Skocz do zawartości

Co pochować przed ukochaną drugą połową


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co kojarzę, to Ty ostatnio się zarzekałeś, że Ci się partnerka znudziła i że najchętniej to byś z nią zerwał. Zobacz, nadarzyła Ci się okazja, los stworzył Ci ku temu idealną sposobność, a Ty się emocjonalnie miotasz jakby Ci jednak zależało na niej. ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prod1gybmx napisał:

Z tego co kojarzę, to Ty ostatnio się zarzekałeś, że Ci się partnerka znudziła i że najchętniej to byś z nią zerwał. Zobacz, nadarzyła Ci się okazja, los stworzył Ci ku temu idealną sposobność, a Ty się emocjonalnie miotasz jakby Ci jednak zależało na niej. ;) 

Musi mi jeszcze w 1 rzeczy pomóc,  nauczyć cos na komputerze :) na spokojnie,  wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianoob to już któryś Twój temat, który czytam, ale chyba pierwszy w którym się wypowiadam - zobacz sobie, co pisałeś w poprzednich tematach i zastanów się czego chcesz.

Aktualnie wygląda to tak, jakbyś nie był przekonany do końca, czy chcesz z nią być, czy jednak nie. 

 

Zobacz ten fragment:

W dniu 9.11.2020 o 20:45, Adrianoob napisał:

Musi mi jeszcze w 1 rzeczy pomóc,  nauczyć cos na komputerze :) na spokojnie,  wszystko w swoim czasie.

Tutaj wygląda na to, jakbyś to Ty w 100% kontrolował sytuację, ale niestety się obawiam, że to Twoja kobieta wszystko kontroluje. Obym się mylił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 20:48, Siłacz napisał:

@Adrianoob to już któryś Twój temat, który czytam, ale chyba pierwszy w którym się wypowiadam - zobacz sobie, co pisałeś w poprzednich tematach i zastanów się czego chcesz.

Aktualnie wygląda to tak, jakbyś nie był przekonany do końca, czy chcesz z nią być, czy jednak nie. 

 

Zobacz ten fragment:

Tutaj wygląda na to, jakbyś to Ty w 100% kontrolował sytuację, ale niestety się obawiam, że to Twoja kobieta wszystko kontroluje. Obym się mylił. 

Nie no myślę że to ja kontroluję wszystko.  Mieszkamy u mnie bez ślubu ( o którym coraz częściej niestety słyszę) , dzieci nie mamy oraz ślubu też nie więc co ona może kontrolować?  Zameldowana jest z 800km stąd więc widzisz niby wszystko ok, nie mam zagrożenia jako takiego.  Chce to niech idzie, chce to może zostać jeszcze, nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/8/2020 at 10:25 PM, Adrianoob said:

est 50 % szans ze mieszkam pod jednym dachem z oszustką, dziwką :) wiec wole sie zabezpieczyc. Szukam dowodów na razie 

Znaczy się, czy dobrze rozumiem, że na początku otworzyłeś wszystkie sejfy na oścież jeszcze nie wiedząc z kim masz do czynienia?

 

Cóż.

Dzisiaj przede wszystkim zabezpieczyć papiery, zniszczony oryginał to wydarzenie nieodwracalne.

Nawet jeśli odtworzysz dokument to będzie już tylko kopia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.