Skocz do zawartości

Dot. tematu o feminizacji forum


charyzma

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że temat ten powinien być możliwy do omówienia dla wszystkich, nie tylko dla Starszyzny. Niestety, ale zgadzam się z wnioskami.

 

Ja zauważyłem, że wygląda to tak, że najpierw faceci byli tutaj męscy, ostrzy, bez pierdolenia się. Po czasie jednak zauważyli, że taka postawa powoduje, że zamykają się w swojej skorupie a kobiety reagują z dezaprobatą. Gdy potem zobaczyli, że niektórzy są mili, fajni i w ogóle hihi-hoho, ćwierkają radośnie z kobietami z rezerwatu... no to, jako, że nie mają zbyt mocnego męskiego kręgosłupa i jaj, nie mieli żadnych problemów aby zrobić z siebie hihi-hoho fajnego pajacyka rozmawiającego i żartującego z Paniami.

 

Niedawno był tutaj temat:

użytkownika @self-aware którego coraz rzadziej tutaj widzę.

 

Pisał on wprost, że czuje się oszukany. Zadacie więc sobie pytanie dlaczego czuje się on oszukany? Hm, może dlatego, że...został oszukany?

Bo jak nazwać sytuację, w której bracia informowali go, aby rzucił temat kobietę, zajął się sobą, kobiet nie podrywał tylko olał jak jakaś się nie stara i był męski, a potem... a potem widział świergoczących na damską modłę samców w rezerwacie, którzy to samcy podrywali kobiety na priv?

 

Nie dziwię się, że poczuł się brzydko mówiąc wyruchany i chyba powoli odchodzi z forum.

 

Forum bardzo zmieniło się w ostatnich latach. Kobiety zaczęły wprowadzać tutaj swoje rządy, na zasadzie wyznaczania kto im się podoba i jak facet ma się zachowywać, a liczne grono słabych niestety samców ochoczo przyjęła i zaczęła ćwierkać razem z nimi udając, że jest wszystko fajnie.

 

Forum powoli jest takim damsko-męskim feministycznym maglem, a nie centrum samców gotowych do boju. Ja tutaj wchodzę już tylko czytać tematy survivalowe, ekonomiczne, technologiczne, damsko-męskich już nie.

 

Niedobrze się robi, gdy widzisz rady olania kobiety przy wieloznacznej sytuacji (niekoniecznie zdrady) od faceta, co potem zalecał się tutaj do kobiet na priv. Przecież to jest jakiś żart. Romeo bawidamek udziela Ci rady o byciu silnym męskim samcem.

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ancalagon napisał:

@charyzma

Skąd u Ciebie taka znajomość historii forum, kolego? :)

Nietrudno zauważyć Ciebie na czacie ćwierkającego z kobietami na ich damską modłę. Trochę śmiesznie to wygląda, taka atrapa mężczyzny, damski pajacyk. To smutne co się tutaj wyrabia, bo wcześniej tego nie było.

 

Faceci zamiast zachowywać się jak faceci, licząc, że poruchają, udają fajnych hihi-hoho dupo-facetów na dzisiejszą feministyczną modłę.

 

Kiedyś to forum było kompletnie inne, a wiem, bo czytam je parę lat. Smutne to i @Mapogo dobrze to u siebie opisał.

W ten sposób samcy beta  nie mogąc zainteresować kobiety męskością, próbują robić za takiego przymilnego feministycznego dupo-faceta w nadziei, że kiedyś...czasem... może z raz czy dwa razy poruchają.

To gorzej niż smutne i żałosne.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, charyzma napisał:

Uważam, że temat ten powinien być możliwy do omówienia dla wszystkich, nie tylko dla Starszyzny.

Tak, dziękuje.

 

Tym samym chciałbym się odnieść do słów napisanych przez bądź co bądź wywołanego do tablicy w przedmiotowym temacie @SzatanKrieger, minowicie:

 

Kto na forum narzeka, niech sprawdzę - 400 postowi użytkownicy, oprócz brata który założył temat to daje ciekawy obraz. 

 

A nie wpadłeś na to, że niektórym po prostu szkoda strzępić ryja w tematach w Rezerwacie, a czytając co tam wypisujecie usychają jaja? I co to w ogóle ma być za wartościowanie userów rozpatrując ilość postów!? Jpdle!

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za zamknięciem rezerwatu i pożegnaniem pań :) 

Najlepsze jest to jak bracia zakładają wątki w dziale tylko dla Starszyzny a później się dziwią że tak mały ruch w nich jest jak dostęp do niego jest bardzo ograniczony. Czasami się łapie na tym że chciałbym coś napisać a tu zonk, brak uprawnień :P 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Foster napisał:

A nie wpadłeś na to, że niektórym po prostu szkoda strzępić ryja w tematach w Rezerwacie, a czytając co tam wypisujecie usychają jaja? I co to w ogóle ma być za wartościowanie userów rozpatrując ilość postów!? Jpdle!

Bo normalny facet nie odnajduje się w takim hihi-hoho dupowłażeniu z kobietkami w hihi-hoho rozmowach. Dlatego jaja nam usychają i nawet nie wiemy co powiedzieć. A taki towarzysz myśli, że w takim razie takie zachowanie jest normalne i akceptowalne. To otwarte forum, więc w sumie wolno mu tak robić, jednak myślałem, że gdzie jak gdzie, ale tutaj były jakieś zasady, jakaś męskość, autorytet zachowania.

Tymczasem w tej chwili ja już widzę tutaj zwykły damsko-męski magiel, to forum kompletnie odbiega od tego, czym było parę lat temu, piszę to szczerze, wcale nie wyolbrzymiając.

 

Ideologia się kompletnie rozmazała.

Teraz najlepiej odnajdują się tutaj "fajni" dupo-faceci ćwierkający na damską modłę jako bawidamki w rezerwacie. Naprawdę, ten i poprzedni temat to trochę takie wołanie o pomoc dla forum, taki trochę jeden z ostatnich krzyków w stronę peletonu, aby zawrócił. Od Was zależy co z tym zrobicie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na forum zmieniła się po zlotach mieszanych, powstała taka kumpelska atmosfera, staliśmy się bardziej ufni co oczywiście jest na plus, ale przerodziło się to w to, że teraz jak jakaś kobieta napisze o swoich manipulacjach to jest to hihi- hoho, kiedyś takie zachowanie było piętnowane tak długo aż ta kobieta zrozumiała, a dziś 3/4 rezerwatek do odstrzału wg mnie.

Też zwracałam nie raz im uwagę na te manipulacje i to ja byłam krytykowana.

 

@Krugerrand Możesz pokazać ten post, o którym wspomniałeś?

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem dziadem internetowym i praktycznie wszędzie widziałem te zjawisko, jest ono zrozumiałe bo faceci zawsze chcą zaruchać, taka jest ich natura, dlatego będą się podlizywać czy dawać atencje. A laski będą pisać bo lubią atencję. Zachodzi pełna synergia :)

 

Myślę, że przyszłość to małe zamknięte grupki na Facebooku gdzie masz samych graczy, którzy siebie znają. Tutaj jest bardzo wielu teoretyków, którzy są przytakiwaczami (w rezerwacie podlizują się kobietom, a na forum facetom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś tam stopniu trzeba przyznać rację - zjawisko spermiarstwa mocno się rozrasta.

 

Cytowany temat bije frustracją i żalem bo autor nie zrozumiał pewnej kwestii którą tam wyjaśniłem.

 

Zjawisko spermiarstwa się nakręca samo i jak się to sztucznie przerwie to będzie źle - rezerwatu nie zamkną bo to bez sensu i chamstwo troche.

Całkowicie oddzielić rezerwat też można ale to bez sensu wgl - wcześnie było normalnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat czytam forum, udzielam się mało, i nie pamiętam, aby kiedykolwiek szło w stronę MGTOW, zawsze red pill. Marek teraz na forum podlinkował swój sklep, gdzie prawie wszystkie książki są o kobietach i tym samym postępowaniu z nimi.

 

Natomiast "fałszywość" porad i postępująca feminizacja wynikają z pojawiania się nowych zachowań 'stadnych' przez większą ilość pań tutaj. Jeśli nie chcesz kobiet na forum to prawdopodobnie jest to sugestia do rozważenia, aczkolwiek bardziej bałabym się, że ogólnie zabraknie panów, bo naukowcom udało się stworzyć potomstwo z dwóch samic myszy. :)

 

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

Zjawisko spermiarstwa się nakręca samo i jak się to sztucznie przerwie to będzie źle

Jedyne grupki które przetrwały (i nie mówię tu o redpillpu, ale ogólnie) to takie które mają nazi moderację i nie pierdolą się w tańcu. Jak masz forum dla facetów a zaczyna się z tego robić wizaż to skończy się to jak zwykle, wartościowi użytkownicy odejdą, będzie peak popularności, ale z czasem wszystko zdechnie bo forum stanie się grupką wzajemnej adoracji.

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pknwz napisał:

Ja od kilku lat czytam forum, udzielam się mało, i nie pamiętam, aby kiedykolwiek szło w stronę MGTOW, zawsze red pill.

No ale gdzie Ty widzisz red pill teraz na tym forum? Bo ja widzę radosne feministyczne trajkoczenie facetów w rajtuzach z Paniami w rezerwacie. Przykry i żałosny widok, ile samiec zrobi żeby mieć szansę zaruchania. Nawet klęknie i wysmaruje gębę gównem, byleby tylko móc dotknąć kobiety. To jest niebywałe.

Najgorsze jednak jest to, że takie postawy są tu coraz bardziej szerzone i powoli dawny silny ostry facet jest tutaj spychany jako "niereformowalny dziadek" albo ktoś w stylu przestarzałego nienowoczesnego zgreda.

 

7 minut temu, pknwz napisał:

Natomiast "fałszywość" porad i postępująca feminizacja wynikają z pojawiania się nowych zachowań 'stadnych' przez większą ilość pań tutaj. Jeśli nie chcesz kobiet na forum to prawdopodobnie jest to sugestia do rozważenia, aczkolwiek bardziej bałabym się, że ogólnie zabraknie panów, bo naukowcom udało się stworzyć potomstwo z dwóch samic myszy. :)

 

link

No i takie kobiety jak Ty są też powodem niemęskich postaw promowanych przez @SzatanKrieger i kilku innych. Już w tym co zacytowałem pokazujesz feministyczną chęć pokazania, że nie potrzebujecie mężczyzn, jesteście silniejsze i samowystarczalne. I słaby facet znajdzie rolę wśród takich kobiet jak TY, a których tutaj jest większość, jako ich męski podnóżek, hihi-hoho dupofacet.

 

A użytkowniczki takie jak @Colemanka czy @Hatmehit zdają się być właśnie takimi kobietami które tworzą tutaj nową modę i cenią dupo-facetów frajerów, a są bardzo toksyczne i agresywne przy męskiej postawie, dlatego tak je widzę kłuje ten temat, bo jest sprzeczny z tym, co tutaj wprowadzają.

Edytowane przez charyzma
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, asasu napisał:

czyli, żeby być „prawdziwym, męskim samcem” nie powinno się rozmawiać z kobietami? 

W ogóle powinno się być gejem bo homostosunek jest bardziej męski niż hetero.

 

Tutaj raczej chodzi o zjawisko spermiarstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, charyzma napisał:

iemęskich postaw promowanych przez @SzatanKrieger i kilku innych.

Jakie mam niemęskie postawy?

Przy okazji 8 postów, zdaje się że moja działalność musi Ci być dobrze znana, kolego :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżak, jeszcze za bardzo wszystkiego nie ogarniam co się tutaj odpierdala, ale (powtórzę się) nie powinno się wpuszczać kobiet do męskiego świata. Przyznaję, że doznałem szoku jak dowiedziałem się, że są tu też kobiety. Nazwa forum trochę myląca. 

 

I naprawdę nic nie mam do przyjaźni damsko - męskich ( i tak nie istnieją) ale czemu akurat tutaj? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Jakie mam niemęskie postawy?

Tak i to bardzo.

Red pill tutaj powoli spychany jest na margines, a faceci zachowujący się i mający postawę red-pill powoli są tutaj spychani na margines niereformowalnych przestarzałych nienowoczesnych dziadków.

Kiedyś tutaj postawy redpill prezentowali @mac, @Krugerrand i kilku innych, jednak jak widać, powoli są oni gdzieś tam spychani na margines przez kobiety, jako przestarzałe dziadki, z kolei mili, fajni, hihi-hoho żartujący dupo-faceci - taka postawa jest promowana, głównie przez kobiety, a faceci nie oponują, bo liczą na zaruchanie.

Kobiety przodują w takim spychaniu na margines ich, widać to w zachowaniach @Hatmehit i @Colemanka.

Pełne agresji gdy tylko ktoś pisze to, co ja. Najlepiej żeby pisał to, co @SzatanKrieger i im podobni, czyli miły, fajny dupo-facet z niemęską postawą, o tak, tak jest fajny.

 

Natomiast przy męskiej twardej postawie Panie są bardzo agresywne i natychmiast próbują ją zgasić. Zobaczcie ile kobiet się tutaj rozjuszyło jak wściekłe byki, próbują jak najszybciej zgasić i rozdeptać ten temat jak niechciane ognisko.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie są rezerwatki ich aktywność, bo są jakie są, prowokują, trochę intrygują, postępują zgodnie ze swoim programem biologicznym. Tego nie zmienicie, bo nawet jak widzicie na forum stricte męskim, potrafią namieszać.

 

Problemem są użytkownicy, którzy tracą na wiarygodności "romansując" zbytnio w rezerwacie. Ale czy to też problem? Jak dla mnie to świetny materiał dla uświadamiania sobie jacy są ludzie - jak potrafią stosować podwójne standardy, jak dają się urabiać, mimo że deklarują co innego. Po prostu należy oddzielać ziarno od plew, wyciągać wnioski. Ale czy od razu radykalizowac forumowe założenia? Że więcej kagańca dla pań, albo pacyfikacja rezerwatu. No nie wiem..

Edytowane przez Redbad
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, asasu napisał:

czyli, żeby być „prawdziwym, męskim samcem” nie powinno się rozmawiać z kobietami? 

 

To tak jakby zrobić fight club, a później zacząć zapraszać koleżaneczki aż w końcu zrobi się z tego klub towarzyski przy herbatce :)

 

Zawsze istniały "męskie" grona gdzie przebywali sami faceci by wymieniać się doświadczeniami, tak samo mają kobiety. Tylko, że teraz wszystkie męskie "punkty" są niszczone przez spermiarzy którzy są w sumie gorsi niż jakiekolwiek feministki i powinni dostawać bana z automatu.

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, charyzma napisał:

z kolei mili, fajni, hihi-hoho żartujący dupo-faceci - taka postawa jest promowana

Daj nicki kolego, co Ci szkodzi, za chwilę i tak ban za multi xD A jestem ciekaw, bo śledzę te forum już jakiś czas, jestem spostrzegawczy, ale jakiejś większej skali tego zjawiska nie zauważyłem. Jest tutaj kilka koleżanek z kutasem hihi-hoho xD Ale to margines tego forum przecież.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.