Skocz do zawartości

Dot. tematu o feminizacji forum


charyzma

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Analconda napisał:

W ogóle powinno się być gejem bo homostosunek jest bardziej męski niż hetero.

?

 

Godzinę temu, charyzma napisał:

Niedobrze się robi, gdy widzisz rady olania kobiety przy wieloznacznej sytuacji (niekoniecznie zdrady) od faceta, co potem zalecał się tutaj do kobiet na priv. Przecież to jest jakiś żart. Romeo bawidamek udziela Ci rady o byciu silnym męskim samcem.

Albo przystojniak 9/10 o "istotności charakteru" i "dobrej gadce". ?

 

Tak jest zawsze. Jak się pojawiają kobiety, w męskim towarzystwie. Zaczyna się pokazywanie kto ma największego. Wiec można się to tego przyzwyczaić albo w*********ć.

 

Edytowane przez BumTrarara
ch na m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, charyzma napisał:

No ale gdzie Ty widzisz red pill teraz na tym forum? Bo ja widzę radosne feministyczne trajkoczenie facetów w rajtuzach z Paniami w rezerwacie. Przykry i żałosny widok, ile samiec zrobi żeby mieć szansę zaruchania. Nawet klęknie i wysmaruje gębę gównem, byleby tylko móc dotknąć kobiety. To jest niebywałe.

Najgorsze jednak jest to, że takie postawy są tu coraz bardziej szerzone i powoli dawny silny ostry facet jest tutaj spychany jako "niereformowalny dziadek" albo ktoś w stylu przestarzałego nienowoczesnego zgreda.

 

No i takie kobiety jak Ty są też powodem niemęskich postaw promowanych przez @SzatanKrieger i kilku innych. Już w tym co zacytowałem pokazujesz feministyczną chęć pokazania, że nie potrzebujecie mężczyzn, jesteście silniejsze i samowystarczalne. I słaby facet znajdzie rolę wśród takich kobiet jak TY, a których tutaj jest większość, jako ich męski podnóżek, hihi-hoho dupofacet.

 

 

Na początku był red pill, później było kilka spraw sądowych.

 

Skoro się zastanawiasz, kim jestem to odpowiem: jestem E.T., przybyłam tutaj z kosmosu, aby zostawić ślad po sobie.

 

Na serio, jako że się oceniamy, wydaje mi się, że w toksyczny sposób postrzegasz męskość. Co więcej krytyką i narzekaniem nie zmienisz struktury forum, musisz to zrobić przez dodawanie treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pknwz napisał:

 

Na początku był red pill, później było kilka spraw sądowych.

 

Na serio, jako że się oceniamy, wydaje mi się, że w toksyczny sposób postrzegasz męskość. Co więcej krytyką i narzekaniem nie zmienisz struktury forum, musisz to zrobić przez dodawanie treści.

 

Ta wypowiedź to dobra peuta w jakim kierunku zmierza te forum. Jak wszystkim to odpowiada to spoko. Ja tu tylko wpadam i tak między różnymi aktywnościami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

No ale jakie to te nie męskie postawy? :D 

Pamiętasz jak dzielnie broniłeś Fit Darii i jak zrobiłeś z siebie usłużnego jej podnóżka przekazującego jej własne zdanie na forum podczas gdy miała dłuższe L4? To tylko jeden z przykładów.

 

Czy Ty masz jaja?

 

Czekam jak sobie to tak typowo po babsku zracjonalizujesz;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BumTrarara napisał:

Tak jest zawsze. Jak się pojawiają kobiety, w męskim towarzystwie. Zaczyna się pokazywanie kto ma największego. Wiec można się to tego przyzwyczaić albo w*********ć.

 

No właśnie gdyby oni chociaż chcieli pokazać kto ma największego, to by jakoś męsko wyglądało. Tymczasem oni tańczą jako faceci w rajtuzach na babską modłę. Już wolę męską ostrą próbę przypodobania się kobiecie pokazując jaki to ja jestem kozak, niż jako facet hihi-hoho w rajtuzach, to jest jakaś kompletna żenada...

A jednak zobaczcie jak sobie Ci faceci w rajtuzach dupowłazny ćwierkają na czaciku z kobietami i gadają o dupie marynie. To jakaś porażka.

 

Zaraz nam zaczną wmawiać, że zazdrościmy. 

7 minut temu, pknwz napisał:

Na serio, jako że się oceniamy, wydaje mi się, że w toksyczny sposób postrzegasz męskość. Co więcej krytyką i narzekaniem nie zmienisz struktury forum, musisz to zrobić przez dodawanie treści.

 

Skąd wiesz, że takie tematy jak ten nic nie zmienią? Jesteś jasnowidzem?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mam nic tak bardzo do @SzatanKrieger bo mam wrażenie, że on nie udaje, on naprawdę jest trochę takim facetem gamma, jest w tym raczej szczery, więc jego bym się już tak nie czepiał.

 

Natomiast cała reszta facetów tutaj to nie są raczej faceci gamma, to ich radosne ćwierkanie na czacie o dupie marynie z kobietami to nie jest ich naturalne zachowanie, oni po prostu robią wszystko żeby zaruchać, nawet przebiorą się za pacynkę w rajtuzach.

To niesmaczne i obrzydliwie...

 

Wchodzę na forum, patrzę na czat, a tam w rozmowie ciężko odróżnić po treści kto to piszę - jakiej płci jest osobnik, bo właściwie rozmowa przypomina tę typowo babską, czyli pierdolenie o dupie marynie i o niczym. I co się okazuje? Że takie pierdolenie uskuteczniają z kobietami z rezerwatu faceci!

Żeby mieć szansę na zaruchanie zrobią wszystko, zrobią z siebie dupo-faceta w rajtuzach byleby coś skubnąć z tortu.

 

Pojawiliśmy się na tym forum gdy było inne, zakochaliśmy się w tym forum gdy było inne i za coś innego. Gdyby to forum było od początku takie jak teraz, w życiu bym tutaj dłużej nie został. Czemu dalej jestem? Z przyzwyczajenia, teraz kiedy już przyzwyczaiło moją podświadomość do siebie, ciężko z nawyku zrezygnować, jednak nie chełpcie się tak, bo nie ma czym.

 

Gdybym trafił tutaj po raz pierwszy teraz, to bym tutaj nie został nawet kilku dni, bo to co jest tutaj teraz przypomina damsko-męski magiel towarzyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, charyzma napisał:

Nietrudno zauważyć Ciebie na czacie ćwierkającego z kobietami na ich damską modłę. Trochę śmiesznie to wygląda, taka atrapa mężczyzny, damski pajacyk. To smutne co się tutaj wyrabia, bo wcześniej tego nie było.

Czy Ty naprawdę NIE MASZ PRZYJACIÓŁ, że musisz klepać taki durny temat? Nigdy nie kumplowałeś się z kobietą bez seksualnych podtekstów? Serio to takie dziwne, że ludzie różnych płci dyskutują na różne tematy, Kolego? Aż tak dziwne, że nie siedzą zamknięci w piwnicy, rozmawiając tylko z facetami, a kobiety traktując tylko i wyłącznie jako zdobycz seksualną?

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie, przecież to Archeliusz. Tak mu się dajecie podpuszczać, aż prawie samemu bym zaczął trolować bo z tego musi mieć bekę.

 

15 minut temu, charyzma napisał:

Ja nawet nie mam nic tak bardzo do @SzatanKrieger bo mam wrażenie, że on nie udaje, on naprawdę jest trochę takim facetem gamma, jest w tym raczej szczery, więc jego bym się już tak nie czepiał.

Dzięki Arch, może przeżyję no i dzięki za komplement :P 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MalVina napisał:

Czy Ty naprawdę NIE MASZ PRZYJACIÓŁ, że musisz klepać taki durny temat? Nigdy nie kumplowałeś się z kobietą bez seksualnych podtekstów? 

Że co? Kumplowanie się z kobietą? :D 

Co ja jakaś pizda jak CI Twoi faceci z rajtuzach? Jak w ogóle zdrowy mężczyzna może kumplować się z kobietą??? Co to w ogóle znaczy kumplować się z kobietą??? Co Ty pierdolisz w ogóle kobieto?

 

O czym ja mam z kobietą rozmawiać w tym kumplowaniu się? Znajdź mi kobietę z którą można napić się piwa, pogadać o sportach walki, piłce nożnej, o survivalu, ciekawych filozoficznych koncepcjach...

KURWA, POKAŻ MI TAKĄ KOBIETĘ, A SIĘ BĘDĘ KUMPLOWAŁ Z KOBIETĄ.

 

Co Ty za pierdolenie feministyczne tutaj uskuteczniasz? Tych Twoich kilku dupo-facetów w rajtuzach co się z Tobą niby "kumplują" to właśnie takie włazidupy które liczą że ZARUCHAJĄ, wdrukuj to sobie do głowy zamiast wierzyć, że się "kumplujecie", ja pierdolę...

 

Kumplowanie z kobietą, hahahahahahahahahha

 

Dopierdoliłaś do pieca.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MalVina napisał:

Czy Ty naprawdę NIE MASZ PRZYJACIÓŁ, że musisz klepać taki durny temat? Nigdy nie kumplowałeś się z kobietą bez seksualnych podtekstów? Serio to takie dziwne, że ludzie różnych płci dyskutują na różne tematy, Kolego? Aż tak dziwne, że nie siedzą zamknięci w piwnicy, rozmawiając tylko z facetami, a kobiety traktując tylko i wyłącznie jako zdobycz seksualną?

To nie jest dziwne na wizażu, ale jak masz forum które się nazywa braciasamcy i według marka te forum jest rzekomo by pomagać innym facetom w relacjach z kobietami, to tak to jest cholernie dziwne. A Ad personam jest prymitywną sztuczką merytoryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wielu spermiarzy stara się przypodobać sikorkom, nie zmienia faktu, że forum jest bardzo dobre. Wciąż są tu wartościowe treści i uzytkownicy, których warto czytać. Tyle że nie uraczysz ich w tematach okołodupnych, ale raczej w tych okołopolitycznych, społecznych, branżowych etc.

1 minutę temu, MrSadGuy napisał:

A Ad personam jest prymitywną sztuczką merytoryczną.

No, kolega już został samotnym piwniczakiem. Typowa kobieta. Jeszcze tylko brakuje rycerzyka, który by polajkował.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, charyzma napisał:

O czym ja mam z kobietą rozmawiać w tym kumplowaniu się? Znajdź mi kobietę z którą można napić się piwa, pogadać o sportach walki, piłce nożnej, o survivalu, ciekawych filozoficznych koncepcjach...

KURWA, POKAŻ MI TAKĄ KOBIETĘ, A SIĘ BĘDĘ KUMPLOWAŁ Z KOBIETĄ

Faceci maja wiele zainteresowań, niekonieczne te, które wymieniłeś, j można z nimi się fajnie przyjaźnić. Bez podtekstow. I nie, wyobraź sobie, że nie chcą "zaruchać", bo są dorośli i nie mają tak płytkiego podejścia do życia jak Twoje. A feministką nie jestem, i nigdy nie byłam, KOLEGO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MrSadGuy napisał:

To nie jest dziwne na wizażu, ale jak masz forum które się nazywa braciasamcy i według marka te forum jest rzekomo by pomagać innym facetom w relacjach z kobietami, to tak to jest cholernie dziwne. A Ad personam jest prymitywną sztuczką merytoryczną.

Dla mnie to jest masakra, jak w ogóle zdrowy mężczyzna może się kumplować z kobietą???

 

Z jaką kobietą zdrowy facet ostro pożartuje, napije się piwa, pogada o sportach walki, survivalu??? Z jaką kobietą tak pogadasz?

 

Co to w ogóle za feministyczna dupo-mowa, jakieś "kumplowanie się z kobietą"??? Czy Was popierdoliło na głowę?

 

 

To kilku tych włazidupów dupo-facetów wprowadziło swoim stulejarskim zachowaniem takie pojęcia jak "kumplowanie się z kobietą".

Jeśli nie trafisz na jakąś wyjątkowa chłopczycę, wyjątek, to żaden normalny facet się nie "kumpluje" z kobietą, bo to jakieś kuriozum i wypaczenie.

 

Kumplowanie z kobietą, jego mać, ja pierdolę.

Jaki jeszcze feministyczny dupo-termin wymyślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Boże ludzie, przecież to Archeliusz.

Odnosić się należy do wypowiedzi, nie do ludzi, którzy je publikują. Wypowiedzi archa często krytykowałem, nie raz wyśmiałem - a tę popieram, bo jest celna. I nie obchodzi mnie, co arch o mnie myśli, bo jako ludzie w miarę racjonalni, powinniśmy na bok odstawiać forumowe animozje. Takie rzeczy to do rezerwatu.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MrSadGuy napisał:

To nie jest dziwne na wizażu, ale jak masz forum które się nazywa braciasamcy i według marka te forum jest rzekomo by pomagać innym facetom w relacjach z kobietami, to tak to jest cholernie dziwne. A Ad personam jest prymitywną sztuczką merytoryczną.

Nigdzie tam nie ma AdPersonam tylko jest zadane pytanie. Bo to jego zdziwienie jest zadziwiające. A na wizażu siedzą laski, z którymi nie ma o czym rozmawiać. Próbowałam, to nie ten klimat, zawsze mi się lepiej dyskutowało z facetami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MalVina napisał:

I nie, wyobraź sobie, że nie chcą "zaruchać", bo są dorośli i nie mają tak płytkiego podejścia do życia jak Twoje.

O kurwa XD Mówisz o eunuchach? Każdemu facetowi przez głowę przeleci przelecenie swojej koleżanki, tyle. Chyba, że jest gejem, eunuchem, albo koleżanka jest ultra brzydka.

 

Miałem nadzieję, że jesteśmy na tyle dorośli, że wszystkie bajeczki o platonicznej przyjaźni damsko-męskiej odłożymy tak gdzie powinny leżeć -> na półce obok innych bajek.

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zychu napisał:

Jeszcze tylko brakuje rycerzyka, który by polajkował.

:D 

Do której wypowiedzi dać jej lajka, bo mam tylko jednego? :D 

5 minut temu, zychu napisał:

Odnosić się należy do wypowiedzi, nie do ludzi, którzy je publikują. Wypowiedzi archa często krytykowałem, nie raz wyśmiałem - a tę popieram, bo jest celna.

Ale ja nie mam nic przeciwko jeśli chcesz się z nim zgadzać. Też czasem przyznaję mu rację gdzie nie gdzie. On nie jest głupi tylko udaje bo daje mu radość naszych reakcji. Ja też się z nim czasem droczę. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MalVina napisał:

Czy Ty naprawdę NIE MASZ PRZYJACIÓŁ, że musisz klepać taki durny temat? Nigdy nie kumplowałeś się z kobietą bez seksualnych podtekstów? Serio to takie dziwne, że ludzie różnych płci dyskutują na różne tematy, Kolego? Aż tak dziwne, że nie siedzą zamknięci w piwnicy, rozmawiając tylko z facetami, a kobiety traktując tylko i wyłącznie jako zdobycz seksualną?

Czy kobiety w każdej sytuacji, łącznie z jakimiś babskimi wieczorami, muszą mieć też męskie towarzystwo? Jak plotkujecie, czy raczej dyskutujecie o babskich sprawach, to podoba się wam facet wiszący nad wami, który wszystko słyszy? Czy to źle, żeby obie płcie miały trochę przestrzeni tylko dla siebie? I najważniejsze - co złego jest w siedzeniu w piwnicy, przy doborowym towarzystwie innych facetów?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zychu napisał:

No, kolega już został samotnym piwniczakiem. Typowa kobieta. Jeszcze tylko brakuje rycerzyka, który by polajkował.

Hola, hola. Nigdzie napisalam ze on jest samotnym piniczakiem, tylko, że tak wygląda jego podejscie, jakby uważał, że faceci siedza w piwnicy i nie wypowiedzą słowa w stronę kobiety bez podtekstu. Widocznie źle to ubrałam w słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MalVina napisał:

Faceci maja wiele zainteresowań, niekonieczne te, które wymieniłeś, j można z nimi się fajnie przyjaźnić. Bez podtekstow. I nie, wyobraź sobie, że nie chcą "zaruchać", bo są dorośli i nie mają tak płytkiego podejścia do życia jak Twoje. A feministką nie jestem, i nigdy nie byłam, KOLEGO. 

To chyba Ci Twoi "faceci" w rajtuzach dupowłazy, bo żaden normalny facet się nie "kumpluje" z kobietą. Jak kobieta w ogóle może być kumplem dla mężczyzny?

O czym Ty pierdolisz kobieto? 

Teraz, MrSadGuy napisał:

O kurwa XD Mówisz o eunuchach? Każdemu facetowi przez głowę przeleci przelecenie swojej koleżanki, tyle. Chyba, że jest gejem, eunuchem, albo koleżanka jest ultra brzydka.

Dokładnie taką samą miałem reakcję jak to przeczytałem.

"Kumplowanie się z kobietą" jego mać, hahahahahahah.

 

O czym normalny mężczyzna może pogadać z kobietą? O sportach walki przy piwie, piłce nożnej, survivalu, technologii... gdzie o czymś takim z kobietą pogadasz? No gdzie?

 

Zobaczcie, macie tutaj typowo męskie tematy: survival, COVID i teorie z nim związane, sport, teorie technologiczne, filozoficzne. Większość facetów kocha takie tematy, lubi je, ekonomia, technologia, teorie. Ile widzicie wypowiedzi kobiet w takich tematach??
Nawet jak ktoś założy temat w rezerwacie tego typu, to i tak żadnych kobiet tam nie ma. Przecież kobiety mają w dupie takie tematy, nie interesują je one.

 

Jaki normalny facet może się więc "kumplować" z kobietą? To może goście i postawie dupo-faceta typu @SzatanKrieger i reszta stulejarzy która chce zaruchać tak, ale normalny mężczyzna i "kumplowanie się z kobietą"? Takie dupo-terminu feministycznego to kurwa jeszcze tutaj nie grano, hahahahahha.

 

Kumplowanie się z kobietą jego mać, hahahahaha.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.