Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co za zjebany portal, że nie można w ogóle zdjęc dodac bo wszystko za duży ma rozmiar.

 

Mi wyszło:

-83% narcyzm,

-81% makiawelizm,

-58% psychopata.

Z tym narcyzmem i makiawelizmem to już przed testem wiedziałem, że mam takie skłonności.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się z tym, że poczucie bycia lepszym to coś złego, wręcz przeciwnie.

Jestem podobnego zdania co @Kespert. Tylko ja nie utożsamiam tego z jakimkolwiek lepszym traktowaniem przez otoczenie, bądź oczekiwaniem takiego traktowania, po prostu czysty subiektywny feeling. 
 

Ba, uważam że świat byłby najlepszy, gdyby każdy miał w sobie takie poczucie. Wystarczy jedna mała rzecz, w której jest się bardzo dobrym, nie porównasz przecież wszystkich możliwych czynników z każdym. Bycie lepszym, to bycie lepszym w czymś.
 

Przebywanie wśród osób, które wiedzą, że są w czymś dobre i fałszywie się nie krygują z tym, to czysta poezja. Takie kontakty uważam za najcenniejsze - właśnie z ludźmi, którzy wiedzą, że są w czymś lepsi od innych i nie czują zażenowania, że to widać. Tacy ludzie nie będą Ci zazdrościć i nie będą ściągać w dół. Najgorsze doświadczenia miałam niestety z ludźmi bardzo niepewnymi siebie. Sad but true :( 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło, że jestem "jaśniejszy" w 100 %, czyżby anioł ? 

 

 

 

 

 

 

P.S

 

Robię sobie jajca, głupi ten test. 

 

Dobra chłopaki i dziewczyny zrobiłem sobie ten test i muszę przyznać, że wyniki nie są specjalnie miłe dla oka.

 

Jutro idę z tym do specjalisty.

 

 

Result chart

 

To oznacza, że jesteś 57,83% Ciemniejszy niż przeciętna osoba.

 

Edytowane przez RENGERS
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lalka napisał:

Pytanie jest: czy czujesz się lepszy niż inni.

 

 

 

W tym teście są tak paskudne pytania, że jestem w szoku, że jesteście tacy źli. 

Masakra.

0f4f714b889d47f7med.jpg

 

Jezu. Wysłałam test mojej koleżance, i podesłała mi wyniki, w sumie były podobne do Twoich. 

Natomiast u mnie narcyzm sięgnął 85%. Makiawelizm podobnie. 

A uchodzę za tą dobrą. Do rany przyłóż. Wrażliwą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.