Skocz do zawartości

Hit na tinderze


Dellinger

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież od początku mówiłem, że Polki uwielbiają czarne pały. Wyobraźcie sobie - rżnęli ją tam w kilku, jęczała i wyła z rozkoszy jak kilku Mokobé robiło nią sobie dobrze. Jak widzicie 42 lata - takie są szczególnie łase na czarną pałę dlatego, że z racji wieku są już luźne i kończy im się czas. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Redbad napisał:

No i @Analconda właśnie odpala szampana.

Nalewa do ulubionego kieliszka, otwiera dużą milkę oreo i zajada oglądając akt cielesny z Brandi Love w roli głównej na znanej stronie z materiałami video. :D:D

xD

 

1 minutę temu, Analconda napisał:

że z racji wieku są już luźne i kończy im się czas

Kończy im się czas na co niby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wincenty napisał:

Nalewa do ulubionego kieliszka, otwiera dużą milkę oreo i zajada oglądając akt cielesny z Brandi Love w roli głównej na znanej stronie z materiałami video. :D:D

xD

 

Kończy im się czas na co niby?

Na to żeby nawet taki Mokebe za darmo chciał sobie nią zrobić dobrze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wincenty napisał:

Kończy im się czas na co niby?

Niedługo przestaną być atrakcyjne i nikt nie będzie chciał ich bolcować, nawet murzyni...

Kobieta 30 jest już mocno rozklepana a 40 bardzo mocno. Potrzebują wielkiej pały w celu zaspokojenia.

 

5 minut temu, Wincenty napisał:

akt cielesny z Brandi Love

Brandi ma fajne cycki ale jej łeb i owłosione, rozklepane cipsko wyglądające jak zmielona szynka mnie odrzuca całkowicie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

Niedługo przestaną być atrakcyjne i nikt nie będzie chciał ich bolcować, nawet murzyni...

Kobieta 30 jest już mocno rozklepana a 40 bardzo mocno. Potrzebują wielkiej pały w celu zaspokojenia.

 

Brandi ma fajne cycki ale jej łeb i owłosione, rozklepane cipsko wyglądające jak zmielona szynka mnie odrzuca całkowicie.

Wielokrotnie sam tu pisales o braku realnego doswiadczenia z kobietami, wiec na jakiej podstawie tak smiala reza o rozklepaniu 30 i 40? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Niedługo przestaną być atrakcyjne i nikt nie będzie chciał ich bolcować, nawet murzyni...

Taa, już... od razu... :P

 

2 minuty temu, Analconda napisał:

Kobieta 30 jest już mocno rozklepana a 40 bardzo mocno

Dla zdrowego faceta zadbana czterdziecha jest jak najbardziej do rypania. No ale wiadomo że Ty masz inny gust xD

 

3 minuty temu, Analconda napisał:

Brandi ma fajne cycki ale jej łeb i owłosione, rozklepane cipsko wyglądające jak zmielona szynka mnie odrzuca całkowicie.

Hmm, przy niej nie dyga już nawet powiadasz? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Analconda napisał:

Przecież od początku mówiłem, że Polki uwielbiają czarne pały. Wyobraźcie sobie - rżnęli ją tam w kilku, jęczała i wyła z rozkoszy jak kilku Mokobé robiło nią sobie dobrze. Jak widzicie 42 lata - takie są szczególnie łase na czarną pałę dlatego, że z racji wieku są już luźne i kończy im się czas. 

Wow :D

Nawet na wiki jest hasło o kobiecej sex turystyce. Nie spodziewałbym się. Raczej jakiś mały odnośnik w ogólnej.

https://en.wikipedia.org/wiki/Female_sex_tourism

 

Mapka jest fajna. Kobiety jeżdżą do czerwonych z żółtych.

Female_Sex_Tourism_Map.gif

I jak to się ma do tezy o mokebe?

Edytowane przez BumTrarara
literówka-słownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, la tormenta napisał:

Wielokrotnie sam tu pisales o braku realnego doswiadczenia z kobietami, wiec na jakiej podstawie tak smiala reza o rozklepaniu 30 i 40? 

Na takiej, że zaruchałem więc mam o tym pojęcie.

Co to ma w ogóle do tego, że Polki są łase na czarne pały?

 

8 minut temu, Wincenty napisał:

Dla zdrowego faceta zadbana czterdziecha jest jak najbardziej do rypania.

Racja ale to są ostatnie lata. Potem babci nikt zdrowy ruchał nie będzie.

Mimo to 40 jest luźna jak wiadro.

 

Polki chcą murzynów przez poprawność polityczną, małe siusiaki u Polaków i to też cecha słowianek, że im się chce czarnego cały czas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

Racja ale to są ostatnie lata. Potem babci nikt zdrowy ruchał nie będzie.

Kumpla teściowa 56 lat, ma zajebiste geny, sam bym rypał aż by strzelało. :P

 

6 minut temu, Analconda napisał:

Na takiej, że zaruchałem więc mam o tym pojęcie.

W burdelu sporo mają takich z dużym przebiegiem jak stary Claas Mercator?

Może jakaś promka była i dali Ci rozklepaną :D:D

 

7 minut temu, Analconda napisał:

Polki chcą murzynów przez poprawność polityczną, małe siusiaki u Polaków i to też cecha słowianek, że im się chce czarnego cały czas.

 Ja pierdole xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wincenty napisał:

Kumpla teściowa 56 lat, ma zajebiste geny, sam bym rypał aż by strzelało. :P

Dobra ale to nie temat o kopulacji z 60 letnimi babciami tylko o tym jak Polkom chce się czarnego.

 

W internecie jest tego pełno - filmy na YT gdzie murzyn se bierze Polkę jak chce, masa ludzi na wykopie o tym pisze.

 

Słowianki mają taką cechę, że czarni podniecają je równie co chady.

Dodatkowo propaganda by rozpieprzyć Europę jest taka, że kobiety powinny dawać murzynom więc kobiety a zwłaszcza Polki od razu chcą murzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.