Skocz do zawartości

Pytanie do "prawilnych" Braci co się tak podniecali przy okazji Strajku kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

41 minutes ago, Zdzichu_Wawa said:

Przyjęło się że PIS jest partią prawicową mimo że program gospodarczy mają lewicowy (wsparcie socjalne).

 

Nie przyjęło się tylko oni tak twierdzą choć są partia lewicową jak sam zauważyłeś. Kreują się na płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm . Może słowo patriotyzm jest tu kluczem. Kluczem, który stworzył Stalin, który wykreował obraz faszyzmu jako ruchu prawicowego. To był jego największy sukces propagandowy na arenie międzynarodowej. Dziś wciąż "się" ten mit utrzymuje - jak ktoś widzi narodowy, to znaczy prawicowy. Znaczy sam sie nie utrzymuje - wszystkie postępowe media grzmią zawsze, że narowdowy = prawicowy, i narowdowy = faszystowski, a skoro tak to prawicowy = faszystowski. Guzik prawda.

 

41 minutes ago, Zdzichu_Wawa said:

Jeśli uważasz że źle używam pojęcia "prawicowcy" w odniesieniu do Marszu Niepodległości, to możesz mi wyjaśnić na czym polega mój błąd (skoro wiesz lepiej -w znaczeniu Ty to rozumiesz).

 

Jw.

 

 

41 minutes ago, Zdzichu_Wawa said:

Czy organizator Marszu Niepodległości (Stowarzyszenia Marsz Niepodległości) wg Ciebie to nie jest organizacja o prawicowym światopoglądzie?

 

Jest narodowcem, nie znam jesgo poglądów gospodarczych a to jest kryterium podziału.

 

 

(nagranie sprzed obecnej kadencji sejmu kiedy to rzeczywiście nie było w sejmie żasnej partii prawicowej)

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

a ja napisałem, że strajk kobiet to źle zrobił, bo wykorzystał symbol, który można pod to podpuścić, właśnie pod runę i to media zrobiły.

 

Sorry, ale nie napisałeś w tytule wątku wtedy że ludzie źle robią bo użyli podobnego symbolu. Wpisałeś że używają symbolu runy SS -bez żadnego info że chodzi o coś podobnego. Przez pierwsze 1,5 podstrony zresztą było spieranie się czy piorun jest podobny czy nie.

 

27 minut temu, mac napisał:

Było trzeba dalej stać z boku, a nie pierdolić głupoty i polaryzować, ale lubisz to, co?

 

Lubie pokazywać hipokryzję (po obu stronach). Na innym forum wytykałem na przykład przez lata hipokryzję kobiet (tutaj w rezerwacje się nie wypowiadam, więc nie wnikam co laski piszą/mówią -to męskie forum).

26 minut temu, Piter_1982 napisał:

Zdzichu w ogóle widzę zdania z kontekstu wycina i na nie odpowiada. 

 

Widziałem gdzieś informację (chyba to była uwaga od moda), że nie cytuje się całych wypowiedzi. Cytujemy tą część do której chcemy się odnieść. Jeśli uważasz, że mój cytat wypacza sens wypowiedzi - wskaż gdzie tak było (nikt nie jest nieomylny)

24 minuty temu, Krugerrand napisał:

Z tego co pamiętam temat nie był o strajku kobiet tylko o tym jak bardzo męskie problemy nie są obecne w debacie publicznej w przeciwieństwie do kobiecych.

Temat miał wiele wątków pobocznych. Jednym z nich było wskazanie na agresję przez niektórych. Co (to moje zdanie) przy w miarę pokojowym marszu vs Marsz Niepodległości jest teraz mocno śmieszne. To jak niektórzy się oburzali na agresję Starku Kobiet.

 

25 minut temu, Krugerrand napisał:

Wystarczy, że prawo zmieni się na niekorzyść kobiet i od razu wielka burza, wychodzenie na ulicę, blokowanie miast.

 

...ale to źle? Kurcze może mężczyźni własnie powinni się czegoś nauczyć od kobiet -tej szybkiej i sprawnej organizacji w ochronie ich spraw.  Zamiast narzekać: "bo one sa takie skuteczne", może warto się zastanowić czemu my mężczyźni tak nie potrafimy? Pisałem już nie raz, że mnie osobiście śmieszy gdy jeden z drugim chce "naprawiać Świat" zmieniając przepisy, a jak baranki na rzeź Ci sami podpisują papiery małżeńskie bez zastanowienia się jakie to wprowadza reperkusje prawne w ich życie. 

29 minut temu, Krugerrand napisał:

Jeszcze kwestia bydła: hasła pt. "jebać PiS" lub "wypierdalać" rozumiem są kulturalne i nie rzucane przez bydło? Nawoływania członkiń marszów kobiet do zabijania mężczyzn w najgorszym razie również? I jak je szanować jak same się nie szanują?

 

...pamiętasz kto zaczął z TKM? (Teraz K***a, My)? Cała obecna polityka PiS-u to jeden wielki TKM (począwszy od stadniny w Janowie, poprzez elektrownię w Ostródzie, Centralny Port Lotniczy, Elektrownia Jądrowa itp. wszędzie mierni, ale wierni (z odpowiednio wysokim wyposażeniem).

Nie twierdzę że tamte hasła są kulturalne. Mi jednak podobała się kreatywność, która za wieloma z nich stała. 

Raz jeszcze powtórzę  - nie stałem za ideą marszów kobiet i nie utożsamiam się z ich nawoływaniem. Za to z PIS-em mi nie po drodze (głównie przez wspomniane mierność intelektualną osób na wysokich stanowiskach -vide Suski), więc z niektórych haseł się obśmiałem.

 

Jak miałbym odnieść się do ostatniego rysunku (poniżej)  który wkleiłeś -to bym na pisał, ze jak dla mnie to jest to samo - dlatego nie rozumiem wcześniejszych "bo u was to Murzynów biją" w wątku o marszu kobiet.

 

 

35 minut temu, Krugerrand napisał:

Taka prawda:

 

Zdjęcie

Zdjęcie

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

...pamiętasz kto zaczął z TKM?

Nie do końca, gdyż ta zasada obowiązuje w polskiej polityce odkąd pamiętam. Tylko jak to się ma do nawoływań feminazistek i moich pytań?

21 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Elektrownia Jądrowa

Z tego co kojarzę to instytucja pełnomocnika rządu ds. jej budowy została powołana za rządów PO-PSL i takim pełnomocnikiem został swego czasu niejaki Aleksander Grad z pensją 50tyś złotówek miesiecznie, aby mógł się sprawdzić w biznesie. Tak się sprawdził, że jak elektrowni nie mieliśmy, to dalej nie mamy:D

 

29 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

...ale to źle?

 

Bardzo źle. Nie brałem udziału w protestach, ale powrót do domu z pracy jest znacznie utrudniony gdy całe miasto stoi. Cierpią na tym wszyscy postronni, ale według tych mądrych inaczej każdy ma to odczuć przecież. Ponadto mamy czas czerwonej strefy, wzrost liczby zakarzeń wirusem, zagroeżenie zamknięcia gospodarki, to zamiast rozpędzić towarzystwo pozwala się protestować i przez to może powiększyć się ilość zarażonych. Jednoczęsnie za chwilę jest 1 listopada i zamyka się cmentarze w ostatniej chwili, co jest kompletnym absurdem. Podobnie było w Hiszpanii 8 marca, gdzie ideologia wygrała z rozsądkiem i rząd jednak zezwolił na marsz środowisk LGBT, który zebrał łącznie kilkaset tysięcy osób, ktore następnie rozjechały się po kraju powodując lawinowy wzrost zakażeń.

26 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

to bym na pisał, ze jak dla mnie to jest to samo

Jedyne co łączy te memy, to pokazanie lewackiej logiki. Serio nie widzisz różnicy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Rozkradać Empik?

Oczywiście już chyba dowiedziałeś się, że nikt żadnego empiku nie rozkradł? Szturmowana była brama w której stały wozy transmisyjne oraz stała grupa policjantów-tajnikaów. Ponoć z tego budynku też ktoś czymś rzucał w marsz (mówi się o racach, kamieniach) - ale to już jest plotka akurat to zdanie. To po pierwsze.

 

Po drugie: obie strony radykalizują się dość mocno. Julki i ich kuki, LGBT, lewica z jednej - narodowcy wszelkich frakcji, kibole z drugiej. Należy sobie odpowiedzieć na pytanie komu na tej radykalizacji i pogłębianiu podziału zależy? 

Pytanie otwarte: czemu kobiety i ich kuki na swoim strajku kobiet mogli robić dosłownie co chcieli. Była dewastacja mienia w wielu miastach i wszędzie była bierna postawa policji? Bo trzeba spojrzeć kto tak naprawdę stoi za organizacją "strajk kobiet"? To również jest pytanie otwarte...

 

Po trzecie: czy pamięta ktoś jak wyglądała sprawa spalenia budki pod ambasadą rosyjską? Też wtedy takie pluszowe misie jak nasz Zbychu grzmiały i odwoływały się "co to za ludzie". Jak wyszło i czym się skończyło? Wszyscy wiemy. Dlatego ja z tym "spaleniem pracowni" gdzie spłonął fragment okna, firanka i zostało wybite okno tak naprawdę - wstrzymałbym się z osądzaniem (ale oczywiście takie zajście nie powinno mieć miejsca, nie powinien być zniszczony nawet 1 cm2 mieszkania).

 

Po czwarte: tak jak napisał Poseł Winnicki na swoim FB: że ktoś powie iż teraz wrzucana jest propaganda ale normalna część marszu to marsz gdzie śpiewano piosenki patriotyczne, były grupy rekonstrukcyjne, były samochody i motocykle. Oczywiście była też zła postawa policji i grupa ludzi chętnych do konfrontacji z ów policją. I moje ostatnie już pytanie otwarte: ciekawe co by się stało gdyby na strajku kobiet policja była bardziej zdecydowana? Jak wyglądała by wtedy konfrontacja? Ciekaweeeeee...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dassler89 napisał:

Oczywiście już chyba dowiedziałeś się, że nikt żadnego empiku nie rozkradł?

 

Tak, przyznaje, mój błąd. Zmylił mnie szyld na górze (wydawało mi się że tam jest wejście do EMPIK-u (z tej strony).

21 minut temu, Dassler89 napisał:

Po drugie: obie strony radykalizują się dość mocno. Julki i ich kuki, LGBT, lewica z jednej - narodowcy wszelkich frakcji, kibole z drugiej. Należy sobie odpowiedzieć na pytanie komu na tej radykalizacji i pogłębianiu podziału zależy? 

 

Jestem w równym stopniu przeciw radykałom (niezależnie z której strony, czy tej brunatnej czy tej tęczowej).

 

22 minuty temu, Dassler89 napisał:

ale oczywiście takie zajście nie powinno mieć miejsca, nie powinien być zniszczony nawet 1 cm2 mieszkania

mam dokładnie takie samo zdanie. 

 

23 minuty temu, Dassler89 napisał:

Po trzecie: czy pamięta ktoś jak wyglądała sprawa spalenia budki pod ambasadą rosyjską?

 

Ja przyznam szczerze że już nie pamiętam.

23 minuty temu, Dassler89 napisał:

Po czwarte: tak jak napisał Poseł Winnicki na swoim FB: że ktoś powie iż teraz wrzucana jest propaganda ale normalna część marszu to marsz gdzie śpiewano piosenki patriotyczne, były grupy rekonstrukcyjne, były samochody i motocykle.

 

Gdyby to wyglądało jak kiedyś pochody 1-szo majowe, sam bym z chęcią poszedł, bo przyznam że np. w 2018 super to wyglądało. Tylko to trochę jak iść np. na mecz koszykówki (całe rodziny fajnie się bawią i kibicują kulturalnie) vs mecz piłki nożnej (lecą wyzwiska na kibiców drużyny przeciwnej i nie wiadomo czy za chwile nie będzie łomotu).

48 minut temu, Krugerrand napisał:

Tylko jak to się ma do nawoływań feminazistek i moich pytań?

 

Tutaj nie jestem obiektywny. Jak pisałem nie po drodze mi z PIS-em więc widząc hasło: 

https://joemonster.org/p/1861458/size/oryg/liberte

 

 

obśmiałem się jak norka.

52 minuty temu, Krugerrand napisał:

Jedyne co łączy te memy, to pokazanie lewackiej logiki. Serio nie widzisz różnicy?

 

Serio nie widzę różnicy. Na co dzień mażą gdzie popadnie, gdy inni zaczynają nagle jest "O jesssu....jak tak można".

Ja np. ogólnie uważam że "tagi" na budynkach to niszczenie mienia. Co innego jakieś ładne murale w miejscu gdzie to przewidziane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Ja przyznam szczerze że już nie pamiętam.

"W 2015 r. tygodnik "Do Rzeczy" opublikował fragmenty rozmowy, która miała zostać podsłuchana w czerwcu 2014 roku w restauracji "Sowa i Przyjaciele". Według tygodnika podczas rozmowy ówczesnej wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem miała paść sugestia, że szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz zlecił policjantom spalenie budki przed rosyjską ambasadą."

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-09-24/prokuratura-umorzyla-sledztwo-ws-podpalenia-budki-przy-ambasadzie-rosji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Teraz zaś widzę jak się "bawi" prawilna młodzież. No po prostu pokazaliście chłopaki że te stereotypy o licu myślą nieskażonym nie biorą się znikąd. Rozkradać Empik? Podpalić pracownie niewinnych ludzi. ?

Za dużo TVN ów i Pisowskich mediów.

Zobacz sobie w necie jak było naprawdę i nie powielaj lewackich bzdur.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

Pytanie tylko dlaczego na marszach kobiet było spokojnie?

Odpowiedź jest prosta - zależy to od postawy policji i tego, jakie ma rozkazy.

 

Marsz Niepodległości był gnojony cały czas za Platformy - też tłumaczono to kibolami itp.

Polepszyli organizację, zwiększyli ilość straży - ale nadal bywało ciężko.

 

Światłość spadła m.in. ze słynnych nagrań taśm u Sowy - i słynnym podpaleniem budki pod rosyjską ambasadą.

Na taśmach wyszło, że minister Sienkiewicz przesadził tym razem z grubsza z prowokacjami, i mógł nie zlecać tajniakom podpalenia budki.

Większość nagrywanych medialnych ciężkich pobić to też były działania chronionych tajniaków.

 

Tak się robi polaryzację politycznie. Tak to wygląda. To są metody znane od starożytności, dopracowane za bolszewizmu czy Niemców.

 

Potem przez lata rządów PiSu - marsz był spokojny. Dogadali się, więc nie było rozkazów do robienia burd.

 

W 2018 roku PiS chciał przejąć marsz od organizatorów, bo nic nie zrobił na stulecie odzyskania niepodległości.  Narodowcy z organizacji marszu nie zgodzili się za darmo wozić PiSu na plecach.

No i w 2019 zaczęło być cieplej, choć nadal w miarę spokojnie.

 

Za to w tym - wyjątkowym roku - policja dostała rozkazy wywołania rozrób.

To się banalnie robi.

Zwłaszcza jak się odpowiednio manipuluje emocjami.

 

Protesty biznesmenów przeciwko lockdownowi policja pałuje i gazuje.

 

Protesty lewicy przeciwko wyrokowi tk - gdzie są przypadki wandalizmu i napaści na policje - policja olewa i wycofuje się.

 

Marsz niepodległości - dostaje dla odmiany zakaz. Ludzie słusznie się wkurzają na podwójne standardy.

 

Ale - robią "samochodowy" w takim razie.

 

Tyle że policja blokuje trasę przejazdu samochodowego, zatrzymuje uczestników, każe im wysiąść.

 

Nie widziałem, żeby policja blokowała - równie wkurwiające i męczące - samochodowe blokady lewicy. Znowu podwójny standard.

 

Na tak przygotowaną atmosferę - policja ciśnie i blokuje trasy przemarszu, specjalnie idzie na konfrontacje.

Do tego tajniacy doskonale robią robotę - jak pokazuje akcja na dworcu, do której w ogólne nie musiało by dojść.

 

Policja strzela do dziennikarzy, atakuje niewinnych ludzi - wszystko dla celowej eskalacji.

 

Cel osiągnięty - media pokazują histeryczny przekaz, i tysiące pożytecznych idiotów przed ekranami ma swoich Goldsteinów do nienawidzenia na ten tydzień.

 

A więc trochę mniej dostanie się rządowi i jarkaczowi za nowe podatki, chujowo nieefektywny i głupio robiony lockdown, itp.

 

Podburzanie i  kanalizacja emocji, bo emocje robią z ludzi kretynów.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Rozkradać Empik? Podpalić pracownie niewinnych ludzi.

Podpalić pracownie niewinnych ludzi, to była prowokacja antify, postawiono flagę lgbt i strajku kobiet, w Danii, Albanii, Turcji za wywieszenie innej flagi niż narodowa,  podczas ważnego święta narodowego w tych krajach można dostać mandat a w najgorszych przypadku iść do aresztu.

 

https://m.facebook.com/WszystkoDlaOjczyzny/photos/a.117749150041498/145616953921384/?type=3&source=57

 

https://www.facebook.com/watch/?v=3970103756384813

 

https://zyciestolicy.com.pl/dzialacze-antify-przyznaja-sie-do-prowokacji-pod-empikiem-juz-wczoraj-ostrzegalismy/

 

https://www.facebook.com/watch/?v=1096872767418262

 

https://www.facebook.com/watch/?v=811878006213398

Godzinę temu, sargon napisał:

zależy to od postawy policji i tego, jakie ma rozkazy.

I to jest dobre stwierdzenia antifa bije ludzi na ulicy za nic, policja biernie się przygląda, kiedy jakiś narodowiec zrobi dym, to od razu policja atakuje, albo lepszy numer przebierańcy policjanci, którzy robią burdy, przebierają się za kiboli , narodowców, potem w mediach burza, bo narodowcy znowu coś zniszczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Ciekawy jestem czy ktoś z tych braci którzy tak się podniecali marszami kobiet, potrafi teraz się wypowiedzieć za "swoją" opcję. Uderzyć w klatę i przyznać że "zjeb***my po całości".

 

Różnica między Strajk kobiet a Marsz Niepodległości jest taka, że Strajk Kobiet oficjalnie namawia i postuluje do niszczenia Kościołów będąc z tego dumnym a Marsz Niepodległości oficjalnie stawia grubą linię między patusami a patriotami nie identyfikując się z chuligaństwem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Zdzichu_Wawa said:

Zmylił mnie szyld na górze (wydawało mi się że tam jest wejście do EMPIK-u

 

Nie ty jeden dałeś się nabrać na "bitwę o Empik".

 

 

Bitwę, której nie było.

Ale lewackie media już krzyczą:

 

Narodowcy wdarli się do najsłynniejszego Empiku! Sklep poniósł gigantyczne straty. Zniszczono prawie wszystko.

 

Podpalono mieszkanie i zdemolowano Empik.

 

Nawet bezprawnik się sprostytuował.

Marsz Niepodległości 2020: bitwa o Empik, spalone mieszkanie i starcia z policją.

 

Tak samo z mieszkaniem, które spłonęło. Fakt, spłonęła firanka ale tego w mediach nie mówią.

Posłużę się cudzym komentarzem bo ja bym tego lepiej nie napisał.

 

Quote

Co do balkonu to dowodów niby nie ma ale sądząc po doborze ubioru sprawców (każdy kurtka z kapturem oprócz maseczki a do tego jeszcze ten od racy kurtka specjalnie biało-czerwona z orzełkiem - o ile dobrze interpretuję tą pikselozę od policji) i to, że TVN akurat była na miejscu tuż obok (kamera na balkonie) i miała czyste ujęcie aby sfilmować to pewnie można by się bezpiecznie założyć o piwo, że mogła to być doborowa jednostka Waffel-SS wysłana przez antifę - jeśli nie bezpośrednio przez pewna stację której właścicielami są ostatnio "amerykanie" :P

 

 

Tak, że w tej sprawie jeszcze parę dni trzeba poczekać, niech uczesnicy wrzucą to co nagrali do internetu i wszystko się szybciutko wyjaśni.Znając długą i bogatą historię policyjnych prowokacji w naszym bantustanie trzeba ostrożnie i na chłodno podchodzić do "oficjalnych" rewelacji.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię tu komentarz Bagiety. Zawsze warto posłuchać jak to widzi trzecia strona (ta będąca między młotem a kowadłem) 

 

 

 

Strajki kobiet to była kanalizacja niezadowolenia społecznego przez Jarka Kaczyńskiego. Dobrze wiedział co robi występując z "orędziem do narodu".

A na marszu niepodległości chyba wszyscy wiedzieli jak to się skończy, i nie ma tu żadnego zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Trevor said:

Zostawię tu komentarz Bagiety


 

Quote

Zniszczony Empik, spalone mieszkanie, zdemolowane miasto.


Powiedz mi jak mam w tym momencie takiego manipulanta, czy może łgarza (bo jak mam to nazwać?) słuchać?

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać że ten marsz został celowo rozwalony przez etatowych oszołomów od różnych protestów.

Zresztą to samo robili w czasie marszy kobiet, tylko tam nie nagłaśniano incydentów żeby nie zniechęcić do protestów.

Jakoś przez ostatnie 3 czy 4  lata nie było ani jednej burdy na "Marszu Niepodległości" i nagle nie wiadomo skąd pojawili się etatowi zadymiarze.

Sprawa śmierdzi na kilometr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Trevor napisał:

Zostawię tu komentarz Bagiety.

 

Komentarz raczej bezwartościowy, bo Bagieta zwyczajnie kłamie już w pierwszych zdaniach.

 

Sorki - może nie kłamie, może po prostu zmyśla z dupy, bo mu się nie chciało nic sprawdzić.

 

Żaden Empik nie został zniszczony (to był baner nad przejściem), żadne mieszkanie nie zostało spalone (osmalony 1mkw przy drzwiach balkonowych, jest zdjęcie).

 

Policja zablokowała "marsz" samochodowy o kazała uczestnikom parkować i wyjść.

Po tym jednym zachowaniu było widać, że jest przygotowana ustawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, wrotycz said:

Powiedz mi jak mam w tym momencie takiego manipulanta, czy może łgarza (bo jak mam to nazwać?) słuchać?

 

4 hours ago, sargon said:

Sorki - może nie kłamie, może po prostu zmyśla z dupy, bo mu się nie chciało nic sprawdzić.

 

Tak tak tylko grzecznie przechodzili xD Szkoda słów na waszą głupotę, i naiwność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Trevor napisał:

Tak tak tylko grzecznie przechodzili xD Szkoda słów na waszą głupotę, i naiwność.

 

A nie wiedziałem że to ty na filmiku, albo kolega i uraziliśmy uczucia tfurcy poprzez weryfikację fejków z filmu.

 

Może obejrzyj jeszcze raz i zweryfikuj "zniszczenie empiku" i "spalenie mieszkania" z faktami.

 

Bo na razie troszkę pierdolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_Wawa wskaż mi proszę na zdjęciu/filmie chociaż jednego chuligana z pochodu, który miał kij baseballowy. Jeśli nie wskażesz, to oznacza, że jesteś łgarzem. Byłem na marszu i nikogo nie widziałem ze sprzętem.

Owszem, byli debile, którzy rzucali przedmiotami pirotechnicznymi. Nie popieram czegoś takiego. Każdy szanujący się uczestnik powinien odciąć się i potępić takich delikwentów. Ciężko mi powiedzieć, czy to byli narodowcy, kibole lub prowokatorzy. Nie mam dowodów, więc nie chcę nikogo oskarżać.

Ciekawe, dlaczego rok/dwa/trzy lata temu nie było żadnych rozrób. Przeciwnicy narodowców wieszali tęczowe transparenty, ale nikt jakoś nie wpadł na durny pomysł, by rzucić racę w kierunku podżegacza.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/13/2020 at 5:51 AM, Trevor said:
On 11/12/2020 at 10:19 PM, wrotycz said:

Powiedz mi jak mam w tym momencie takiego manipulanta, czy może łgarza (bo jak mam to nazwać?) słuchać?

Tak tak tylko grzecznie przechodzili xD Szkoda słów na waszą głupotę, i naiwność.

 

Powtórzę się.

Quote

Zniszczony Empik, spalone mieszkanie, zdemolowane miasto.

 

ad.1) "zniszczony Empik"

Nie Empik a brama, z banerem empiku. Ale najlepiej powiedzieć "zniszczony Empik". Zupełnie jak Podpalono mieszkanie i zdemolowano Empik. @ ofeminin(.)pl

Poziom "dziennikarstwa" level @Biden

ad.2) "spalone mieszkanie"

Firanka a nie mieszkanie. Nie ma to jak robić z igły widły.

Nie mówię, że nic się nie stało ale poziom "dziennikarstwa" poziom @Szumowski

ad.3) "zdemolowane miasto"

Faktem jest że coś tam zdemolowali, choćby tę, wspomnianą bramę ale twierdzenie, że zdemolowali miasto jest zwyczajnie bezczelne.

 

Nic do sierżanta nie mam i jestem mu wdzięczny za wyjaśnienie prostej rzeczy o tym, ze policja ma narzędzia (czyt. przymus bezpośredni) do rozpędzenia dowolnej demonstracji (@0:05:35). To wszystko prawda ale trzeba mieć nieprawdopodobny dystans do kanału prowadzonego przez policjanta w służbie bo niejeden jego kolega to ogląda i w razie czego uprzejmie doniesie do komendanta. Jest rzeczą oczywistą, że pan sierżant nie powie nic złego na policję, ani nawet nic co mogłoby być źle zinterpretowane bo od tego zależy los jego głowy a bez głowy chodzi się dość niewygodnie.

Wiemy, że lubisz bronić policji ale to akurat jesteś na przegranej pozycji. Obejrzałem sobie filmy z tego wydarzenia, widziałem jak tajniacy wyskoczyli z tłumu i dołączali do kolegów, widziałem jak traktowali marsz niepodległości a jak traktowali strajk kobiet, do rozejścia się wzywali dużo, dużo przed "rozruchami". Prowodyrów (czyli tych którzy faktycznie rzucali tymi kostkami, czego na filmach w ogóle nie ma więc nie wiem skąd mu się to wzięło, tych, którzy podpalili mieszkanie) tych wydarzeń jak dotąd nie ujęto i stawiam tygodniówkę, że nie stanie się to w przyszłości. Policja ma swoje, polityczne, racje i nic z tym nie zrobimy. Tylko oni mogą coś z tym zrobić. Tylko oni mogą zmienić tą organizaję. Niestety nie robią. Przykre to ale prawdziwe.

 

 

--

* wzywali do rozejścia się przed "rozruchami", zanim ktokolwiek cokolwiek zrobił, co oznacza, że to nie "rozruchy" były powodem rozpędzenia demonstracji (logika z 1 klasy liceum)

 

On 11/12/2020 at 10:58 PM, pillsxp said:

Jakoś przez ostatnie 3 czy 4  lata nie było ani jednej burdy na "Marszu Niepodległości" i nagle nie wiadomo skąd pojawili się etatowi zadymiarze.

Sprawa śmierdzi na kilometr. 

 

Pojawili się już wcześniej, w czasie marszu o wolność 24 października.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.