Skocz do zawartości

Piekło mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Na niebieskim powstał fanpage #piekło mężczyzn.

https://www.facebook.com/PiekloMezczyzn

Zachęcam do zapoznania się z sekcją komentarzy (dialogów z kobietami)- uwaga, tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

A właściwie to podkreślam że robicie to na własną odpowiedzialność.a ja myślę o przeprowadzce na głęboką podkarpacką wieś, z dala od wielkiego miasta...

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck.

Szkoda, że nie mam Facebooka.

@Maninblack, @Fury King może dać jakieś screeny?

 

Ogólnie to wiem czego się spodziewam. Według mnie to jest już pikowanie, bez szans na coś pozytywnego. Mężczyźni w tym kraju przegrali walkę. Ba. Nawet rękawic nie podejmą. Za duży wpływ madek, mediów (w szczególności), kultury.

Wyobrażacie sobie strajki męskie?

Ja też nie.

Zobaczcie nawet nasze forum. Zdecydowana większość tematów jest w rezerwacie, nawet ja się łapie na tym, że większość komentarzy tam zostawiam.

@Maninblack dałeś dobry temat, 12 godz. i dwa posty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Według mnie to jest już pikowanie, bez szans na coś pozytywnego. Mężczyźni w tym kraju przegrali walkę. Ba. Nawet rękawic nie podejmą.

Ja mam takie samo zdanie.

Większość jest pod pantoflem, mniejszym lub większym ale jest.

Nie będę walczył za sprawy z góry przegrane w imię czegoś tam, jeszcze mnie zwyzywają, a na chuj mi to.

Nic już nie zmienimy.

Możemy przetrwać jako jednostki.

 

25 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Zobaczcie nawet nasze forum. Zdecydowana większość tematów jest w rezerwacie, nawet ja się łapie na tym, że większość komentarzy tam zostawiam.

No cóż, w terorii kuźnia męskości - może kiedyś.

Nawet tutaj dotarło dobre sprzedawanie się samicom i przypodobanie się im.

A że gówno już raz potężnie wypłynęlo i pewnie kiedyś znowu wypłynie to...tylko ludzka natura.

Popęd nami steruje, fizyczność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety tak pięknie pokazują prawdziwą naturę teraz, że przecieram oczy ze zdumienia. Baby w masie dały się porobić Marcie Lempart ? Skiskłem. Mogą mieć wszystko i tak gówno zrobią. Im trudniej mężczyźnie, tym lepiej dla ducha i budowania męskiej solidarności, ale tylko z tymi, którzy ogarniają temat.

 

Kobiety się samodzielnie zaorają, wystarczy chwilkę poczekać.

Edytowane przez mac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Wartościowy temat. Dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje, jednak ja również nie posiadam Facebook'a i niestety nie przejrze tego profilu oraz komentarzy. Domyślam się jednak, że treści tam zamieszczane nie są zgodne z panującą główną linią narracji ukazującą kobiety jako wiecznie pokrzywdzone ofiary i ukazują realne problemy dyskryminacji mężczyzn jak chociażby nierówny wiek przechodzenia na emeryturę lub też faworyzowanie w prawie pracy oraz znajdują się tam komentarze naszych "wspaniałych" pań utrzymane w tonie wyszydzania, drwienia, nabujania się lub ubliżania mężczyznom. 

 

@Jan III Wspaniały Tak ja w Twoim temacie o proteście kobiet i całkowitym ignorowaniu problemów męskich w tym kraju, wypowiadające się tam panie próbiwały międyz innymi mnie wmówić, że ich macica i ich sprawa oraz ręce precz od ich macicy to również nasz problem, to ja pójdę w duchu tej samej narracji. Otóż apeluję do pań wypowiadających się w tamtym wątku o to aby poparły ten profil na FB, ponieważ dyskryminacja mężczyzn dotyczy również i was. Osłabiony i zdyskyminowany mężczyzna nie zapewni swej kobiecie bezpieczeństwa i spowoduje faktyczne, a nie wyimaginowane, piekło kobiet. Słaby mężczyzna to gówniana kobieta.

 

 

Z drugiej strony może faktycznie wystarczy nieco poczekać w ciszy, aż same się zaorają jak w programie Survivor. One przecież niczego nie tworzą.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tej stronie i odrzuciły mnie zarówno komentarze kobiet, które próbowały zdyskredytować założenia tam zawarte jak i komentarze mężczyzn, które były wulgarne i bez merytorycznej treści.

 

Może poświęcę jeszcze na nią czas, to powiem coś więcej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Taboo napisał:

Może poświęcę jeszcze na nią czas, to powiem coś więcej.

Według mnie szkoda strzępić ryja*

Widzę doskonale jak śledzenie takich stron oraz wszelkie działania w tym kierunku są destrukcyjne dla mnie i mojego zdrowia.

Przypomina to walenie głową w ścianę.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Libertyn napisał:

Piekło mężczyzn to było w 1914 w Anglii. 

Nie zaciągnąłeś się? Związek się rozpadał a nawet padałeś ofiarą bab wyzywających Cię od tchórzy.

Dziwi Cię, że kobieta nie chce być z rurkowcem?

 

Piekło mężczyzn to jest dzisiaj - tera kobiety nikogo nie szanują. Niszczą mężczyzn, są chamskie, bez zasad.

Edytowane przez Analconda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Libertyn napisał:

Dziwi mnie że wysyła partnera na potencjalną śmierć rurkowcu

Chciała zobaczyć czy ma jaja czy jest pipa. To nie było żadne piekło mężczyzn.

 

Ono jest dzisiaj dopiero - mężczyżni zero praw kobiety wszystko + ulgowe traktowanie. Zobacz ile mężczyzn dzisiaj nie rucha - to jest piekło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo mam identyczne zdanie. Wśród postulatów piekła mężczyzn, był jeden chory postulat o tym, że "mężczyźni" mogą zdecydować czy chcą przyjąć  na siebie rolę ojca czy nie ? Szanujmy się, no jak podejmujesz się kroku że chcesz mieć dziecko, to ty nie robisz łaski teraz, co to ma w ogóle być.

 

Co innego, jeśli czujesz że mogło by być nie twoje dziecko, to wtedy obowiązkowe badania DNA. 

 

Z większością się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Analconda napisał:

Chciała zobaczyć czy ma jaja czy jest pipa. To nie było żadne piekło mężczyzn.

Wolne żarty

Cytat

 

Ono jest dzisiaj dopiero - mężczyżni zero praw kobiety wszystko + ulgowe traktowanie. Zobacz ile mężczyzn dzisiaj nie rucha - to jest piekło.

A wtedy mężczyzna miał zwyczajowo i prawnie prikaz by kobietę swoją utrzymywać. Podobnie dzieci. Szczerze. Wolałbym nie ruchać niż skończyć z twarzyczką jak z artykułu:
https://www.forces.net/stories/soldiers-broken-faces-graphic-photos-behind-origins-plastic-surgery-ww1-casualties
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Zobacz ile mężczyzn dzisiaj nie rucha - to jest piekło.

Bo wielu z nich jest konkretnie zaburzonych, bez odpowiedniego wychowania i przygotowania do życia, co jest winą zarówno otoczenia (bliższego i dalszego) ale też również ich samych - nie potrafią wyciągać wniosków, rozwijać się, samodoskonalić. Tak jak Ty. Ja się wcale kobietom nie dziwię - w konkretnych przypadkach oczywiście. 

 

To samo też można napisać o kobietach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ambiwalentne odczucia odnośnie akcji na portalach społecznościowych, ale popieram inicjatywę. Wygląda jednak na to, że została zaorana szybciej niż protest, na którym się opierała. W komentarzach burza, zainteresowanie nikłe, a sprzeciw kobiet silniejszy niż poparcie. 

 

W sumie nic dziwnego, skoro kazały "wypierdalać" nawet wspierającym ich facetom. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Popieramy tak zwaną "aborcję prawną", znaną również jako aborcja finansowa, a także jako prawo do aborcji dla mężczyzn.
Proponujemy zdolność biologicznego ojca, przed urodzeniem dziecka, do rezygnacji z wszelkich praw, przywilejów i obowiązków wobec dziecka, w tym również z pomocy finansowej. W ten sposób, przed urodzeniem dziecka, mężczyzna byłby w stanie uwolnić się zarówno od przywilejów, jak i wymogów ojcostwa.
Tak jak kobiety mogą wybrać, czy chcą mieć dziecko czy nie, tak samo mężczyźni powinni mieć możliwość dokonania wyboru, czy chcą przyjąć na siebie rolę ojca czy nie."
 
Logicznym tokiem rozumowania, skoro kobieta zdecyduje się na aborcję, to jednocześnie rozwiązuje się problem niechcianego ojcostwa. Rozumiem, że postulat dotyczy sytuacji z drugiej mańki, czyli gdy kobieta zdecyduje się urodzić i kasę wziętą na aborcję wydała na wózek, wbrew woli przyszłego ojca, ale odnoszę wrażenie, że manosfera tak się już zacietrzewiła w swoim samobiczowaniu, że w tej nadgorliwości zapędzili się w rejony, które są już daleko na lewo od Mao.
 
Urzędowa likwidacja więzów krwi, to obecnie nawet u najbardziej czerwonych marksistów pozostaje w sferze nieśmiałych fantazji, a tu proszę - środowisko raczej konserwatywno-liberalne wyjeżdża z tym bez ogródek.
 
,,Umożliwienie mężczyznom zrzeczenia się ekonomicznej, społecznej i prawnej odpowiedzialności za nienarodzone dziecko w ciągu pierwszych trzech miesięcy ciąży dałoby mężczyznom i kobietom szanse jak najbardziej zbliżone do równych."
 
Polemizowałbym, czy aż tak mocno zbliżone.
 
Aborcja bez względu na uregulowanie prawne, jest zabiegiem medycznym, którego oczywistych skutków nie będę tłumaczył. ,,Wyojcowienie", czy jak tam to nazwać, nie powoduje z automatu, że dzieciak przestaje istnieć - rodzi się, nabywa świadomość, zaczyna samodzielnie analizować rzeczywistość. Jakie przełożenie będzie miało podpisanie jednego kwitu, na moment kiedy dzieciak osiągnie 18-stkę? Sądowy zakaz zbliżania się? Przecież to jest kurwa jakieś sience fiction.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś dowcipu. Skoro kobiety domagają się dodatkowych praw, czyli przywilejów, to mężczyźni chcą, żeby symetrycznie, im też takie prawa przyznać.

 

Kobiety w tym strajku i w ogóle są jak "cudowne" dziecko w "Szczęśliwym wydarzeniu" Mrożka, które cały czas testuje na ile może sobie pozwolić, po czym wszyskich morduje i na koniec podpala dom. Kiedy płomienie je otaczają się przeraża, woła "Mamo! Mamo!" ale mamy już nie ma...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JAL napisał:

W sumie nic dziwnego, skoro kazały "wypierdalać" nawet wspierającym ich facetom. 

Dziwisz się? :D 

 

 

Tak, zróbcie "męskie" "strajki", domagajcie się czegoś i dyskutujcie z babami... (o różnicach w komunikacji) ---->

 

 

Dajcie sobie wmawiać, że niewrażliwość i agresja jest zła i powinniscie się jej wstydzić, bo człowiek XXI wieku jest inteligentny i zawsze idzie na kompromis... blalbalbla

A wyjdziecie na jeszcze wieksze pizdy niż do tej pory.

 

"I kiedy mówię A, barany mówią... I nawet jeśli jedna na dwie owce czegoś chce, To chce sprzeciwić się, a to jest głupie... Bo nawet jeśli jedna w grupie chce sprzeciwić się, to wilk i tak ją zje i ma to w dupie".

 giphy.gif

 

Żyjemy w czasach takich, a nie innych. Inni faceci dali "dupy" po całej lini na przestrzeni kilkunastu lat i teraz zbieramy tego owoc. Zamiast siedzieć tu i pierdolić smuty, że baby takie złe, polecam się dostosować, a nie zaklinać rzeczywistość. 

- Z małżeństwa nie mamy żadnych korzysci, więc chodźby skały srały, to nie podpisujesz tego papierka.

-Nie bierzesz razem kredytów.

-Nie sponsorujesz.

-Nie bawisz się w zbawcę.

Słuchaj ich, ale NIE SŁUCHAJ SIĘ ICH i wszystko będzie w porządku. Polecam podejść do kobit pragmatycznie, czerpać z nich to, co mają do zaoferowania w danym momencie, nie oczekując niczego więcej.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy strajk jaki mogliby zrobić faceci to przez 2 tygodnie siedzieć w domu jak większość tych Pańć, nie trzeba wychodzić na ulice. Zaopatrzenie siądzie, puste półki, coś się popsuje itd, może zobaczą kto nakręca tą machinę, chociaż 2 tyg to może za mało, z miesiąc byłby ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy, że jakaś lala nawet tylko OBIECA, że BYĆ MOŻE pokaże cycki i goscie będą stali w kolejce, żeby jej naprawić kompa, kran, samochód a w dodatku zaczną się nap-dalać kto ma prawo pierwszy to robić.

Za dostęp do szparki zabiją każdego co stoi obok.

Już widzę ten strajk, samotny bohater ze sztandarem w ręku.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.