Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2020 o 10:17, melody napisał:

Nie! 

Podejrzewam wręcz, że większości wydaję się nieatrakcyjna z charakteru :P 

Bo Ty zła kobieta jesteś :)

 

Wydaje mi się, że nie było dobrym pomysłem wpuszczać kobiety do "męskiego świata". Bo gdy kobieta pojawia się w męskim gronie, sieje zamęt. Skłóca braci, niszczy przyjaźnie, świadomie czy nie, wzbudza potrzebę rywalizacji, prężenia muskułek, konflikty.

 

No chyba że to było celowe - taki eksperyment społeczny, w którym mężczyźni dostawszy króliki doświadczalne w postaci rezerwatek, mogli teorię i zdobytą tutaj wiedzę, zamienić w praktykę. Jak widać udało się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Brat Jan said:

@Colemanka może warto zrobić osobny wątek z opisami kandydatów?

Wiesz jestem zdania, że nie ma człowieka, o którym nie można powiedzieć nic dobrego. Każdą pozycję można poprawić, wizerunek zmienić. Jednak kwintesencja jest w pierwszym zdaniu.

 

Wątków już raczej nie będę zakładać, żeby nie musieć ich redagować, wolę fuchę niezależnego konsultanta :D Może powinnam mieć biuro matrymonialne, nie? Dostałam kiedyś komentarz, że zapewne byłabym dobrą burdel mamą :P

 

Lubię twoje poczucie humoru. Zgadzam się, ze trzeba pilnować odbytu żeby cię nie wyruc*ali ?

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, darktemplar napisał:

ięc trzeba się może pogodzić z tym, że jak któryś mężczyzna się tu obnaży że swoich słabości, to w rezerwacie nie na czego szukać... Więc może trzeba rozdzielić te dwie sfery: tutaj strefa męska, rozwój, ale też słabości, szczerość, poszukiwanie, a podryw i relacje damsko-meskie w innej przestrzeni- inne forum, czy portal społecznościowy gdzie ma się inny nick i gdzie można kozaczyć i napinać się do woli ?

Aha to sens bycia na tym forum to podbijanie do rezerwatek i zgrywanie fifarafa alfa co to nie ja? Już widzę jak rezerwatkom ego wybija w kosmos po takich postach :D Tak jak pisałem, jak ktoś poznał tutaj partnerkę i jest szczęśliwy, albo nawet miał jakieś przygody to bardzo dobrze i życzę szczęścia. Ale nie rozumiem dlaczego sensem bycia na tym forum miałoby by być zgrywanie kogoś kim się nie jest, żeby mieć cień szansy spotkania się z jakąś anonimową kobietą z forum, bez zdjęcia, która tak naprawdę nie wiadomo kim jest, jaka jest i jak wygląda. To ja już wolę Tinder i Badoo, mam tam jednak większy wybór :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Meg4tron napisał:

Panowie!!!

Podbijajcie do rezerwatek, szukajcie szczęścia.

Nie ma już co się pierdolić w tańcu.

Kto pierwszy ten lepszy.

Ty czytasz, inny rucha te złe kobiety z którymi ciągle są problemy i myślą tylko gadzim.

Hehehe.

A chuj, namówiłeś ?

 

Jestem dwukrotnie rozwiedziony, pracuję jako mechanik samochodowy, robię dobre pierwsze wrażenie, potem jest już tylko gorzej...

 

O mnie:
Jestem zbyt leniwy na zdrady.
Jestem śmieszny.
Właściwie to wszystko.

 

Związek ze mną:
Zalety - związek
Wady - ze mną

 

P.S.

Tak, ten obdziargany goryl z owłosionym ryjem w avatarze, to ja.

Edytowane przez marcopolozelmer
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Patton said:

Ktoś mi kiedyś mówił, co by mi to mogło bardzo ułatwić.

Co mówił?

22 minutes ago, Patton said:

Rozwiń jeśli możesz. 

Bez żadnych wyskoków, pyskówek, odchyłów, udziwnionych treści, wpadek, dramatów. Jesteś takim trochę przeciwieństwem mnie. Czyli punkt dla Ciebie.

22 minutes ago, Patton said:

Racja, bo zwykle nie lubię zbyt duzo o sobie mówić. A tutaj to nawet nie powinienem.

Kiedyś Marek w trakcie streamu mówił dlaczego.

A dlaczego? Z uwagi na tutejszą funkcję? Jeśli tak, to trochę za wysoki koszt. Chyba, że oceniasz, że jest warty poniesienia.

22 minutes ago, Patton said:

Dwa razy.

O widzisz! Kolejny plus – uważność, skrupulatność ale bez fiksacji.

 

A w ogóle dla wszystkich Panów porada dnia ?: z kobietami to trzeba rozmawiać, w czym doskonale odnajduje się, jak to ładnie ujął 'otaczający się kobietami', Nasz Forumowy Humanista.

 

Dobra wracam do roboty. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Meg4tron napisał:

No nie wiem, chyba zbyt bezpośredni jesteś.

Ale z drugiej strony czytałem w internetach, że dziewojki lubią samców alfa i badboyów.

Sam już nie wiem.

Powodzenia na linii frontu :)

Kurde, a myślałem, że dobrze to rozegrałem i skrzynka zacznie mi pękać od naporu tutejszych dziewic. Dzięki za wskazówki.

 

Zauważyliście, że w ostatnie 3 dni z tego forum robi się poradnik jak podrywać w necie? Trochę żenua.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego bólu dupy o podrywanie dziewczyn z rezerwatu.

Chyba chodzi o rozwój? Czy mylę się?

Podrywanie dziewczyn w każdym możliwym miejscu to też rozwój i sprawdzanie swoich umiejętności interpersonalnych. 

To czy coś więcej z tego wychodzi czy nie, to już chyba osobista sprawa tych ludzi.

Jeden uzna, że rezerwatki to banda idiotek inny że to ciekawe i inteligentne kobiety które jednak obcują tu z facetami i jakoś sobie radzą. Nie uciekają przy pierwszej lepszej krytyce i potrafią ją przyjąć.

Szukajcie a znajdziecie drogę do lepszego JA ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Colemanka napisał:

Co mówił?

Np podał powody itp

 

24 minuty temu, Colemanka napisał:

A dlaczego?

Z powodu hejterów którzy polują na każdą osobę która się ujawni.

 

27 minut temu, Colemanka napisał:

Chyba, że oceniasz, że jest warty poniesienia.

Im mniej o mnie tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darktemplar napisał:

w naszej kulturze ( na tym świecie w zasadzie) mężczyzna nie może okazywać słabości (przed kobietami), koniec kropka. Inaczej jest spalony w oczach kobiet.

Może okazywać co chce, szukanie ratunku jest problematyczne ale nie dla kobiet bo są takie co to lubią, generalnie dla relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Nie rozumiem tego bólu dupy o podrywanie dziewczyn z rezerwatu.

Chyba chodzi o rozwój? Czy mylę się?

Ja bardzo dobrze rozumiem @self-aware i innych którzy są zaskoczeni tym faktem (że kwitnie tutaj za kulisami życie towarzyskie).

Moim zdaniem cierpi na tym szczerość wypowiedzi tych userów którzy liczą na jakieś "konfitury" z rezerwatu. Wyobraź sobie @NimfaWodna dwie sytuację.

wybierasz się na "babskie pogaduchy" przy winie.

 

Sytuacja A.

Jesteście tylko w damskim gronie i temat zszedł na temat wierności, ew bycia podrywanym przez kolegów z pracy itp. Każda z Was wymienia się uwagami, komentuje, dzieli swoimi doświadczeniami.

Sytuacja B - analogicznie, z tą różnicą że dyskusji przysłuchuje się mąż dziewczyny która Was zaprosiła.

 

Czy uważasz że w obu przypadkach dyskusja będzie tak samo swobodna? Będziecie tak samo szczere?

 

To można odnieść do dyskusji na forum, gdzie cześć z Braci (ta która liczy na coś więcej) będzie się jednak autocenzurować, żeby nie powiedzieć za dużo/nie urazić bo to mogłoby przekreślić ich szanse na ew relacje z "rezerwatkami".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Czy uważasz że w obu przypadkach dyskusja będzie tak samo swobodna? Będziecie tak samo szczere?

Ja zawsze jestem szczera. Nie wiem jak inne kobiety. Nie siedzę w ich głowach.

5 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

To można odnieść do dyskusji na forum, gdzie cześć z Braci (ta która liczy na coś więcej) będzie się jednak autocenzurować, żeby nie powiedzieć za dużo/nie urazić bo to mogłoby przekreślić ich szanse na ew relacje z "rezerwatkami".

To już zależy indywidualnie od człowieka. Wielu ludzi zakłada maski. Nawet Ci którzy nie liczą na "dupcznie w rezerwacie" często mijaja się z prawdą, by w jakiś sposób utwierdzić się w swoich kłamstwach. Jak wiele jest ludzi, tak wiele motywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NimfaWodna napisał:

Ja zawsze jestem szczera. Nie wiem jak inne kobiety. Nie siedzę w ich głowach.

Serio? Dorzućmy zatem Sytuację C -gdzie to Twój mąż/partner przysłuchuje się tym "babskim pogaduchom". Nadal będziesz tak samo szczera jak w sytuacji gdzie są same kobiety?

13 minut temu, NimfaWodna napisał:

To już zależy indywidualnie od człowieka. Wielu ludzi zakłada maski.

Tylko pewne sytuacje sprzyjają szczerym wyznaniom, inne zaś sprzyjają "stroszeniu piórek". Zawsze tam gdzie dochodzi do interakcji damsko-męskiej pojawia się u zainteresowanych chęć tego podkręcenia swojego wizerunku. Zobacz, że jak idziesz na randkę to także nie ubierasz się w wyciągnięty dres, tylko starasz się podbić swój wygląd poprzez fryzurę/ubiór/makeup. Jeśli forum zaczynamy traktować jako miejsce potencjalnej randki to zaczyna się takie własnie "pudrowanie" wizerunku.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Serio? Dorzućmy zatem Sytuację C -gdzie to Twój mąż/partner przysłuchuje się tym "babskim pogaduchom". Nadal będziesz tak samo szczera jak w sytuacji gdzie są same kobiety?

Nie mam męża/faceta/partnera. A jak bym miała, to by wiedział jaka jestem. Po co mam go okłamywać? Lepiej, żeby wiedział o mnie wcześniej wszystko niż miał by nagle się mną rozczarować.

7 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Zobacz, że jak idziesz na randkę to także nie ubierasz się w wyciągnięty dres, tylko starasz się podbić swój wygląd poprzez fryzurę/ubiór/makeup

Po pierwsze się nie maluje. Po drugie gdy ostatnio spotkałam się z facetem miałam na sobie zwykłe spodnie, buty adidasa, koszulkę i kurtkę sportowa. Zwyczajnie związane w kucyk włosy i krostę na brodzie bo byłam po okresie.

9 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Jeśli forum zaczynamy traktować jako miejsce potencjalnej randki to zaczyna się takie własnie "pudrowanie" wizerunku.

Jak powtarzam jest to indywidualna sprawa każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrightStar nie napisałem tego nigdzie że zarywanie w rezerwacie jest najwyższym celem do bycia tu na forum. Napisałem jedynie że jak ktoś chce zarywać w rezerwacie to opinia człowieka słabego, która wynika z innych postów, niestety nie pomaga. Ale tylko jak ktoś chce. Część braci ceni sobie atmosferę tutaj i olewa kwestie rezerwatowe co przecież też jest słuszne. A jak wiadomo kobiety w męskim gronie zawsze wprowadzają zamęt ? i to nie tylko na takim forum, ale w każdej grupie w realu. 

Z mojego doświadczenia wiem że tam gdzie cipa lub pieniądze tam męski honor niektórych staje się względny. 

Z forum jeszcze to ciekawym przykładem jest @SzatanKrieger który wywlókł tu chyba najgłębsze swoje słabości i sekrety, ale jest też jednym z największych gawędziarzy rezerwatu ☺️ No ale jak bardzo przekłada się to na ruchanie to już się pewnie nie dowiemy ? 

Edit: @Nefertiti tak jestem ciekawski, zwłaszcza w pewnych sprawach - przekupy na targu to przy mnie powiernice tajemnic ?

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, darktemplar napisał:

Z mojego doświadczenia wiem że tam gdzie cipa lub pieniądze tam męski honor niektórych staje się względny. 

Z forum jeszcze to ciekawym przykładem jest @SzatanKrieger który wywlókł tu chyba najgłębsze swoje słabości i sekrety, ale jest też jednym z największych gawędziarzy rezerwatu ☺️ No ale jak bardzo przekłada się to na ruchanie to już się pewnie nie dowiemy ? 

Nie ma problemu mogę Ci powiedzieć.

 

"Ruchania" nie było i nie będzie, obiektywnie to moim celem nie było aczkolwiek, gdyby "zaiskrzyło" to czemu by nie, najwyżej stałbym się czwartą a tak naprawdę którąś z X forumowych par. Mój czas na forum to był głównie dla mnie, by się uzdrowić - moje gawędziarstwo i wymiana pomocy, doprowadziła do o wiele lepszego zrozumienia siebie, co jest moją nie jako obsesją, bo jeszcze raptem 3 lata temu byłem we wielkiej rozsypce. Wiedza dziewczyn z forum mi pomogła zrozumieć siebie, można to wyobrazić sobie na przykładzie puzzli i temu, że "podarowały mi" ileś puzzelków, które pomogły mi zrozumieć co jest ze mną nie tak. Całkiem nie dawno bo jakieś 3 miechy temu znalazłem finałowy puzelek w zrozumieniu siebie i teraz pozostaje już głównie eksploracja siebie, bo obraz siebie mam znacznie wyraźniejszy niż kiedykolwiek w życiu. 

Także finalnie, nie nie widziałem żadnej kobiety na forum na żywo, żadnych seksów, związków, kawy nic. Ale, dzięki rozmowie z nimi otworzyłem sobie furtkę do kobiet w rzeczywistości w pewnym sensie, a więc czy to się "przekładania na ruchanie?" I tak i nie, zależy co ja ze sobą zrobię i czy podejmę kroki do pełnego wyzdrowienia. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NimfaWodna napisał:

Nie mam męża/faceta/partnera. A jak bym miała, to by wiedział jaka jestem. Po co mam go okłamywać? (...) wiedział o mnie wcześniej wszystko

Kochanie wiesz, że:

- mam regularne upławy z pochwy, jelito drażliwe oraz nietrzymanie stolca,

- w pracy pluję ludziom do kawy, jak proszą żebym im przyniosła,

- jak nikt mnie nie widzi to grzebię sobie palcem w uchu i wyjadam miodek,

- jak byłam w LO to przeszłam inicjację seksualną z Krzyśkiem z II B, w toalecie, jak uciekliśmy z religii,

- miał większego od ciebie,

- związałam się z tobą bo dobrze rokujesz, a w sumie ktoś mi musi walnąć bejbika i na niego pracować,

- siedzę regularnie na takim forum braciasyjamscy i romansuje na PW z kilkoma tamtejszymi CHADAmi,

- ale to przecież nic nie znaczy, bo to tylko rozmowy,

- a tak naprawdę to wolałabym być z Mirkiem, moim 3cim chłopakiem, ale on ciągle siedzi we Wronkach.

 

100% prawdy na pewno cię wyzwoli i pomoże w budowie relacji. ??

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BumTrarara napisał:

100% prawdy na pewno cię wyzwoli i pomoże w budowie relacji. ??

Tak bo wole gorszą prawde niż pierdu pierdu. Unoszący się zapach waty cukrowej jak pierdzę i zamiast brązowej kupki wale tęczową ?

18 minut temu, BumTrarara napisał:

mam regularne upławy z pochwy, jelito drażliwe oraz nietrzymanie stolca,

Nie dotyczy

18 minut temu, BumTrarara napisał:

w pracy pluję ludziom do kawy, jak proszą żebym im przyniosła

Nie nosze ludzie kawy bo nie jestem biurwą

19 minut temu, BumTrarara napisał:

jak nikt mnie nie widzi to grzebię sobie palcem w uchu i wyjadam miodek

Czasem grzebie w uchu, czasem nawet w nosie ale nie zjadam ?

19 minut temu, BumTrarara napisał:

jak byłam w LO to przeszłam inicjację seksualną z Krzyśkiem z II B, w toalecie, jak uciekliśmy z religii,

Był Grzesiek nie Krzysiek. I nie chodził ze mną do liceum.

20 minut temu, BumTrarara napisał:

związałam się z tobą bo dobrze rokujesz, a w sumie ktoś mi musi walnąć bejbika i na niego pracować

Nie dotyczy

20 minut temu, BumTrarara napisał:

siedzę regularnie na takim forum braciasyjamscy i romansuje na PW z kilkoma tamtejszymi CHADAmi

Tu opulałam ekran kawą

21 minut temu, BumTrarara napisał:

ale to przecież nic nie znaczy, bo to tylko rozmowy

Owszem odbywam dużo rozmów na tym forum

21 minut temu, BumTrarara napisał:

a tak naprawdę to wolałabym być z Mirkiem, moim 3cim chłopakiem, ale on ciągle siedzi we Wronkach.

Nie kojarzę żadnego Mirka w swoim życiu ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.