Skocz do zawartości

Pytanie do "prawilnych" Braci co się tak podniecali przy okazji Strajku kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Stałem z boku dyskusji która na wielu podstronach przewinęła się na temat demonstracji Stajku Kobiet. Odezwałem się tylko raz (rozbawiony stwierdzeniem że znak pioruna to jest "prawie" jak znak "SS").

Wtedy rozbawiło mnie podejście niektórych Braci, którzy chcieli bić, bronić pokazywać jak to powinno się odbywać. Gdy pojawił się spray na świątyni były niemalże relacje jak z zamieszek BLM w USA.  

 

Teraz zaś widzę jak się "bawi" prawilna młodzież. No po prostu pokazaliście chłopaki że te stereotypy o licu myślą nieskażonym nie biorą się znikąd. Rozkradać Empik? Podpalić pracownie niewinnych ludzi. ?

Ciekawy jestem czy ktoś z tych braci którzy tak się podniecali marszami kobiet, potrafi teraz się wypowiedzieć za "swoją" opcję. Uderzyć w klatę i przyznać że "zjeb***my po całości".

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz, kto tak pisał. Temat SS omówiony jako błędne oznaczenie strajku, jako takiego, wciskanie wrogom argumentu. Ty równoważysz forum z narodowcami, ciebie pojebało? Chyba za dużo TVP się "kolega" naoglądał.

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

przecież to Ci sami pod przebraniem, robiący zadymę żeby media podlapaly i zwalili wszystko na uczestników którzy faktycznie wiedzieli po co tam poszli, bynajmniej nie rozjebac sklep.

 

Pytanie tylko dlaczego na marszach kobiet było spokojnie? Da się? Ja wychodzę z założenia, że jak się jedna strona (polityczna) podnieca jak to drudzy odwalają maniane, to warto samemu pokazać że się jest bez winy. Tak to wychodzi co najwyżej żenada. 

 

12 minut temu, mac napisał:

Temat SS omówiony jako błędne oznaczenie strajku

 

Odniosłem się do twierdzenia, że piorun w oznaczeniu akcji na FB jest podobny do runy SS (sam o tym pisałeś i jak zauwazyłeś po obrazku z porównaniem który zrobiłem - nie jest nawet lekko podobny)

 

13 minut temu, mac napisał:

Co ty bredzisz, kto tak pisał.

 

Wątek o strajkach kobiet na 42 podstrony, Nie wiem jak przykleić cytowanie pomiędzy wątkami -więc będę podawał autorów i podstronę:

 

"Wiecie ile tam osób idzie? Kto tam idzie? Te najbardziej agresywne osoby, to na bank etatowe feministki, więc po nich się można tego spodziewać. Wystarczy kilkanaście takich krzykaczek, żeby zrobić show dla tv"

-anonim84 (podstrona 1)

 

"to już nawet nie o myślenie chodzi? nienawiść i agresja, czyli burza złych, niszczących świadomość emocji, przesłoniła im rzeczywistość,"

- Eleanor (podstrona1)

 

"W ciul pokojowe te protesty, jak pozwoli się rozkręcić tym protestom to ludzie zaczną robić demolkę jak BLM w Stanach. "

- Hubertius (podstrona1)

 

 

Zobacz, że to tylko pierwsza podstrona (nie chce mi się teraz przeszukiwać wszystkich 42 podstron). Chodziło mi właśni o takie "perełki" jak to laski (niby) robią zadymę, gdzie tak na prawdę druga strona pokazała jak się na prawdę robi zadymę :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Pytanie tylko dlaczego na marszach kobiet było spokojnie?

Ty chyba teraz sobie żartujesz.

 

Nie przeszkadza Ci, że jacyś debile smarują sprejem cudzą własność (nie tylko kościoły), ale rzucanie racami przez skrajnie odmienną frakcję już tak. 

 

Tutaj masz przykład postępowej tolerancji. Co prawda to jeszcze przed strajkiem "kobiet", ale to ludzie wyznający te same wartości.

 

 

A tu milicyjny prowokator, ciekawe czemu gdy feministki strajkowały, policja nie reagowała.

 

 

10 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

"W ciul pokojowe te protesty, jak pozwoli się rozkręcić tym protestom to ludzie zaczną robić demolkę jak BLM w Stanach. "

- Hubertius (podstrona1)

Czyli Ty się z tym nie zgadzasz? Nie zauważyłeś, że protestujący, nawet jeśli na początku wyszli na ulice spontanicznie, zaraz zostali 'przejęci' przez brzydkie baby ze strajku kobiet?

 

Tym bardziej, jako mężczyzna powinieneś być przeciwko tej feministycznej organizacji, bo jest skrajnie mizoandryczna.

 

 

13 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Zobacz, że to tylko pierwsza podstrona (nie chce mi się teraz przeszukiwać wszystkich 42 podstron). Chodziło mi właśni o takie "perełki" jak to laski (niby) robią zadymę, gdzie tak na prawdę druga strona pokazała jak się na prawdę robi zadymę ?

Uwzględniając doświadczenia z poprzednich lat, gdy na marszach niepodległości dochodziło do prowokacji zaplanowanych przez rząd i służby (atak na ambasadę Rosji) i ściągnięcie bojówek Antify do robienia zadymy, to trzeba brać pod rozwagę argument, że i wczoraj było podobnie. Później zwalono wszystko na narodowców.

 

Oczywiście ich nie bronię, bo i wśród nich pewnie byli tacy ludzie.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Pytanie tylko dlaczego na marszach kobiet było spokojnie?

A było?

 

BTW... Jest nagranie z dnia wczorajszego, jak na stacji Stadion awanturnicy prowokują zamieszki, po czym gdy nagle rusza na nich kordon funkcjonariuszy oni na znak podnoszą pały i przechodzą do tyłu po czym pałowani przez policję są inni ludzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cst9191 napisał:

Nie przeszkadza Ci, że jacyś debile smarują sprejem cudzą własność (nie tylko kościoły), ale rzucanie racami przez skrajnie odmienną frakcję już tak. 

 

Wkurza mnie gdy dowolna strona niszczy mienie innych ludzi (i zazwyczaj uchodzi jej to płazem). Niezależnie czy to Strajk Kobiet, czy prawicowcy. To co mi przeszkadza najbardziej to hipokryzja (w obu obozach).

a propos "smarowania sprejem":

demot.jpg

 

 

9 minut temu, cst9191 napisał:

Tutaj masz przykład postępowej tolerancji.

 

Co do takich zachowań - jak dla mnie niedopuszczalne (niezależnie czy to skrajnie lewa czy skrajnie prawa strona).

11 minut temu, cst9191 napisał:

A tu milicyjny prowokator,

 

prowokator -czy policjant po cywilnemu? Bo to dwie różne rzeczy. Czy marsze kobiet atakowały mienie i podpalały domy?

12 minut temu, cst9191 napisał:

Czyli Ty się z tym nie zgadzasz? Nie zauważyłeś, że protestujący, nawet jeśli na początku wyszli na ulice spontanicznie, zaraz zostali 'przejęci' przez brzydkie baby ze strajku kobiet?

 

Ja nie o tym kto kogo przejął. Chodzi mi o hipokryzję. Jeśli widzimy zadrę w oku bliźniego, a za chwilę nie dostrzegamy belki we własnym.

Co by nie mówić pochody kobiet były dużo bardziej spokojne. Nie można wszystkiego zwalać na policję, prowokatorów itp. Po prostu cześć chłopaków ze środowisk pseudokibiców ma krótki "lont" i łatwo się pobudzają do dowolnej agresji.

 

14 minut temu, cst9191 napisał:

Tym bardziej, jako mężczyzna powinieneś być przeciwko tej feministycznej organizacji, bo jest skrajnie mizoandryczna.

 

Jak już pisałem, ja się temu przyglądam z boku (niejako siedząc okrakiem na barykadzie).

 

18 minut temu, cst9191 napisał:

Uwzględniając doświadczenia z poprzednich lat, gdy na marszach niepodległości dochodziło do prowokacji zaplanowanych przez rząd i służby (atak na ambasadę Rosji) i ściągnięcie bojówek Antify do robienia zadymy, to trzeba brać pod rozwagę argument, że i wczoraj było podobnie. Później zwalono wszystko na narodowców.

 

Chłopaki po prostu lubią bójki, zadymy itp. Nie trudno ich sprowokować. Zobacz że na marszu kobiet jakoś nikt nic nie spalił a ludu było dużo więcej.

Co do Antify - dla mnie takie samo zachowanie jak pseudokibice. Jedyna różnica że w Antifie więcej suchoklatesów w rurkach i narwanych lasek a u pseudokibiców więcej karków.

 

 

20 minut temu, Tacritan napisał:

A było?

coś spłonęło? tłum walczył z policją? leciały race?

9 minut temu, cst9191 napisał:

Jednym słowem milicja - i mam wrażenie że wsparta oddziałami pacyfikacyjnymi z innego kraju.

 

...ale co, że jak biją "prawilnych" to milicja, jakby tłukli kobiety to by zasłużyli na nazwę Policja?

 

Jak dla mnie reguła jest jedna - zachowujesz się jak dzicz, dostosowujemy metody do poziomu który zrozumiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Czy marsze kobiet atakowały mienie i podpalały domy?

Byłem na MN wielokrotnie, z żoną i synami... Akurat nie wczoraj.

Nigdy nie widziałem żadnej awantury między uczestnikami.

Jeżeli są jakiekolwiek zadymy, to tylko z Policją.

Mnie też nikt nigdy nie nie atakował, żadni kibole, narodowcy, ONR-owcy, łysi, metale czy depesze...

Funkcjonariusze prowokują burdy - tak uważam. Prowokują nie tylko na spędach, ale i w innych okolicznościach.

Przychodzą nawet do mnie do firmy żądając prewencyjnie dostępu do kamer, niektórzy to mają tupet i mówią wprost, żebym w razie potrzeby lepiej współpracował.

Żenada. Czuję pogardę wobec tej formacji.

 

Off.

Kiedyś wychodziłem z żoną i dzieckiem w wózku ze Starego Miasta na Konwiktorską, bo tam mieliśmy zaparkowany wóz. W tym momencie kończył się mecz a na ulicę wyległo towarzystwo stadionowe lejąc się po mordach i awanturując... W pewnym momencie ktoś nas zauważył i padł okrzyk "wypierdalamy na drugą stronę ulicy bo tu rodzina z dzieckiem idzie" i przenieśli zadymę na drugą stronę...

Nie jestem sympatykiem tego środowiska ale daleko mi do osądu, że to oni prowokują burdy z policją.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Tacritan said:

Jest nagranie z dnia wczorajszego, jak na stacji Stadion awanturnicy prowokują zamieszki, po czym gdy nagle rusza na nich kordon funkcjonariuszy oni na znak podnoszą pały i przechodzą do tyłu po czym pałowani przez policję są inni ludzie

 

Uprasza się o skorzystanie z narzedzia dodawania odnośników vel linków - Jest taki przycisk z łancuszkiem albo CTRL+V.

 

--

 

55 minutes ago, Zdzichu_Wawa said:

Wkurza mnie gdy dowolna strona niszczy mienie innych ludzi (i zazwyczaj uchodzi jej to płazem). Niezależnie czy to Strajk Kobiet, czy prawicowcy

 

Znaczy kto jest prawicowy?

 

Nie szafuj pojęciami, których nie rozumiesz.

 

 

 

1 hour ago, Zdzichu_Wawa said:

Wątek o strajkach kobiet na 42 podstrony

 

Watek o strajkach był w dziale dla kobiet, o kobietach z ich kobiecego punktu widzenia. Ja tam za bardzo nie widziałem politycznych aspektów tej akcji choć to one, powinny być uwypuklone bo to była akcja polityczna, doskonale zorganizowana i finansowana. Tylko głupie Julki nie brały pieniędzy na tych marszach.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewali.

 

Jak był strajk kobiet to policja z boku. Teraz część osób puścili, a w pewnym momencie wstrzymali wpuszczanie. A rzeczniczka Trzaskoskiego to nielegalne zgromadzenie, o jojoj bo nielegalne zgromadzenie i nie mamy narzędzi. żeby przeciwdziałać. Jaj w piątek strajk kobiet ogłaszał, że w środę spacer to dla Trzaskoskiego to było spontaniczne zgromadzenie i dar się, "jesteśmy z wami", wolne dla kobiet - oczywiście, że tak.

 

Prawda jest taka, że narodowcy zawłaszczyli święto. Może się komuś nie podobać ich narracja, tylko że 10 lat temu nikomu nie chciało się organizować marszu. Teraz przyjść i na gotowe to wszystkie siły się zmówią.

 

Do tego dochodzi fakt, że Konfederacja jest jedyną siłą zdolną coś naprawdę zmienić. Jedyna która mówi, zmniejszyć podatki i budżet. Bo oni wszyscy by chcieli zwiększać i mogą poczekać na swoje miejsce przy korycie. PiS może się nienawidzić z PO, ale w jednym sztama, koryto musi zostać. I zawsze dla dobra społeczeństwa je opodatkują a potem wybudują ludziom tęczę/kościół/będą walczyć o prawa zwierząt/z globalnym ociepleniem itp. Kościoły zamiast butów, stadiony zamiast masła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wrotycz napisał:

Znaczy kto jest prawicowy?

 

Nie szafuj pojęciami, których nie rozumiesz.

 

Przyjęło się że PIS jest partią prawicową mimo że program gospodarczy mają lewicowy (wsparcie socjalne).

Tak samo w większości krajów Europy partie  Chadeckie są postrzegane jako prawicowe, lub contro-prawicowe.

 

Jeśli uważasz że źle używam pojęcia "prawicowcy" w odniesieniu do Marszu Niepodległości, to możesz mi wyjaśnić na czym polega mój błąd (skoro wiesz lepiej -w znaczeniu Ty to rozumiesz).

Czy organizator Marszu Niepodległości (Stowarzyszenia Marsz Niepodległości) wg Ciebie to nie jest organizacja o prawicowym światopoglądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Odniosłem się do twierdzenia, że piorun w oznaczeniu akcji na FB jest podobny do runy SS (sam o tym pisałeś i jak zauwazyłeś po obrazku z porównaniem który zrobiłem - nie jest nawet lekko podobny

Ty nie zrozumiałeś słowa z tamtego tematu, co chyba z 4-5 razy wyjaśniałem. Nie chce mi się z betonem dyskutować. To nie było zagadnienie podstawowe człowieku, idź przeczytaj jeszcze raz moje posty, może zrozumiesz, o co mi tam chodziło. Wyciągasz z kontekstu, właśnie podobnie, jak to robi TVP, PiS i wszystkie media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piter_1982 napisał:

A czego się spodziewali.

 

Skoro to święto Niepodległości -to ja bym się spodziewał flag, a nie bejsboli. Sądząc po efektach walki z Policją (35 policjantów rannych) to chłopaki przyjechali odpowiednio "przygotowani")

3 minuty temu, Piter_1982 napisał:

Jak był strajk kobiet to policja z boku.

 

Jak się nie zachowuje jak bydło, to nie ma powodu do wkraczania oddziałów. Tak trudno to zrozumieć?

Ja uważam że niezależnie kto robi burde w mieście (górnicy, rolnicy, ekolodzy etc) to odpowiedź policji powinna być stanowcza.

Burde w rozumieniu niszczenia mienia, a nie pokojowej demonstracji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Czy organizator Marszu Niepodległości (Stowarzyszenia Marsz Niepodległości) wg Ciebie to nie jest organizacja o prawicowym światopoglądzie?

To raczej światopogląd "konserwatywny". Ale taka też jest lewica. To raczej lewica konserwatywna spiera się z lewicą postępową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Ty nie zrozumiałeś słowa z tamtego tematu, co chyba z 4-5 razy wyjaśniałem. Nie chce mi się z betonem dyskutować. To nie było zagadnienie podstawowe człowieku, idź przeczytaj jeszcze raz moje posty, może zrozumiesz, o co mi tam chodziło. Wyciągasz z kontekstu, właśnie podobnie, jak to robi TVP, PiS i wszystkie media.

 

@mac Napisałeś post gdzie w TEMACIE ! posta wpisałeś: "Runa sig na FB u kobiet walczących"

 

Pokazałem Ci na zdjęciu* że to nie jest żadna runa sig. Odniosłem się tylko do tego (dezinformacja siana przez PIS ustami jego marszałka sejmu a potem przez TVP).

Pominąłem całą część dyskusji co oznacza że ktoś ze znajomych sobie wkleił znaczek na FB. To mi lata że tak powiem. Tutaj także wspomniałem o tym żeby pokazać iż nie uczestniczyłem w tamtym wątku (dyskusji). Jestem zupełnie z boku. Jak pisałem -powtórzę, przeszkadza mi jedynie hipokryzja (po obu stronach).

 

* chodzi mi o tą grafikę:

zestawienie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_Wawa, a ja napisałem, że strajk kobiet to źle zrobił, bo wykorzystał symbol, który można pod to podpuścić, właśnie pod runę i to media zrobiły. Ale tego już nie doczytałeś, co? Manipulujesz, jak ścierwo telewizyjne. W ogóle mi nie chodziło o "podobieństwo", tylko o to, że to "podobieństwo", które zostanie wykorzystane przeciwko strajkującym, co się dokładnie stało i pociąga nawet debilne konsekwencje w tym temacie. Ręce mi opadają. Tak bardzo potwierdzasz ten styl działania, że za głowę się łapię. Idź doczytaj moje komentarze z tamtego wątku kolejne, może coś dotrze. A jak nie to nie odpowiadaj, mój ostatni post do ciebie.

 

Było trzeba dalej stać z boku, a nie pierdolić głupoty i polaryzować, ale lubisz to, co? Wiesz, jak wygląda cywilizowana dyskusja? Przedstawiasz temat, a nie tworzysz scenariusz, w którym każda odpowiedź to potencjalna obrona użytkownika. Mogłeś neutralnie poprowadzić zagadnienie, opisać własne zdanie sensownie, z jakimś porównaniem i wtedy można się odnieść. A ty, jak tępy dziennikarzyna skaczesz po nagłówkach, bez zrozumienia całości i wnioskujesz, tworząc schemat ataku i obrony, a nie dyskusję. Lecisz zresztą na ignora, mam dość takich typów.

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strajk kobiet lepszy, jak antifa tłukła ludzi batonami po głowie? 

 

Dla mnie jedno i drugie to tępa hołota. Robią tylko burdel i zamieszanie, nic z tego dobrego nie wynika. Bagiety pewnie się przechwalają kto ilu zagazował, spałował, zestrzelił gumową kulą. 

 

A te race i petardy są de best, jedyne zagrożenie to pożarowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Wątek o strajkach kobiet na 42 podstrony

 Jeżeli masz na myśli poniższy temat to się grubo mylisz:

 

 

Z tego co pamiętam temat nie był o strajku kobiet tylko o tym jak bardzo męskie problemy nie są obecne w debacie publicznej w przeciwieństwie do kobiecych. Także zdaje się nie zrozumiałeś przesłania. Wystarczy, że prawo zmieni się na niekorzyść kobiet i od razu wielka burza, wychodzenie na ulicę, blokowanie miast. Chyba tematu nie zrozumiałeś. To, że było tam pierdyliard innych pobocznych tematów i wątków to normalne jeśli temat tak kontrowersyjny zakłada się w Rezerwacie.

 

Jeszcze kwestia bydła: hasła pt. "jebać PiS" lub "wypierdalać" rozumiem są kulturalne i nie rzucane przez bydło? Nawoływania członkiń marszów kobiet do zabijania mężczyzn w najgorszym razie również? I jak je szanować jak same się nie szanują?

 

Zdjęcie

 

Taka prawda:

 

Zdjęcie

Zdjęcie

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.