Skocz do zawartości

Czy jesteś podrywana na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, self-aware napisał:

Dlatego założyłem ten temat. Myślałem, że tu związki to wyjątki a to widzę, że norma jakaś :) Czyli część ziomeczków pisze żeby olać laski po to żeby im nie wchodzić w drogę podczas podrywu na priv. Nieźle nieźle.

Zajeb. prosty sposób na wykoszenie konkurencji.:D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, SzatanKrieger said:

Tak, podrywałem i byłem podrywany dorośli ludzie się poznają tutaj, w Toj Toju, [...]

? Fajny start znajomości. Chciałabym poznać w taki sposób miłosć swojego życia. Brzmi bardzo romantycznie. A zapachy tam to istny afrodyzjak!

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Templariusz napisał:

Swoja drogą ciekawe czy są tutaj jakieś zainicjowane związki homoseksualne czy inne bromance ?

Pewien uzytkownik sie chwalił wymianą penisów

1 minutę temu, Hippie napisał:

? Fajny start znajomości. Chciałabym poznać w taki sposób miłosć swojego życia. Brzmi bardzo romantycznie. 

Mój wujo i ciotka poznali się stojąc w kolejce po srajtaśme

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan, nie taką przyjemność miałem na myśli : ) Nie zmienia to faktu, iż prócz prywatnej korespondencji doradczo - poradnikowej, którą z przyjemnością tu od czasu do czasu uskuteczniam (jeżeli ocenię, że mogę komuś pomóc lub doradzić w takim czy innym zakresie) otrzymuję również innego rodzaju miłe wiadomości.

 

No ale jak powiedziałem - gdybym akurat szukał, tu też bym się rozglądnął uważniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _oliv2407 napisał:

Tutaj od razu było widać, że kilka użytkowniczek robi duże wrażenie na panach, dziwię się, że się dziwicie.

Jak można zrobić wrażenie przez internet ?

 

To jeszcze w 2020 można nie wiedzieć, że w internecie tym bardziej występuje "persona" a nie realny człowiek ?

Do tego brak efektu wizualnego - no niestety w relacjach damsko-męskich jest on kluczowy w robieniu "wrażenia". Chyba że chodzi o relacje z wyrachowania, bez warstwy instynktownej atrakcyjności.

 

...no chyba że ktoś jest tak zdesperowany, że wystarczy ktokolwiek kto ustawi sobie płeć : kobieta xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, NimfaWodna napisał:

Nie krępuj się pisz wprost, że wysłałam @Analconda zdjęcie cycków. Wysłałam też @DuchAnalityk jak byś nie wiedział i jakoś ani romansu ani związku nie ma.

 

 

18 minut temu, Templariusz napisał:

Swoja drogą ciekawe czy są tutaj jakieś zainicjowane związki homoseksualne czy inne bromance ?

Powiąż fakty z cytatu powyżej ;):D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ace of Spades napisał:

więc nie rozumie dlaczego akurat tutaj musi się odbywać tarło

Od zawsze wiadomo że pożądanie jest równie proporcjonalne do niedostępności.

 

54 minuty temu, self-aware napisał:

którzy sekundę później biegli do rezerwatu podrywać kobiety.

Ja bym tutaj postawił pytanie, "ile rezerwatek na forum podrywa mężczyzn?"

 

27 minut temu, Amperka napisał:

Swego czasu napisała do mnie jedna dziewczyna, że lubi mnie czytać

Timeo Danaos et dona ferentes.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Libertyn said:

Mój wujo i ciotka poznali się stojąc w kolejce po srajtaśme

I ich związek można określić jako rolka papieru toaletowego? Długi i do d.? ?

 

Słuchajcie, któryś z was zdecyduje się do mnie zagadać to wiecie co robić! ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:

Inny użytkownik, którego nicku nie wymienię, bo może sobie tego nie życzyć przyznał się na czacie, że wysyłał zdjęcia narządów płciowych dziewczynom, ale jak powiedział: nie wygadały się. Ciekawe czy wypowiadające się tu panie były odbiorczyniami takiej wiadomości, a jeżeli były, to czy zawkalifikowałyby to jako podryw?

Hahahahahahaha, co mnie na tym forum na szczęście omija :D 

 

Niektórzy ludzie naklejają sobie na skrzynce na listy naklejkę „Proszę nie wrzucać ulotek”. Może warto rozważyć wirtualną naklejkę na forumową skrzynkę „Proszę nie wysyłać narządów płciowych” :D ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:

 

@SzatanKrieger przyznał się, że sam podrywa dziewczyny na forum. I teraz jak to zestawić z tym, że prawie każda kobieta stwierdziła, że nie była tutaj podrywana? Jednocześnie dziwnym przypadkiem każda też broni tego aktu podrywania przez mężczyzn dopytując jak jeden mąż: co w tym złego?

Bez przesady. Napisałem wyraźnie, że zdarzyło się flirtować a to taki flirt, że ja pierdzielę. Większy flirt to jest gdy przechodzisz obok przechodnia i na siebie spojrzycie niż moje "końskie zaloty", czy dziewczyn, które mi coś napisały. Nie róbmy z igły, widły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co takiego się stało drogi @self-aware?

Że forumowi przystojniacy mają wzięcie i tu?
Są przystojni i dobrze się tu zaprezentowali. Nic dziwnego.

 

Zapewne to też sytuacje na krzyż a nie spisek większości forum. A nawet jeśli to co z tego?

 

Tym bardziej że 20 lat nie masz by narzekać co raz bo nie wypada już powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ʎʇuǝɔuᴉʍ napisał:

Kolejna sprawa, że kiedyś założyła tu temat nowa użytkowniczka, i po kilku dniach na forum wygadała się, że dostała wiele wiadomości z propozycjami matrymonialnymi. Czyli co, bracia podrywają tylko nowe użytkowniczki, a tych, które w tym temacie się wypowiadają już nie?

 

Innym razem dostrzegłem, że jedna z dziewczyn skarżyła się, że musi usunąć coś ze skrzynki odbiorczej, bo cała jest zapełniona. To też o czymś świadczy.

Czyli jest jak z każdą, kurwa, absolutnie każdą man-space.

Kiedyś RPG, anime czy gaming był dla piwniczaków.

Jak stało się to czymś, co jest w mainstreamie - pojawiły się "gejmerki" - piwniczaki zaczęły się prześcigać w białorycerstwie i spermiarstwie,

niszcząc przy okazji wiele zasad i wprowadzając typowe kobiece toksyczne gierki o władzę i atencję.

 

W UK dążą do zakazania tradycyjnych klubów wyłącznie męskich, gdzie sobie po prostu można odpocząć bez tej całej spiny, jaką zawsze wywołują w męskich gronach spiermiarze na widok jakiejkolwiek waginy.

 

Dobrze, że jeszcze na ryby można pójść, bo to nudzi większość kobiet.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat skierowany do pań, ale tak, wielokrotnie były smalone cholewki w moim kierunku, jednak nigdy przez tę jedną sarenkę stąd, którą chciałbym posiąść i zapłodnić kilka razy.

 

Poza tym, kurwa mać, koleżanki, jak nie macie przynajmniej dwukrotnej liczby lajków, co postów (lub nie jesteście nawet blisko), to na chuj mi dupę zawracacie?!

 

Beciary jedne, ja prdl... 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lalkaa said:

Ja ogólnie nie mam nic przeciwko związkom tutaj. Ludzie się poznają. 
Ale mimo to możesz przyjść. Ludzie zawsze Ci pomogą, tak jak do tej pory.

Zobacz, nie wszyscy są tutaj w związkach (nie dyskryminuje nikogo). Niektórzy mają nadal podobne problemy co ty ?

Nie rozumiesz. Mi chodzi o to, że przez 4 lata musiałem dostać masę porad od kolesi, którzy chwilę potem robili coś zupełnie odwrotnego. Ja tu jestem CZTERY lata, to jest od chuja czasu. Wiesz jak wyruchany się teraz czuję? :) @arch mnie tym wczorajszym tematem właśnie wyciągnął z kolejnego matrixa i za to mu bardzo dziękuję. Życzę Ci ziomuś kolejnej kawalerki.

 

47 minutes ago, BrightStar said:

A ja mam wrażenie @self-aware że chciałbyś bardzo kogoś poznać, szukając przy tym w złych miejscach typu kluby gdzie ciągle zaliczasz zlewki, nie wyciągając wniosków z tego, mając zły mindset do tego i jesteś wkurwiony, że inni robią to skuteczniej w innych miejscach. Masz silne potrzeby poznawania kobiet, próbujesz je przykrywać ale to będzie ciągle wychodzić.

Jak wyżej, nie chcę tu nikogo poznać. Chodzi mi o to, że czuję się wyruchany przez tutejszych samców :) To autentycznie mnie zabolało.

 

41 minutes ago, MalVina said:

Otóz to. Poza tym to są 3 związki na krzyż, więc nie CAŁE FORUM. Bez przesadyzmu ??

Nie ma opcji, że uwierzę w to, że tylko 3 ziomeczków zarywa rezerwatki.

 

 

 

18 minutes ago, Patton said:

Ja bym tutaj postawił pytanie, "ile rezerwatek na forum podrywa mężczyzn?"

Tutaj jest sporo przystojnych, dzianych inteligentnych jednostek, więc laski mają w czym wybierać.

8 minutes ago, BlacKnight said:

Ale co takiego się stało drogi @self-aware?

Przeczytaj moje posty, nie chce mi się pisać kolejny raz.

6 minutes ago, idaho said:

Ale o co jest ten ból dupy?

 

Jeden podrywa, inny nie podrywa. Jak chcesz podrywać, to podrywaj. Jak nie chcesz, to tego nie rób.

 

Czy ktoś Wam, @self-aware i @SzatanKrieger pisał, że uroczyście zobowiązuje się do celibatu na resztę życia?

 

Ogarnijcie się.

Następny, jak wyżej.

13 minutes ago, JudgeMe said:

Nie martw się. Znajdziesz kiedyś swoją miłość.  

Po pierwsze to to jest chyba jakieś romantyczne zdanie dla 15 latka :) Jest wielu samotnych ludzi przez całe zycie.

 

Po drugie nie o to chodzi. Ale napisałem już tyle razy o co, że nie chce się powtarzać.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sargon napisał:

Jak można zrobić wrażenie przez internet ?

 

To jeszcze w 2020 można nie wiedzieć, że w internecie tym bardziej występuje "persona" a nie realny człowiek ?

Do tego brak efektu wizualnego - no niestety w relacjach damsko-męskich jest on kluczowy w robieniu "wrażenia". Chyba że chodzi o relacje z wyrachowania, bez warstwy instynktownej atrakcyjności.

 

...no chyba że ktoś jest tak zdesperowany, że wystarczy ktokolwiek kto ustawi sobie płeć : kobieta xD

Chodzi mi o to, że nie które panie były bardzo chętnie czytane przez innych i to wystarczyło by ktoś się do nich odezwał. Od wiadomości do zdjęcia i jakoś poszło. No ludzie poznają się w internetach, takie czasy. Z resztą ja wiem tu tylko o 3 dziewczynach, że poznały kogoś, o nikim więcej mi nie wiadomo. Nie zaznajomiłam się tutaj aż tak z ludźmi żeby wiedzieć wszystko.

Edytowane przez _oliv2407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, self-aware napisał:

Po pierwsze to to jest chyba jakieś romantyczne zdanie dla 15 latka :) Jest wielu samotnych ludzi przez całe zycie.

 

Po drugie nie o to chodzi. Ale napisałem już tyle razy o co, że nie chce się powtarzać.

Mam przeczucie, że jesteś jednak zazdrosny, że ludzie tu poznają miłość, a Ty nadal jestem sam. 

A chciałbyś z kimś być.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, self-aware napisał:

Chodzi mi o to, że czuję się wyruchany przez tutejszych samców :) To autentycznie mnie zabolało.

 

46 minut temu, MalVina napisał:

Otóz to. Poza tym to są 3 związki na krzyż, więc nie CAŁE FORUM. Bez przesadyzmu ??

Nie ma opcji, że uwierzę w to, że tylko 3 ziomeczków zarywa rezerwatki.

Czyli temat powstał o to, że Cię boli, że ktoś zaruchał którąś z rezerwatu?

 

Grałem w gry sporo to jak się kobieta jakaś pojawiła to niektórym też nieźle odbijało... XD

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, JudgeMe said:

Mam przeczucie, że jesteś jednak zazdrosny

Jestem wyruchany. To jest odpowiednie słowo.

Just now, Analconda said:

Czyli temat powstał o to, że Cię boli, że ktoś zaruchał którąś z rezerwatu?

Ja pierdole... Czytaj do skutku. Nie będę powtarzał 50 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.