Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:
18 minut temu, Nefertiti napisał:

Potrafią :).

Jeżeli im się nie udało, to tak średnio potrafią.

Szkopuł w tym, że po 1 - znam swój szereg, a 2 - jestem jedna i nie mam kopiarki by było mnie więcej :D

 A tylko jeden może mnie okiełznać :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, self-aware napisał:

Przecież żeby tutaj wyrwać laskę to trzeba być "kimś" na forum. Tutaj ilość mężczyzn jest potężna i już widzę jak laska wchodzi w związek ze zwykłym facetem jak pełno tu wysokich, przystojnych, kasiastych gości :)

Był taki czas niedługo po rejestracji, kiedy poznałem sporo kobiet stąd. 'Poznałem' pisząc. Kilka chciało chwilę pogadać, inne czegoś więcej po jakimś czasie. 

Nie ujawniałem nic o swoim zyciu w kontekście kasy, mam 1.70 i wygląd raczej z tych normalnych. 

Czyli kolejna teoria o kasiastych czadach z wysokim statusem, która nijak się ma do rzeczywistości.

 

Powód był inny, często umieszczałem wtedy swoje opowiadania czy wiersze tutaj, a było tego sporo. 

Kobiety zachodziły, zagadywały. Z niektórymi do dziś czasem wymienię kilka słów bo kobiety ogarnięte, innych już tutaj nie ma.

 

Sam zagadałem wtedy raz i chyba większość pamięta rezultat;) 

 

Trochę mnie śmieszy postawa, kiedy ktoś zgrywa twardziela a za kulisami się łasi. A nawet oficjalnie, takie kwiatki są tu do dziś widoczne w starszych tematach, rezerwat miewał swoje 'gwiazdy'.

Ale jeśli ktoś jest spójny, ma ogólną postawę neutralną albo przychylną kobietom to nie rozumiem w czym rzecz. Niech zagadują, poznają się i doświadczają życia. 

Gdyby taki np. taki @SzatanKrieger wyhaczyl tu sobie jakąś sikorkę, szczęścia im obu. Gość nie kryje się z tym, że go ciągnie do kobiet. Czy jest na to gotowy, inna sprawa.

 

Zresztą Ty, @self-aware wydajesz się mieć fajnie ogarniętą psychę. Trochę więcej wiary w siebie, mniej teorii o wysokich, kasiastych chadach i będzie dobrze. A czy poznasz kogoś tutaj, na ulicy czy czarując jakąś pannicę swoim tańcem, jakie to ma znaczenie?

 

Edytowane przez Yolo
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba teraz odkryli, że ludzie nie są tylko dobrzy i wspaniali :P

 

@self-aware Oczywiście, że podrywa kobiety na forumie więcej niż 3 osoby na krzyż.

Tylko co by to zmieniło, że Ci sami goście podrywali by kobiety w innych miejscach?

Kompletnie nic. Co z tego, że Ci napisali? Pisać można wszystko, druga sprawa to mieć swój rozum i filtrować.

 

Wszyscy jesteśmy hipokrytami i taka jest nasza ludzka natura. Ułomna.

Nie wierzę, że sam nigdy na tym się nie przyłapałeś, że jedno piszesz, potem drugie robisz i znajdujesz jakieś głupawe alibi dla usprawiedliwienia.

 

To dosyć przykre, jeśli patrzeć na relacje międzyludzkie z akurat tej strony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:

To skąd wiesz, że dobrze podrywają? 

Za mały móżdżek mam by to wytłumaczyć :(, po prostu to wiem - widać i czuć. 

Proszę nich tak pozostanie. Dziękuję :)

 

6 minut temu, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:

Skoro jesteś zajęta,

Nie byłam i nie jestem. (ale w sercu tak, a mózg płata takie figle, że nie mogę się uwolnić)

 

9 minut temu, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:

chyba wszelkie zaloty gasiłaś już u początków?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Humanity napisał:

A powiem Ci więcej @self-aware.

Oszustwo jakiego ofiarą padło wielu chłopaków, tzn. Ty, @Ksanti i wielu wielu innych jest dużo szersze.

 

Uważajcie teraz:

 

Przez ten czas, gdy Ty, @Ksanti, @Analconda @bassfreak @SzatanKrieger

Tak, że infp, infje i intp jak zwykle po dupie :D 

9 minut temu, Humanity napisał:

Czy Wy rozumiecie co tutaj się tak naprawdę odjebało Panowie?

W chuja nas zrobili :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Humanity napisał:

I dziś to oni zgarnęli kilka rezerwatek, a Wy siedzicie z pustymi rękoma i nawet nie wiecie jak zostaliście wyruchani bez mydła.

 

Czy Wy rozumiecie co tutaj się tak naprawdę odjebało Panowie?

Świetna narracja - ruchanie rezerwatek = wygryw xD Japierdolę...

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle.

 

Szarpiecie się o anonimowe kobiety, często trolllice co bekę z Was kręcą.

 

Swoją drogą nie dziwie się, sporo tu płaczków i frustratów. Tak samo zdarzają się łowcy. Niektórzy ostro tu działają, ich prawo i wolna wola. Jednak co innego radzić dać sobie spokój z kobietami a pucować się do rezerwatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Humanity napisał:

I dziś to oni zgarnęli kilka rezerwatek, a Wy siedzicie z pustymi rękoma i nawet nie wiecie jak zostaliście wyruchani bez mydła.

To jedna strona medalu.

Jak spojrzeć na drugą, to bym nie była taka przekonana, że zostali wydymani, wręcz bym powiedziała, że wyświadczyli im przysługę, że uchroniło ich od zguby. 

 

Są młodzi i wybiorą sobie taką, która nie będzie leciała na tzw "chadów", albo starych wyjadaczy.

Wierzę i życzę im jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Humanity napisał:

A powiem Ci więcej @self-aware.

Oszustwo jakiego ofiarą padło wielu chłopaków, tzn. Ty, @Ksanti i wielu wielu innych jest dużo szersze.

 

Uważajcie teraz:

 

Przez ten czas, gdy Ty, @Ksanti, @Analconda @bassfreak @SzatanKrieger i wielu wielu innych robiło sobie ZŁY PIJAR opowiadając o swoich problemach z kobietami i licząc na pomoc braci, to inni, Ci cwaniacy i drapieżnicy robili sobie dobry pijar udając tutaj silnych twardych, redpillersów z kasą, wyluzowanych, etc.

 

I dziś to oni zgarnęli kilka rezerwatek, a Wy siedzicie z pustymi rękoma i nawet nie wiecie jak zostaliście wyruchani bez mydła.

 

Czy Wy rozumiecie co tutaj się tak naprawdę odjebało Panowie?

Na forum jestem po to, aby się rozwijać i poznawać inny punkt widzenia. Uzewnętrzniam się i nie liczę na to, że uda się tutaj jakiś sukcesywny podryw. Z resztą nie jest to zbyt rozsądne, aby potencjalna wybranka wiedziała, aż tak wiele na mój temat. Oczywiście przyznam szczerze, że miałem przez chwilę taką myśl, żeby może się spotkać z jakąś rezerwatką, ale zrozumiałem, że to nie jest najlepszy pomysł. Zwłaszcza po "tej" słynnej dramie z romansem forumowym w tle gdzie wystąpiła figura geometryczna. No dobra, zostawiam furtkę dla Himalajki, która sama się zgłosi, poda swój PESEL, adres zamieszkania, zdjęcie i dowód bycia nieskalaną... Osobiście, może kiedyś wybiorę się na zlot forumowy, ale w kameralnym gronie w miarę młodych osób. Rzeczywiście są osoby, które nic o sobie nie piszą, tylko komentują różne wątki na forum a potem prawdopodobnie podbijają do rezerwatek. Co do forumowych dziewczyn to mega naiwne by myśleć, że są tutaj Himalajki, bo niby dlaczego akurat na tym forum miałaby być? Chyba właśnie tym bardziej tutaj nie będzie, ale nie umniejszam, bo są też naprawdę fajne dziewczyny, ale do Himalajek niestety trochę brakuje i są przesiąknięte forumową wiedzą. Podobnie paniom nie polecam poznawać do związku forumowiczów płci męskiej. Większy sukces rezerwatka uzyska, jeśli złapie jakiegoś mało doświadczonego, romantycznego i naiwnego faceta, którym się zaopiekuje i go sobie "wychowa". Oczywiście analogiczna "rada" dla chłopaków. Na forum nikt nie jest oświecony, a jedynie każdy przywdziewa jakąś maskę. Jak wspominałem były już dramy pokazujące do czego prowadzą romansy forumowe. Co najgorsze wejdziesz w taki związek i musisz zamykać konto, albo się kitrać z tym co piszesz na multi, beka z typa cytując klasyka :)  

 

Tak swoją drogą kolego, miło mi, że mnie tak bardzo lubisz i często oznaczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.