Skocz do zawartości

Wychowanie nastolatki


Rekomendowane odpowiedzi

@Druid

 

Czyli jednak w tym jest prawda. Jak napisałem wcześniej, to co Ci ukazują warto tam zerknąć chociaż jak znam życie to nie bardzo chcemy :) 

Zdecydowanie znajdziesz tam rozwiązania "jak wychować" bo w gruncie rzeczy to sam siebie nie wychowałeś w jakiś tam aspektach. To trochę paradoksalnie ale w ten sposób w sumie dziecko wychowuje Ciebie by sobie i Tobie pomóc. Kiedyś widziałem filmik jak Amerykańka nie mogła ścierpieć swojego dzieciaka i płakała w telefon bo tak mocno te dziecko odbijało jej niechciane cechy, że była cała roztrzęsiona. 

 

Od siebie jeszcze dodam jakiś psychologów młodzieżowych może - pewno na YT coś ogarniesz i posłuchasz sobie we wolnych chwilach.

 

Uciekam spać bo jutro arbeit macht frei. Dobranocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SzatanK napisał(a):

bo w gruncie rzeczy to sam siebie nie wychowałeś

Kilka razy odpuściłem jak byłem lżony, teraz dałbym w ryja, dopiera przełamałem się, jak dałem w mordę swojemu oprawcy, teraz nie mam problemu, żeby komuś przywalić kto zachowuje się wobec mnie jak świnia.

21 minut temu, SzatanK napisał(a):

Dobranocki.

Buziaczki dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.