Skocz do zawartości

Kolejny atak terrorystyczny, tym razem w Wiedniu


Chains

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

 

Szybkie info, jakieś barany zaczęli latać z bronią i strzelać do ludzi i policjantów. 

 

Są ranni i niestety zabici. Obecnie mówi się o 7 zabitych, w tym o jednym mundurowym. 

 

Tutaj macie film który znalazłem na twitterze:

https://mobile.twitter.com/wszewko/status/1323373417010204673?s=09

 

Według mnie strasznie pojebana akcja, nie wyobrażam sobie coś takiego w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest życie, jesteś sobie niebezpiecznym, napakowanym 2 metrowym skurwysynem, który spokojnie sobie spaceruje po ulicy z dziewczyną i nagle jakiś starszy, gruby pojeb, który powinien Ci w tym momencie kręcić kebab na cienkim,  zaczyna wyładowywać swoje frustracje życiowe, zabijając cię z odległości 50 metrów z AK - 47.

 

Ach, żyjemy, na jednym z piękniejszym ze światów.

Edytowane przez RENGERS
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chains napisał:

Szybkie info, jakieś barany zaczęli latać z bronią i strzelać do ludzi i policjantów.

Dzień jak co dzień.

1 godzinę temu, Chains napisał:

Są ranni i niestety zabici

Dzień jak co dzień.

1 godzinę temu, Chains napisał:

Według mnie strasznie pojebana akcja, nie wyobrażam sobie coś takiego w Polsce. 

Polecam się z tym oswoić, chociaż mentalnie, ponieważ trudno będzie tego uniknąć. Ten świat taki jest i niemożliwym jest go zmienić, możliwa jest wyłącznie zmiana siebie.

26 minut temu, RENGERS napisał:

Ach, żyjemy, na jednym z piękniejszym ze światów.

#Leibniz team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERSNie przyjrzałeś się... Strzelał pod synagogą z max 10 m. z karabinka lub strzelby... a następnie dobił rannego strzałami z pistoletu z kilku metrów...

 

To co się dzieje to wynik rozbrojonego i miękkiego społeczeństwa EU... Na dodatek mało kto wie jak postepować przy ranach postrzałowych, które obficie krwawią...

O posiadaniu stazy przy sobie lub w aucie to juz nie wspomnę.

Edytowane przez Maniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maniek napisał:

O posiadaniu stazy przy sobie lub w aucie to juz nie wspomnę.

Prawda ;) Stazę mam zawsze przy sobie. Natomiast wiekszość ratowników medycznych reaguje na stazę wrzaskiem. Nikt ich nie szkoli w tym kierunku niestety.
Choć coraz więcej ogarniętych, ale ci doszkalają się sami.

@Trevor zgadłeś ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.