Skocz do zawartości

Powolna feminizacja forum


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę na chat, a tam panie świergolą w najlepsze.

Wchodzę na forum, a tu większość nowych tematów w Rezerwacie.

 

Brakuje już tylko głosowania nad pełnym dostępem dla pań.

 

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 22
  • Dzięki 6
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.

Po aferze, w której wyszło na jaw, że dwóch forumków posuwa/ło tę samą forumkę spora grupa innych forumowiczów przeniosła się do rezerwatu z nadzieją, że i na nich spadnie trochę chwały w postaci zainteresowania ze strony urzędujących tutaj forumek.

Im dłużej tutaj jestem tym częściej dochodzę do wniosku, że mężczyźni sami są sobie winni za stan w jakim się znaleźli i moim zdaniem nie ma szans na zmianę mentalności polskiego faceta. Za dużo romantyzmu,  seksualnego wyposzczenia, samotności i wynoszenia cipki na piedestał, więc jeśli pojawi się tylko jakaś na horyzoncie to goście zapominają o swoich założeniach i robią wszystko, by część uwagi przeszła na ich osobę. Tamci dwaj pokazali, że można, więc i inni wchodzą w dupę bez wazeliny z nadzieją, że znajdą tutaj bratnią duszyczkę (hie hie hie hie hie).

  • Like 20
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Mapogo said:

Po aferze, w której wyszło na jaw, że dwóch forumków posuwa/ło tę samą forumkę spora grupa innych forumowiczów przeniosła się do rezerwatu z nadzieją, że i na nich spadnie trochę chwały w postaci zainteresowania ze strony urzędujących tutaj forumek.

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te poza forumowe znajomości xD. Było już na forum kilku zdemaskowanych bajkopisarzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mapogo napisał:

więc i inni wchodzą w dupę bez wazeliny z nadzieją, że znajdą tutaj bratnią duszyczkę (hie hie hie hie hie).

Kilku takich by się znalazło, ale to margines tego forum, a nie większość. Poza tym to bardziej tacy kolesie co to zawsze mieli więcej koleżanek niż kolegów, ale nie żeby poruchać. Bardziej takie tampony emocjonalne. No takie pierdoły po prostu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Ja z kolei zauważyłem, że jest stała dość grupa białych rycerzyków, która nie tylko zakłada ciągle tematy w Rezerwacie, ale także ilekroć ktoś kobiety skrytykuje, napisze o ich właściwej naturze czy zwróci uwagę, to już zaczynają bronić owe samice. Zauważyłem także, że owa grupa stałych użytkowników ilekroć jakaś samica napisze post, który jest bardzo w interesie ich samych, godzi w męski punkt widzenia czy samczy interes od razu pozytywnie na takie wpisy reaguje. Jedna z użytkowniczek jakiś czas temu napluła nam wszystkim tu na forum twierdząc, że znajduje się tu tylko gorszy sort mężczyzn, ponieważ nie wyszło im z kobietami. Gdy wraz z Bratem @mac zwrócilismy jej na to uwagę, że jest to niedopuszczalne i moim przynajmniej zdaniem powinna z forum wylecieć, momentalnie wylało się całe spermiarstwo stając w jej obronie. Można bezkarnie niektórym pluć w twarz, a oni twierdzą, że to tylko pada deszcz. Cipka to jest jednak fajna rzecz, która chyba faktycznie rządzi światem. Wstyd to mało powiedziane.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 36
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam troszkę inne przemyślenia, choć efekt pozostaje ten sam. Zauważyłem iż w męskich tematach które nie zahaczają o relacje damsko-męskie, jak np.: polityka, finanse, survival, moda męska, motoryzacja, nauka etc etc wciąż wypowiadają się te same osoby, zaś gros młodszych stażem użytkowników interesują tylko tematy rezerwatowe lub o rezerwatowym poziomie. Troszkę więcej oczekiwałbym po użytkownikach męskiego forum.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekali. Patrząc na historię, zarobki i status społeczny niektórych braci wydaje mi się, że nie jestem nawet betą cze gamą, a jednak godność nie pozwala mi na spermiarstwo. 

 

Wydaje mi się, że część tematów jest podbijana przez fakt, że są dublowane w rezerwacie i cały ruch się tam przenosi. Postuluję, by do sekcji Popularne aktualnie, na głównej stronie nie trafiały tematy z rezerwatu. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opem, czasem wchodzę na forum i widzę w "gorących" kilka tematów, klikam a tu większosć albo wszystkie są z rezerwatu. To forum nigdy nie było dobre, ale z miesiąca na miesiąc jest gorsze. Niestety nie znam lepszego. Może mam za duże oczekiwania.  Póki co wchodzę z przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc mam czasem ochotę przenieść się  na bardziej ogólne forum gdzie można swobodnie porozmawiać o finansach, polityce, bieżących wydarzeniach bez tego całego podziału na rezerwat, dywagacji na  temat czadów itd. Jedno podforum 'męskie' jedno 'damskie' i byłoby idealnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, horseman said:

Wydaje mi się, że część tematów jest podbijana przez fakt, że są dublowane w rezerwacie i cały ruch się tam przenosi. Postuluję, by do sekcji Popularne aktualnie, na głównej stronie nie trafiały tematy z rezerwatu. 

Dla mnie wystarczyłoby, żeby dało się to po prostu wyłączyć. Postulowałem o to zresztą kilka miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twórzcie tematy w męskim działach, uczcie podrywu, zachowań męskich, dzielcie się pasjami a nie narzekacie jakie to forum i świat zły, bo tematy są w rezerwacie i nie jest tak jak wy byście sobie chcieli i życzyli.

 

Jeśli forum się całkiem feminizuje i forum stanie się "braćmi samicami" to bardzo dobrze, bo okaże się, że te silne alfa chłopaki, co to wywalają kobietę na zbity ryj bo zamiast orbit bez cukru kupiła sobie orbit z cukrem nie były w stanie dać czegoś od siebie dla dobra wspólnego a one był więc was/nas prześcigną. 

 

Kto na forum narzeka, niech sprawdzę - 400 postowi użytkownicy, oprócz brata który założył temat to daje ciekawy obraz. 

400 postowi użytkownicy niech dobiją do chociaż 1.500 to wtedy niech narzekają, bo póki co to jest śmieszne. Porównując do rezerwatek, które mają lepszą średnią od waszej w obecności na forum to wychodzi to słabo co piszecie.

 

Weźcie się do roboty i spamujcie w działach męskich - magiczne rozwiązanie wam ukazano. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

400 postowi użytkownicy niech dobiją do chociaż 1.500 to wtedy niech narzekają, bo póki co to jest śmieszne. Porównując do rezerwatek, które mają lepszą średnią od waszej w obecności na forum to wychodzi to słabo co piszecie.

Czasami 400 postów może zawierać więcej wartościowych treści i mądrych przemysleń, niż 1500 postów pierdolenia i damsko-męskiego świergotania. Tak więc ostrożnie z tymi wyliczankami.

 

Ależ zabolało co niektórych! A prawda jest taka, że zaloty niektórych użytkowników do forumowych samiczek są po prostu żenujące.

Edytowane przez zychu
  • Like 33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę do rezerwatu i nie pisze tam (chyba, że nieświadomie może mi się zdarzyło?) więc nie mam z tym problemu. Co do męskiego działu zapewniam, że jest bardzo dużo wartościowych treści ale trzeba pokopać trochę w Forum a nie tylko przeglądać nowe tematy z listy "najnowsze posty".

 

Na poważne tematy Bracia zawsze chętnie odpowiadają podobnie jak ktoś szuka pomocy.

 

Co do rezerwatu dobrze, że jest - Panie na Forum niech też maja swoje miejsce i możliwość dyskusji. Nie popadajmy w skrajności.

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Mimo, iż jesteś miły i zawsze życzliwy to widziałem, że nieraz Ci się oberwało od rezerwatek praktycznie za nic.

To bardzo przykry obraz pokazujący, że samcy nadskakujący cieszą się tam co najwyżej iluzorycznym szacunkiem.

 

One (nie wiem czy wszystkie) Cię mają za słabego, a niektóre wręcz tym gardzą.

Ciekawy case, @Ważniak mimo, iż cisnął po @sol to ta mu potem nadskakiwała.

 

Może to Ci wyjaśni jak to wszystko wygląda.

Aby nie było faceci mają, więcej empatii.

 

 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Kto na forum narzeka, niech sprawdzę - 400 postowi użytkownicy, oprócz brata który założył temat to daje ciekawy obraz. 

400 postowi użytkownicy niech dobiją do chociaż 1.500 to wtedy niech narzekają, bo póki co to jest śmieszne. Porównując do rezerwatek, które mają lepszą średnią od waszej w obecności na forum to wychodzi to słabo co piszecie.

 

Nie uważam, by moja opinia była na tyle cenna bym przedstawiał ją w każdym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zychu napisał:

A niech sobie świergolą. Dla nich kuchnia i spiżarnia, dla nas - gentlemanów - cygaro i whisky w salonie. :)

Tak, ale przez świergolenie niebezpiecznie wchodzimy w rozmycie wartości, które przyświecały powstawaniu forum.

 

No chyba, że jak zasugerował @Mosze Red trzeba na forum zacząć spoglądać z żartem. Ale wtedy stanie się jednym z wielu podobnych, a miało być elitarne, męskie, jedyne w swoim rodzaju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan ja zwyczajnie śmieję się z całego tego tematu. Kobiety mają to do siebie, że uwielbiają gadać o pierdołach.

 

Uwielbiają też gadać o tematach, w których mają tak naprawdę niewiele do powiedzenia.

 

Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że na czacie kobiety wkładają więcej treści niż mężczyźni, zwyczajnie trajkoczą jak to w życiu bywa.

 

Dlatego w rezerwacie większość ciekawych wątków z męskiego działu ma swoje odpowiedniki. 

 

Jeśli komuś przeszkadza naturalny porządek rzeczy, to niech nie udziela się w rezerwacie .... a tak zapomniałem większość się nie może opanować i dokłada atencji na podpałkę. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Kto na forum narzeka, niech sprawdzę - 400 postowi użytkownicy, oprócz brata który założył temat to daje ciekawy obraz. 

400 postowi użytkownicy niech dobiją do chociaż 1.500 to wtedy niech narzekają, bo póki co to jest śmieszne. Porównując do rezerwatek, które mają lepszą średnią od waszej w obecności na forum to wychodzi to słabo co piszecie.

 

Argument odnośnie liczby postów jest nietrafiony i dobrze to widać na Twoim przykładzie. Prawie 8000 wypowiedzi, a dalej nic nie rozumiesz, wszystko jak krew w piach.

  • Like 11
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mapogo napisał:

Argument odnośnie liczby postów jest nietrafiony i dobrze to widać na Twoim przykładzie. Prawie 8000 wypowiedzi, a dalej nic nie rozumiesz, wszystko jak krew w piach.

Ale czego nie rozumiem?

29 minut temu, horseman napisał:

Nie uważam, by moja opinia była na tyle cenna bym przedstawiał ją w każdym temacie :)

Spoko.

36 minut temu, zychu napisał:

Czasami 400 postów może zawierać więcej wartościowych treści i mądrych przemysleń, niż 1500 postów pierdolenia i damsko-męskiego świergotania. Tak więc ostrożnie z tymi wyliczankami.

No dobrze zgadzam się ale 400 postów to trochę mało jeśli użytkowniczki mają po ponad 1.000 więc to się po prostu nie dodaje, czyż nie?

36 minut temu, zychu napisał:

Ależ zabolało co niektórych! 

Nic mnie nie zabolało. 

36 minut temu, zychu napisał:

A prawda jest taka, że zaloty niektórych użytkowników do forumowych samiczek są po prostu żenujące.

Cholera miałem nadzieję, że nikt nie zauważy. 

 

@Ksanti

 

Ludzie widzą co chcą widzieć a nie chcą widzieć, że nie stoję po żadnej ze stron.

 

Dziś wstawiłem się za użytkowniczką której użytkownik blackpilla sugerował, że się kurwiła mając 15 lat. A, która miała ewidentnie ciężko mając rodzica z chorobą psychiczną. Czekam na łatkę rycerza wręcz wyczekuję. 

 

Aha i nie mogę się doczekać wyjaśnień, gdzie te terapeutyczne forum bo ja chyba siedzę na innym. 

 

Faceci się nie wypowiadają i liczą na magicznie pojawiające się tematy by mogli łaskawie wbić i coś po sobie zostawić, jeszcze frytki może do tego? 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wam pokażę, tak wygląda struktura widowni na YT i podobnie wygląda struktura userów na forum:

 

e630961d9a5bcc83gen.png

Tak wygląda naturalna interakcja między grupami, czyli młodzi mężczyźni generują atencję kobietom (jasne są też pojedyncze przypadki z innych grup), ale statystycznie tak to wygląda: 

 

262b4fa77f09d544.png

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, Mosze Red napisał:

zwyczajnie śmieję się z całego tego tematu.

Ok, przyjąłem do wiadomości.

 

Nie mniej jednak uważam, że tematy nie jako automatycznie przenoszą się do Rezerwatu i są tam rozmywane. A w dziale męskim na dany temat już nikt nie pisze.

Gdyż jak sam zauważyłeś:

12 minut temu, Mosze Red napisał:

Kobiety mają to do siebie, że uwielbiają gadać o pierdołach.

Uwielbiają też gadać o tematach, w których mają tak naprawdę niewiele do powiedzenia.

 

 

Skoro większość Braci:

12 minut temu, Mosze Red napisał:

 nie może opanować i dokłada atencji na podpałkę. 

 

to powinno się ograniczyć Braciom wypowiedzi w Rezerwacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.