Skocz do zawartości

ENTJ a pandemia


deleteduser111

Rekomendowane odpowiedzi

ENTJ, jak Wy żyjecie w trakcie pandemii? ;)

 

Chciałam zawsze poszerzyć swoje grono znajomych o ten typ, ale brzmi to obecnie niemożliwie.

ENTJ raczej siedzą po nocach w pracy, ewentualnie chodzą po pracy do baru czy na siłownię, a teraz wszystko pozamykane.

Jak żyć, panie premierze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, diotyma## napisał:

Chciałam zawsze poszerzyć swoje grono znajomych o ten typ, ale brzmi to obecnie niemożliwie.

ENTJ raczej siedzą po nocach w pracy, ewentualnie chodzą po pracy do baru czy na siłownię, a teraz wszystko pozamykane.

Siedzę po nocach ucząc się lub przygotowując do korepetycji. W nocy też ćwiczę w domu, a później ewentualnie idę się przejść lub spotkać z kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje życie w trakcie pandemii to jeden wielki dramat. 

Nie mam jak sobie podnieść ciśnienia bez kontaktu z mniej ogarniętymi ludźmi, a jestem strasznym niskociśnieniowcem, ledwo do 90 dobijam, więc czuję się kiepsko.

Aż spać nie mogę po nocach, tak mi tego brakuje.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie radzę zajebiście śpię długo i chodzę spać późno jeszcze nas nie zamknęli więc mogę trenować z kumplami na basenie i dokładam siłkę w domu. Jeszcze się uczę a zajęcia przez neta to opcja dla leniwych więc nic nie trzeba robić i mam czas na to co lubię oglądam ciekawe filmy staram się uczyć języka czytam książki dokładam jeszcze spacery po lesie wieczorem spotykam się z znajomymi jakiś meczyk można zawsze obejrzeć w towarzystwie i żyć nie umierać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 18:59, diotyma## napisał:

ENTJ, jak Wy żyjecie w trakcie pandemii? ;)

Pracuję, mam dość częste zmiany, coś tam ugrywam na tinderze, narazie żadną się nie spotkałem. 
A tak poza tym to dość ciężki okres dla mnie, jestem typem który w weekend leci na klub, bar, pub albo inne zatłoczone miejsce i poznaje ludzi, bawi się, tańczy.

Czasami przez to wracają mi lęki, ale to tylko epizody. 


W sumie to jak wracam do domu to zajmuje się pierdołami, oglądam obecnie  Władcę pierścieni, gram w lola, jeśli jest weekend i akurat mam wolne to piję alkohol w rozsądnych ilościach i szukam sobie zajęcia, znajomi czasem robią jakieś małe imprezki ale obecnie nudzę się z nimi jak cholera, chyba trochę już mnie przytłaczają tym byciem aspołecznymi i lekko dziwnymi. 
Próbuję znaleźć jakąś bratnią duszę na tinderze bo gdzie indziej szukać, wiadomo spotkać się obejrzeć serial, pojechać na jakieś jedzenie spacerek itd. 
Jak akurat mam w miarę warunki to zajmuję się pisaniem tekstów i nagrywaniem, spotykam się z jednym kolegą na nagrywki i freestyle. 

4 razy w tygodniu siłownia tez zajmuje dużo czasu, planujemy z tatą założyć sobie worek bokserski w przybudówce i coś się tam spocić dodatkowo. 

 

Jakby nie praca i siłownia to bym oszalał naprawdę, mam nadzieje tylko że nie będzie całkowitego lockdownu. 
 

Panowie trzymajcie się tam i opowiadajcie co u was. :) 

W dniu 12.11.2020 o 01:27, melody napisał:

a jestem strasznym niskociśnieniowcem

To samo mam, jedyne co mnie ratuje to kawa/energetyki, jak nie wypije dziennej dawki kofeiny to czuje się jak zwłoki. 
Normalne ciśnienie mam zazwyczaj 100/50 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diotyma## doczekałaś się.

 

Prywatnie plandemi nie odczuwam. Zajęć jak zawsze pełno, dużo na powietrzu. 

 

Służbowo jest masakra, zero nowych inwestycji, bieżąca obsługa o 60% w dół, wszyscy kiszą kasę. Są problemy z płatnościami. Musiałem 3 osoby zwolnić, reszta w trybie na przetrwanie. Mój rynek ma dużą inercję, rozmowy o projekcie dziś, to realizacja za pół roku do roku. Aktualnie nikt nie chce rozmawiać. Jak skończą się rzeczy bieżące, a nowych na horyzoncie nie będzie, to będzie słabo. 

 

Na rwanie dupeniek nie mam ani ochoty, ani czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.