Jump to content

Nigdy mu nie dorównasz. Życiowe osiągnięcia Prezydenta Bożego

Recommended Posts

Z tym człowiekiem nikt nie może się porównywać. Jest geniuszem, odziedziczył bez wątpienia najlepsze cechy Marszałka.

Oto lista osiągnięć Pana Krzysztofa Kononowicza-Piłsudskiego:

Jako że w 1993 lub 1994 przeszedł na zasłużoną emeryturę, najpierw osiągnięcia zawodowe, których dokonał do 30. roku swojego życia:

-był kierowcą autobusu;

-był mechanikiem samochodowym;

-był kominiarzem;

-był palaczem (w szpitalu zdaje się);

-był organistą (z zawodu jak sam stwierdził);

-był rzeźnikiem;

-był rolnikiem;

-był monterem rtv/agd (naprawy);

-był szewcem;

Pozostałe:

-Używał seksu gdy miał 9 lat;

-Załatwiał w Warszawie sprawy ojca, gdy miał 13 lat i to wtedy poznał Lecha Kaczyńskiego (1976);

-Był doradcą Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, nocował często w Pałacu Prezydenckim;

-Ma numer telefonu do Łukaszenki,

-Ma znajomości w białoruskiej mafii;

-Dowiedział się że jest prawnukiem Piłsudskiego;

-Jego ojciec był generałem WP z nadania Kwaśniewskiego, ale walczył w Powstaniu Warszawskim;

-Był przewodniczącym białostockiej solidarności - mając 17 lat!

-Był mistrzem świata w warcabach;

-Dali mu broń i kamizelkę 'pancerną', by chronił papieża - otrzymał je od samego kardynała Polski. Jechał papamobilem, a później pił z papieżem wino;

-Organizował wyprawę na K2;

-Służbę wojskową zakończył na stopniu starszego sierżanta sztabowego;

-Umie prowadzić czołg;

-Miał sny erotyczne o swojej mamie;

Mimo tak wielu osiągnięć, Prezydent Boży nie osiada na laurach, w przyszłości zamierza:

-wybudować boisko piłkarskie na Szkolnej i założyć klub;

-pojechać do Afryki w roli misjonarza;

-kandydować na prezydenta Polski - zamierza wprowadzić rządy twardej ręki;

-pracować jako przewodnik po Białymstoku;

I co? Zamurowało Was? Człowiek sukcesu, którego warto naśladować.

• Like 1
  • Haha 2
6 godzin temu, cst9191 napisał:

Z tym człowiekiem nikt nie może się porównywać. Jest geniuszem, odziedziczył bez wątpienia najlepsze cechy Marszałka.

Nie zapominajmy o innych znamienitych przodkach z dalszej przeszłości, jak np.

Konon (strateg) (gr. Κόνων, Kónōn) (ur. przed 444 p.n.e., zm. ok. 390 p.n.e.) – wódz ateński, jeden z dowódców floty perskiej w bitwie pod Knidos.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konon_(strateg)

Konon (papież) (łac. Conon; zm. 21 września 687 w Rzymie[1]) – 83. papież w okresie od 21 października 686 do 21 września 687.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konon_(papież)

Już wiadomo, skąd ten zmysł strategiczny dla jego, oraz popadanie podczas expose w ton księdza na ambonie.

• Haha 2
W dniu 15.11.2020 o 08:40, Dworzanin.Herzoga napisał:

Pod jego panowaniem Polska została by krainą mlekiem i gównem chłopskim lub dziecięcym płynącą.

Do Reagana strzelali, w Busha Juniora rzucali butami, a w Prezydenta Kononowicza rzucali kiełbasą:

31 minut temu, cst9191 napisał:

Do Reagana strzelali, w Busha Juniora rzucali butami, a w Prezydenta Kononowicza rzucali kiełbasą:

Wszedł na tak wysoki poziom politykierowania, że to obywatele rzucają kiełbasę wyborczą dla jego.

• Haha 1

Przeoczyłem kilka ważnych umiejętności, zdolności i predyspozycji Prezydenta jak to się mówi tu tego i listę trzeba poszerzyć o:

-bycie prawnikiem (podobno Prezydent ma własną kancelarię adwokacką);

-bycie maszynistą (jednorazowo, kolega dał pokierować lokomotywą - Prezydent wykorzystał okazję i pobił rekord prędkości na polskich torach, wioząc jednocześnie pasażerów);

-łowienie ryb metodą na lasso;

-bycie dozorcą (podobno pod jego okiem nic z budowy nie zginęło, choć gdy pracował w kotłowni, to regularnie kradł węgiel i za to został wyrzucony, więc z przymrużeniem oka należy traktować słowa Prezydenta);

-bycie drwalem, posiadanie uprawnień na piłę spalinową, a znając życie wkrótce prowadzenie kursów z obsługi piły i wydawanie pozwoleń na wycinki w lesie;

-umie odśnieżać;

Edited by cst9191
W dniu 12.11.2020 o 23:48, cst9191 napisał:

-był kierowcą autobusu;

Dzisiaj przypomniałem sobie ten reupload, gdzie konon pokazywał pojazd, którym kiedyś jeździł.

Po wyjściu z autobusu spotkał swojego dawnego kolegę z pracy, co uwiarygadnia, że faktycznie był zawodowym kierowcą.

Dobrze dla jego, że w tamtych czasach zawodowi kierowcy nie mieli psychotestów.

Edited by Dworzanin.Herzoga
2 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Po wyjściu z autobusu spotkał swojego dawnego kolegę z pracy, co uwiarygadnia, że faktycznie był zawodowym kierowcą.

Kurde, ja bym się bał wsiąść do autubusu, którym kieruje Konon :D

To chyba jedno z dwóch zajęć którymi imał się Prezydent - poza kierowcą autobusu był też palaczem w kotłowni, z relacji Mexicano wynika że wywalili go za kradzież węgla. 

W sumie to w PRLu było bardzo powszechne zjawisko. Mój dziadek ukradł z budowy jakieś okno hahaha, a jego sąsiad przemycał cement czy coś w tym stylu :)

Teraz, cst9191 napisał:

W sumie to w PRLu było bardzo powszechne zjawisko. Mój dziadek ukradł z budowy jakieś okno hahaha, a jego sąsiad przemycał cement czy coś w tym stylu :)

Genowefa Pigwa w jednej piosence śpiewał[a]

gdy brakło na flaszkę, to się ukradło blaszkę

wyniosło się pilniki, z fabryki, z fabryki

Takie czasy były heh. Nie pochwalam, ale biorąc pod uwagę okoliczności, rozumiem skąd to się brało.

BTW ten koleś który przy autobusie stoi z kononem - nie kojarzysz, albo może ktoś inny wie, jaki muzyk miał taki styl zarostu jak on, albo jak się taki zarost nazywa?

Jakiś rockman z lat 70/80, prawdopodobnie ze stanów tak się nosił i nie mogę sobie przypomnieć.

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Takie czasy były heh. Nie pochwalam, ale biorąc pod uwagę okoliczności, rozumiem skąd to się brało.

Moja prababcia budowała dom w latach 60 i mówiła że nie było właściwie niczego, dom zbudowała z mężem jedynie dlatego, że ten codziennie przemycał cement z jakiejś budowy. A i to było oczywiście za mało na cały dom, więc w ściany pakowało się np... słomę. Nie wiem jak to działało, ale widziałem na własne oczy.

Parter był w miarę OK, pierwsze piętro już widać improwizację.

To wszystko wciąż stoi i ma się w miarę dobrze o dziwo.

@cst9191 Nie ma co zakładać nowego tematu, ale ładnie się styki popaliły dla mnie, że ten kawałek wojenny z przełomu lat 1942/1943 kojarzy mi się z majorem

i oczami wyobraźni widzę do tego sklejkę z różnych filmików nitrotripów i dawniejszych, jak z kononem się całował itd:

Dziś do ciebie przyjść nie mogę [znana także jako Kołysanka leśna]

[od zaznaczonego momentu się odpali]

Co myślisz, pasuje? 😊

Edited by Dworzanin.Herzoga
18 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Co myślisz, pasuje? 😊

Pasuje!

18 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

ale ładnie się styki popaliły dla mnie

Siurek staje ale to nie wstyd. Mam tak samo

• Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.