Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BumTrarara napisał:

Weź się wreszcie umów z tą rezerwatką i z głowy.

 

Ej no robie podryw na mordujące roboty, prawda że po tym powinienem mieć branie?

4 minuty temu, BumTrarara napisał:

... a w środku filmik z robotem symulującym trudnego pacjenta, do nauki dla dentystów.

 

A co to nie może być przerażające?

4 minuty temu, BumTrarara napisał:

Faktycznie słuszna uwaga powinien wstawić w dział o makijażach i ciuchach albo "Wokół domowej 'grzędzy"

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wiem, bo mi ten robot dentystyczny przypomniał tą scenę z tego serialu, oni przesłuchiwali zwłoki i ludzką podświadomość jeśli dobrze pamiętam...

 

 

 

11 minut temu, Libertyn napisał:

To że to może faktycznie czuć strach

Jeśli by uzyskał robot świadomość to naprawdę, przerażające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że roboty ze sztuczną inteligencją mają złą sławę dzięki kinematografii, bo kto nie widział filmów SF gdzie maszyny walczą z człowiekiem.

 

Ale ja zapytam inaczej jeśli jesteśmy w obrębie tego tematu. Kto chciałby doznać rzeczywistości takiej jak w genialnym serialu "Westworld"? Panowie chcielibyście mieć taką "androidkę" w domu? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger polecam serial. W wielkim skrócie: Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym osadzono tzw. hosty, czyli można powiedzieć androidy o ludzkim wyglądzie i AI sterowanym przez obsługę parku. A wszystko to po to by bogacze mogli dać upust swoim żądzom, robiąc z hostami co im się tylko zachce. Z poziomu tableta mogłeś zmieniać, podkręcać parametry osobowości tychże hostów.

 

Tak sobie myślę, że prędzej czy później doczekamy takich towarzyszy życia, nie tylko do ugotowania jajek, ale tez do ich masowania ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.