Skocz do zawartości

Brak akceptacji


Pancernik

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to tam wali ponieważ uważam, że większość ludzi żyjących na tym świecie to banda zaklamanych, sprzedawczykow, hipokrytow i oszustów. 

 

Tak samo cisne po kobietach jak i mężczyznach. Ludzi trzeba trzymać krótko i się z bydłem za bardzo nie spoufalac. 

 

Jeśli chodzi o kurestwo to między obiema plciami stawiam znak równości. 

 

Jak zobaczą słabość to będą z radości telapac łapkami, że mogą Ci dojebac bo są zbyt słabi, żeby zrobić coś pozytywnego że swoim życiem więc muszą szukać słabszych wokół siebie. 

 

 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radeq napisał:
2 godziny temu, Pancernik napisał:

Załóżmy, że to wszystko prawda, każda, co do jednej faktycznie taka jest. W takim razie wytłumaczcie mi proszę, dlaczego osoby, które mają ich tak bardzo dosyć jednocześnie poświęcają im tak dużą ilość swojego czasu, na jakieś pseudo badania, przeglądnie i analizę statystyk, face’a, poradniki, itp. Skoro tak bardzo potępiacie ich zachowanie, a zapewne niektórzy gardzą nimi samymi, jako całokształt, to czy nie uważacie, że zdrowszym rozwiązaniem byłoby po prostu o nich zapomnieć i skupić się na swoim życiu?

Bo popęd seksualny? 

 

Dysponuję wiedzą, która pozwoli Ci nad tym zapanować w 5min.

 

Sekret tkwi w odpowiednim chwycie oraz intensywności :)

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mroczek każdy jest hipokrytą, chociażby przez niemożliwość zbliżenia się do obiektywnego postrzegania rzeczywistości. Błędy poznawcze, złe argumentowanie, brak wiedzy. Można się zbliżyć do drogi środka, ale to ostatecznie i tak niemożliwe. Sami siebie przeważnie oszukujemy, więc obwinianie innych ludzi za ich naturę to trochę za dużo, jak na moje rozumienie. To nie jest też do końca takie złe, bo ludzie dzielą się dobrowolnie na grupy. Człowieka honoru rozumiejącego zasadę wzajemności rozpoznajesz dosłownie po jednej rozmowie. Pełna spójność. Poznałem kilku ludzi z tej materii i nigdy mnie nie zawiedli. Po prostu taki styl życia. Takie myślenie niszczy na dłuższą metę. Trzeba, albo się stać własnym autorytetem, przyjacielem, szukać cały czas i wierzyć w formy dobra, sprawiedliwości, samodzielnie rozporządzać dobrze życiem, codziennością. Nie chcę się dobrowolnie skazywać na piekło. Za dużo cierpienia na tym świecie, żeby jeszcze samemu sobie złym myśleniem dopierdalać.

 

To prawda, że kobiety i mężczyźni siebie warci ogólnie. Rozlicza się lub powinno się rozliczać jednostki. Ogólnie nasza cywilizacja to pochwała człowieka słabego, nie zapominajmy o tym. To cywilizacja umożliwia przetrwanie coraz słabszym, niepełnosprawnym i tak dalej. Kiedyś od razu by umarli, a drobny ostracyzm czasami to stosunkowo niewielka cena, jeżeli już mamy tak się licytować. Niepełnosprawny może pracę szybciej znaleźć od w pełni zdrowego człowieka przez programy wsparcia, jakieś dofinansowanie. Niby słaby w jednej rzeczy, a systemowo mocniejszy. Ta równowaga pomiędzy słabym, silnym cały czas zmienia punkt odniesienia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawego wątku zrobiła się gównoburza :) 

 

@Pancernik myślę, że masz rację, ale też odpowiedź @Pacman'a trafiła w sedno sprawy. To forum jest narzędziem, które pozwala zaistnieć pewnemu procesowi przemiany w świadomości mężczyzny. Znajdziesz tu odpowiednią wiedzę oraz doświadczonych i pomocnych braci, którzy doradzą w każdej, nawet tragicznej sytuacji. Nadal jednak wyłącznie od Użytkownika zależy, jak użyje owego narzędzia. 

 

Gniew, który moim zdaniem jest wyrażany w omawianych tematach i postach jest naturalnym etapem rozwoju. Źle, jeśli jest to finisz drogi i Użytkownik grzęźnie w nim na stałe. Odnoszę wrażenie, że takim nie da się pomóc. 

 

Każda negatywna emocja jest sygnałem, że oczekujemy od rzeczywistości, aby była inna niż jest. Jednak rzeczywistość pozostaje taka sama niezależnie od tego, czego od niej chcemy. Każda negatywna emocja daje nam informację o tym, że mamy błędną mapę rzeczywistości w swoim umyśle i wymaga ona aktualizacji, w innym wypadku będziemy wiecznie grzęźli w mule gniewu, żalu i temu podobnych syfów powodujących raka odbytu czy inne nieprzyjemności. 

 

Taka poglądowa grafika odnośnie tematu:

 

omega.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.