Skocz do zawartości

Tablica magnetyczna/szklana/panel magnetyczny do pracy/notatek/rysunków


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

czy ktoś z was kupował do domu/biura sporej wielkości tablicę magnetyczną do robienia notatek + zamieszczania różnych rzeczy na niej? 

Jakaś konkretna firma warta polecenia? Na co zwracać uwagę? Chodzi mi o sporą powierzchnię , 1,5 -2 m szerokości do nawet max 3 wysokości. 

Mogą być dwie osobne, no problemo.

 

Powierzchnia koniecznie musi być ścieralna w 100%, żeby nie zostawały smugi i jakieś stare przebijające zapiski. No i musi być na maxa estetycznie, bez ramki koniecznie.

Cena nie jest najważniejszym kryterium, ale bez jakichś  totalnych szaleństw, max 2000 zł. 

 

Bardzo podobają mi się wizualnie białe tablice szklane, tylko boję się, że są strasznie ciężkie i nie wiem jak z ich stabilnością na ścianie, czy to szkło na 100% nie pęknie,

czy nie zrobi komuś krzywdy itd.

 

Czytałam też o panelach suchościeralnych, które nie są ze szkła - wydają się idealną opcją, są lekkie i duże za sensowne pieniądze, ale jak jest z ich estetyką "na żywo"?

Wszelkie porady aprisziejted. 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.