Skocz do zawartości

Dowiadujesz się o zdradzie i decydujesz


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Analconda napisał:

Gdybym musiał mieć dziecko to wolałbym by zrobił je prawdziwy facet a nie ja.

 

Ale nie miałbym problemu by pożyczyć kobiete np koledze który nie rucha czy żeby chodziła się porządnie wyżyć u chada.

Ważne by mi też dawała i kto inny ją będzie brał to mi wisi.

Miszcz, Ty to masz jednak złote serce ;) Tak mi się skojarzyło:

https://jbzd.com.pl/obr/1608089/przegryw-na-pelnej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NoName napisał:

Widzisz tutaj też trochę źle robisz moim zdaniem. Jak będziesz ją traktował przedmiotowo i chłodno to ona faktycznie może zacząć szukać lepszej gałęzi i być może w końcu będziesz miał swój "dowód",mimo że to nie będzie miało związku z ziomkiem od kebaba, czaisz? Zapomnij o tamtej sytuacji i traktuj ją tak jak samo jak przed tym. 

Tylko ze ja nie umiem już traktować jej tak samo. Nie jest już w moich oczach tą niewinną dziewczyną  którą  była  3 lata temu... nie dam rady nad tym przejść do porządku dziennego.  Czuję smutek i ukłucie .

41 minut temu, Rocco napisał:


Na pewno tylko grali w scrabble w tym hotelowym pokoju, hahaha ;)

 

No tylko że ja nie wiem czy ona tam była w tym hotelu właśnie to jest najgorsze... gdybym wiedział na 100% to kop natychmiastowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, thyr napisał:

Moglo nic sie nie wydarzyc .Laska zobaczyla ze z niego miekka faja ( co potwierdza swoim zachowaniem )  i go zlala cieplym moczem.Inna sprawa jest ze ja tam ciagnelo na dupczenie i tu jest problem naszego braciszka.

Tylko ja nie wiem czy tam była  a jebana mi się nigdy przenigdy nie przyzna taka prawda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Logest napisał:

Skoro nie masz co do niej pewności, męczy cię to i jak już ktoś zdążył zauważyć - zastanawiasz się czy ją zostawić, to może warto byłoby się z tym typem zdzwonić/spotkać i posłuchać co ma do powiedzenia?

A to jakiś gościu z Niemiec ja go nie znam ona go tylko zna... może  jednak miała dużo kebaba do przełknięcia tamtego wieczoru :) kto ją wie.

 

Ehh trzeba wykrywacz kłamstw skombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adrianoob napisał:

A to jakiś gościu z Niemiec ja go nie znam ona go tylko zna... może  jednak miała dużo kebaba do przełknięcia tamtego wieczoru :) kto ją wie.

 

Ehh trzeba wykrywacz kłamstw skombinować :)

Moja ex tez romansowala ze spermiarzem z niemiec .Mam jej cala korespondencje na pamiatke , sama pikanteria versja hard.Tez sie migala do momentu jak dostala w twarz dowodami. Okazalo sie wtedy ze to moja wina bo ja pchnalem w jego spermiarskie ramiona .Z baba nie wygrasz ?.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adrianoob napisał:

Kurde jakoś to muszę rozegrać

"ANGIELSKIE WYJŚCIE"!!!

 

....tylko i wyłącznie.

 

Skoro polazła sobie na kebsa i się nie przypicowała, znakiem tego SPRAWDZAŁA co w ORBITACH PISZCZY.

TU brak dywagacji co mamy chce/myśli/zamierza.

 

Skąd on ma twój numer?

 

W skrócie(wielkim) można by to analizować i tegesować na przyczyny i rozwiązania lecz nie warto.

 

Oszczędzając tobie WYSIŁKU, zacznij się oglądać za inną.

Po czym zrób przeskok. Z dnia na dzień. Bez pitolenia.

 

22 minuty temu, Adrianoob napisał:

Ehh trzeba wykrywacz kłamstw skombinować

Nic nie KOMBINUj!!!

ZACIERAJ ślady, że wiesz.

I udawaj zdziwionego jak cie poinformuje o zerwaniu.

JEDYNE CO MOŻESZ zrobić, to wtedy pomoc się jej spakować i zanieść rzeczy do taksówki.

;)

.....kiedyś zrozumiesz czemu tak.

Bieli tytanowej stanowcze nie.

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz dowodów, tylko się zadręczasz.

 

Z jednej strony, to jest żółta kartka - wychodzi z kolegą z Niemiec, akurat wtedy, kiedy Cię nie ma, tylko na kebsa. No i o tym nie mówi.

 

Z drugiej strony - na pewno jest to pewna nielojalność, ale czy zdrada to nie wiesz.

Nie wiesz, czy do czegoś doszło, nie wiesz, czy miała ochotę, żeby doszło, czy może faktycznie tylko kolega.

 

Tu już są wyższe rozgrywki emocjonalne.

1. Możesz ją zaskoczyć - "bejbe, jak to nic, to pokaż mi jego konto społecznościowe, napiszemy coś do niego miłego".

No i patrzysz jak reaguje. Jak bardzo nerwowo i jest na nie - to śmierdzi.

Jak tak, to piszesz coś w rodzaju "ej co tam u ciebie, fajnie było ostatnio się zobaczyc, na tym kebabie" - sprawdzasz legende laski.

 

Jak wg. niej koleś to "świr" i zerwała kontakt, to przecież nic nie szkodzi - w odpowiedniej chwili po udawaniu że jesteś nią, napiszesz 'czesć tu Adrianoob, facet x, mozesz mi napisac o co chodzi z tym swirowaniem a potem przestan pisac do mojej kobiety"

 

Kobieta zaangażowana, która mało ma na sumieniu, zgodzi się na to spokojnie.

Możesz ją uspokoić, że po tym będzie dobrze i zejdziesz z tematu i będziecie jak dwa misie-pysie.

Tylko najpierw zrobisz taki test.

 

2. Jak masz za małe cochones, to możesz się bawić w : "- gdzie byłeś cały wieczóe ?? - a poszedłem z koleżanką na kebaba"

Ale to trochę pierdolenie kotka za pomocą młotka. Może pęknie jak będziesz to powtarzać, a przy tym nabierzesz SMV. A może nie i cię znienawidzi.

 

Serio, jak sprawa Cię zżera, to polecam konkretne przyciśnięcie i albo punkt 1 na luzie, albo męczenie na zdartą płytę.

 

Ja swoją dawno dawno ex maglowałem kiedyś przez 2 godziny, żeby się przyznała. Mimo, że miałem kilku świadków, co mi napisali wszystko na maila i znałem detale, to jednak mózg kobiecy tak bardzo wypiera prawdę, że sama wierzy w swoją niewinność.

 

Ale to było dawno, byłem bardziej podobny do Ciebie i miałem mniej wyjebane. Wydawało mi się, że jak się przyzna to stanie się jakaś sprawiedliwość i będę miał satysfakcję.

Miałem, ale była mizerna.

 

Ale jeśli nie zaznasz spokoju bez tego, to ciśnij.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, thyr napisał:

Moja ex tez romansowala ze spermiarzem z niemiec .Mam jej cala korespondencje na pamiatke , sama pikanteria versja hard.Tez sie migala do momentu jak dostala w twarz dowodami. Okazalo sie wtedy ze to moja wina bo ja pchnalem w jego spermiarskie ramiona .Z baba nie wygrasz ?.

Właśnie wiem o tym że z baba nie wygram... najgorsze jest to że te 2 wersje są tak odmienne od siebie.

 

On twierdzi że było grubo między nimi ( ale nie ma dowodów na to, mam wierzyć na słowo bo te screeny to takie pisanie jak 15 latkowie ).

 

Ona natomiast twierdzi że to chory psychicznie świr coś sobie wkręcił i nic tam nie było jedynie mu miasto pokazała i jak moge jej nie wierzyć ( też mam wierzyć na słowo i obraza że wierzę jakiemuś świrowi a nie dziewczynie którą niby kocham ).

 

To strasznie ryje banie, komu wierzyć kurde..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, thyr napisał:

Moja ex tez romansowala ze spermiarzem z niemiec .Mam jej cala korespondencje na pamiatke , sama pikanteria versja hard.Tez sie migala do momentu jak dostala w twarz dowodami. Okazalo sie wtedy ze to moja wina bo ja pchnalem w jego spermiarskie ramiona .Z baba nie wygrasz ?.

A co oni mieli romans? W sensie seks był między nimi czy tylko pikantne pisanie ale do spotkania na seks nie doszło nigdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Adrianoob napisał:

A co oni mieli romans? W sensie seks był między nimi czy tylko pikantne pisanie ale do spotkania na seks nie doszło nigdy?

Czesc lasek jest tak tepa ( lub zdesperowana ) ze po kilku dniach pisania i nagrywania sie na komunikator gotowe sa zostawic wszystko i pedzic za granice testowac spermiarza i jego bajery .Choc przyznam szczerze kity jej niezle pociskal , moglby nawet i zawstdzic samego greya w ars amandi ( przynajmniej w pisowni ).Czy ja bzykal nie wiem i w sumie jak dostala kopa niewiele mnie to pozniej obchodzilo  .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrianoob napisał:

Ona natomiast twierdzi że to chory psychicznie świr coś sobie wkręcił i nic tam nie było jedynie mu miasto pokazała i jak moge jej nie wierzyć ( też mam wierzyć na słowo i obraza że wierzę jakiemuś świrowi a nie dziewczynie którą niby kocham ).

 

No to - koniecznie z zaskoczenia - żądasz pokazania zawartości telefonu i komunikatorów.

 

Jeśli jest kochającą dziewczyną , to nie ma nic do ukrycia i chętnie pozwoli przejrzeć jej smsy, wiadomości na komunikatorach, maile.

Nastaw się, że to potrwa dzień spokojnie.

 

Tylko żebyś nie stracił całkiem czujności, gdy nic nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrianoob napisał:

To strasznie ryje banie, komu wierzyć kurde..

Ja bym wierzył Twojej pannie bardziej. Pomyśl czy jakby mu dała raz to by się na tym skończyło? Laska najpierw musi coś poczuć, żeby popuścić szpary jakiemuś fagasowi. A jak już do tego dojdzie to wkręca sobie związek, miłość i takie tam bzdety i na jednym razie się nie kończy. Mówię oczywiście o normalnych kobitach, a nie o jakichś zaburzonych. A zakładam, że z Twoją wszystko ok po tym co piszesz. Nie znalazłeś żadnych dowodów przez 15 miesięcy. Nawet telefon Ci dała do sprawdzenia bez problemu. Typ się w niej zabujał, liczył na coś więcej, a tu lipa i teraz Ci miesza w głowie. Tak to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, sargon napisał:

 

No to - koniecznie z zaskoczenia - żądasz pokazania zawartości telefonu i komunikatorów.

 

Jeśli jest kochającą dziewczyną , to nie ma nic do ukrycia i chętnie pozwoli przejrzeć jej smsy, wiadomości na komunikatorach, maile.

Nastaw się, że to potrwa dzień spokojnie.

 

Tylko żebyś nie stracił całkiem czujności, gdy nic nie znajdziesz.

No właśnie mówi mi nawet dziś rano że jak chcę to nie ma problemu, żebym sobie poczytał u niej w telefonie wszystko, że bez problemu. Kurde nie wiem już może serio on chce nas skłócić i wymyśla te historie, bo ma nadzieję że rozejdziemy się i wtedy on będzie mógł być z nią.... nie wiem już może serio to nie dziw....a

22 minuty temu, NoName napisał:

Ja bym wierzył Twojej pannie bardziej. Pomyśl czy jakby mu dała raz to by się na tym skończyło? Laska najpierw musi coś poczuć, żeby popuścić szpary jakiemuś fagasowi. A jak już do tego dojdzie to wkręca sobie związek, miłość i takie tam bzdety i na jednym razie się nie kończy. Mówię oczywiście o normalnych kobitach, a nie o jakichś zaburzonych. A zakładam, że z Twoją wszystko ok po tym co piszesz. Nie znalazłeś żadnych dowodów przez 15 miesięcy. Nawet telefon Ci dała do sprawdzenia bez problemu. Typ się w niej zabujał, liczył na coś więcej, a tu lipa i teraz Ci miesza w głowie. Tak to widzę. 

Też  biorę pod uwagę  to że mógł sie w niej zakochać a ona nic nie chciała i się mści teraz i wysyła do mnie te historie swoje jak niby to grubo było.

 

Może serio jej uwierzę bo gdyby miał dowody jakieś serio że było grubo to by od nich zaczął a nie jakieś bzdety wysyłał mi w screenach typu że warto iść nad Morskie Oko gdy jest się w górach itp... Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, trop napisał:

@Adrianoob

I teraz najwazniejsze-

ZDRADA EMOCJONALNA JEST PO STOKROĆ GORSZA NIŻ ZDRADA FIZYCZNA.


Żona nakrywa męża na licznych zdradach.
- Kochanie, ale ja je tylko rucham, a Ciebie kocham - tłumaczy się mąż
- To je kochaj! A mnie ruchaj! - odpowiada żona

Tyle w temacie!

Nie ma czegoś takiego jak zdrada emocjonalna - no dobra może jak lubisz Metallicę i słuchasz simp metal jak Iron Maiden (czyli piosenki o cyckach i mieczach dla kolesi z brzuszkiem)
Jest zdrada przed siusiakowa i po siusiakowa.

36650ae3fb22d089fd6d60cbfaacc2de.jpg

 

Zaufanie to podstawa związku ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania z serii „ budzisz się rano z chujem w dupie. Co robisz?”. Każdy z nas ma inny uklad nerwowy i inaczej zareaguje. Co do Twojej gwiazdy- poszła na kebab z innym mężczyzna i teraz to jest gdybanie to nigdy się nie dowiesz co się stało. Być może kandydat nie wypadł okazałe i nie doszło do zmiany partnera. Generalnie jeśli przezywasz takie rzeczy i Ciebie to męczy to zapewne prędzej czy później będzie dochodziło do regularnych awantur. Statystycznie to wszystko jebnie bo jebnąć musi. Wtedy gdy jej to pierwszy raz wyglądałeś i ją zaskoczyłeś  mogłeś wyczytać z jej oczu jej reakcje- teraz już będzie przygotowana na odstawienie szopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adrianoob napisał:

No właśnie mówi mi nawet dziś rano że jak chcę to nie ma problemu, żebym sobie poczytał u niej w telefonie wszystko, że bez problemu.

 

Jak to wyszło od niej to już zaspałeś.

To się robi na gorąco, z zaskoczenia i konsekwentnie.

Teraz to nawet jak było to już pokasowane i poblokowane.

 

Oczywiście nie zaszkodzi sprawdzić.

Tylko pewnie nic nie znajdziesz, a dostaniesz atak obliczony na wywołanie poczucia winy.

I ona ma ramę, a Ty zero ramy.

 

Zapędziłeś się w róg z własnej cipowatości.

 

Jak chcesz iść dalej w to sprawdzanie, to musisz iść w postawę murzyńskiego pimpa.

Sprawdzasz ten telefon i komunikatory i emaile, bo taki będziesz miał zwyczaj do kobiety, która złamała raz zaufanie.

 

Tylko nie możesz tego robić z postawy sfrustrowanej, negatywnej, obrażonego dziecka itp.

Wyluzowany, przypakowany, pewny siebie murzyński pimp ze swagiem. Kontrolujesz - ale z wyluzowanej miłości.

Z uśmiechem, na luzie i pewnością siebie.

Jesteś spokojny i nie tracisz panowania nad emocjami. Tak to może przejdzie.

 

Szczerze mówiąc nie wiem, czy dasz radę, po tym co tu piszesz. Roztrząsasz to spotkanie, zamiast załatwić to od razu do końca.

Jak nic nie zrobisz, to się będziesz co jakiś czas budził z frustracją i niewiedzą i kręcił w kółko jak gówno w przerębli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianoob

A Twoja kobieta ma jakieś szczególe znaki na ciele, ukryte tatuaże? Podpytaj tego faceta, takie rzeczy się pamięta, łącznie z kształtem piersi (inaczej wyglądają nago, inaczej w staniku), wielkością i kolorem sutków, a na dole ile kobiet tyle kombinacji ;)

 

Jeśli zacznie kręcić, zmyślać, jego relacja nie będzie pokrywała się z faktami to zywczajnie chce Wam namieszać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Imiennik napisał:

@Adrianoob

A Twoja kobieta ma jakieś szczególe znaki na ciele, ukryte tatuaże? Podpytaj tego faceta, takie rzeczy się pamięta, łącznie z kształtem piersi (inaczej wyglądają nago, inaczej w staniku), wielkością i kolorem sutków, a na dole ile kobiet tyle kombinacji ;)

 

Jeśli zacznie kręcić, zmyślać, jego relacja nie będzie pokrywała się z faktami to zywczajnie chce Wam namieszać.

Dokładnie ... rzuć sukę na glebę i zrób jej nalot SWAT. A potem lampka w oczy i niech suka wali szpagat jak koronny. Sztywniutko. PDW. Kto ma wiedzieć ten wie. Szacunek dobrych ludzi dla brata od brata. PEACE yo!!! 
200.gif

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.