Skocz do zawartości

Nowy css na forum


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

@Boromir prawy górny róg okna posta, trzy kropeczki po kliknięciu rozwija się menu i jest opcja edytuj. 

 

Sprawdź czy działa.

Czekaj kliknę teraz, jak napisze komentarz. wcześniej było koło cytuj.

 

 

 

 

Dobrze zgadza się, masz rację, zmiana położenia tej opcji, nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem czy to dotyczy tego akurat szablonu czy też nie, jak nie to założę nowy temat.

 

Niniejszym proszę o usunięcie  albo przynajmniej możliwość wyłączenia,  dolnego paska

9eea6e797adbc.png

w wersji na telefon. To się bez przerwy rozjeżdża, zostaje na środku ekranu piszesz sekundę, i tego typu. Jest to szczególnie uciążliwe w czasie pisania posta. Łatwo to "kliknąć" i już się wyłazi z edycji, trzeba wracać, nie zawsze formularz jest zapisany. To jest tak irytujące a totalnie niepotrzebne. Wszystko to jest już u góry, wystarczy przewinąć.

 

--

 

W wersji telefonicznej nie ma też przycisku do cytowania,

3cf156dc6dbfd.png

 

to akurat się przydaje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wrotycz napisał:

Niniejszym proszę o usunięcie  albo przynajmniej możliwość wyłączenia,  dolnego paska

9eea6e797adbc.png

w wersji na telefon.

A to akurat jest możliwe, tzn odpowiednia ikona jest nad napisem "loża samców" (ikona pomiędzy lupą i pędzlem).

 

9 godzin temu, wrotycz napisał:

W wersji telefonicznej nie ma też przycisku do cytowania,

3cf156dc6dbfd.png

 

to akurat się przydaje

Jest pod wybranym postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Patton said:

to akurat jest możliwe, tzn odpowiednia ikona jest nad napisem "loża samców" (ikona pomiędzy lupą i pędzlem).

 

Dzięki, tego nie wiedziałem.

 

Czy da się zapamiętać te ustawienia (takie jak ten pasek,

kolory tła pod pędzlem) dla zalogowanego użytkownika? Teraz trzeba za każdym razem to zmieniać, tym częściej im częściej się odłoży na chwilę forum i cię nie wyloguje. Ja wiem, że różowy kolor przyciąga uwagę ale nie każdy w różowym biznesie, przepraszam, kolorze gustuje.

 

Te ustawienia, zapamiętane bardzo by ułatwiły życie zalogowanym użytkownikom.

--

 

3 hours ago, Patton said:

Jest pod wybranym postem.

 

Nie o taki cytat mi chodziło. Przycisk pod postem pozwala zacytować wybrany post z podpisem "użytkownik777 napisał", a w biurkowej wersji cytat jest goły, co pozwala cytować fragmenty artykułów bez podpisu "użytkownik777".

 

Quote

Tak jak tu

(To jest wersja biurkowa ale do tego trzeba się przełączyć co wygodne nie jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.