Skocz do zawartości

Forum podobne do Bracia Samcy


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mac napisał:

Nie rozumiem tego do końca, ponieważ występuje funkcja ignorowania i można zoptymalizować treści pod siebie praktycznie w 80-90%.

 

Co zmienia ignorowanie takiego analconda czy entej reinkarnacji archa? Ci użytkownicy wypowiadają się w większości tematów na forum określając tym samym jego 'poziom'. Choćby się chciało nie da się uniknąć takich użytkowników.

 

Porównaj ilość gównianych tematów, które wysrywa ostatnimi czasy arch z ilością wartościowych tematów w takim dziale 

https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/161-jak-wychowałem-swoją-kobietę/

(ostatni wpis w maju)

 

2 godziny temu, SławomirP napisał:

Może mi ktoś powiedzieć skąd się wziął taki exodus użytkowników z forum?

 

@wojkr

@leto

@azagoth

@still

@Tatarus

@karhu

@mirek_handlarz_ludzmi

 

 

Jest za to arch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje podobnego miejsca jak podrywaj.org gdzie było dużo praktyków, ludzi którzy działali w polu i mieli jakieś doświadczenie w podrywie. Do teoretycznych, filozoficznych rozważań najlepsze są książki, fora powinny być miejscem wymiany doświadczeń o to jest bardzo ciężko zarówno w polskim internecie jak i zagranicznym. Po covidzie w wolnym czasie będę chodził znowu do klubów, na jakieś szkoły tańca i zdobywał praktyczną wiedzę, i chyba też będę szukał wingmana, ale to gdzieś na Facebooku bardziej niż tutaj.

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.