Skocz do zawartości

Skandaliczny blog ze wskazówkami jak oddzielić dziecko od ojca


Rekomendowane odpowiedzi

Z góry uprzedzam że jeśli zapostowałem w złej kategorii to przenieście.

Spójrzcie co znalazłem:

http://alienatorka.pl/

Przescollujcie sobie na dół. Czy mamy na sali prawników, którzy mogliby się wypowiedzieć o skuteczności tego poradnika?

A może wcale nie powinienem tego nawet dalej popularyzować? W końcu siedzą na tym forum nie tylko samce.

Ten post nie będzie zbyt długi bo naprawdę nie mam pojęcia co o tym myśleć. Na początku wydawało mi się (za sprawą szaty graficznej) że ta strona jest autorstwa jakiegoś trolla frustrata i to satyra na matki odbierające dzieci w sądach a tu się okazuje że wisi na niej całkiem wiarygodnie napisany poradnik.

Prawie zapomniałem, strona nie ma certyfikatu SSL więc nie wyświetli się wam zielona kłódka w przeglądarce. Nie przejmujcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś o tym blogu było i z tego, co pamiętam to blog stworzony do trollowania kobiet przez mężczyznę. Ale, jak jest naprawdę to nie wiem. Na pewno był już dawno temu temat o tej stronie.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.