Skocz do zawartości

Powolna feminizacja forum


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam i powiem to ja czołowy "mizogin", że rezerwat się ostatnio poprawił. Panie idą w dobrym kierunku, niektóre. Zaczynają kumać, o co chodzi w rozbudowanej dyskusji, w wymianie poglądów. Widzę, że częściej kobiety fajnie piszą, bez napięcia i bez wpędzania w poczucie winy, tylko na równi próbują funkcjonować we wspólnocie, idei. Daje się to od jakiegoś czasu zauważyć, dlatego również mniej hejtuję. Tak trzymać. Oczywiście nie mówię tutaj o całym rezerwacie, bo niektóre nicki zupełnie wykluczyłem, natomiast powoli widzę, że dociera, o co chodzi.

 

@Hippie@Lalka@Hatmehit@maggienovak@sol@melody, do tych użytkowniczek kieruję post. Coraz lepiej. Hippie, np. założyła temat o pozytywnej wymianie emocji, o podziękowaniu i tak dalej. Bardzo ok, ciekawe tam posty się pojawiły. No, ogólnie mógłbym wskazać, nawet nicki pamiętam. Nie przesadzajmy. Nie chodzi o powolną feminizację, tylko o wzrost wartości rezerwatu. Wyrównuje się w niektórych tematach dyskusja i jest bardzo ciekawa, inna niż zwykle.  Siedzę tutaj od 2015 roku i dopiero dostrzegam pozytywny układ, rozłożenie sił. Kobiety zaczynają wnosić sens i równowagę.

 

To moje zdanie.

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

to powinno się ograniczyć Braciom wypowiedzi w Rezerwacie ?

 

Zerknij post nad swoim ostatnim postem, pewnie nie zauważyłeś, wstawiliśmy niemal jednocześnie.

 

Wyciągnij wnioski ?

 

Z tym ograniczeniem wypowiedzi w rezerwacie to niegłupi pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Ksanti

 

Ludzie widzą co chcą widzieć a nie chcą widzieć, że nie stoję po żadnej ze stron.

 

Dziś wstawiłem się za użytkowniczką której użytkownik blackpilla sugerował, że się kurwiła mając 15 lat. A, która miała ewidentnie ciężko mając rodzica z chorobą psychiczną. Czekam na łatkę rycerza wręcz wyczekuję. 

 

@Ważniak ci już kiedyś pisał, że nic nie masz z tego wstawiania się, a co najwyżej od samiczki, którą broniłeś za jakiś czas dostaniesz kopa w dupę.

Co do tego wątku @DuchAnalityk, rzeczywiście pośpieszył się z osądem, ale nie dziwię mu się, że mógł tak założyć, po tym co ogólnie wypisuje @JudgeMe.

 

Robisz też źle, że przypisujesz komuś bycie blackpillowcem, ponieważ to działa jak łatka stygmatyzująca.

To, że ktoś uznaje zasady blackpilla nie jest równoznaczne z negatywnymi cechami jakie się temu przypisuje.

 

Dla kontrastu, @Ważniak też uznaje zasady blackpilla, a przynajmniej tak zrozumiałem.

Jednak to @DuchAnalityk jest kojarzony z negatywnymi tego aspektami, a należy to rozróżnić.

 

Te łatki nikomu nie są potrzebne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ksanti napisał:

@Ważniak ci już kiedyś pisał, że nic nie masz z tego wstawiania się, a co najwyżej od samiczki, którą broniłeś za jakiś czas dostaniesz kopa w dupę.

Co do tego wątku @DuchAnalityk, rzeczywiście pośpieszył się z osądem, ale nie dziwię mu się, że mógł tak założyć, po tym co ogólnie wypisuje @JudgeMe.

 

Robisz też źle, że przypisujesz komuś bycie blackpillowcem, ponieważ to działa jak łatka stygmatyzująca.

To, że ktoś uznaje zasady blackpilla nie jest równoznaczne z negatywnymi cechami jakie się temu przypisuje.

 

Dla kontrastu, @Ważniak też uznaje zasady blackpilla, a przynajmniej tak zrozumiałem.

Jednak to @DuchAnalityk jest kojarzony z negatywnymi tego aspektami, a należy to rozróżnić.

 

Te łatki nikomu nie są potrzebne.

Ogólnie rzecz biorąc ja pamiętałem dawne posty JudgeMe i jestem prawie na 100% pewien, że pisała o seksie przed 18 rokiem życia, stąd też ją trochę zaatakowałem. Tak samo wiele jej innych postów jest po prostu szokujących i wiele o niej mówi. Oczywiście to nie jest tak, że ja jej źle życzę, bo to nieprawda, niech ma jak najlepiej, chodził mi raczej o to, że według mnie ona sama z własnej woli narobiła sobie poważnych problemów, a niektórzy mają problemy niezależnie od swoich decyzji. 

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti

Koleś nazwał dziewczynę, która przeszło przez piekło cytuję:

"Czyli w skrócie puszczałaś się z starszymi gościami w wieku już 15 lat, dawałaś im dupy, ruchali cię jak chcieli, alkohol, używki, potem cię zostawili i nagle dostałaś załamania i rozterek duchowych. Specjaliści ci nie mogli pomóc, bo nie wiedzieli co ty wyprawiałaś. Cała twoja duchowość to była tylko wielka ucieczka od tego kogo z siebie zrobiłaś w wieku nastoletnim, na takie panie jest pewna nazwa, by nie być obraźliwym jej nie napiszę. Zwyczajnie nie wytrzymałaś psychicznie prawdy o sobie i uciekłaś w duchowość. Nic dziwnego zresztą 15 latka, która zostaje workiem na spermę dla starszych panów, to coś, co się nie mogło skończyć dobrze.

 

Jaka tu jest terapeutyczna wartość forum w takiej treści jak ta? Wstawiłem się za tą użytowniczką, jeśli ona mnie kopnie w dupie to mnie kopnie, nie ona pierwsza i nie ostatnia. Wstawiałem się jak trzeba było bardziej, za mną też się wstawiali i przepłacili to banem.

 

Druga sprawa @Ksanti 

Jeżeli forum ma sobie pomagać WARUNKOWO - czyli ja Ci coś pomogę Ty mi dajesz cycki, albo pieniądze, to ja już podziękuje. 

 

13 minut temu, Ksanti napisał:

Co do tego wątku @DuchAnalityk, rzeczywiście pośpieszył się z osądem, ale nie dziwię mu się, że mógł tak założyć, po tym co ogólnie wypisuje @JudgeMe.

I inni, którzy dali 5 rekacji - śmieszków również pośpieszyli się osądem?

 

@absolutarianin ostatnio wytknął świetnie leszczowi bez empatii jak naśmiewał się z gościa, który zginął uciekając przed alimentami, tu mamy kolejny przykład. Dziewczyna z forum jest z rodziny, gdzie ojciec żyje z umniejszania jej a część z forum się śmieje. 

Ten sam użytowninik w tym wypadku @DuchAnalityk analityk napisał, że należy porządnie wychować kobietę by się nie puszczała jako 15 ze starszymi facetami. Ja pierdolę ona nie miała normalnego rodzica, tylko kogoś kto cieszy się, gdy CI JEST ŹLE. KTO I JAK MIAŁ JĄ WYCHOWAĆ?


Napisałem, że to jest cud, że ona sobie tak świetnie radzi, jest o wiele silniejsza od nie jednego z nas. I z tego co się orientuje @melody się nie "kurwiła" tylko nadal jest dziewicą. 

 

13 minut temu, Ksanti napisał:

Robisz też źle, że przypisujesz komuś bycie blackpillowcem, ponieważ to działa jak łatka stygmatyzująca.

 

Nazywanie dziewczyny nie wychowaną kurwą, nie jest stygmatyzujące?

13 minut temu, Ksanti napisał:

Te łatki nikomu nie są potrzebne.

Nazwałem z tego co pamiętam "1 z blackpilowców" bo nie chciałem po nicku wywoływać. 

 

I oczywiście, że kobiety mnie kopnęły w dupę gdy dla nich byłem a myślicie, że faceci z forum nie?

Przyjaciele mnie zostawiali dla kobiety, a kobiety wykorzystywały do swoich gierek i chuj z nimi.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Ksanti

Koleś nazwał dziewczynę, która przeszło przez piekło cytuję:

"Czyli w skrócie puszczałaś się z starszymi gościami w wieku już 15 lat, dawałaś im dupy, ruchali cię jak chcieli, alkohol, używki, potem cię zostawili i nagle dostałaś załamania i rozterek duchowych. Specjaliści ci nie mogli pomóc, bo nie wiedzieli co ty wyprawiałaś. Cała twoja duchowość to była tylko wielka ucieczka od tego kogo z siebie zrobiłaś w wieku nastoletnim, na takie panie jest pewna nazwa, by nie być obraźliwym jej nie napiszę. Zwyczajnie nie wytrzymałaś psychicznie prawdy o sobie i uciekłaś w duchowość. Nic dziwnego zresztą 15 latka, która zostaje workiem na spermę dla starszych panów, to coś, co się nie mogło skończyć dobrze.

 

Jaka tu jest terapeutyczna wartość forum w takiej treści jak ta? Wstawiłem się za tą użytowniczką, jeśli ona mnie kopnie w dupie to mnie kopnie, nie ona pierwsza i nie ostatnia. 

 

Druga sprawa @Ksanti 

Jeżeli forum ma sobie pomagać WARUNKOWO - czyli ja Ci coś pomogę Ty mi dajesz cycki, albo pieniądze, to ja już podziękuje. 

 

I inni, którzy dali 5 rekacji - śmieszków również pośpieszyli się osądem?

 

@absolutarianin ostatnio wytknął świetnie leszczowi bez empatii jak naśmiewał się z gościa, który zginął uciekając przed alimentami, tu mamy kolejny przykład. Dziewczyna z forum jest z rodziny, gdzie ojciec żyje z umniejszania jej a forum się śmieje. 

Ten sam użytowninik w tym wypadku @DuchAnalityk analityk napisał, że należy porządnie wychować kobietę by się nie puszczała jako 15 ze starszymi facetami. Ja pierdolę ona nie miała normalnego rodzica, tylko kogoś kto cieszy się, gdy CI JEST ŹLE. KTO I JAK MIAŁ JĄ WYCHOWAĆ?


Napisałem, że to jest cud, że ona sobie tak świetnie radzi, jest o wiele silniejsza od nie jednego z nas. I z tego co się orientuje @melody się nie "kurwiła" tylko nadal jest dziewicą. 

 

Nazywanie dziewczyny nie wychowaną kurwą, nie jest stygmatyzujące?

Nazwałem z tego co pamiętam "1 z blackpilowców" bo nie chciałem po nicku wywoływać. 

 

I oczywiście, że kobiety mnie kopnęły w dupę gdy dla nich byłem a myślicie, że faceci z forum nie?

Koleś, z tego co wiem, to JudgeMe nie pisała źle o swoich rodzicach(wszystkich postów jej nie znam). Mój atak na nią miał zwrócić uwagę na pewne aspekty. Podejmowała złe decyzje, musi wiedzieć, czemu jej życie potoczyło się tak a nie inaczej. Gdyby został zaatakowany facet to byś siedział cicho, ale to przecież samica jest atakowana, to białorycerz rusza do boju. Szkoda, że w obronie samców nie jesteś taki cięty.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, my tu gadu-gadu, a nikt nawet nie zauważył, że moja @Halinka ejkejej @deleteduser75 poprosiła o usunięcie konta!

 

Nic tego nie zwiastowało!

 

Ja to się zawsze do tego jak pies do jeża zabieram, zamiast siąść, napisać wiadkę, wysłać bydlaka, to czekam, kurwa, na idealny układ planet, ptaków śpiew i morza szum...

 

Gdzie ja teraz taką drugą znajdę?!

 

Który ją wziął wygonił stąd?!

 

Przestańcie w końcu psioczyć na rezerwatki, bo nam wszystkie pospierdalają i nie będzie do kogo kukoldzić!!!

 

4eva in mha hart, mha sole:

Misski! ❤️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Koleś nazwał dziewczynę, która przeszło przez piekło

???

 

Znasz ją z rl? Bo jak dla mnie równie dobrze może to być troll, który wymyśla niestworzone historie, żeby zwracać na siebie uwagę. Większość jej wpisów jest kontrowersyjna i od razu takie coś mi pachnie trollingiem. Ale może to efekt tego bezstresowego wychowania. Nie wiem, nie znam, dlatego z przymrużeniem oka traktuję takich użytkowników. Polecam innym to samo :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymieniał z nicków, ale kilka koleżanek z kutasem tutaj grasuje. Dają sobie wkręcać lewicową propagandę i przyjmują jakiś żałosny archetyp mężczyzny. Kto ma wiedzieć, ten wie o jakie osoby chodzi.

 

Z drugiej strony jest też wielu gości, którzy przypierdalają się do wszystkiego, co kobita napisze. Każde zdanie, każda sytuacja, to już dla nich dopowiedziana negatywna historia, plują jadem, dla samego plucia, bo sami dali się podejść jak dzieci i nie potrafią z tego wyciągnąć sensownych wniosków. 

 

@SzatanKrieger 

Kiedy to skumasz?

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

@Ksanti

Koleś nazwał dziewczynę, która przeszło przez piekło cytuję:

....

Nie popieram tego co tam napisał.

Prawda jest taka, że każdy myśli co chce,

Jednak nie wykazał się dyplomacją.

 

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Druga sprawa @Ksanti 

Jeżeli forum ma sobie pomagać WARUNKOWO - czyli ja Ci coś pomogę Ty mi dajesz cycki, albo pieniądze, to ja już podziękuje. 

 

I inni, którzy dali 5 rekacji - śmieszków również pośpieszyli się osądem?

Tutaj oczekujesz od forum zbyt wiele.

Nie jest to miejsce terapeutyczne.

 

To Ty sam musisz się uporać z własnymi demonami.

Forum jedynie może pomóc zdobyć jakąś wiedzę.

 

No i w sumie też służy do plotkowania.

 

Teraz, SzatanKrieger napisał:

KTO I JAK MIAŁ JĄ WYCHOWAĆ?

Nie wiem kto i co, nie zbawisz świata, ale dołożysz cegiełkę w jego poprawę, zaczynając od siebie.

To co ktoś napisał lub Ty napisałeś nie ma większego znaczenia czy wpływu na życie userki.

 

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Nazywanie dziewczyny nie wychowaną kurwą, nie jest stygmatyzujące?

Nazwałem z tego co pamiętam "1 z blackpilowców" bo nie chciałem po nicku wywoływać. 

Jak już wspomniałem brak dyplomacji.

I tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

 

 

Co do tematu, jestem za tym, aby rezerwatki miały tutaj swoje miejsce

Niech sobie plotkują do woli, wpływa to pozytywnie na algorytmy forum.

 

To chłopy powinni wstrzymać konia i nie dawać nadmiernej atencji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan ty nie masz rosnącej feminizacji forum, tylko rosnąca ilość młodych userów. 

 

Więcej młodych userów = więcej parcia na kontakty z kobietami.

 

Prócz tego ilość kobiet zainteresowanych kontentem prawie się potroiła w okresie ostatnich 3 lat.  

 

Do tego wchodzi różnica pokoleniowa, kobiety bardziej roszczeniowe i wymagające = młode pokolenie mężczyzn bardziej spermiące. 

 

Masz więcej kobiet + więcej młodych mężczyzn na forum i to jest efekt (ograniczony przez podział na część męską/ żeńską). 

 

Struktury społecznej nie zmienisz. 

 

Można tylko, że pojadę klasykiem "siać, siać siać ...." i czekać czy za kolejne 5-10 lat coś wykiełkuje. 

  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mapogo napisał:

Po aferze, w której wyszło na jaw, że dwóch forumków posuwa/ło tę samą forumkę spora grupa innych forumowiczów przeniosła się do rezerwatu z nadzieją, że i na nich spadnie trochę chwały w postaci zainteresowania ze strony urzędujących tutaj forumek.

O cholibka, taka akcja mnie okinęła ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan - Nie zauważyłem tej feminizacji forum. Może dlatego, że w dupie mam Rezerwat dla Samic? Ja tu przychodzę z chłopakami pogadać, a nie czytać bzdury od samic. 

Bez urazy dla tych mądrzejszych samic.

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mac said:

Kobiety zaczynają wnosić sens i równowagę.

 

Pytanie jak to traktować. Tego forum akurat nie traktuję jako zwykłego miejsca do gadu gadu, choć i w tym uczestniczę. Ostatnio z braku czasu i wczytywania się w każdy post po prostu śmieszkuję z większości (szczególnie w tygodniu - jak wracam późno i nie mam ochoty na poważne dyskusje). Nie jestem pewien czy równowaga na tym forum to dobra rzecz (mimo że praktycznie w każdym aspekcie życia staram się takową utrzymywać). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor nie twierdzę, żeby wpuszczać kobiety do męskiej części, ani do stołu, tylko docenić za udział merytoryczny i za chęć zbudowania czegoś pozytywnego we własnej części. Tyle. Nikogo nie bronię, po prostu widzę i bardziej rozbudowane odpowiedzi i chęć wprowadzenia pozytywnych emocji. Niektóre Panie obiektywnie prowadzą dyskusję. Atakuję hipokryzję, wpędzanie w poczucie winy, kłamstwo jawne, a nie płeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spermiarzy jest więcej niż kiedyś.

Ale chcę zwrócić uwagę na to, że kobiety się rozkręciły. 

Na męskim forum nas obrażają i piszą coś o gorszych sortach itp. 

 

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Jeśli komuś przeszkadza naturalny porządek rzeczy

Moim zdaniem naturalny porządek rzeczy jest w tej chwili zaburzony bo: 

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Jedna z użytkowniczek jakiś czas temu napluła nam wszystkim tu na forum twierdząc, że znajduje się tu tylko gorszy sort mężczyzn, ponieważ nie wyszło im z kobietami.

I nie spotkała jej za to żadna kara, chyba nawet punktu ostrzeżenia nie dostała. 

 

Sama @Lalka zauważyła coś podobnego.

Zacytuje ją:

"teraz jak jakaś kobieta napisze o swoich manipulacjach to jest to hihi- hoho, kiedyś takie zachowanie było piętnowane tak długo aż ta kobieta zrozumiała, a dziś 3/4 rezerwatek do odstrzału wg mnie".

 

Napiszę teraz trochę jak dziad, że kiedyś to było ale kilka lat temu nie było tu tylu spermiarzy ani kobiety nas nie obrażały. 

Dyskusje były twarde, a teraz nawet na arenie niektórzy podpierdalają innych moderacji. 

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, somsiad napisał:

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te poza forumowe znajomości xD

Patrząc na historię forum ich liczba weszła w dwucyfrówkę już dawno temu :)

 

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

Wchodzę na chat, a tam panie świergolą w najlepsze.

To akurat nic nowego, było tak już 2-3 lata temu ;)

 

Nową jest natomiast sytuacja, gdzie sporo wątków merytorycznych powstaje w rezerwacie i to w nich toczy się główna dyskusja.

Tym jest właśnie owo "przeniesienie ciężaru", które zostało wspomniane.

Niegdyś jedyny większy ruch w Rezerwacie napędzały szukająca atencji @deomi, oraz apostołka wojującego feminizmu @Fit Daria.

Sporadycznie oczywiście pojawiał się inny popularny temat, jednakże nie na tę samą skalę, co dzisiaj.

 

@Lukas3k

Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że to Kafeteria ma ten sam silnik co BS - została na niego przeniesiona znacznie później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwatu unikam jak diabeł wody święconej, starczy mi pierd0lenia w realnym życiu po co mi jeszcze czytać o pierdołach w sieci. 

Ukłony dla @Mosze Reda jak zwykle sprawa przedstawiona merytorycznie i zdrowo rozsądkowo. 

Czasem mam też wrażenie że niektóre dziewczyny przychodzą na forum bo chcą zrobić tu rewolucje, albo chociaż ustawić, ułożyć, nawrócić niektórych samców. Staje się to ich misją na forum.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łabędź napisał:

Czasem mam też wrażenie że niektóre dziewczyny przychodzą na forum bo chcą zrobić tu rewolucje, albo chociaż ustawić, ułożyć, nawrócić niektórych samców. Staje się to ich misją na forum.

Słuszne spostrzeżenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ancalagon napisał:

@Lukas3k

Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że to Kafeteria ma ten sam silnik co BS - została na niego przeniesiona znacznie później :)

O tego nie wiedziałem ;)

 

Jak zobaczyłem komentarz pod najnowszym filmikiem @absolutarianin pod filmikiem to wszedłem z ciekawości na kafeterię :)

 

Cytat
Najlepszym przykładem dlaczego nie należy przyjaźnić się z kobietami jest to co stało się z forum Bracia Samcy - to miejsce było męską oazą jakieś 3-4 lata temu kiedy to mężczyźni tam decydowali i nie zadawano pytań Paniom - a czy dobrze wyglądam w tym czy w tamtym, a czy facet powinien to czy tamto. W obecnej chwili to jest miejsce parowania się z pompującymi swoje ego babami. Problem polega na tym, iż miejsce naprawde unikatowe zamieniło się w kolejną kafeterię... Szkoda - kiedyś - rozważania o duchowości, o tym jak realizować swoje pasje - teraz - jak zamoczyć oraz jak się przypodobać. Kiedyś pisali tam ludzie, którzy rozwijali się duchowow, życiowo - teraz masz melanż dorobkiewiczostwa i pompowania ego "mi się udało + "wielkie przemiany" bo gośc z pierdoły życiowej stał się domorosłym psychologiem i wreszcie po*uchał... Dobrze, że Marek nagrywa, fajnie się go słucha, bo w ogóle byłaby już porażka...

 

W każdym razie @Mosze Red temat do zamknięcia, sprawa rozwiązana.

 

Powolna feminizacja forum wynika z powolnego przeskakiwania samic z kafeterii na BS ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.