Skocz do zawartości

Mechanik leci w CH. co zrobić?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż problem dotyczy mojego ojca. Ma problem z samochodem, więc oddał go do dość znanego warsztatu, który ponoć robi fachowo, ale biorą dość sporą kase.

W przypadku mojego ojca skończyło się tylko na tym drugim, bo wzięli dużo kasy, a robota nie została zrobiona dobrze i ciągle występuje ten sam problem. Auto było na reklamacji już 3 razy. Także totalna porażka. Aa i najgorze w tym wszystkim jest to że ojciec nie wziął żadnej faktury. Nie mam pojęcia dlaczego ale byłem w szoku. Auto było jak mówiłem już 3 razy na reklamacji, więc mechanik teoretycznie nie ma podejścia "nie ma pan faktury więc się nie znamy". 

Zastanawiam się co zrobić, bo to jest ostre przegięcie. Jak to ugryźć, może nagrać delikwenta jakoś w sprytny sposób żeby się przyznal że miał na warsztacie ten samochód i powiedzieć że jeśli nie zrobi tego dobrze albo nie zwróci przynajmniej części gotówki to sprawa pójdzie do odpowiednich służb. 

Wiem że ojciec tez popełnił głupotę, bo nie mam żadnego papieru,.ale to nie zmienia faktu że tą sprawę trzeba jakoś mądrze i najlepiej polubownie załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej normalnie porozmawiać z mechanikiem i po prostu dogadać się jak człowiek z człowiekiem aby wyjaśnić problem - zwłaszcza, że jak piszesz facet nie ucieka od odpowiedzialności.

 

Jaki problem z samochodem? Z czym nie mogą sobie poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.