Skocz do zawartości

Portale randkowe w dobie epidemii - jak obecnie wygląda sytuacja?


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Red exPUA napisał:

Być wolnym i nie ruchać w czasach wirusa to trzeba albo być martwym, albo zdecydować się, że zajmujesz się czym innym. Na rynek matrymonialny w tym roku trafiły dziesiątki tysięcy jak nie setki tysięcy super laseczek :D

Ciekawe gdzie, kiedy i skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, partner napisał:

Przecież nasi zwycięzcy randkowania nie wspomnieli jakie to kobiety. Już raz wyszło, że większość z nich spotyka się ze starszymi od siebie 30-parolatkami czy prawie 40-tkami, no jasne, takie sukcesy to i ja mogę mieć. Jeszcze się z babcią moją umówcie i odtrąbcie sukces randkowania na forum. 

Ok, ale co Cię boli to kto kogo rucha? Czy Ty przez to jesteś jakiś biedniejszy? 

1 minutę temu, jankowalski1727 napisał:

Ciekawe gdzie, kiedy i skąd.

Najpierw zaczynamy od "kogo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, partner napisał:

Mnie boli? To ja zacząłem ten temat i to chwalenie się na forum internetowym, czy Ty i kilku z Was?

Najpierw zaczynasz się przechwalać, a potem ze mnie robisz frustrata bo Ci w to pierdolenie nie wierzę? No kurwa, mistrz hipokryzji :D

To są Twoje własne emocje. Ochłoń. Słowa nie kamienie. To co napisałem takiego przechuja nie powinno nawet ruszyć.  Żyj sobie tak jak Ci pasuje. Dopóki Twoja wolność nie ogranicza mojej to sobie rób co chcesz. Szkoda, że z takim zapałem nie podchodzisz do poznawania kobiet to byś dawno już miał kogoś. Co ja mówię...fanki byś miał!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Red exPUA napisał:

ok, ale czemu boli Cię to co napisałem, czy ja tam napisałem Twój nick?

Nie boli mnie to co napisałeś tylko irytują mnie internetowe kozaki. Jesteś tu od niedawna, a nie da się niezauważyć, że w niemal każdym poście próbujesz przycwaniakować. Choć gdybym Cię znał z rl i faktycznie byłbyś takim kozakiem na jakiego tutaj się kreujesz to miałbym do Ciebie szacun. Na necie mam awersje do takich userów i tyle. 

 

5 minut temu, partner napisał:

Przecież nasi zwycięzcy randkowania nie wspomnieli jakie to kobiety. Już raz wyszło, że większość z nich spotyka się ze starszymi od siebie 30-parolatkami czy prawie 40-tkami, no jasne, takie sukcesy to i ja mogę mieć. Jeszcze się z babcią moją umówcie i odtrąbcie sukces randkowania na forum. 

Dokładnie kolego. Nie jest sztuką umawiać się i ruchać samotne matki 30 czy 40+. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NoName napisał:

Nie boli mnie to co napisałeś tylko irytują mnie internetowe kozaki.

Nie uważam się za kozaka, ale dziękuję. Miło, że czujesz się ode mnie gorszy, więc musisz na siłę pokazać mi, że jesteś "lepszy"

Cytat

Jesteś tu od niedawna,

Misiu... na forum jestem zarejestrowany od niedawna i w sumie teraz rozumiem czemu tak długo  z tym zwlekałem (z obawy przed energią takich ludzi jak Ty)...a  działalności @Marek Kotoński jestem świadom od ponad 10 lat. Zwlekałem z rejestracją. Gdy czytam co piszesz i jaki żal wylewasz, choć mój byt nie przeszkadza Tobie w niczym i problem kreujesz sobie sam, swoimi własnymi interpretacjami tekstu. Bo Ty sobie uroiłeś, że ja jestem cwaniakiem, to musisz mi coś napisać, żeby pokazać, że wcale nie czujesz się zagrożeniem, bo podświadomie wiesz, że jestem tym kim ty chciałbyś być, a z jakiegoś powodu nie chcesz, wypierasz to.

Założę się, że kiedy ja ruchałem panienki to Ty jeszcze szukałeś tornistra pod klasą.

Cytat

a nie da się niezauważyć, że w niemal każdym poście próbujesz przycwaniakować. Choć gdybym Cię znał z rl i faktycznie byłbyś takim kozakiem na jakiego tutaj się kreujesz to miałbym do Ciebie szacun.

To ty sobie zrobiłeś mój obraz jako kozaka, a ja po prostu piszę co myślę, jak żyję, co wiem, pomagam jak potrafię.

Cytat

Na necie mam awersje do takich userów i tyle. 

To Twój problem emocjonalny.

Stań z boku. Napisał coś jakiś typ na forum, a Ty się gotujesz. Co z tego masz? Chcesz się denerwować to proszę bardzo.
Wyraziłem swoje zdanie. Nie wspomniałem o Tobie, a Ty się sprułeś jak gówniara po pijaku. Współczuję Ci tego bólu , który czujesz każdego dnia. Byłem tam. Da się z tego wyjść. PEACE!

 

Edytowane przez Red exPUA
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Red exPUA napisał:

Upraszam sobie. Czuję się lekko zafrapowany pańską insynuacją. Uprzejmie proszę opuścić ten wątek prędziutko. 

Wydaje mi się, że nie jesteś odpowiednią osobą, żeby wydawać mi jakiekolwiek polecenia, ale z miłą chęcią dodam Cię na pewną listę zwaną przeze mnie uroczo - niewidką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę poza tematem, ale mnie trochę "znajomych z widzenia" Pań dodało w ostatnich tygodniach na FB, wszystkie zaproszenia oczywiście odrzuciłem. Nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałem wcześniej. Z milfem listonoszką lekki flirt i też pojawiła mi się na FB po kilku dniach w polecanych do znajomych. Zakładam, że musiała śledzić mój profil, bo ja jej nie wyszukiwałem, a nawet nie mamy wspólnych znajomych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Z milfem listonoszką lekki flirt i też pojawiła mi się na FB po kilku dniach w polecanych do znajomych. Zakładam, że musiała śledzić mój profil, bo ja jej nie wyszukiwałem, a nawet nie mamy wspólnych znajomych.

 

Możecie mnie poprawić ale tak to chyba nie działa. Te polecane to są na chybił trafił. Sam miałem kilka niezłych panien w propozycjach a nawet nie wchodziłem na ich profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yrl nie mam pojęcia, jak to działa, ale jakby FB wiedział, z kim rozmawiałem. Odebrałem przesyłkę, siadam do kompa, a tam polecenie tej listonoszki praktycznie na momencie, po kilku godzinach powiedzmy. Czy to jest przypadek? Trudno uwierzyć.

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

Może trochę poza tematem, ale mnie trochę "znajomych z widzenia" Pań dodało w ostatnich tygodniach na FB, wszystkie zaproszenia oczywiście odrzuciłem. Nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałem wcześniej. Z milfem listonoszką lekki flirt i też pojawiła mi się na FB po kilku dniach w polecanych do znajomych. Zakładam, że musiała śledzić mój profil, bo ja jej nie wyszukiwałem, a nawet nie mamy wspólnych znajomych.

Właśnie. Gdy nie mamy wspólnych znajomych i nagle w propozycjach widze dana osobę, jest spora szansa ze wchodziła na mój profil. Zgadasz się z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bullitt napisał:

Właśnie. Gdy nie mamy wspólnych znajomych i nagle w propozycjach widze dana osobę, jest spora szansa ze wchodziła na mój profil. Zgadasz się z tym?

Miałem tylko jeden taki przypadek, ale jest bardzo "oczywisty", więc na razie zostawiam pod obserwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mac napisał:

Zakładam, że musiała śledzić mój profil, bo ja jej nie wyszukiwałem, a nawet nie mamy wspólnych znajomych.

Nie chwal się, miałbyś darmowe ruchańsko.

Tzn nic nie ma za darmo, zapewne: alimenty, choroby, szantaż, patola itp...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam

 Na tindera . Chociaz raz jest tak ze jest miesiąc cisza a raz jest tak jak Np w miniony weekend dwa zaliczenia w sobotę . Jednej podałem do buzi bo spotkaliśmy się na połowie trasy i nie bylo

gdzie bzykać. . A druga zaprosiła mnie do domu na powrocie od tej pierwszej i ją przeleciałem . Ahhh ale co z tego jak to takie puste dymanie a ja szukam true love ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

 

 

Pisałem, że nie chcę rad co do zasadności bycia na portalu randkowym, tylko informację od innych odnośnie tego jak wygląda temat obecnie.

 

 

W identycznym wątku sprzed kilku dni wkleiłem post gościa z reddita. Masz tam wszystko rozpisane na statystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia jest gorzej niż było. Kiedyś miałem więcej matchy, dziewczyny były bardziej reponsywne. Ostatnio 4 matche, 3 mi nie odpisały i mnie usunęły, po czasie czwarta przestała odpisywać. Miałem jeszcze jedna co była lewaczka do niej pisze że podział na lewicę i prawicę jest niejasny w Polsce, to mnie usunęła.

 

Czy mnie to dziwi? Tinder ewidentnie gra przeciwko facetom coraz bardziej, a laski są tam hipergamiczne jak zwykle

 

Z doświadczenia wiem jak się zachowuje dziewczyna która na mnie leci a jak normalnie. Jak na ciebie nie leci to nawet nie ma sensu pisać z taką laska bo stracisz tylko czas

Edytowane przez MrSadGuy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bullitt napisał:

Mam więcej takich sytuacji, że zero wspólnych znajomych i nagle ktoś mi się wyświetla jako propozycję, zupełnie nie wiadomo skąd. 

 

Po twojej książce adresowej albo książce twoich znajomych. Facebook tworzy też ciastko którym cię śledzi nawet jak nie masz konta i tworzy pseudoanonimowe konto. Pewnie geolokalizacja. Tu magii nie ma. Jest tylko bezczelna inwigilacja

Plus Facebook i firmy z nim powiązane używają machine learningu do tworzenia korelacji między użytkownikami na podstawie ich zachowania.  Tu też nie ma magii, są tworzone modele zachowań i jeśli istnieje wysokie prawdopodobieństwo korelacji między twoją aktywnością a określoną grupą to jesteś do niej dopasowany. Ludzie w tej grupie będą ci się wyświetlać jako propozycje znajomych

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.