Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Czy uważasz że w obu przypadkach dyskusja będzie tak samo swobodna? Będziecie tak samo szczere?

 

Przecież znasz odpowiedź @Zdzichu_Wawa.

Piszę o tej REALNEJ prawdzie, nie o tym co przeczytasz.

Każdy, kto ma krztynę doświadczenia w relacjach K-M i w miarę sprawne neurony w mózgu - również.

 

Te urocze damy, które mówią szczerze "JAK JEST" nie bacząc na opinię w środowisku i konsekwencje.

Są jak błąd statystyczny.

Wyłącznie potwierdzają regułę.

 

I żeby nikt nie zarzucił mi, ze jestem hipokrytą.

Ja RÓWNIEŻ w realu nie mówię wszystkiego.

Wiele tematów taktycznie i strategicznie przemilczam.

Ale nie kłamię.

Nie wciskam, że kot to pies, toster to ekspres ciśnieniowy a Karolina z HRu wcale a wcale mi się nie podoba (imię i osoba prawdziwe).

Bo kłamstwo powoduje erozję mindsetu.

I spójności.

Oraz by je utrzymać przy życiu - trzeba dalej kłamać.

Co prowadzi do zapętlenia i jest bardzo obciążające (uwaga, energia, pamięć).

 

Kłamstwo zwyczajnie się nie opłaca długoterminowo.

Dużo wydajniejszą opcją jest nie poruszanie pewnych kwestii.

 

 

 

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, marcopolozelmer said:

A chuj, namówiłeś ?

Hehe napisz jeszcze skąd jesteś (tam delikatnie przekłam, wiadomo, ochrona danych te sprawy) żeby każdy sobie obliczył czy mu się opłaca dojeżdżać. Ewentualnie zagraj subtelniej wpuszczając to info gdzieś kiedyś ‘niechcący’ miedzy wierszami. Kto będzie zainteresowany ten wyłapie. Powodzenia i zrób tam potem jakiś epilog w Swieżakowni, że tam kolega kolegi to miał taki przypadek, że …

 

Ps masz może prawko na tira? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Te urocze damy, które mówią szczerze "JAK JEST" nie bacząc na opinię w środowisku i konsekwencje.

Tamten przykład z "babskimi pogaduszkami" to była metafora rozmów na forum. Nie chodzi wcale o damy z rezerwatu.

Chodzi o to, że Bracia (jeden z drugim) wiedząc, że dany wątek może czytać ich partnerka nagle będą dawali bardziej "ocenzurowane" rady niż gdyby to robili mając wywalone na opinie kobiet.

 

Inna wersja tamtej metafory dla Ciebie. Wg mnie forum powinno być jak wyjście facetów na wódkę. Można się wyżalić po kielichu, powiedzieć komuś o sprawach których normalnie nikomu nie mówisz (np. że żona od 7 miesięcy "nie daje" itp). Teraz wyobraź sobie, że któryś z kumpli zabiera na takie męskie wyjście na kielicha swoją dziewczynę - nadal będzie taka sama swoboda rozmowy z kumplami?

 

Chodzi o to, że Ci Bracia którzy znaleźli sobie tutaj partnerki i nadal tutaj piszą, są duuuużo mniej wiarygodni. To nie jest bowiem forum o naprawie silników diesla, czy wędkowaniu spiningowym, gdzie druga połówka "w niczym nie przeszkadza". To jest forum o relacjach damsko-męskich i udzielanie porad gdy Twoja druga połówka czyta co piszesz przez ramię traci trochę na obiektywizmie. 

Tak jak w prasie mamy "artykuł sponsorowany", żeby nie mylić go z fachową opinią, bo to reklama, tak tutaj takie opinie także mają "specjalny" status (w moich oczach).

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Inna wersja tamtej metafory dla Ciebie. Wg mnie forum powinno być jak wyjście facetów na wódkę. Można się wyżalić po kielichu, powiedzieć komuś o sprawach których normalnie nikomu nie mówisz (np. że żona od 7 miesięcy "nie daje" itp). Teraz wyobraź sobie, że któryś z kumpli zabiera na takie męskie wyjście na kielicha swoją dziewczynę - nadal będzie taka sama swoboda rozmowy z kumplami?

 

Chodzi o to, że Ci Bracia którzy znaleźli sobie tutaj partnerki i nadal tutaj piszą, są duuuużo mniej wiarygodni.

 

Ok, rozumiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/3/2020 at 1:43 PM, Zdzichu_Wawa said:

Ja bardzo dobrze rozumiem @self-aware i innych którzy są zaskoczeni tym faktem (że kwitnie tutaj za kulisami życie towarzyskie).

Pytanie zatem do Ciebie: czy Ty jesteś zaskoczony tym faktem?

A jeśli Ty nie jesteś zaskoczony, to jakim cudem inni są?

2 hours ago, Zdzichu_Wawa said:

Chodzi o to, że Ci Bracia którzy znaleźli sobie tutaj partnerki i nadal tutaj piszą, są duuuużo mniej wiarygodni.

No ale ilu ich jest? Na ten moment wiemy, że są ich dwie sztuki, a nie mamy nawet potwierdzenia czy tu w ogóle jeszcze piszą. Nawet gdyby pisywali, to jaki to jest promil w stosunku do liczby kilkuset Braci. Nie wiem ilu nas tu jest ale chyba idzie w setki, nie?

 

Z innej strony: Bracia z partnerkami z poza forum też mogą chcieć się samocenzurować/krygować. Wystarczy, że podczytują ich ich kobiety. Nawet gdyby z nimi nie byli aż tak szczerzy wspominajac że tu pisują, to dla kobiety to jest pestka wyłapać taką rzecz, jeśli tylko chce. Wielki Brat patrzy ?

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Colemanka napisał:

Pytanie zatem do Ciebie: czy Ty jesteś zaskoczony tym faktem?

A jeśli Ty nie jesteś zaskoczony, to jakim cudem inni są?

Owszem, jestem zaskoczony. Jestem facetem, a nawet dla mnie niektóre postawy tutaj są zbyt obcesowe. Nie przyszło mi do głowy, żeby na takim forum szukać sobie partnerki. To trochę tak jakbym poszedł na mszę świętą szukać nimfomanki na ONS-a (One Night Stand). Może i się uda, ale kościół, to nie jest pierwsze miejsce które Ci przychodzi do głowy gdy myślisz o podrywie laski na jedną noc. Podobnie z tym forum, szukanie tutaj pary jest lekko mówiąc zaskakujące. Forum, które co chwila przypomina o "ścianie", "karuzeli kutangów", że nie ma tak na prawdę czegoś takiego jak "wyjątkowa kobieta" - bo każda leci wg schematu, plus "to nie jest Twoja kobieta, to tylko Twoja kolej" i wiele innych tego tupu przewijających się tu stale stwierdzeń. To trochę tak jakby weganka zaczęła szukać chłopaka w barze z kebabem. 

 

Moje zaskoczenie jest jednak (po części) wynikiem moich własnych błędnych założeń. (Oceniania po sobie). Ponieważ ja na forum (to i inne) przychodzę dyskutować, wymieniać się informacjami, doświadczeniami, to zakładałem że inni mają podobnie. Błąd.  Zanotowałem to sobie w pamięci, żeby więcej nie popełniać takich fałszywych założeń. 

 

Co ciekawe, nie zakładałem nigdy że można tutaj na forum szukać partnerki, ale zaskoczyła mnie popularność tematów w Rezerwacie. Widać było taką niezdrową aktywność Braci. Wystarczy popatrzeć na średnią liczbę postów wrzuconych w ciągu jednego dnia w części "męskiej" forum, a w części "Rezerwatu". Można było podejrzewać, że część tych postaw "mam wywalone na kobiety w mym życiu" dość mocno trzeszczy w szwach w zderzeniu z realiami.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2020 o 13:04, Hippie napisał:
W dniu 2.11.2020 o 10:42, SzatanKrieger napisał:

Tak, podrywałem i byłem podrywany dorośli ludzie się poznają tutaj, w Toj Toju, [...]

? Fajny start znajomości. Chciałabym poznać w taki sposób miłosć swojego życia. Brzmi bardzo romantycznie. A zapachy tam to istny afrodyzjak!

Mów, że poznałaś się na "braciachsamcach", tym mogą się poszczycić póki co oficjalnie tylko 6 osób na świecie, także wiesz :D 

Ale znów w Toj Toju, a nóż Twój przyszły absztyfikant będzie wołał o papierek i @Hippie podasz mu pomocną rękę :lol:

 

Bądź otwarta na różne możliwości @Hippie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Co ciekawe, nie zakładałem nigdy że można tutaj na forum szukać partnerki, ale zaskoczyła mnie popularność tematów w Rezerwacie. Widać było taką niezdrową aktywność Braci.

He he, no raczej nie da się ukryć, bo to pierwsze co się rzuca tutaj w oczy, a właściwie to piąte, zaraz po zarabianiu co najmniej 10kzł na rękę,

ruchaniu top modelek co najmniej 10/10, wożeniu dupy furą za co najmniej 100kzł oraz posiadaniu chaty wartej co najmniej 1.000.000 pln
Wielokrotność liczby 10 jest tu pewnie przypadkowa, podobnie jak ciągły ruch niczym w ulu na babskiej "gorszej" części forum, gdzie jak wiemy z innych wątków

żaden szanujący się samiec i prawilny chłopak nie powinien się zapuszczać, bo kobiety to samo zło i diabeł wcielony, najpierw cię otumanią cipką,

potem przerobią na tatar wszamią, strawią i wysrają, a kiedy już nic z ciebie nie zostanie i staniesz się dla samicy bezwartościowym odpadem,

no to dalej wiadomo, hipergamia, to była twoja kolej, nigdy nie wierz kobiecie, bla bla bla, ple ple ple, idź pobiegaj albo coś, to na razie, elo,

bo właśnie ktoś napisał nowy wątek w rezerwacie... bo przecież mało miejsca na forum do zakładania tematów ?

 

Żeby nie było, ja tam nie mam nic przeciwko laskom, niech sobie tu robią co chcą i piszą gdzie chcą, wisi mi to kalafiorem,

tylko jak najpierw w dziale męskim widzę buńczuczne wypowiedzi etatowych napinaczy i kozaków, którzy pierdolą system i nie będą robić tego czy tamtego, 

a potem na paluszkach, gęsiego jeden za drugim, zapierdalają co sił do rezerwatu i dokładnie to właśnie robią... no to kurwa pany, coś tu chyba jest nie teges

z tym że jak na wstępie zaznaczyłem, mnie to tam jebie serdecznie, róbcie se co chcecie i z kim chcecie, tylko po co pajacować jeden przed drugim, to nie wiem.

Po co jakieś sztuczne podziały, nakazy, zakazy, dotyczące chociażby pisania dziewczyn w innych częściach forum, czemu ma to służyć, jak i w ogóle formuła forum,

która przypomina bardziej piaskownicę obrażonych na dziewczyny przedszkolaków, niż poważne forum dla dorosłych facetów, ale nie mój cyrk, to chuj mnie to.

Tak czy siak jestem Piotrek, mam 47 lat, 183 cm, nie palę, czasem wypiję, lubię rower, siłownię, spacery nad morzem, komedie romantyczne, no i jestem do wzięcia ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość facetów nie ma żadnej godności, więc nie dziwi mnie, że publicznie na forum niektórzy są "Chadami" a na priwie to "fajne miśki". W starym internecie dlatego właśnie banowało się kobiety, jak kobieta chciała pisać to robiła to jako facet. Nie dlatego, że kobiety są złe, ale dlatego, że faceci są okropnymi spermiarzami i wokół kobiet pojawia się taka atencja, że rozpieprza to forum/chat.

 

Czasami się dziwię, że kobiety nie wykorzystują swoich potencjałów. Mogłyby za darmo jeść, jeździć na wakacje, nasyłać na wrogów swoje armię cucków. I niektóre laski to robią, ale dziwie się, że to jest tak rzadkie zjawisko. Może kobiety są za bardzo skupione na użalaniu się nad sobą i nie widzą jaką mają władzę w obecnym systemie.

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2020 o 11:41, Zdzichu_Wawa napisał:

Teraz wyobraź sobie, że któryś z kumpli zabiera na takie męskie wyjście na kielicha swoją dziewczynę - nadal będzie taka sama swoboda rozmowy z kumplami?

Pamiętam sytuacje jak siedzieliśmy sobie z kumplami w męskim towarzystwie i któryś nagle przychodził z dziewczyną.

Atmosfera w sekundę padała. 

I żeby nie było, że nie lubię siedzieć z kobietami czy coś ale męskie towarzystwo rządzi się innymi prawami niż mieszane. 

 

 

 

W dniu 4.11.2020 o 14:45, Zdzichu_Wawa napisał:

Forum, które co chwila przypomina o "ścianie", "karuzeli kutangów", że nie ma tak na prawdę czegoś takiego jak "wyjątkowa kobieta" - bo każda leci wg schematu, plus "to nie jest Twoja kobieta, to tylko Twoja kolej" i wiele innych tego tupu przewijających się tu stale stwierdzeń.

 

W dniu 4.11.2020 o 18:02, marcopolozelmer napisał:

He he, no raczej nie da się ukryć, bo to pierwsze co się rzuca tutaj w oczy, a właściwie to piąte, zaraz po zarabianiu co najmniej 10kzł na rękę,

ruchaniu top modelek co najmniej 10/10, wożeniu dupy furą za co najmniej 100kzł oraz posiadaniu chaty wartej co najmniej 1.000.000 pln
Wielokrotność liczby 10 jest tu pewnie przypadkowa, podobnie jak ciągły ruch niczym w ulu na babskiej "gorszej" części forum, gdzie jak wiemy z innych wątków

żaden szanujący się samiec i prawilny chłopak nie powinien się zapuszczać, bo kobiety to samo zło i diabeł wcielony, najpierw cię otumanią cipką,

potem przerobią na tatar wszamią, strawią i wysrają, a kiedy już nic z ciebie nie zostanie i staniesz się dla samicy bezwartościowym odpadem,

no to dalej wiadomo, hipergamia, to była twoja kolej, nigdy nie wierz kobiecie, bla bla bla, ple ple ple, idź pobiegaj albo coś

Tak, forum w pigułce :D

No ale sami powiedzcie, że po takich tekstach można zniechęcić się do kobiet. 

Przynajmniej ja tak miałem przez jakiś czas. 

Dzisiaj inaczej patrzę na internet. 

 

W dniu 4.11.2020 o 14:45, Zdzichu_Wawa napisał:

Moje zaskoczenie jest jednak (po części) wynikiem moich własnych błędnych założeń. (Oceniania po sobie). Ponieważ ja na forum (to i inne) przychodzę dyskutować, wymieniać się informacjami, doświadczeniami, to zakładałem że inni mają podobnie. Błąd.

U mnie było bardzo podobnie. 

Taki szybki wniosek przyszedł mi do głowy. 

 

Społeczeństwo to przekrój. 

Bogaci, biedni, brzydcy, ładni, sklepikarze, flepiarze, wędkarze, karyny i jeszcze multum podziałów. 

Ja założyłem podobnie jak Ty, że przychodzą tu świadomi mężczyźni wymienić się poglądami, ponarzekać, generalnie głównie męska energia. 

Tymczasem forum to też przecież do chuja społeczeństwo. 

Więc mamy tu spoko gości z którymi można pogadać, mitomanów (pamiętny przykład AR2DI2 który był tu swego czasu sporym autorytetem. Okazało się, że go żona z domu wyrzuciła czy coś takiego), spermiarzy, frustratów, podrywaczy kreujących swój wyszukany image, kozaków "co to nie ja", ruchaczy, facetów po ciężkich przejściach, wkurwionych i obrażonych na kobiety po patrzą na wygląd czy coś i tak dalej.

Gdy to się wszystko wymiesza to mamy wielkie informacyjne gówno z którego ostro trzeba przesiewać wartościowe porady. 

Bo te porady typu olej kobiety to... 

No dobra oleje, zestarzeje się i dalej nie będę miał kobiet. Tyle. 

 

Och, zapomniałem. 

Mamy tu jeszcze:

W dniu 4.11.2020 o 18:02, marcopolozelmer napisał:

etatowych napinaczy i kozaków, którzy pierdolą system i nie będą robić tego czy tamtego, 

a potem na paluszkach, gęsiego jeden za drugim, zapierdalają co sił do rezerwatu i dokładnie to właśnie robią

 

 

 

W dniu 4.11.2020 o 14:45, Zdzichu_Wawa napisał:

To trochę tak jakbym poszedł na mszę świętą szukać nimfomanki na ONS-a (One Night Stand). Może i się uda, ale kościół, to nie jest pierwsze miejsce które Ci przychodzi do głowy gdy myślisz o podrywie laski na jedną noc.

Dam nam obu dobrą radę. 

W kościele też można podrywać, żebyśmy nie byli potem zdziwieni :D 

 

 

W internecie zupełnie jak na ulicy w nocy, trzeba po prostu uważać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to już, ale napiszę jeszcze raz: tam gdzie cipa i/lub $$$ honor wielu mężczyzn staje się dość relatywny. W moim skromnym doświadczeniu 35 lat na tej ziemi spotkałem się z takimi sytuacjami kilka razy. 

 

Jak pisałem też; nie wchodziłem tu na forum w celach matrymonialnych, więc biorę na klatę że moje różne posty tutaj mogą nie zjednać mi pań. 

 

Przyznam też, że nie śledzę poczynań ludzi tu tak szczegółowo i nawet nie wiem kto tutaj najbardziej podpada i po cichu działa w rezerwacie ☺️. Może wymienić ich z nazwy i niech się tłumaczą, ale czy to coś zmieni? Mi osobiście to powiewa, bo każdy powinien określić sam swoją postawę względem kobiet.

 

@Meg4tron jeśli chodzi o męskie towarzystwo i jego rozbijanie przez obecność kobiety to pełna zgoda

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2020 o 16:14, SzatanKrieger napisał:

Mów, że poznałaś się na "braciachsamcach", tym mogą się poszczycić póki co oficjalnie tylko 6 osób na świecie, także wiesz :D 

Ale znów w Toj Toju, a nóż Twój przyszły absztyfikant będzie wołał o papierek i @Hippie podasz mu pomocną rękę :lol:

 

Bądź otwarta na różne możliwości @Hippie :D 

O, i to jest właśnie ten sposób pisania z kobietami - takie och, ach, fiu-bździu i od chuja emotek. Miśki-śmiszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zychu napisał:

O, i to jest właśnie ten sposób pisania z kobietami - takie och, ach, fiu-bździu i od chuja emotek. Miśki-śmiszki.

Ta fiu-bździu mi zaoferowała pomoc jaką nikt tutaj nawet nie odważył się nawet wspomnieć. Więc daj sobie na luz, bo nawet nie wiesz jak się mylisz. 

Ona była dla mnie, ja byłem dla niej. A za jej pomoc chciałem dać około 4.000 złotych za sprawienie jej problemów, więc sio - nie trafiłeś ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, SzatanKrieger said:

Ona była dla mnie, ja byłem dla niej. A za jej pomoc chciałem dać około 4.000 złotych za sprawienie jej problemów, więc sio - nie trafiłeś ;) 

Jakich problemów? Dla mnie to nie problem, serio. 

Jej... doceniam szczobrotliwość, to miłe ale nie wiem czy potrafiłabym przyjąć taki podarek za tak drobny gest. ;) 

 

@zychu Nie popadałabym w skrajności. Łatwo sobie można zakrzywić rzeczywistość wysnuwając wnioski na podstawie paru wypowiedzi i nie mając pełnego obrazu danej sprawy i jeszcze jak się tylko to porównuje do własnych przeżyć, doświadczeń.

 

 

 

4 hours ago, zychu said:

takie och, ach, fiu-bździu i od chuja emotek. Miśki-śmiszki.

Mnie zaś ten cynizm mocno zniesmacza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hippie napisał:

Jej... doceniam szczobrotliwość, to miłe ale nie wiem czy potrafiłabym przyjąć taki podarek za tak drobny gest. ;) 

 

To byłaby niespodzianka i coś co miałabyś przyjąć, bo taki był plan - nie ma że nie :) 

Spokojnie, to wszystko było wliczone w koszty ale, nie ma co zdradzać szczegółów, niech płaczą o romansie, czy tam wyszukują bzdety i niech się tym masturbują, obojętne @Hippie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.