Skocz do zawartości

Jestem już pewien - Polki to w dużej mierze chamki pod płaszczykiem księżniczek


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Zachęcam do dzielenie się swoimi spostrzeżeniami Panowie.

 

Trawa u sąsiada taka fajna zielona. Nie to co u nas.

 

Mnie też irytuje mit o pięknych Polkach tak jak napisał @Mroczek. To prowadzi do jakiś chorych podświadomych zachowań - mam na myśli to że Polki tak wspaniale komplementowane nabijają ego i wychodzi im to bokiem, nikt nie jest ich godzien, bo przecież są najpiękniejsze. Ale wyprowadźcie się na rok dwa do jednego z tych krajów gdzie tak wspaniałe i piękne są te kobiety, nie to co u nas. I zobaczycie, że średnio patrząc w Polsce jest całkiem dobrze. Przynajmniej mi ta Polska uroda zawsze odpowiadała. Jeszcze jakby wziąć tą uśrednioną grupę dziewczyn i zachęcić do zdrowego trybu życia to byśmy oczy przecierali ze zdumienia. Zamieszkajcie na północy Szwecji i zobaczcie jak szybko spuchną Wam jądra jak się okaże, że przez miesiąc nikogo się nawet nie spotkało, bo nikt tam z domu nie wychodzi a największe miasto ma 50k mieszkańców. Cztery zdjęcia Szwedek krążą te same od 10 lat po internecie i każdy się jara. W Europie panuje podobny poziom urody i kultury, więc żeby wyłapać coś innego to rzeczywiście trzeba by emigrować bardzo daleko. Jeśli komuś ta uroda azjatycja odpowiada ale znowu obawiam się, że w internecie to fajnie wygląda na zdjęciach a jak podpatrzymy na kanały youtube polaków 'filipińskiego sukcesu' to umawiają się z odrzucającymi azjatkami.

 

Zgadzam się, że delikatne Polki to matrix. Polscy mężczyźni nie potrafią ich niestety upilnować. Ostatnie wydarzenia tylko to potwierdziły. Nauczeni są tylko klękać i usługiwać. Mówię tu o średniej, nie o Was chłopaki z forum ;)

Edytowane przez Pacman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mi mówi, że Polki to najpiękniejsze kobiety świata, to wiem, że mam do czynienia z osobą ograniczoną psychicznie, która nigdy nie była poza granicami kraju, nawet w głupich Czechach, gdzie kobiety są ZNACZNIE atrakcyjniejsze.

Coraz rzadziej widuję LASKI na ulicach polski, za to coraz częściej widzę GRUBASKI... :D 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fikakowo napisał:

Mi się osobiście podobają bardzo kolczyki w nosie

Mi również to nie przeszkadza, dopóki nie jest to taki perfidny kolczyk przez środek nosa jak u krowy. Jedbak niestety kolczyki i tatuaże to często sygnał, iż prawdopodobnie ma się do czynienia z zaburzanką. Nawet podążanie ślepo za modą niezbyt dobrze świadczy o dziewczynie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ksanti napisał:

Mi również to nie przeszkadza, dopóki nie jest to taki perfidny kolczyk przez środek nosa jak u krowy. Jedbak niestety kolczyki i tatuaże to często sygnał, iż prawdopodobnie ma się do czynienia z zaburzanką. Nawet podążanie ślepo za modą niezbyt dobrze świadczy o dziewczynie. 

 

 

No wiadomo, mi chodziło o jakiś mały kolczyk przez  środek nosa lub po boku. Hmm no ja mam wydziarane kości dłoni na całej dłoni z palcami i obydwa przedramiona. Jestem zaburzony? O kolczykach w brwiach i uszach tez myslalem kiedys, ale stwierdzilem, że będę wyglądał jak pedal i żadnych nie zrobiłem.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celne spostrzeżenia autorze tematu ale odniósłbym to do obu płci, tyle że kobiety zaczęły się mniej z tym kryć z racji przyzwolenia jakie mają na ich różne wybryki, jak i pozornej anonimowości internetowej. Ja to już dawno zauważyłem i coś mi zawsze nie pasowało, do tego pięknego obrazka jaki serwują nam wszyscy dookoła mówiąc że kobiety są takie mniej wulgarne, niewinne, anielskie. Wystarczy popatrzeć na to co jest unikalnym nabytkiem kulturowym, który mamy jako kraj i jest to Disco Polo, muzyka maksymalnie przaśna i buraczana, czy to w nowym czy starym wykonaniu, dodatkowo serwująca jakieś farmazony białorycerskie w tekstach, którego niby nikt nie słucha oficjalnie a potem takie teledyski mają po 20 mln wyświetleń :) Innego nabytku unikalnego tak naprawdę nie mamy i wszystko było jakąś kopią z zachodu czy wschodu, bałkan itd. Skądś to się bierze i to jest duży wskaźnik jaka ta mentalność jest.

Prymitywizm i takie chamstwo, często jest niewidoczne na pierwszy rzut oka ale jak z czasem pobędziesz z taką to wychodzi szydło z wora i całe to gówno wybija, a jak jeszcze poczuje że nie musi przed Tobą udawać, bo nie jesteś nikim ważnym albo nie jest w pracy to tym szybciej wyjdzie. Prymitywizm taka na pierwszy rzut oka widziana siła, czy duże pieniądze to jedyne co może wielu z takim Pań zaimponować. Oczywiście generalizuje ale zaobserwowałem, że coraz mniej Panie się z tym kryją i jest większe przyzwolenie na takie zachowania, kiedyś mam wrażenie że warstwa kultury jednak nie pozwalała na tyle, alko dużo pomagało aby rozluźnić lejce co po niektórym Paniom. To też jest powód dla którego zamierzam szukać, partnerki na dłużej za granicą. Uczmy się języków i podróżujmy i zrozummy, że nie jesteśmy skazani na Polki i że nie jest to jedyna opcja wyboru.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Paniami z wschodu też bym uważał no chyba że planujesz się osiedlić na Białorusi, gdzie otoczenie jest w miarę tradycyjne, ale bez obaw robią właśnie rewolucję jak na Ukrainie, więc możliwe, że będzie kolejna fala na Polskę. Niestety w tym kraju kogo byś nie sprowadził to i tak taka filipinka czy Białorusinka nasiąknie od innych pań głupotami.

O tych tatuażach  to niestety prawda, dla mnie kobieta z tatuażami to jakaś pomyłka, no jeszcze jakiś mały, mikro jak serduszko to przejdzie, ale te "dziary" "dziarki" i inne bzdety to od razu dla mnie sygnał ostrzegawczy. Panie które szukają siebie często tak rozpoznać, zwykle przebieg proporcjonalny do wielkości tatuaży oraz ilości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mroczek napisał:

Mnie irytuje ten mit, że polki to jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. 

 

Jest kompletna bzdura. 

 

Tekst na podryw obcokrajowców. Skoro stał się tak popularny, to znaczy że działa.

 

9 godzin temu, Mroczek napisał:

Nie ma lepszego okresu w życiu dla faceta niż wiek 35-38 lat pod warunkiem, że ciężko pracował na sukces. 

 

Wtedy zaczyna się dla ogarnietych facetów życie. 

 

Możecie być sugar daddy, możecie podróżować po całym świecie jesteście na rynku matrymonialnym gora. 

 

Nie każdy to osiągnie, ale warto spiąć dupe. 

Niektórzy wolą się żalić jak to jest im źle.

7 godzin temu, RENGERS napisał:

Coraz rzadziej widuję LASKI na ulicach polski, za to coraz częściej widzę GRUBASKI... :D 

Niestety to prawda.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałbym Polki/p0lki do zawodników sumo. Owi zawodnicy sumo są szanowani, niemal czczeni, w Japonii i tylko i wyłącznie w Japonii. Z Polkami/p0lkami jest tak samo, są czczone jako te najładniejsze tylko między Bugiem a Odrą. 

 

Wystarczy zamienić kilka zdań na temat naszych wspaniałych pań z obcokrajowcami i ich obraz jest zupełnie inny, powiedziałbym prawdziwy, pozbawiony propagandy czy mitologizacji. Na ten temat gadałem np. z Anglikiem i powiedział po kilku piwach, że to najłatwiejsze dziewczyny jakie zna i że o siebie nie dbają. Gadałem też na ten temat z Hiszpanką, która mieszka w Warszawie już kilka lat i powiedziała też, że jej zdaniem większość kobiet jakie tu spotkała nie są zadbane oraz co ją uderzyło bardzo, to chamskie zachowanie Polek/p0lek szczególnie w komunikacji miejskiej.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się polki podobają. Na tyle, że przyjeżdżając do kraju przez pierwsze kilka dni obczajam sobie z uśmiechem, bo ładne bestyje. 

 

A to, że ludzie w Polsce smutni i zakompleksieni to żadna tajemnica, nie dotyczy tylko kobiet. 

Czasem to tylko maski, rodzaj tarczy, a czasem zwykłe spierdolenia.

Ilu znacie w swoich kręgach gości na poziomie i jak ich liczba ma się do reszty?

Z mojej perspektywy, nie ma ideałów. Każdy ma coś za uszami i żadna to tragedia. Życie.

Ale to moja perspektywa. Gdybym był młodym chłopakiem z dużym ciśnieniem, poznawanie dziewczyn szłoby słabo, być może przyłączyłbym się do tych narzekań;)

A najprawdopodobniej poszukałbym sobie gdzie indziej, zamiast pisać bezproduktywne żale.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie uderza ta generalizacja w stronę kobiet.

Oczywiście, zgadzam się że większość kobiet w Polsce nie reprezentuje zbyt wysokiego poziomu. Ale z mężczyznami jest dokładnie tak samo.

Mówi się o himalajkach, a ilu z nas jest himalaistami?

Tak samo z obcymi narodami. Oczywiście, generalnie Polacy nie są zbyt często pozytywnymi ludźmi zadowolonymi z życia, ale sam jestem Polakiem i jestem zupełnie inny i wiem, że takich jak ja jest więcej. Zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Moje wieloletnie obserwacje coraz częściej się potwierdzają.

 

Nie tylko twoje kolego .Zauwazaja to nawet obcokrajowcy .Juz kilka razy uslyszalem tekst w stylu : polki to bicze , adresowany di mnie. Jakze mialbym zaprzeczyc ?  .No coz , w koncu same ciezko pracuja na swoja opinie .Co do wygladu nie bede sie wypowiadal , ale tez uwazam ze ta fana jest mocno przesadzona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rzeczy z głównego ścieku.

 

Cytat

Najagresywniejsze wśród wszystkich kobiet na świecie są Polki - twierdzi profesor Phyllis Chesler z Nowego Jorku, psycholog zajmująca się naturą kobiet. - Są agresywne w sposób najbardziej niebezpieczny, bo nie fizyczny. Potrafią niszczyć powoli. Plotkują, rzucają pomówienia. A jeśli już się ze sobą jednoczą, to tylko w jakiejś wspólnej sprawie albo mając wspólnego wroga. Może to być ładniejsza od nich albo zdolniejsza koleżanka, nie daj Boże bardziej doceniana przez szefostwo. Wtedy dorabiają jej mnóstwo wad, że szef ją chwali, bo na pewno z nim sypia. Co ciekawe, nawet mając wspólnego wroga zwalczają się w tej jednej grupie - dodaje pani profesor.

 

A kim jest pani profesor?

 

Cytat

Phyllis Chesler to amerykańska pisarka, psychoterapeutka i profesor emerita psychologii i studiów kobiecych w College of Staten Island. Jest znana jako feministyczna psycholog i jest autorką 18 książek, w tym bestsellerowej Kobiety i szaleństwo, With Child: A Story of Motherhood i An American Bride in Kabul: A Memoir.

 

Idziemy dalej z najnowszych źródeł.

 

Cytat
To potwierdzając, prokuratorzy i sędziowie podkreślają, że coraz częściej w sprawach o brutalne morderstwa występują kobiety. - I co gorsza, gdy już pojawiają się kobiety jako sprawcy cierpień innych, to ich czyny są znacznie bardziej brutalne od tych popełnianych przez mężczyzn - ocenia Wiesław Pędziwiatr, przewodniczący III Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Świdnicy.

Czytaj więcej: https://polskatimes.pl/polki-najbardziej-agresywnymi-kobietami-na-swiecie/ar/297019/2

 

Cytat

Ładniejsze ciuchy, lepszy telefon czy powodzenie u chłopaka wystarczy, by dziewczyna stała się obiektem agresji swoich rówieśniczek. By ją nękały, a nawet pobiły. Niestety, czasem ich zazdrość bywa straszna. Kilka lat temu 14-letnia Roksana z Kamienia Pomorskiego utopiła swoją koleżankę. Powodem była zazdrość o chłopaka.

 

Kobiety, jak się biją to na całego, żeby upodlić. To nie jest walka honorowa. Jak kolesie w szkole się bili to jeden drugiemu odpuszczał, jak ten wyraźnie powiedział stop, albo się po prostu rozpłakał z bólu. Każdy szedł w swoją stronę, ale ostatecznie się godzili, była sztama. U kobiet nigdy.

 

Odsyłam również do lektury, jak zwykle Pawła Śląskiego "Hieny, Modliszki, Czarne Wdowy". Z tej książki dowiecie się, jakie są nasze kobiety i co potrafią zrobić mężczyźnie przez długie, długie lata. Jak kłamią, jaka podłość się wylewa. Zwykła, czysta pogarda dla męskiego, ale też ogólnie życia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bardziej Panom chodzi o charakter, wygląd to się ma do 30-stki a później patrzy się na inne rzeczy. Niestety Panie są w Polsce atencjuszkami, często leniwe, roszczeniowe, zwykle pyskate i mało kobiece. Przyczynę faktycznie upatrywałbym nie tylko przez media ale facetach cuckoldach, ale i to powoli się zmieni. Już spada ilość małżeństw, więc wiedza o skutkach związków z Paniami w tym systemie prawnymi przesiąka do facetów. Poza tym ludzie się zmieniają, idealna Pani jak pozna przyjaciółkę feministkę będzie chłonęła jak gąbkę różne głupoty i później taki facet swojej witaminki po roku nie poznaje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest efektem ja bym to nazwał efektem McDonalda. Zachłysnęły się Polacy zachodem i ułudą, że sami są już Europejczykami z zachodu bątą. Jednak to gówno prawda i media nawciskały Polkom kit, że każda jest jak Sophia Loren i, że powinny żyć jak w seksie w wielkim miescie. 

 

To takie zastaw się, a postaw się w sferze mentalnej. Nawet jak jesteś wsióra spod Białegostoku (nie koniecznie chodzi o Choroszcz) to noś się jak Kardashian.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RENGERS napisał:

Coraz rzadziej widuję LASKI na ulicach polski, za to coraz częściej widzę GRUBASKI... :D 

Moje miasto to chyba jakaś zielona wyspa. Masa naprawdę dobrego towaru, jak się pogoda zrobiła i wysypało tego w tych skąpych ciuszkach, o ludzie ... Praktycznie gdzie się nie ruszyłem to jakieś dobre sztuki, no zwariować idzie. Już dochodziło do tego, że wystarczyło, że jakaś w markecie mi pomachała tyłkiem w tych króciutkich spodenkach jeansowych, które odsłaniają ćwierć tyłka i podbijałem po numer. Najgorsze są te skurwiałe maseczki, ciężko na pierwszy rzut oka ocenić wiek. Ostatnio właśnie tak dostałem nr od szesnastki, która miała już całkiem niezły przebieg i już była bardzo wprawną i świadomą manipulantką, z typowym, suczym podejściem w stylu "jestem piękna, więc wszystko mi się należy". Nie dziwi mnie to już zbytnio, w końcu czego się spodziewać ? Z moich obserwacji to chyba wszystkie w tych jeansach odsłaniających pół dupy są łatwe. Oczywiście jak podbiłem po nr to udawała cnotkę, ale na pierwszym spotkaniu już się nie pierdoliła w tańcu ;).

Grubaski to najczęściej przy McDonald's widzę - zawsze w parze z koleżanką, zawsze ucieszone i wesołe, pewnie już endorfinki wystrzeliły przed wejściem do świątyni konsumpcji. Często stoję na czerwonym świetle przy McD to praktycznie zawsze jakieś tuczniki widzę.

Edytowane przez Xin
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polska jest rozdarta między wschodem i zachodem i to nie tylko dzięki geopolitycznym położeniu ale i mentalnym. Przykład filmy Michała Sikorskiego o Białorusi czy nawet Ukrainie. Czuć tą już u nas zagubioną swojskość która jest nieustannie niszczona przez zachód. Wiem że Polska by była potężna z zachowaniem tożsamości narodowej bez tych wariactw z zachodu gdzie łudźiom nie biła by po głowach "tik tokowość" żyjąc przy tym w dostatku. 

Gdyby nie błędy historii.... Ech na pewno mężczyźni byli by inni I kobiety. Inna mentalność. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu relacja z drugiej, kobiecej strony. Może ona mówi, o którymś bracie :D

Jakiś czas temu poznałam przez internet faceta. Początkowo wymienialiśmy się mailami. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Pisał ciekawie. Miał szerokie zainteresowania. Potem przyszło spotkanie na żywo. Też w porządku. Miły i kulturalny. Wtedy też poznałam jego pełne dane personalne i zaczęłam go szukać w sieci. Znalazłam, że udziela się na blogach, na różnych stronach a nawet w grupach na facebooku dotyczących relacji damsko-męskich. Zaskoczyło mnie, że wszędzie wypowiada się bardzo negatywnie o kobietach. Wręcz wulgarnie. Wg niego kobiety nie mają żadnych zainteresowań, interesuje je jedynie wydawanie pieniędzy, chodzenie po galeriach, robienie paznokci albo obgadywanie innych kobiet. Prawie każda matka źle wychowuje swoje dzieci i popełnia mnóstwo błędów wychowawczych. Kobiety nie potrafią gotować. Jedynie jego mama i babcia potrafiły gotować. Jeżeli kobieta do czegoś w życiu doszła i załóżmy piastuje jakieś stanowisko kierownicze to od razu jest karierowiczką, która zaniedbuje rodzinę aby spełnić własne ambicje. Prawie każda kobieta w dzisiejszych czasach daje dupy na prawo i lewo bo naczytała się Grey'a. Dokładnie tak napisał smile Oprócz tego znalazłam w opiniach Google, że często komentuje miejsca, w których był, ale dotyczy to oceny obsługi przez kobiety. Ewidentnie gość ma coś do kobiet. Trochę mnie to zszokowało bo do tej pory nigdy o kobietach źle się wypowiadał. No i teraz zapaliła mi się czerwona lampka w głowie. Gość fajny, miły, oczytany, ale w głębi coś mi mówi aby wiać od niego bo to psychol.

Komentarze użytkowniczek wypowiadających się w jej wątku :) 

Na pewno facet szanujący  kobiety.

Nienawiść do kobiet zwykle wiąże się z tym, że facet szuka na nich jakiejś zemsty

Nie wydaje Ci się, to jest psychol. Nie warto tracić na niego czasu.

 

Zatem poznajcie prawdę nienawistnicy i psychole, co wami kieruje oceniając tak źle i niesprawiedliwie anioły.  :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mroczek napisał:

Nie ma lepszego okresu w życiu dla faceta niż wiek 35-38 lat pod warunkiem, że ciężko pracował na sukces. 

 

Oczywiście, że jest. Np . 25+ lat, gdy masz już to wszystko na co inni dopiero ciężko zapierdalają, gdyż albo dostali prezent od życia, w postaci lepszego startu, lub ich decyzje życiowe pozwoliły osiągnąć im więcej i szybciej od pozostałej reszty stawki.

 

Edytowane przez Pancernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.