Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wielokrotnie wałkowany wątek bycia 'fer' wobec .....(tu dodatkowa minuta ciszczy) userów.

 

VS

KASA/BYĆ/NIE BYĆ ....ot jest pytanie.

 

Biorąc pod uwagę(do kupy/cuzamen) wszystkie dane, które zbieram(jak rekin z dna jeziora/glonojad) podczas wspólnego bytowania (podcurwiania) TU NA FORUM ztwierdzam/zapodaje(zatwierdzenie vs sraczka).

 

DAĆ REKLAMY!

Odciąć stary system od NOWEGO POKOLENIA.

CO BYŁO TO BYŁO.

 

JEŚLI FORUM Z RACJI EKONOMI 'POPŁYNIE' to starzy wyjadacze już nic nie stracą A młodzi /po prostemu/ nie będą mieli gdzie 'płakać nad swoim JESTESTWEM'.

 

JAK tego dokonać(precyzyjnym cięciem)?

 

.....prosty myk!

 

...od teraz(to jest chwila kiedy EGO pana M, dozna równowagi pomiędzy 

....CO? JA NIE DAM RADY?!! vs ząb za ząb/oko za oko/ miłość za PIENIĄDZE!!!

 

W nowo rejestrujących się użytkownikach należy wprowadzić mini ankietę. 

Czy 'krzyczy' sobie reklamy?

Jeśli tak, to z jakiej dziedziny?

 

Potem należy zmodyfikować ENGINE forum aby potrafił filtrować 'wygłaszane reklam' w zależności od obserwatora.

Tak postawiony filtr będzie EWOLUŁOWAŁ wraz ze zmianą pokoleń userów.

 

ZASADNICZO WYDAJE SIĘ TEN schemat ramowy /ciut bez sensu/? ...........prwadasz? 

 

....OCZYWIKS mam PRZYKŁADA POCZEMU jednak nie jest to bez sensu!!!

 

KIEDYŚ robiono badania marketingowe.

Chodziło o producenta znanego napoju /gazowanego,wysoko słodXonego, zabarwionego, w komunistycznych kolorach opakowania/ i wiecie co???

 

WYSZŁO, ŻE GDYBY przestać reklamować to marka by ZNIKNĘŁA z RYNKU/PAMIĘCI w ciągu 2/3 lat!!!

....a jest to przecie gigant w branży.

 

NA DOMIAR ZŁEGO doświadczyłem podobnego oddziaływania na własnej skórze.

Stałem w 'biedrze', gapiłem się na regał  i nie mogłem znaleźć produktu.

Mało tego, nie potrafiłem sobie przypomnieć jak to się zowie aby SPRZEDAWCZYNI zapytać gdzie to leży bo nie widzę.

TAKI JEST EFEKT ODSTAWIENIA TV przez 3 lata.....jota w jote, efekt  znikania ze świadomości usera informacji o produkcie itp.

 

ZATEM: @Marek Kotoński, @Mosze Red oraz inni.

????

 

 

SIEKAĆ MNIE TU GLISDY, ino żwawo!!!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tornado napisał:

Czy 'krzyczy' sobie reklamy?

Jeśli tak, to z jakiej dziedziny?

 

Bogactwem każdego

forum są uczestnicy i ruch, który wywołują.

Korzyść dla każdego z nas to miejsce, gdzie możemy sobie spędzić czas ucząc się, bawiąc, dyskutując ze sobą radząc się lub dzieląc swoją wiedzą i czasem emocjonując jak na dobrej telenoweli.

Korzyść dla właściciela to szerokie audytorium i ewentualna baza klientów na swoje produkty. 

 

To nie nowi opłacają rachunki, tylko właściciel. Jeśli bilans jest ujemny, można dokładać jeśli chce się uchodzić za filantropa i są na to środki, albo spróbować bilans wyprowadzić na plus. 

 

Jeśli chodzi o reklamy, można zrobić ankietę i zapytać wszystkich już dziś, czy i jakie reklamy byłyby interesujące.

Może się wtedy okazać że ludzie nie mają nic przeciwko, jeśli to cena za dobre funkcjonowanie tego miejsca. Nieco pragmatyzmu nie zawadzi, idea nie musi zawsze chodzić głodna.

 

Co do samych reklam, to się wcale nie musi źle kojarzyć. Jest różnica między reklamami papieru toaletowego, lekarst czy margaryny, a np. modą męską, gadżetami z wyższej półki, dobrymi grami czy np. usługami pomagającymi się rozwijać. 

 

Inna opcja, reklamy dla niezarejestrowanych. Większość czytelników to wciąż takie osoby. Niczego nie wnoszą, niech choć w ten sposób się przysłużą.

Zawsze to jakiś impuls do rejestracji, powiększania najważniejszego czynnika każdego forum dyskusyjnego- społeczności.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Yolo napisał:

Inna opcja, reklamy dla niezarejestrowanych. Większość czytelników to wciąż takie osoby. Niczego nie wnoszą, niech choć w ten sposób się przysłużą.

Zawsze to jakiś impuls do rejestracji, powiększania najważniejszego czynnika każdego forum dyskusyjnego- społeczności.

Bardzo ciekawy i muszę przyznać trafny pomysł, nie wiem jak wyglądają technikalia ale warto się nad tym pochylić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.