przerwie. Powrót na forum bardzo udany, mężczyzna nie do rozpoznania. Poznałam go w wersji ‘po’ przemianie. Może to coś dla @self-aware ? Niemniej najpierw trzeba ustalić czego się właściwie chce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Colemanka napisał:

Jednak możesz się stać, wszystko zależy od Ciebie. 

Ktoś mi kiedyś mówił, co by mi to mogło bardzo ułatwić. 

 

9 minut temu, Colemanka napisał:

Wizerunku nie masz spieprzonego jak na moje (wprawne ?) oko. 

Rozwiń jeśli możesz. 

 

10 minut temu, Colemanka napisał:

Taka trochę tajemniczość od Ciebie bije. 

Racja, bo zwykle nie lubię zbyt duzo o sobie mówić. A tutaj to nawet nie powinienem.

 

12 minut temu, Colemanka napisał:

Pozycja w hierarchii też jest nienaganna (moderator). 

Kiedyś Marek w trakcie streamu mówił dlaczego.

 

13 minut temu, Colemanka napisał:

Tam nawet chyba z raz mnie ukarałeś ale delikatnie. 

Dwa razy.

 

14 minut temu, Colemanka napisał:

Status: przyczajony tygrys.

Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.