Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tam tekścik. W sumie raczej w formie zabawy, bo średnio wierzę w jego skuteczność, bo rzadko kto jest potrafi być ze sobą szczery, a tym bardziej z drugą osobą.

https://www.idrlabs.com/pl/ciemnej-triady/test.php

 

Ale jak ktoś ma ochotę, to niech sobie takie coś pyknie i "pochwali" wynikami. 

 

Z łaski swojej, jak masz zamiar jeden z drugim zakłamywać rzeczywistość i odpowiadać na pytania tam zadane w taki sposób, żeby wyszło, że z was aniołki o gołębim sercu, to darujcie sobie. ;) 

 

To nie działa 0-1, każdy z nas skrywa mrok w swojej duszy... Ale w jakim stopniu? 

 

...Bo w każdym z nas siedzi dobro i zło, potrzebny nam do życia w pewnym sensie błąd...

 

c02fab39826e9.png

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te testy są specjalnie konstruowane w taki sposób, aby odpowiedzi na pytania w nich zawarte dawały kontrowersyjne wyniki, które z kolei wzbudzą zainteresowanie, silne emocje itd.. Nie wierzę, że za pomocą 36 pytań można przebadać strukturę poznawczą człowieka, książki psychologiczne  np. te od Stanisława Sieka, zawierają w sobie testy "osobowościowe", które miały po kilkaset pytań... 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cF1BgYn.png

 

Pytania były tendencyjne. ;) 

 

Teraz, Lucjusz napisał:

Te testy są specjalnie konstruowane w taki sposób, aby odpowiedzi na pytania w nich zawarte dawały kontrowersyjne wyniki, które z kolei wzbudzą zainteresowanie, silne emocje itd.. Nie wierzę, że za pomocą 36 pytań można przebadać strukturę poznawczą człowieka,

 

To prawda.

Myślę, że każdy traktuje to jako ciekawostkę pop-psychologiczną.

 

BTW

Kiedyś, w bardziej złożonym teście pamiętam, że makiawelizm wyszedł wysoko, narcyzm i psychopatia poniżej średniej i bardziej to odzwierciedla moją konstrukcję psychiczną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Test Ciemnej Triady

Twoje wyniki:

TyŚrednia populacji
Result chart

To oznacza, że jesteś 9,17% Jaśniejszy niż przeciętna osoba.

Póki co tylko mi wyszedł wynik "jaśniejszy", kurrła same psychopaty wszędzie :D 

Dlatego nie masz powodzenia w forumowym podrywie. Polataj trochę z nożem po nocy jak @Analconda to Ci się może czerń podniesie ;)

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i bez testu spotkałem kilku psychopatów - narcyzów. Tak to często chodzi w parze, myślą że są nieomylni, a jak się mylą i im to powiesz, wiecie obaj że to prawda to wtedy was zniszczy. Ludzie tacy są jak kameleon, zwykle na początku najmilsi jak się da by wyciągnąć jakieś informacje, zdobyć zaufanie, a później nóż w plecy. Unikać i uciekać, a najlepsze, że mogą być bardzo wierzący, tak bo podświadomie wiedzą że robią źle, więc spowiedź traktują jak rozgrzeszenie i gnoją kolejnych.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.