Skocz do zawartości

Dot. tematu o feminizacji forum


charyzma

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gigi napisał:

To piszcie na priv do właściciela forum o zlikwidowanie rezerwatu. Jeśli się nie zgodzi to może niech rezerwat zostanie usunięty tymczasowo, na cały grudzień i sprawdzicie czy to zmiana na lepsze.

Przecież ja nie jestem za tym, żeby zamknąć rezerwat. Po prostu nie podoba mi się, że forum zmienia postawę męską z męskiej i mocnej jaka była parę lat temu, na dzisiejszą, czyli postawę pizdusia dupo-faceta "hihi-hoho" żartującego z kobietkami i gadającego o dupie marynie na czacie jak @Libertyn @HodowcaKrokodyli czy @Ancalagon. Niech sobie gadają, ale powinni być marginesem, a powoli marginesem jesteśmy my, wywodzący się ze starej gwardii prawdziwych samców i mężczyzn. Promuje się postawę męskiej dziwki która skacze przed kobietą i gada z nią o dupie marynie jako normalność i jeszcze wmawia się nam, że to my zazdrościmy. To jest totalne dno dna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się wtrącę Panowie na temat pasji posiadanych przez kobiety. Ja sama uważam, że mam za mało pasji choć robię dużo. A ciagle mało. 
 

Otaczam się osobami, kobietami które robią o wiele wiele więcej. 
 

W szczególności jedna, wątpię by każdy by za nią nadążył. Dziewczyna ma rodziców himalaistów. Od dziecka jeździ wspina się po najwyższych górach po świecie. Zwiedziła pół świata. Jeździ po krajach takich jak Japonia, Indie, Nowa Zelandia. Jeździ na desce - obowiązek - najlepiej Alpy. Ciagle gdzieś. Nie umie usiedzieć w miejscu. Sport ma we krwi. Boks, męskie sporty, dla niej to zabawa. Ciagle próbuje nowych rzeczy. I zmieniła faceta bo... za nią nie wyrabiał. 
 

Także uważajcie, bo czasami to czego chcemy może nas przerosnąć. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał:

Nikt. Ja regularnie żałuję że nie mam rysu socjopatycznego

No właśnie. 

 

Mężczyźni, którzy mają wiele koleżanek sami posiadają wiele cech kobiecych. 

 

W większości są nieszczęśliwi sami z sobą a kobiety ich wykorzystują bo robią za ich osobistych bawidamkow, dostarczają rozrywki. 

 

Ehhhh ta nowomoda pozbyła mężczyzn drapieżnosci. 

 

Życzę Ci @Libertyn z całego serca, żebyś sięgnął do głębi swojej męskiej natury. 

 

Dobranoc 

 

 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lalkaa napisał:

W szczególności jedna, wątpię by każdy by za nią nadążył. Dziewczyna ma rodziców himalaistów. Od dziecka jeździ wspina się po najwyższych górach po świecie. Zwiedziła pół świata. Jeździ po krajach takich jak Japonia, Indie, Nowa Zelandia. Jeździ na desce - obowiązek - najlepiej Alpy. Ciagle gdzieś. Nie umie usiedzieć w miejscu. Sport ma we krwi. Boks, męskie sporty, dla niej to zabawa. Ciagle próbuje nowych rzeczy. I zmieniła faceta bo... za nią nie wyrabiał. 

To jest objaw hiperekstrawertyzmu. Ja szczerze mówiąc nie lubię takich ludzi i sam taką osobą nie jestem. I wolę takich ludzi unikać bo z doświadczenia widzę, że ich życie to chaos i bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, charyzma napisał:

Ale ja go nie obrażam, nazywam rzeczy po imieniu. Wyrzekł się honoru i godności i robi za babskiego bawidamka.

 

To wypisz wymaluj @Libertyn @HodowcaKrokodyli @Ancalagon i kilku innych użytkowników którzy wyrzekli się jaj i bycia mężczyzną.

 

Twierdzą oni, że im zazdrościmy. To tak jakby facet dotknął kobiety w zamian za wysmarowanie sobie twarzy gównem, a potem wskazywał na nas palcem triumfującą, że my nie dotknęliśmy i dlatego mu zazdrościmy. Postawa cymbała i antymęskiej pizdy.

Powiedział człowiek z napisanymi 26 postami, typowy arch.

Niedojrzały chłopczyk z kompleksem mniejszości, który wyżywa się na innych w internecie, sieje zamęt i w ten sposób próbuje budować swoje poczucie własnej wartości, którego nie ma.

Gardzę takimi ludźmi. To Ty się wyrzekłeś honoru i godności, bo nie buduje się ich kosztem innych ludzi. 

Edytowane przez melody
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

Może dlatego nie masz kobiety?

Kobiety to też ludzie, normalnie się z nami gada i heheszkuje, spróbuj, oswoisz się i moze nawet polubisz  ?

A skąd Ty wiesz, że nie mam kobiety?

 

Normalny facet nie lubi pierdolenia o dupie marynie jakie lubią kobiety, właściwie to 95% mężczyzn nie lubi. Robią to, bo liczą na zaruchanie, dlatego upodlają to forum, dlatego napisałem ten temat, chcę zakończyć plugawienie tego forum takimi żałosnymi dupo-facetami co skaczą z Wami w rajtuzkach i "heheszkują" gadając o głupotach. Przynoszą wstyd gatunkowi męskiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym gada @charyzma vel @arch

 

Obrabia dupy użytkownikom. 

Masturbuje się mentalnie, rozpisując się nad wspaniałością PHP, wynajmu kawalerek. Komentuje walki bokserskie sprzed wielu lat. Albo znowu piszę pseudoporadniki bycia rentierem za X lat. Albo spuszcza się nad wizją seks androidów. 

Czasem ma po trzy konta dziennie

 

Jakimś cudem notorycznie robi to w rezerwacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MrSadGuy napisał:

To jest objaw hiperekstrawertyzmu. Ja szczerze mówiąc nie lubię takich ludzi i sam taką osobą nie jestem. I wolę takich ludzi unikać bo z doświadczenia widzę, że ich życie to chaos i bałagan.


Tak czasami tak. Masz racje.
 

Tu się baaaardzo dużo dzieje. Ale jeśli mamy wyważone pasje (choć ja tak jak mówiłam chciałbym pare rzeczy spróbować, z umiarem ale spróbować) to jest w porządku. 
Ważne by jakoś mieć umiar i wyważenie na to co robimy. Skupiać się na tym co nam sprawia radość i ewentualnie spróbować czegoś nowego jeśli zawsze chcieliśmy a nie mieliśmy okazji czy możliwości ?
 

Umiar i harmonia to taki klucz. Jak mam jedno rezygnuje z drugiego. Czasami to się naturalnie dzieje przez prace czy obowiązki. Ale zawsze jakieś pasje warto mieć nawet te nie sportowe. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, charyzma said:

Ogarnę, jednak normalny facet nie próbuje zdobyć tego takim kosztem, robiąc jak Ty za babskiego bawidamka, psiapsiółkę. Normalny facet jest sobą, ma jaja.

 

Ale On jest sobą hello? Z plot gdzieś tu przeczytałam, że podobnież do jakiejś Rezerwatki rzucił hasłem ‘zeszmać mnie’ (prawda to?). Kurde dawno nie przeczytałam na łamach forum czegoś tak podniecającego chyba że strony kobiet, to owszem. Niestety nie jestem w jego typie ?a Gość musi być dobry w te klocki ?

 

Arch twoje niepowodzenia z kobietami wynikają zwyczajnie z tego że żadnej nie podniecasz. Mógłbyś się od @Libertyn wiele nauczyć gdybyś był uważny i nastawiony na skuteczność. A tak jestes ignorantem bez dupy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, melody napisał:

Powiedział człowiek z napisanymi 26 postami, typowy arch.

Niedojrzały chłopczyk z kompleksem mniejszości, który wyżywa się na innych w internecie, sieje zamęt i w ten sposób próbuje budować swoje poczucie własnej wartości, którego nie ma.

Gardzę takimi ludźmi. To Ty się wyrzekłeś honoru i godności, bo nie buduje się ich kosztem innych ludzi. 

Posłuchaj mnie uważnie, dziewczynko.

 

Twoja pogarda mnie nie interesuje, nie masz nic mądrego do napisania, czytałem Twoje posty, prezentujesz logiczne i intelektualne dno, dlatego nie życzę sobie nawet zwracania się do mnie, w jakiejkolwiek formie, w absolutnie żadnym temacie i pod żadnym pretekstem.

 

Gdybym ten temat wyssał sobie z palca, to nie byłby tak popularny. Jest popularny dlatego, bo napisałem jak jest i wszyscy to wiedzą i mają ból dupy.

1 minutę temu, Colemanka napisał:

 

Ale On jest sobą hello? Z plot gdzieś tu przeczytałam, że podobnież do jakiejś Rezerwatki rzucił hasłem ‘zeszmać mnie’ (prawda to?). Kurde dawno nie przeczytałam na łamach forum czegoś tak podniecającego chyba że strony kobiet, to owszem. Niestety nie jestem w jego typie

No właśnie o tym mówię, m.in., o tym "zeszmać mnie". Karykatura mężczyzny. Przynosi wstyd gatunkowi męskiemu. Jest przykładem upodlenia mężczyzn, pedało-dupo-faceta w rajtuzkach skaczącego na sznurku dla takich znudzonych starych ropuch jak Ty. Rzygam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Colemanka napisał:

Ale On jest sobą hello? Z plot gdzieś tu przeczytałam, że podobnież do jakiejś Rezerwatki rzucił hasłem ‘zeszmać mnie’ (prawda to?).

Tak. Do @ViolentDesires w formie żartu. Ale zostało to wyrwane z kontekstu. No nic. Chyba trzeba mieć kij w dupie i myśleć binarnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał w kwestii czy powinno się zamknąć rezerwat czy nie (bo tak szczerze mam to w dupie).

Jednak pragnę zauważyć, że po stworzeniu wątku na "męskiej" częsci forum został stworzony odpowiedni temat w rezerwacie (tak, wiem że przez Archa).

Przebijający liczbą postów ponad dwukrotnie na tą chwilę część w męskim. Nie chcę być uszczypliwy, ale zgodzę się z braćmi, że de facto... rezerwat przestał spełniać swoje założenie. Serio, aż mi się przypomina końcowa scena z RE2 Apocalypse jak nie udało się opanować pandemii w Racoon City i żywe trupy wydostały się na zewnątrz (taka śmieszkowa aluzja, kobitki nie bierzcie aż tego do serca :P).

Powiedzmy to sobie wprost. To już nie jest forum BRACI SAMCÓW, a BRACI I SAMIC. Beka jak ktoś myśli inaczej. Osobiście mam na to wywalone, ponieważ mam znacznie ciekawsze rzeczy do przeżywania (jak chociażby dbanie, abym miał co jeść, dbanie o posiadanie poduszki finansową czy chociażby aby na studiach dobrze mi szło).

@SzatanKrieger A kto Cię podeprze w potrzebie? Obroni przed innymi? Nikt. A już na pewno nie kobiety. Weź zacznij w końcu być tym skur******. Ktoś wzywał Cię na pomoc do obrony? Nie? No właśnie. A i tak przybiegłeś na pomoc. Nie będę robił w porównaniu do innych braci jakichś ataków, że niby chodzi o "przypodobanie się w celach seksualnych rezerwatkom". Ale pomyśl. Nikt nie szanuje, dobrych wrażliwych chłopaków  (a szczególnie kobiety). Gdy już zostaniesz wykorzystany jako tampon emocjonalny, a te osoby staną się choć przez jedną chwilę "energetycznie" silniejsze od Ciebie zgniotą Cię jak robaka. Wszyscy. Absolutnie wszyscy.

Kurwa, nawet nie wiem po co Ci to tłumaczyłem. I tak to do Ciebie nie dotrze. Vaas może to Ci lepiej wytłumaczy, bo ja już nie mogę:

 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.