Skocz do zawartości

Weterani fps'ów online przybywajcie!


deleteduser121

Rekomendowane odpowiedzi

@prod1gybmx czasem jeszcze pyknę mapę lub dwie w COD "World at War" , COD "Modeen Warfare", całkiem przyzwoitego skilla mam mimo upływu lat:

 

NIrVIvr.jpg

 

Jest jeszcze Unreal Tournament ten oldschoolowy, ale nie pochwalę się pod jakim nickiem gram/ grałem ;)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red W codzie waw serwery świeca pustkami, chociaż nie dziwie się, że zatrzymałeś się przy tej częsci. Rifle mają swój urok. ;)

@Wincenty Dla unreala dobrą alternatywą jest teraz quake champions/diabotical. Jeśli serwery tam niedomagają.

?imw=1024&imh=576&ima=fit&impolicy=Lette

A2E08A39E10E5384CCE7839AA5C5AF96EED2DD5F

 

Ja w tej chwili Quake, czasem CS:GO

Mogę pójść na kompromis i pomyśleć nad jakaś inna gierką gdzie macie ekipę, gdzie można pogadać plus pograć. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, prod1gybmx napisał:

No właśnie, jak w temacie... Gra ktoś tutaj w jakiegoś fps'a online? Należy do jakiegoś klanu/ekipy? Chętnie bym odrdzewial przy jakieś gierce. Skillsy raczej dobre, w większości gierek k/d ratio sporo na plus. ?

Ja także poszukuję ludzi do gier,

Pograłbym w Squad bo ostatnio wyszedł z wczesnego dostępu, 

Do tego gram w Dota 2 i Cod Warzone, 

W przyszłości może Escape from Tarkov ale puki nie wyjdzie to się wole wstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jako stary Lanowiec (UT99 i Q]I[) ze smutkiem obserwuje jak mój ulubiony gatunek powoli umiera, w dobie "casualizmu" ... oj grało się grało, turnieje, lan party, dobre czasy.
Obecnie pykam w Hawken na Ps4 - taki unreal tournament z mechami ale stan tej gry też jest tragiczny.
Pozostało wrócić do swoich starych miłości - granie na HOTASie i tytuły mu sprzyjające (Mechwarrior, Eve Valkirie, Elite Dangerous, ostatnio też SW:Squadrons)

W Quake Champions pogrywałem, myślę że w połowie grudnia będę miał więcej czasu bo idę na zasłużony urlop, jak podciągnę robotę w moim schowku na miotły to można się na coś zgadać, z tym że po takiej przerwie czuję się "rusty" ... więc rewelacji z mojej strony nie będzie.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wychowany na CS 1.6 i UT, niestety z biegiem lat mam coraz mniej czasu na gry, ale lanowych turniejów się trochę pograło... Z nowszych gier jak jeszcze był czas grałem trochę w Overwatch, ale to raczej na początku, bo potem balance się mocno posypał. 

 

Mam tak, że niestety czerpię rozrywkę z gry tylko wtedy, kiedy mam na nią czas, nie lubię włączyć od czasu do czasu i popykać jak casual bo czuję się jak leszcz, a nie mam kiedy przestać być leszczem i tak to się zapętla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja grałem praktycznie w każdego fps'a, jedne mniej drugie bardziej, lecz ten gatunek to zdecydowanie moja bajka (zaraz po tym wyścigi). 

Najwięcej młóciłem w BF3/BF4, całkiem dobrze szło (praktycznie zawsze top3). 

Niedawno zjarała mi się karta w kompie, czekam aż się rynek ustabilizuje i wtedy kupię jakiegoś rtx, co by mozna było w tym roku w BF6 grać.

Chętnie wejdę w jakiś team, co by przyjemne wieczorne gierki czasami zrobić, zazwyczaj sam na spince grałem to było trochę męczące, a z kimś to zawsze śmieszniej jakieś akcje porobić. 

Edytowane przez Majlooo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.