Skocz do zawartości

Skandal - kobieta z Rady Konsultacyjnej Strajku Kobiet musiała pracować


Rekomendowane odpowiedzi

Rzecz niewyobrażalna, że to cudo stworzone do wyższych celów mająca taki potencjał musiała w wakacje pracować w wegańśkiej restauracji, a tam była odpowiedzialna za trzy rzeczy na raz! Obsługa zamówień, sprzątanie stolików oraz toaletę! Czemu nie było tam prawdziwego mężczyzny, który by  jej pomógł? To jest piekło kobiet właśnie, ona tylko powinna dostać pieniądze za uśmiech, powinni być wdzięczni, że podnosi wartość lokalu za sam fakt, że oddycha.

 

Obejrzyjcie wywiad Panowie, jak to jest możliwe w tym kraju? To piekło!

 

  • Like 2
  • Haha 15
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wywiadzie jest duuuuużo więcej kwiatków ;) m.in. to jak ta pani się znalazła w Radzie Konsultacyjnej ... ;)

BTW. co to ku.wa wogóle jest Rada Konsultacyjna - znowu gramy w 100% zabawy - 0% odpowiedzialności ??

Czyli kierujemy, ale jakby ktoś pytał to nie my !!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwa, hahahhahahhaha, 3 zadania na raz ? Dajcie mi kurwa taki luz w robocie.

 

Taki tłuk jest w radzie konsultacyjnej? ? Woow, ale to pierdolnie. Co tu się odwaliło? ?

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHAHAHA właściciele wegańskich "restauracji" mają jakieś szczególne właściwości i jej się coś wydawało w związku z tym.
Jasne, że mają takie właściwości - wiedzą co chcą jeść ich klienci i na co jest dobra koniunktura.
No chuj, mnie już rozwala ten głos z pretensjami do całego świata.
Powinna się spiknąć z Bosakiem on też nigdy nie pracował tylko tańczył a później posłował. Moim zdaniem czeka ją taka sama ścieżka kariery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Personal Best napisał:

Powinna się spiknąć z Bosakiem on też nigdy nie pracował tylko tańczył a później posłował. Moim zdaniem czeka ją taka sama ścieżka kariery.

I tu się mylisz. Panna ma ładną buźkę i pewnie niezłe ciało. Tłumy bankomatów służą i służyć będą łatwą kaską. Dziewczyna wyszła spod klosza i przeraziła się rzeczywistością. Zapewne już nie powtórzy koszmaru podjęcia kolejnej pracy. 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, balin napisał:

tu się mylisz. Panna ma ładną buźkę i pewnie niezłe ciało. Tłumy bankomatów służą i służyć będą łatwą kaską

Oczywiście, że tak! To my mężczyzni, a raczej "mężczyźni" jesteśmy tutaj pośrednio winni w produkcji masowej takich baletnic. Rzesze kukoldów z nabitym kontem będą wielbić i służyć podobnym paniom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redbad nie mężczyzna jest winny produkcji, tylko ona jest winna układu własnego życia. Ona, nie ktoś. Co to znaczy pośrednio winny? Nowomowa jakaś? To, że kukold daje kasę to nie stawia go automatycznie w roli winnego spierdolenia kobiety. Gdybym wziął od kogoś kasę to bym się odwdzięczył zawsze. Kobieta sama sobie winna. Uzasadnij, ale bez bełkotu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę ją rozumiem.
Zatrudniasz się by robić X, na miejscu okazuje się ze robisz X ale też robisz Y i Z. Dostajesz pensje za X.
Problem zaczyna się gdy jesteś sam/a i robienie Y  wyklucza robienie X.
Przykładowo, jesteś barmanem, klienci wchodzą, i wychodzą bo akurat czyścisz kibel. O ile wycierając stoliki masz kontrolę, o tyle szorując kibel niezbyt. Klient chce się napić, ma w dupie ze kibel musisz czyścić, piszę niepochlebną opinie, trafiasz na dywanik, dostajesz OPR bo przecież mogłeś myć kibel 15 minut wcześniej/później.

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn ty pracujesz gdzieś, czy to jakaś twoja teoria? Masz w pracy zadania priorytetowe i poboczne. Żaden szef nie każe czyścić kibla, kiedy klienci przychodzą. Jeżeli tak zrobisz to jesteś po prostu debilem. Dwa, najczęściej szefa w barze nie ma, tylko po pewnym czasie dobrego pracownika się zostawia, ewentualnie delikatnie koryguje. Nikt tak biznesu nie prowadzi, jak piszesz, na pewno nikt normalny.

 

Powiesz mi, pracujesz, czy nie?

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, balin napisał:

I tu się mylisz. Panna ma ładną buźkę i pewnie niezłe ciało. Tłumy bankomatów służą i służyć będą łatwą kaską. Dziewczyna wyszła spod klosza i przeraziła się rzeczywistością. 

 

@balin w punkt !

 

Ta urocza młoda dama, z pokolenia wyjątkowych płatków śniegu, ma wystarczający potencjał by 'ustawić' się życiowo.

Tak jak kiedyś napisałem.

Ona nawet nie ma świadomości, że będąc płodną Juleczką gra aktualnie "w życie" na "EASY MODE".

Przez przypadek, na moment, weszła na "NORMAL MODE".

 

Horror! Gwałtu! Rety! Ojej! 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Walcz dziewczyno, z tymi wyzyskiwaczami. W gastronomi podstawa 5tysi, na umowie o pracę, wolne weekendy i popołudnia, ewentualne nadgodziny, po ówczesnym uzgodnieniu +100%, dopłata do wynajmu mieszkania, pracodawca pokrywa koszty dojazdu. 13 pensja, mundurówka - fartuszek może się zabrudzić, siara chodzić w ujebanym, jak przyjdą znajomi. 25% z utargu. Żebym nie musiał słuchać, że praca nie spełnia Juleczki oczekiwań :) 

 

Skandal, w pracy była odpowiedzialna za uwaga: 3 zadania!! W gastronomi miała zbierać zamówienia!! Dbać o czystość stolików i toalet!! 

 

Najlepszy jest koniec, prowadząca smutnym głosem: "na własnej skórze doświadczyłaś, czym jest praca"

 

Ale jeśli chodzi o poniżej płacy minimalnej, to dziwne. No i tego, co wiem tzw. "dzień próbny" jest nielegalny, w ogóle praca bez umowy, jak wiadomo jest nielegalna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac oczywiście że mężczyźni są pośrednio winni, bo afirmując pewne kobiece postawy, przyczyniają się do tego, że kształtuje się jakiś obyczajowy paradygmat

8 minut temu, mac napisał:

To, że kukold daje kasę to nie stawia go automatycznie w roli winnego spierdolenia kobiety.

Jak to nie? Kukold to nie tylko dawanie kasy, a pewna charakterystyczna męska uległość w związku, to akceptowanie kobiecych fanaberii na szkodę własną. Przecież określenie kukold pochodzi od seksualnego odchyłu, gdzie mężczyzna czerpie satysfakcję z oddawania w jego obecności swojej kobiety w ręce innego faceta. To zaburzenie. To antymęskie. Utrwalanie i promocja podobnych temu zachowań pozwala kobietom przyjmować, że istnieją tacy mężczyźni, a może i swojego da się urobić w tym kierunku. I w tym właśnie względzie postawy męskie rzutują na kształtowanie damskich zachowań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani. Mój znajomy prowadzi wraz z ojcem firmę budowlaną. Już z nim rozmawiałem. Jest wstępnie zainteresowany zatrudnieniem Pani w ramach równouprawnienia na stanowisko gdzie będzie Pani robić tylko jedną rzecz: wnosić worki z cementem. Stawka: najniższa krajowa. Proszę o kontakt ?

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, może będzie miała szacunek do kelnerów i ludzi, którzy robią "3 rzeczy naraz" bo wcześniej mogła nie mieć.

 

Wielu młodych ludzi, każdej generacji nie ma szacunku do zwykłego sprzedawcy w markecie, pana budowlańca, szambonurka, nalewacza paliwa na stacji itd, takie doświadczenie jest zbawiennie dla zbyt ważnej osobowości u danej osoby -uczy to pokory i respektu do pracy a co za tym do zwykłych ludzi bo bywa i tak, mogliśmy wcześniej nie szanować pani w biedronce a teraz ta dziewczyna spojrzy na taką panią świeżymi oczyma, wręcz nowym wzrokiem (miejmy nadzieję, nie mówię że wcześniej nie darzyła szacunkiem zwykłego pracownika)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GurneyHalleck napisał:

m.in. to jak ta pani się znalazła w Radzie Konsultacyjnej

Gdyby nie jej gach to by nawet nie powąchała tej Rady.  Po raz kolejny widać "siłę" kobiet.  Pierwsza zasada - znaleźć odpowiedniego fraje..samca i od tej gałęzi się wybić. 

 

Kolejny przykład nowego narybku elity kukiełkowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jej nie wziął do żadnej Rady Konsultacyjnej. Musiała iść do pracy. Potrzeba nam tu dziewczyn przedsiębiorczych co za zdjęcie dupy w getrach kasują po 10k... a za kremik w ręce 5 k... i / lub nie płacą za wakacje, tylko potrafią się zakręcić tak, że mają bogatego faceta i gdy te narkomanki LGBT idą strajkować, aby móc zabijać dzieci, każde nawet zdrowe,... to te przedsiębiorcze kobiety pakują torebunie z Vitkaca do Porsche Cayenne swojego faceta i rozsiadają się wygodnie w fotelu poprawiając futro.  Takie kobiety powinny walczyć o prawa kobiet! Zdecydowanie protestuję! 
sexy-fitness-influencer-flaunts-cellulit


W Polsce jest taka jedna znana makijażystka... nie powiem kto bo nie chce  tu procesów...ale wiem z pewnego źródła, że kasuje za instastory..tak instastory takie na 24 h - 40 - 50 k pln... jak tam chłopaki/kozaki? Jest tu jakiś hustler? A taki współprac ma od chuja!!! To jest to piekło kobiet, one już nawet dupy nie muszą dawać, wystarczą foty i firmy sypią hajsem...

A kto się pcha do tych rad, srad, stowarzyszeń, kółek ? Pasożyty jebane, które żyją tak samo jak Ci z krzyżykiem na szyi z tego, żę wmawiają innym, że jesteśmy pod jakimś atakiem i trzeba nas ochronić, ale oni nas ochronią ...za nasze. Jebać to. Ja mam kabaret z tego i się cieszę ze wszystkiego co się odpierdala. Niech ludzie zobaczą o co tu chodzi...

A wy wiecie, że 9 na 10 lasek z tych influcerek to się kurwi? 15k i masz prawie każdą dupę, którą widzisz w telefonie z Polski w propozycjach na insta. Serio. Te z TV, reality show... działek rozpusty, antrosol romansu, hosteli bukkake...on też dają dupy za kasę. Ja to wiem chłopaki z pewnego źródła. Bardzo pewnego ;) Więc chłopaki, chcecie Panią z TV potrzebujecie tylko 15 k i dobry pewny kontakt. Nie ma zasad - jest tylko cena. Polski showbiznes jest zakredytowany pod korek. 

a Tutaj daje dobry mocny rockowy kawałek. Polecam może nawet @Marek Kotoński polubi 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.