Skocz do zawartości

Totalitaryzm już z nami


mac

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, SennaRot napisał:

Jak myślicie - ktoś z nich będzie mieć odwagę wystąpić przed przysłowiowy szereg?

teraz będzie bardziej wesel bo zmiana dotyczy samego sytemu - i nie wszyscy załapią się na nowe rozdanie.

Teraz, SennaRot napisał:

Planuj i analizuj ale żyj tak jakbyś jutro miał umrzeć. Ja jestem gotowy na śmierć nawet jutro. Życie z dnia na dzień to prawdziwa sztuka i mistycyzm.

Ja już tez jestem gotowy - mam odłożony hajs w razie W, mam swoją jaskinię, powtarzam niemiecki, bo pewnie trzeba będzie zmienić flagę niedługo.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perun82 napisał:

teraz będzie bardziej wesel bo zmiana dotyczy samego sytemu - i nie wszyscy załapią się na nowe rozdanie.

 

Ale każdy będzie liczyć do samego końca że, właśnie on się załapie.

 

Dla mnie tym ciekawiej będzie być świadkiem spektaklu.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak ten luj wam nakłamał o innych krajach:

 

 

Ale to wcale tak nie jest, bo istnieje życie poza tym gettem, piwo, palma i kasa na giełdy w shenzen. A jak kto nie ma kasy, to spierdalać z plecakiem, ratować młode lata. 

 

Karynom-wolnym-macicom zaś - dedykuję piosenkę:

 

 

Możecie sobie pogratulować zaprowadzenia komuny 2.0

 

A Wy pamiętajcie - ostatni gasi światło!

 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lync napisał:

A kojarzysz Bracie taki film "13 piętro"?

 

Chyba jednak kojarzę. Oglądałem już dawno.

 

Małe sprostowanie. To nie gotowość na śmierć tylko dalsza część podróży. ;)

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, absolutarianin said:

5) uratowanie infrastruktury, ale zapierdol za miskę ryżu dla eskimosów

Opcja do której dąży PiS.

Niestety, lub na szczęście, po zwycięstwie Bidena może się to trochę posypać, bo Trump był żydofilem 

mqdefault.jpg

 

i dobrym biznesmenem. Dobrym dla ameryki, nie dla Polski.

 

Tego pierwszego a zwłaszcza tego drugiego nie można powiedzieć o Bidenie. Jesli się do tego doda, że on nas lekceważy, że jest głupi jak but i skorumpowany to nasz sojusz z najważniejszym dla PiSu sojusznikiem może stanąć pod znakiem zapytania, co w sytuacji potencjalnych żydowskich roszczeń może nam wyjść na zdrowie. Bo Trump, na pewno, takiego interesu, gdzie nas wydoi, on i jego nadjordańscy przyjaciele, by nie przepuścił.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, wrotycz said:

Tego pierwszego a zwłaszcza tego drugiego nie można powiedzieć o Bidenie. Jesli się do tego doda, że on nas lekceważy, że jest głupi jak but i skorumpowany to nasz sojusz z najważniejszym dla PiSu sojusznikiem może stanąć pod znakiem zapytania, co w sytuacji potencjalnych żydowskich roszczeń może nam wyjść na zdrowie. Bo Trump, na pewno, takiego interesu, gdzie nas wydoi, on i jego nadjordańscy przyjaciele, by nie przepuścił.

Biden/Harris też może stanąć przed wyborem 447 i jakieś tam państewko a przychylność mediów w USA. Wybór będzie pewnie prosty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę puścić tu soczystą wiąchę, ale to w niczym nie pomoże. Dlatego powtórzę, co napisałem na początku tej... epidemii.

Gospodarka i tak by rypnęła. Oni o tym wiedzieli. Po prostu przyśpieszyli upadek. Przy okazji są w stanie ugrać trochę dla siebie.

Tak się kończy życie ponad stan i jechanie na pożyczkach. Rabowanie obywateli i wysługiwanie się obcemu kapitałowi. Powtarzam: ten rząd jest wasalem obcego kapitału. Ma przyzwolenie na rządzenie i gnębienie poddanych, ale pod warunkiem całkowitego podporządkowania swojemu seniorowi. System podobny jak w księstwach ruskich pod mongolskim panowaniem, gdzie kniaziowie mogli sobie nominalnie sprawować władzę, byle robili to, czego okupant żąda.

 

Pozostało niewiele czasu. Na przewrót wojskowy nie ma co liczyć, bo raz, że generalicja to tchórze, dwa, po to urządzono czystki, aby uniknąć takich sytuacji, a trzy - kto miałby przyjść po takim przewrocie? Czy mamy jakieś narodowe elity?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mac napisał:

Pod kątem prowadzenia propagandy partyjnej dokładnie jeden do jednego. Rządowo również jeden do jednego, bo partia jednego wodza. Kult jednostki.

 

Niszczenie politycznych przeciwników, patrz Giertych najnowszy przypadek.

 

Bieda i głód - rząd z dnia na dzień zamyka 25 branż, sam premier mówił. Nie możesz wyjechać również z kraju w wielu kierunkach.

 

Przeciwstawienie się partii to groźba jeszcze większego zamordyzmu. Potwierdzone na dzisiejszej konferencji. Mało ci?

To wszystko to jedno wielkie XD w porównaniu z Kimlandią. Sam fakt że jeszcze nie siedzisz z wszystkimi krewnymi w więzieniu, a ja nie mam ryja przyciśniętego do ściany przez służby, oznacza że jest daleko do totalitaryzmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Libertyn napisał:

To co teraz mamy jest bardzo dalekie do totalitaryzmu

Poczekajmy trochę, nie doceniasz naszych przywódców... Wystarczy, że zrujnują ludzi - sami przyjdą błagać o rządowy parasol ochronny.

A potem już z górki. Zamordyzmu rodem z Korei Północnej nie oczekuj. Raczej autorytaryzmu rodem z Chin - czyli da się żyć...

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Libertyn said:

To wszystko to jedno wielkie XD w porównaniu z Kimlandią. Sam fakt że jeszcze nie siedzisz z wszystkimi krewnymi w więzieniu, a ja nie mam ryja przyciśniętego do ściany przez służby, oznacza że jest daleko do totalitaryzmu. 

Czyli cieszmy się bo inni mają gorzej?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Libertyn said:

Nie warto siać defetyzm

Zgoda defetyzm nie ale straszenie by ruszyć tyłek i się przygotować to dobra rzecz. Jak mówią w UK "hope for the best, prepare for the worse".

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.