Skocz do zawartości

Nowy css na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mac napisał:

Za każdym razem to samo ? Zmiany na gorsze, a przyzwyczają się po kilku dniach i docenią ? Bekę mam ?

 

Założyłem wątek i odniosłem się do jednej konkretnej zmiany. To, że linki powinny mieć o ile to możliwe inny i jeden kolor w ramach całej strony to oczywista rzecz jak dla mnie. Spójrz na strony onetu, interii czy wp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Analconda napisał:

Wygląda SUPER!

Na telefonie bardzo czytelnie się zrobiło. Działa szybciej. Jest po prostu przyjemniejszy.

 

Na MacBooku już nie mam takich różnic. Ale nadal czytelniej i ładniej.

 

WRESZCIE ZAOKRĄGLONE AVATARY! A kiedy okrągłe!?

Mi też się podoba! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wstydliwy napisał:

Po zmianie wyglądu każdy temat wyświetla mi się od pierwszego posta, a nie od ostatniego przeczytanego. Czy tak powinno być? To bardzo utrudnia mi przeglądanie forum.

 

Opcja do zaznaczenia w ustawieniach konta.

 

d594194dd64f49a0.png

 

 

 

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nowa grafika-skórka jest lepsza niż stara. Teraz jest tak modernistycznie, podoba mi się. ?

Ciekawe czy renowacja była droga.?

Poza tym forum na teraz dużo bardziej przejrzysty wygląd i nawigację po sekcjach i tematach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.11.2020 o 18:47, Mosze Red napisał:

@Wstydliwy trzeba przestawić w ustawieniach profilu:

 

scr1.PNG

 

A już miałem zakładać temat, że coś się spsuło z forum od jakiegoś czasu?. Przydało by się, aby gdzieś to info podwieszono. Bo pewnie nie jedna osoba, tak jak ja, przestawała przeglądać dłuższe tematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2020 o 09:56, Ksanti napisał:

Stara była wizualnie znacznie lepsza

I dodatkowo, po tym jak umieścisz post, nie można go edytować, jak podczas pisania narobisz baboli językowych, a szkoda, bo powinna być możliwość edycji, chociaż w ciągu 5 minut od czasu umieszczenia posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Boromir napisał:

I dodatkowo, po tym jak umieścisz post, nie można go edytować, jak podczas pisania narobisz baboli językowych, a szkoda, bo powinna być możliwość edycji, chociaż w ciągu 5 minut od czasu umieszczenia posta.

Jest 15 minut na edycję.

 

Chyba, że znalazłeś jakiś bug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.