Skocz do zawartości

Nowy css na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem zmianę w css. Moim zdaniem w ramach jednej strony, wszystkie linki powinny mieć jednolity styl. Najlepiej inny kolor, pogrubienie i podkreślenie. Może się wydawać, że to przytłacza, ale moim zdaniem to czyni forum bardziej przejrzystym. Teraz nie widać gdzie link, a gdzie tekst. Oczywiście jeśli znam forum, to nie mam z tym problemu. Ale co z nowymi uczestnikami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowy wygląd to zmiana na gorsze.

 

Nie podoba mi się miedzy innymi, jak w co dłuższych wątkach tekst jest mocno przycięty od prawej strony, bo pojawiają się tam statystyki wątku. Po prawej stronie najpierw są statystyki, a potem nic, później jest cały czas pusta przestrzeń, co moim zdaniem wygląda źle. Przykład dłuższego wątku: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/33511-czy-jeste%C5%9B-podrywana-na-forum/#comments

 

Linki już nie są na czerwono, przez co mogą być mało widoczne.

 

Za to oznaczenia użytkowników, które moim zdaniem zawsze były dostatecznie widoczne, teraz według mnie są zbyt jaskrawe i kłujące w oczy. Przykład: @HodowcaKrokodyli

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda SUPER!

Na telefonie bardzo czytelnie się zrobiło. Działa szybciej. Jest po prostu przyjemniejszy.

 

Na MacBooku już nie mam takich różnic. Ale nadal czytelniej i ładniej.

 

WRESZCIE ZAOKRĄGLONE AVATARY! A kiedy okrągłe!?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym zauważyć, że po wczorajszej zmianie nie można edytować postów. Sprawdziłem na różnych przeglądarkach. Myślę, że to poważne utrudnienie.

W panelu "najnowsze posty" odnośnik prowadzi do pierwszego posta w temacie co jest tak średnio logiczne i nie współgra z "najnowszym postem".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mężczyzna nie zwróciłby uwagi na edycję postów i to czy je widać czy nie, robił by po prostu dalej bez słowa zająknięcia, ugryzł by się w język i szedł dalej za ciosem.

 

Z prawej strony klikacie na "czy kropeczki" i tam jest edycja :) 

 

Ja zrobiłem sobie kolory po angielsku i teraz mam:

Wodnisty melon i black cuckolt i jest gitez :D 

 

(Jak nowy dezajn to nowy :P )

ccfa5aa963b726c4med.jpg

94ac8984fc2a21f6gen.jpg

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kolorów wodnisty kukold i czarny melon, polecam ustawić sobie oba na czarne, wtedy jest ok.

Nadal trochę biały daje oczopląsu ale da radę. 

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1705448b97c91b25

 

A u was jak wygląda?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kali(NIE)baka napisał:

Mnie pomogła zmiana kolorystyki. 

 

Ok, mi też. :)

 

Pozostaje nadal problem:

 

"Nie podoba mi się miedzy innymi, jak w co dłuższych wątkach tekst jest mocno przycięty od prawej strony, bo pojawiają się tam statystyki wątku. Po prawej stronie najpierw są statystyki, a potem nic, później jest cały czas pusta przestrzeń, co moim zdaniem wygląda źle. Przykład dłuższego wątku: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/33511-czy-jeste%C5%9B-podrywana-na-forum/#comments"

 

W jednym wątku mam posty do prawej krawędzi ekranu, a w innym posty są przycięte - po prawej najpierw są statystyki wątku, a potem pusta przestrzeń.

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Nie podoba mi się miedzy innymi, jak w co dłuższych wątkach tekst jest mocno przycięty od prawej strony, bo pojawiają się tam statystyki wątku. Po prawej stronie najpierw są statystyki, a potem nic, później jest cały czas pusta przestrzeń, co moim zdaniem wygląda źle.

Przeglądasz na komputerze czy na smarfonie? Bo nie zauważam takiego problemu. Na smarfonie tekst jest na całej szerokości ekranu. 

 

Dla mnie lista tematów jest mało czytelna :

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/11e835a5e5396093

 

Edytowane przez Kali(NIE)baka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.